وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در شهر قدس ⚖️【آپدیت 1403】

اگر در شهر قدس ساکن هستید و برای مشکل حقوقی یا کیفری خود به جستجوی بهترین وکیل شهر قدس می باشید، پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید زیرا به معرفی وکلایی در این شهر می پردازیم که همگی آن ها دارای سوابق کاری بالایی هستند و تسلط بالایی به تمامی دعاوی مربوط به کیفری، حقوقی، خانواده، طلاق و ملکی می باشند.

با مطالعه این مقاله می توانید شناخت کلی از یک وکیل خوب و متخصص داشته باشید تا بهتر بتوانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. انتخاب یک وکیل خوب و متخصص در همان مراحل اولیه ی کار، می تواند به روال کاری و پیشرفت پرونده شما کمک بسیار زیادی را داشته باشد و به طور کلی این موضوع، پیش از هر اقدامی در پرونده بسیار مهم خواهد بود.

وکیل شهر قدس

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج کلیک کنید

چگونه یک وکیل خوب در شهر قدس را پیدا کنم؟

پس از به وجود آمدن مشکلات حقوقی، تنها دغدغه ای که به وجود می آید این است که چگونه می توانم یک وکیل خوب و متخصص را برای پرونده ام پیدا کنم! به جرات می توان گفت که انتخاب یک وکیل از موارد بسیار مهمی است که باید به آن پرداخته شود و برای آن زمان گذاشت زیرا وجود یک وکیل خوب و متخصص می تواند در مدت زمان محدود و معینی، مشکل شما را رفع نماید.

در پاسخ به این سوال که چگونه می توان بهترین وکیل در شهر قدس را پیدا کرد چنین می توان پاسخ داد که از منابع های معتبر و افراد قابل اعتماد می توان یک وکیل خوب و متخصص را انتخاب کرد. خوشبختانه امروزه سایت ها و مجلات حقوقی معتبری وجود دارند که به معرفی وکلای متخصص می پردازند و موکل یا متقاضی به راحتی می تواند وکیل مورد نظر خود را انتخاب نماید.

همچنین تحقیق و پس از جو از افراد قابل اعتمادی که قبلا سابقه اخذ وکیل را داشته اند به شما در این زمینه می کند تا گزینه مناسبی برای انتخاب وکیل داشته باشید.

موسسه های حقوقی مختلفی هستند که وکلای متخصص زیادی را دارند و می توانند با توجه به مشکل حقوقی یا کیفری شما، وکیل به شما معرفی کرده و با توجه به سابقه و تجربه وکیل می توان یک وکیل را انتخاب کرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

احسان دلیریان

احسان دلیریان

احسان دلیریان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. ایشان یکی از بهترین وکلای شهر قدس است و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره را عهده دار است. آقای احسان دلیریان ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را برعهده دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد.

متخصص در دعاوی:

 • حقوقی
 • کیفری
 • طلاق
 • خانواده
 • ثبتی

شماره تماس: 091211920660912247872746853386

آدرس: شهر قدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امام خمینی، نبش کوچه ارشاد، پلاک ۷۰، واحد ۴


اقبال موگویی

اقبال موگویی

جناب آقای موگویی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان وکیلی متخصص در کلیه دعاوی خصوصا ملکی، کیفری و غیره می باشد. آقای موگویی تعهد کاری بالایی داشته و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده می کند.

شماره تماس: 02146075643

آدرس: شهر قدس،


وحید رحیمی

وحید رحیمیوحید رحیمی وکیل پایه یک دادگستری در شهر قدس می باشد و امور وکالتی را به طور تخصصی انجام داده و راهکارهای موثری را به موکلین خود ارائه می دهد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری حقوقی را برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125689032


سامان توانگر

سامان توانگر

سامان توانگر یکی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد که در کلیه زمینه های حقوقی تخصص و مهارت بالایی دارد. ایشان تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین کرده تا رضایت آن ها را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124635718

آدرس: شهرقدس


زینب حاجی زاده شرقی

زینب حاجی زاده شرقی

خانم زینب حاجی زاده شرقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قدس می باشد. ایشان تمامی دعاوی حقوقی را به طور تخصصی کار کرده و تسلط کامل به تمامی این دعاوی ها دارد.

شماره تماس: 09123443799

آدرس دفتر: شهر قدس

چگونه یک وکیل خوب را بشناسیم؟

در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، نیاز است تا وکیلی را اختیار کرده تا کلیه امور مربوط به پرونده را در اختیار او بگذاریم اما پیش از واگذاری پرونده حقوقی به وکیل، نیاز است تا وکیل را بشناسیم و از تخصص و مهارت او اطمینان حاصل کنیم. برای شناخت یک وکیل راه های مختلفی وجود دارد که باید به آن ها توجه شود.

پیش از انتخاب وکیل، از سوابق و تجربه ای که دارد اطمینان حاصل کنید و در مورد او تحقیق کرده تا با خیالی آسوده امور حقوقی را به او واگذار نمایید. وکیل باید آشنایی کامل با دعاوی مختلف را داشته باشد و شایسته انجام این کار باشد تا بتوان به او اعتماد کرد. مطالعه دقیق پرونده موکل توسط وکیل و ارائه راهکارهای مفید از مهم ترین مواردی است که یک وکیل باید رعایت کند تا پرونده به نتایج مطلوب دست پیدا کند.

یهترین وکیل در شهر قدس، موظف است تا دفاعیات بسیار خوبی را از موکل خود در دادگاه انجام دهد و تمام تلاشش را برای به موفقیت رساندن نتایج پرونده داشته باشد.

ویژگی های بهترین وکیل شهر قدس چیست؟

هر وکیلی ویژگی هایی دارد که باعث می شود تا به نسبت وکلای دیگر اعتماد بیشتری به او شود و به عنوان بهترین وکیل در بین مردم انتخاب شود. در شهر قدس هم بدین صورت است که وکیلی به عنوان بهترین انتخاب می شود که به تمامی تعهدات و مسئولیت های خود عمل کرده و رضایت موکلین خود را جلب نماید زیرا داشتن احساس مسئولیت یکی از ویژگی های مهم وکلا است که لازم است تا به آن عمل شود.

در ادامه به مهم ترین ویژگی های بهترین وکلا، اشاره خواهیم داشت:

 1. وکیل باید دارای تحصیلات حقوقی بوده باشد و اطلاعات به روزی در زمینه های مختلف حقوقی داشته باشد.
 2. وکیل باید دارای معلومات علمی و حقوقی بالایی باشد.
 3. یک وکیل خوب، علاوه بر اینکه باید رازدار باشد بلکه باید امانتدار خوبی هم باشد تا بتوان به او اعتماد کرد.
 4. وکیل باید از دروغ و مطالب غیرممکن پرهیز نماید.
 5. یک وکیل باید با ارائه راه و روش های درست و قانونی، به پیشرفت و رشد پرونده موکلش کمک نماید.

ویژگی های بهترین وکیل شهر قدس

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کلیک کنید

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل شهر قدس، نیاز به شناخت از وکلا دارد و ممکن است برای انتخاب وکیل، با چالش های مختلفی روبرو شوید بنابراین بهتر است تا از منابع معتبر وکیل خود را انتخاب نمایید. سایت های حقوقی معتبری مانند وکیل از ما، به معرفی وکلا می پردازند و وکلایی را معرفی می کنند که در تمامی دعاوی، تبحر و تخصص دارند.

همچنین یک وکیل باید پیگیری های لازم را برای پرونده هایی که برعهده گرفته است انجام دهد و به موقع در دادگاه و دادسرا حضور پیدا نماید تا پرونده را با نتایج بسیار خوبی همراه نماید. سایت حقوقی وکیل از ما به شما کمک می کند تا بهترین وکیل در شهر قدس را به راحتی انتخاب کنید و کلیه امور حقوقی و کیفری خود را به وکیل مورد نظر خود بسپارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا