وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در ونک ⚖️【آپدیت 1403】

منطقه ونک در شهر تهران قرار دارد و وکلای خوب و حرفه ای هم در این منطقه وجود دارد که به عنوان بهترین وکیل در ونک توسط مردم شناخته شده اند و در حوزه های مختلف وکالتی مشغول به کار می باشند. وکلای خوب و حرفه ای، به تمامی قوانین و مقررات مربوط به حقوق، تسلط کافی داشته و در زمینه های کیفیر، ملکی، مالی، خانواده و غیره مشغول به کار هستند تا با اقدامات مناسب و با بهره گیری از تخصص و دانش خود، پرونده های موکلینی که بر عهده گرفته اند را انجام داده و به موفقیت برسانند.

اکثر موکلین به دنبال گرفتن حق و حقوق خود هستند و در تلاش هستند تا با اخذ وکیل، حقی را که از آن ها گرفته شده پس بگیرند. در این شرایط، وکیل به مراحل کاری و دادگاهی آشنا است و می داند که چه راه هایی می تواند حق موکلینش را پس بگیرد. پس بهتر است برای اخذ وکیل، ملاک های مهمی که یک وکیل خوب و خبره دارد را در نظر گرفت تا در آینده دچار مشکلات و ضرر و زیان هایی نشویم.

در این مقاله به لیستی از بهترین وکیل در ونک می پردازیم که سالیان زیادی است که در این منطقه مشغول به فعالیت حقوقی می باشند و دارای سوابق و تخصصی حرفه ای هم می باشند و مورد اعتماد و اطمینان مردم هم واقع هستند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

شاخصه های بهترین وکیل در ونک

یک وکیلی که به عنوان بهترین وکیل در ونک توسط مردم انتخاب شده است، پس دارای ویژگی ها و شاخصه های خوبی می باشد که به تمامی آن ها عمل کرده است که مورد اعتماد مردم و موکلینش واقع گردیده است. بنابراین به شاخصه ها و ویژگی های مهم بهترین وکیل در ونک می پردازیم تا در هنگام اخذ آن ها، انتخاب درستی داشته باشید.

 1. تجربیات یک وکیل در وهله اول بسیار مهم است. وکیلی که دارای تجربیات بالایی است بهتر می تواند مشکلات پرونده را شناسایی کرده و سپس آن ها را رفع کند.
 2. دقت بالای یک وکیل، خصوصا در جزییات پرونده، در پیشبرد کاری و پرونده حقوقی موکل تاثیرگذار خواهد بود.
 3. تخصص بالای وکیل، نشان از حرفه ای بودن او در شغل وکالت است. هرچقدر که میزان تخصص کاری یک وکیل بیشتر باشد، موفقیت او در پرونده هایی که بر عهده گرفته است هم بیشتر خواهد بود.
 4. وقت شناسی از دیگر ویژگی ها و شاخصه های مهم در یک وکیل خبره می باشد.
 5. رسیدگی و پیگیری پرونده به طور دقیق و مداوم، در روند کاری بسیار کمک خواهد کرد.
 6. رازدار بودن و امانتدار بودن موکل، سبب اعتماد و اطمینان در موکل خواهد بود زیرا موکل، وکیل خود را به عنوان نماینده خود انتخاب کرده است.
 7. صبوری در امور وکالتی، جزو ویژگی های مهم یک وکیل است. وکیل باید در کلیه امور وکالتی خصوصا اموری که زمانبر است، صبر و حوصله بالایی داشته باشد.
 8. خلق و خوی خوب در طی انجام کار، خصوصا با موکل، سبب ایجاد ارتباط راحت تر و موثر تری خواهد بود.
 9. بروز نگه داشتن اطلاعات با مطالعه کتب های حقوقی مختلف، سبب می شود تا وکیل از رقبایش عقب نماند و دانش خود را هم در زمینه حقوقی بالا ببرد.
 10. برگزاری مشاوره های حضوری یا غیرحضوری با موکل و راهنمایی کردن او و ارائه مواردی مهم در خصوص آگاه کردن موکل، تاثیر بسیار خوبی بر اجرای کار خواهد داشت.
مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در یوسف آباد کلیک کنید

حامد شاکری نیا

حامد شاکری نیا

وکیل پایه یک دادگستری در منطقه ونک در شهر تهران می باشد و بسیار حرفه ای و مسلط به انجام کلیه امور حقوقی است. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت در شهر تهران می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ونک شناخته و معرفی گردیده است. آقای حامد شاکری مشاوره های حرفه ای به مخاطبین و موکلینش ارائه می دهد و بهترین روش های ممکنه را به آن ها در جهت رفع مشکل حقوقی شان پیشنهاد می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122356157

آدرس : تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به پل کردستان، روبروی سازمان بورس، پلاک 36، طبقه اول، واحد3

نورالدین کریمی

نورالدین کریمی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که در منطقه ونک به عنوان وکیل و مشاور حقوقی مشغول به فعالیت در زمینه های ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده و غیره می باشد. ایشان راهکارهای کاربردی و مفیدی را به مراجعینش ارائه می دهد و بهترین خدمات را در اختیار آنان قرار می دهد. آقای نورالدین کرمی سابقه کارشناسی در معاونت حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادار را برعهده دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ونک در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سوابق کاری و تخصصی وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوقی خصوصی از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

تماس: 09127107714
آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان، طبقه 4، واحد 406

شهاب عدالت

شهاب عدالت

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد که در حال حاضر در منطقه ونک مشغول به امور وکالتی می باشد. ایشان در زمینه های حقوقی ملکی، خانواده، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی و غیره فعالیت و تخصص بالایی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ونک شناخته شده است. ایشان در کار و حرفه اش بسیار تخصص داشته و تمام تمرکز اش ارائه بهترین خدمات به موکلینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

تماس: 09126935725
آدرس: تهران، ونک، خیابان توانیر جنوبی، نبش خیابان رستگاران، پلاک 26، واحد 2

عزت اله افتخاری

عزت اله افتخاری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال مشغول به انجام کلیه امور حقوقی است و در منطقه ونک مشغول به فعالیت می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در ونک شناخته شده است و بسیار با صداقت در امور کاری خویش می باشد و نفوذ کلامی بسیار خوبی دارد که همین موضوع سبب شده است تا دفاعیات بسیار خوبی از موکلینش در دادگاه داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

تماس: ٠٩١٢١٧٨٣۵٨٠
آدرس: تهران، ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، روبروی ایران سکنا، نبش کوچه نرگس، ساختمان نرگس، پلاک ١، واحد ۴، طبقه ۴

هوشیار منصوری

هوشیار منصوری

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و در ونک به کار و امور حقوقی می پردازد و در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، طلاق و غیره می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در ونک شناخته شده است و تمام تلاشش را در جهت حفظ رضایت موکلین و مراجعینش دارد و بهترین خدمات و مشاوره ها را به آنان ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

تماس: ٠٩١٢١٢۵١٨٨١
آدرس: تهران، میدان ونک، بلوار حقانی، پلاک ۶١

نکات مهم برای انتخاب بهترین وکیل در ونک

برای انتخاب بهترین وکیل در تهران در منطقه ونک، نیاز است که نکات مهمی را رعایت و در نظر بگیرید خصوصا برای افرادی که به تازگی دچار مشکلات حقوقی شده اند و در این شرایط سردرگم هستند و نیاز دارند که آگاهی لازم و کافی را در این خصوص داشته باشند. بنابراین به مهم ترین نکات برای انتخاب و اخذ وکیل می پردازیم:

 • برای اخذ و انتخاب وکیل، عجولانه تصمیم نگیرید و زمان کافی را برای انجام این کار بگذارید.
 • انتخاب وکیل از مهم ترین موارد برای پرونده حقوقی است
 • حتی الامکان تخصص وکیل تان با موضوع پرونده حقوقی شما یکی باشد
 • تجربه و سوابق کاری وکیل را بررسی کنید
 • از میزان پرونده های وکیلی که با موفقیت روبرو شده است آگاه شوید
 • از افراد قابل اعتماد و مراکز معتبر برای شاخت وکلا کمک بخواهید
 • سایت های حقوقی و مجلات حقوقی از مواردی هستند که می توان وکلا ی خوب و حرفه ای را جستجو کرد و بهتر شناخت
 • تحقیقات لازم و کافی را در خصوص وکیل مورد نظر خود انجام دهید
 • قبل از انعقاد قرارداد با وکیل خود، یک جلسه مشاوره اولیه داشته باشید و او را بسنجید
 • با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید وکیل خود را انتخاب کنید زیرا هزینه زیاد وکیل، نمی تواند دلیلی بر خوب بودن یا حرفه ای بودن او باشد.
 • خلق و خو و صبوری یک وکیل در انجام کار بسیار مهم است که باید ان را در نظر گرفت
 • میزان توقعی را که از وکیل خود دارید به او بیان کنید تا بعدها مشکلاتی به وجود نیاید
 • قبل از انتخاب و اخذ وکیل، بهتر است که با چندین وکیل قرار ملاقات حضوری داشته باشید و سپس یکی از آن ها را برای پرونده حقوقی خود اخذ کنید
 • بیان و تسلط کلامی وکیل تان را در نظر بگیرید زیرا مهم ترین ویژگی که باید یک وکیل داشته باشد قدرت کلامی اوست

کلام آخر

بهترین وکیل در ونک به کسی اطلاق می شود که به تمامی دعاوی های حقوقی آگاه باشد و تسلط کافی را در همه ی آن ها داشته باشد. همچنین یک وکیل موفق و خبره، نمونه کارهای موفقی را در کارنامه وکالتی خود داشته است که همین موضوع برای خیلی از افرادی که به جستجوی وکیل هستند بسیار مهم می باشد. بهترین وکیل در ونک، از راهکارهای قانونی و مناسب در جهت پیشبرد و پیشرفت در پرونده استفاده می کند و بر طبق قوانین و مراحل قانونی پیش می رود.

یک وکیل وظایف مهمی را در قبال پرونده حقوقی که برعهده می گیرد دارد. یکی از مهم ترین وظایف او، دفاعیات قابل قبول در دادگاه و در مقابل قاضی از موکلش است. در واقع نوع بیان و تسلط کلامی او سبب می شود تا قاضی بتواند در رای دادگاه تامل کند. یک وکیل و کار او دارای قدرت زیادی است و می تواند در مواردی سرنوشت موکل را تغییر دهد و یا حتی جان او را نجات دهد که این مورد برای پرونده های کیفری است و باید بهترین وکیل کیفری در تهران را اخذ کرد، به همین دلیل اخذ یک وکیل و تحقیقات در مورد او، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد که توصیه می شود در این شرایط عجولانه تصمیم گرفته نشود و با دقت و با بررسی کامل، وکیل مربوطه را اخذ کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا