وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در شهریار ⚖️【آپدیت 1403】

منطقه ی شهریار در تهران هم جزو مناطقی است که جمعیت زیادی در آن زندگی کرده و وکیل های زیادی هم در این منطقه به کار و تخصص حقوقی مشغول هستند. برای انتخاب بهترین وکیل تهران خصوصا در شهریار، نیاز است تا او را بهتر شناخته و در مورد سوابق و آمار پرونده های او، مطلع شده و سپس به او اعتماد کرد

وکیل های بسیار خوبی در تهران وجود دارد که در منطقه های مختلف این شهر، مشغول به کار می باشند. به دلیل اینکه تهران شهری بزرگ و دارای منطقه های بسیار زیادی است، پس هر شخصی در هر منطقه از تهران که با مشکلات حقوقی روبرو می شود، ترجیح می دهد که در منطقه ای که زندگی می کند وکیل اختیار کند به دلیل اینکه راحت تر می تواند با وکیل ارتباط برقرار کرده و دسترسی راحت تری به او داشته باشد..

وکلایی که جزو بهترین در شهر یا منطقه خود محسوب می شوند توسط مردم مورد اعتماد و اطمینان قرار گرفتند. این وکلا وظایف خود را به خوبی انجام داده و نمونه پرونده های موفقی را در کارنامه کاری خود داشته اند.  انتخاب درست یک وکیل خوب، سبب می شود تا پرونده حقوقی به سرعت به پیش رود و روال کاری آن هم به درستی انجام گیرد. بنابراین اخذ یک وکیل خوب دارای اهمیت بسیار زیادی است. پیشنهاد می شود در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین وکیل در شهریار را شناخته و برای امور حقوقی خود به آن ها اعتماد کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

لزوم داشتن مهارت هایی برای پیشرفت کاری یک وکیل

هر شغلی نیاز به داشتن یکسری مهارت هایی دارد تا آن شخص در کارش موفق شود. این مهارت ها به واسطه ی هر شغل متفاوت است و باید تقویت شود. شغل وکالت هم، از آن دسته از شغل هایی است که نیاز است تا یک وکیل برای پیشرفت کاری خود مهارت های خود را افزایش دهد و سپس آن ها را تقویت کند.

مهارت هایی برای شغل وکالت وجود دارد که هر وکیلی که این مهارت ها را به جهت پیشرفت شغلی اش به کار ببرد، موفق تر خواهد بود. به عنوان مثال قدرت کلامی و نحوه برقراری ارتباط جزو مهارت هایی است که اگر یک وکیل در آن ضعیف باشد قطعا دچار شکست می شود. زیرا بیان خوب و گیرا سبب می شود تا یک وکیل دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه از موکلش داشته باشد و حتی باعث تغییر رای قاضی دادگاه به نفع موکلش شود. به طور کلی مهارت های مهمی که برای پیشرفت در شغل وکالت تاثیر گذار است عبارتند از: نحوه درست گزارش نویسی، رفتار بدن، نحوه برقراری ارتباط، مهارت های نوشتن، مهارت بر تمامی قوانین های دعاوی، امور روانشناسی و غیره همگی جزو مهارت های مهمی است که یک وکیل باید به آن ها توجه ویژه ای داشته باشد.

پیشرفت کاری یک وکیل

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران

زهرا گودرزی

زهرا گودرزی
سرکار خانم زهرا محمدی، وکیل دادگستری و مشاور حقوقی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای شهریار در زمینه های مختلف حقوقی به فعالیت مشغول است. ایشان تسلط کامل به امور ملکی و ثبتی را دارد و پرونده های خانواده و کیفری را به بهترین شکل انجام می دهد. خانم زهرا محمدی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را به عهده دارد و همین ویژگی ها سبب شده است تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت: 

 • تسلط کامل به تمامی دعاوی حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125113473

آدرس: شهریار، میدان امام


الهام گوشوائی

الهام گوشوائی

خانم الهام گوشوائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و دارای بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت می‌ باشند. تخصص ایشان در زمینه تمامی دعاوی خانواده، انواع دعاوی ملکی، انواع دعاوی کیفری، انواع دعاوی حقوقی، پرونده های تصادفات، امور ارث، دعاوی ثبتی و غیره می باشد و همچنین از سوابق ایشان می‌توان به مشاور حقوقی شرکت بازرگانی بین المللی درویش و شرکت گیتی فراز اطلس اشاره کرد.
نظم، پیگیری مجدانه،حسن سابقه، صبر و پاسخگویی و بهره گیری از حداکثر توان علمی و فردی، سبب موفقیت ایشان در پرونده ها و رضایت موکلین گردیده است و کسب نتایج قابل قبول موکلین در طول سال های فعالیت وکالتی ایشان باعث شده که در رده بهترین وکلای استان تهران و شهر شهریار قرار داشته باشد.

تخصص و مهارت: 

 • 11 سال سوابق تخصصی وکالت
 • تسلط به تمامی دعاوی حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125131107

آدرس:  شهریار، خیابان ولیعصر، میدان امام خمینی، بین داروخانه دکتر احمدی و خرازی گل مریم، طبقه دوم، واحد 4


 اکبر سلیمی

 اکبر سلیمی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و در منطقه شهریار به کار وکالتی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهریار بین مردم شناخته و معرفی شده است و وکیلی با صداقت در امور کاری خویش می باشد. آقای اکبر سلیمی سابقه ی درخشانی در حوزه های مختلف وکالتی را دارد و مردم به او اعتماد و اطمینان کاملی دارند.

تخصص و مهارت: 

 • عضو کانون وکلا دادگستری در شهریار
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، شهریار، اندیشه، فاز یک، ابتدای شاهد شرقی، مجتمع اداری کیمیا، طبقه اول، واحد 3


 مرجان تاجیک

مرجان تاجیک

وکیل پایه یک دادگستری در منطقه شهریار تهران است و در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، اقتصادی، تجاری، خانواده و غیره به فعالیت و تخصص مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهریار شناخته شده است و یکی از وکلای موفق در منطقه شهریار می باشد.  خانم مرجان تاجیک نمونه پرونده های موفق زیادی را دارد و مشاوره های حقوقی را هم به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، شهریار، بلوار شهید کلهر، جنب بازار روز مهرگان، نبش کوچه شکیب، پلاک 152، مجتمع مهتاب، طبقه سوم، واحد 9


 سید سعید کساییان

سعید کساییان

وکیل پایه یک دادگستری در شهریار است و به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک های صادرات، مهر اقتصاد و شرکت راه ابریشم به فعالیت و تخصص مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهریار در بین مردم معرفی شده است و به تمامی امور حقوقی هم تسلط کامل دارد. آقای سعید کساییان در دعاوی های ملکی، خانواده، طلاق، کیفری ، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت: 

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، شهریار، خیابان ولیعصر، روبه روی بیمارستان امام سجاد، برج سعدی، طبقه 3 واحد 4


سیراله مرادی نوده

سیر اله مرادی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در منطقه شهریار به فعالیت و تخصص در حوزه وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهریار شناخته شده و به عنوان رییس در دانشگاه پیام نور استان چهار محال و بختیاری و دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد بوده است. آقای سیر اله مرادی نوده سابقه فعالیت مدیر حقوقی در دانشگاه دولتی شهرکرد را هم برعهده داشته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: تهران، شهریار،


سمیرا کرمی نژاد

سمیرا کرمی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری و شماور حقوقی در منطقه شهریار می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، تجاری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره به فعالیت های تخصصی مشغول است. خانم سمیرا کرمی نژاد در حوزه های مختلف حقوقی تسلط و تمرکز بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری مفیدی را به مردم شهریار ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، شهریار


مسعود حکیمی مود

مسعود حکیمی مود

وکیل پایه یک دادگستری در شهریار است و به کار و تخصص در امور وکالت می پردازد. ایشان در دعاوی های مختلف وکالتی تخصص داشته و به تمامی امور حقوقی هم تسلط کاملی دارد. آقای مسعود حکیمی به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهریار انتخاب شده است و مشاوره های حقوقی بسیار مفید و کاربردی را به موکلین و مراجعینی که در شهر شهریار زندگی می کند، ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: تهران، شهریار

مونا بیات

مونا بیات

وکیل پایه یک دادگستری است و همچنان در شهر تهران و منطقه ی شهریار به فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهریار مشغول به کار در زمینه های حقوقی است و مشاوره های بسیار کاربردی و اصولی بسیار خوبی را ارائه می دهد. خانم مونا بیات داریا خلق و خوی بسیار مناسب است و ارتباط بسیار خوبی را با موکلین و مراجعین خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، شهریار،

رقیه عسگری

رقیه عسگری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهریار شناخته و به مردم معرفی شده است و در دعاوی های مختلف به کار وکالت مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: تهران، شهریار،

اهمیت مشاوره با بهترین وکیل در شهریار

برای انتخاب بهترین وکیل در شهریار، نیاز است تا قبل از قرارداد وکالتی با او، چندین جلسه مشاوره را برگزار کرده و سپس تمامی مواردی را که یک وکیل باید داشته باشد را در آن جلسه مورد بررسی قرار دهید. مثلا نوع برقراری ارتباطش، نحوه کلامی، رفتار بدن، تخصص و تسلط اش بر قوانین حقوقی، میزان حق الوکاله اش، صبوری و سوابق پیشین او، همگی جزو مواردی هستند که در جلسات مشاوره می توان تا حدودی به آن رسید و سپس وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرد.

همچنین به این نکته توجه کنید که آیا می توانید با وکیل مورد نظر، ارتباط برقرار کنید و مشکلات خود را به راحتی با او در میان بگذارید. حتما به این نکته توجه کنید که قرار است با وکیل خود تعاملات زیادی داشته باشید و ساعت های زیادی را در مورد مشکلات و روال کاری پرونده حقوقی تان صحبت کنید، پس باید وکیلی را که انتخاب می کنید کسی باشد که با او احساس راحتی کرده و از بیان جزییات به او خجالت نکشید.

در جلسات مشاوره، وکیل پرونده حقوقی را با دقت مطالعه کرده و سپس مشکلات آن را شناسایی می کند و مدت زمان احتمالی که پرونده ممکن است به طول انجامد را به مراجعه کننده خود با صراحت بیان می کند و سپس با در نظرگرفتن مشکلات، درجه سختی کار و مدت زمانی که یک پرونده خواهد داشت، میزان حق الوکاله اش را به مراجعه کننده اش اعلامی می کند.

در نهایت مراجعه کننده با در نظر گرفتن تمامی این موارد، به یک نتیجه کلی برای اخذ وکیل انتخابی خود رسیده و سپس قرارداد وکالتی را با او می بندد.

نکات ضروری جهت انتخاب یک وکیل خبره

 • تحقیقات خود را به طور دقیق انجام داده و از منبع های معتبر و افراد قابل اعتماد کمک بخواهید
 • با چندین وکیل در مورد پرونده حقوقی خود صحبت کنید و از راهنمایی هایشان استفاده کنید و سپس یکی از آن ها را به عنوان وکیل خود، انتخاب نمایید
 • با توجه به توقعاتی که از وکیل خود دارید، او را انتخاب نمایید
 • براساس درآمد و بودجه ای که دارید، وکیل خود را انتخاب نمایید
 • قبل از بستن قرارداد وکالتی، یک تا دو جلسه قرار ملاقات حضوری ( مشاوره) را با او داشته باشید
 • وکیلی را انتخاب نمایید که اخلاقیات خوبی را داشته باشید و با صبر و حوصله باشد
 • تخصص اصلی وکیل را با مشکل و موضوع پرونده خود بسنجید
 • جنسیت و سن یک وکیل، جزو معیار های مهمی برای انتخاب یک وکیل خبره نمی تواند باشد
 • سابقه و میزان موفقیت پرونده های او را در نظر بگیرید
 • وکیلی را انتخاب کنید که دارای کلام و بیان بسیار خوبی باشد

نکات ضروری جهت انتخاب یک وکیل خبره

کلام آخر

در مقالات و مجله های حقوقی بر اهمیت انتخاب یک وکیل خوب، همواره توصیه می شود. اگر  در همان مراحل اولیه برای انتخاب و اخذ وکیل خود زمان کافی را گذاشته و یک وکیل خوب و حرفه ای را انتخاب نمایید، پرونده حقوقی با هر سختی و پیچیدگی که داشته باشد، با موفقیت همراه می شود و بالعکس اگر به هر دلیلی از یک وکیل ناکاربلد استفاده کنید علاوه بر اینکه پرونده دچار شکست خواهد شد بلکه حق و حقوق شما هم ضایع می شود و دچار خساراتی هم در این خصوص خواهید شد. بنابراین انتخاب و اخذ بهترین وکیل و حرفه ای ترین در هر شهر یا منطقه ای، مزیت های بسیار زیادی را برای موکل به همراه خواهد داشت.

وکیلی که در کارش خبره و حرفه ای باشد و با آزمون خطاهایی که در گذشته داشته است، راه و روش های خلاقانه ای را برای به موفقیت رساندن پرونده حقوقی موکلش ارائه می دهد و همین موضوع سبب می شود تا به سرعت بخشیدن در انجام کار حقوقی کمک کند.

برای شناخت یک وکیل خوب و حرفه ای، نیاز است تا مجلات حقوقی و سایت های معتبری مانند وکیل از ما که به مطالب مفید حقوقی و به معرفی بهترین وکیل در هر شهر یا منطقه ای می پردازند، مراجعه کرد. این سایت ها و مجلات حقوقی به شما کمک می کند تا در هر شهر یا منطقه ای از ایران باشید، به سرعت وکلای خوب در آن شهر را پیدا کرده و سپس امور حقوقی و پرونده تان را به آن ها واگذار نمایید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا