وکلا

10 تا از بهترین وکیل سرخرود ⚖️【آپدیت 1403】

برای کلیه پرونده های حقوقی نیاز است تا از یک وکیل خوب و خبره کمک بخواهیم. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل در سرخرود پرداخته ایم. وکلایی که همگی آن ها از تخصص و مهارت لازمه برخوردار هستند و به خوبی می توانند به رفع مشکلات حقوقی مردم کمک نمایند.

واگذاری پرونده های حقوقی به یک وکیل سبب می شود تا روال کاری و اجرایی کلیه پرونده های حقوقی به خوبی انجام شود و در سریع ترین زمان ممکن هم توسط وکیل انجام شود. وکلا به دلیل اطلاعات و دانش حقوقی بالایی که دارند به خوبی می توانند به موکلین و یا مراجعین خود کمک نمایند و از آنجایی که مشکلات حقوقی دارای پیچیدگی ها و سختی های خاص خود می باشد، انتخاب و اخذ یک وکیل خوب برای کلیه پرونده های حقوقی الزامی است.

البته نکته ای که بسیار مهم است و باید به آن توجه کرد این است که انتخاب وکیل باید با دقت زیادی انجام شود، به طوری که وکیلی انتخاب شود که به عنوان بهترین در بین مردم شناخته شده و مورد اعتماد و اطمینان واقع شده است.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در چمستان کلیک کنید

بهترین وکیل سرخرود کیست؟

بهترین وکیل سرخرود به کسی گفته می شود که تحصیلات خوبی را در زمینه حقوقی داشته باشد و از طرفی هم دارای مهارت و تجربیات بسیار خوبی باشد. همچنین یک وکیل خوب و خبره باید اطلاعات حقوقی اش بروز باشد تا بهتر بتواند به رسیدگی مشکلات مردم بپردازد و از طرفی از رقیب هایش پییشی بگیرد.

بهترین وکیل سرخرود

بهترین وکیل سرخرود به خوبی می تواند از موکل خود در دادگاه دفاع کرده و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات حقوقی مردم با ارائه راهکار های مفید و کاربردی بپردازد. همچنین رازداری و وقت شناسی بودن یک وکیل تاثیر مثبت بسیار زیادی در انجام کارهای وکالتی و حقوقی او خواهد داشت و سبب اعتماد و اطمینان مردم به او خواهد شد.

به طور کلی یک وکیل موظف است تا تمامی تعهدات و وظایفی که در مقابل پرونده هایی که برعهده گرفته است را به خوبی و به بهترین نحو انجام دهد.

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب).

قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد. بگذارید تجربه ی ما راهنمای شما باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم اخلاقی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

تلفن تماس: 09111253766
تلفن دفتر:  09114745803

آدرس دفتر: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی

آدرس پیج اینستاگرام برای آشنایی بیشتر: Roja.akhlaqi@


آرزو چاربندی

آرزو چاربندی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر سرخرود می باشد و متخصص در کلیه دعاوی است. ایشان وکیلی با اخلاق است و به طور تخصصی به انجام کار حقوقی و مشاوره های تخصصی می پردازد. خانم آرزو چاربندی در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: سرخرود، چاکسر، خیابان کاج، انتهای کوچه سمت راست، شهرک باران، پ 11


محبوبه غلامی

محبوبه غلامی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان مازندران و در شهرستان سرخرود به فعالیت وکالتی مشغول است. ایشان وکیلی متخصص در کلیه دعاوی حقوقی است و در زمینه های کیفری، ملکی، مالی، تجاری، خانواده و غیره مشغول به انجام کار می باشد و به عنوان بهترین وکیل سرخرود در بین مردم شناخته شده است. خانم محبوبه غلامی به عنوان بهترین وکیل سرخرود مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: سرخرود بلوار ولایت جنب دادگستری


وظایف اصلی یک وکیل خبره

هر وکیلی که به عنوان بهترین در نزد مردم انتخاب می شود دارای وظایف و مسئولیت هایی است که باید به خوبی آن را انجام دهد تا مورد اعتماد مردم واقع شود بنابراین در ادامه به مهم ترین وظایف بهترین وکیل در سرخرود اشاره می کنیم:

 • دفاعیات موثر و مفید در دادگاه
 • گرفتن حق و حقوق موکل از راه های قانونی
 • ارائه راه حل های مفید و موثر
 • صداقت و ارتباط خوب با موکلین و مراجعین
 • ارائه مشاوره های مفید و موثر
 • حضور به موقع در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا
 • رازداری و امانتداری وکیل در انجام کار
 • متعهد و مسئولیت پذیر
 • تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده حقوقی
 • زمانبندی مناسب برای به سرانجام رساندن پرونده های حقوقی
 • پیگیری و بررسی های مداوم پرونده
 • عدم خیانت به موکل
 • بروز رسانی کلیه اطلاعات حقوقی

هزینه بهترین وکیل سرخرود چقدر است؟

هزینه بهترین وکیل در سرخرود برای انجام هر پرونده ای متفاوت می باشد. میزان حق الوکاله یک وکیل زمانی مشخص می شود که پرونده های حقوقی را بررسی کرده و براساس میزان سختی و پیچیدگی هایی که دارد به مراجعین و یا موکل خود هزینه کار خود را اعلام می کند. همچنین زمانبندی یک پرونده هم بسیار مهم است و پرونده ای که دارای زمان زیادی برای انجام کار باشد، قطعا از هزینه زیادتری هم برخوردار است بنابراین با بررسی تمامی این موارد، میزان حق الوکاله وکیل مشخص خواهد شد البته معمولا میزان حق الوکاله در شهرستان ها نسبت به کلان شهر ها کمتر می باشد.

هزینه بهترین وکیل سرخرود

کلام آخر

هدف از نگارش این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل سرخرود می باشد که در استان مازندران است. تمامی وکلای معرفی شده به انجام کار وکالتی مشغول می باشند و متخصص در انجام امور وکالتی هستند. یک وکیل خوب و متخصص دارای وظایفی است که باید آن ها را به بهترین شکل انجام دهد و متعهد و مسئولیت پذیر باشد.

برای انتخاب یک وکیل خوب و خبره باید تحقیقات و بررسی های لازمه را از افراد معتبر انجام داد. انتخاب وکیل باید در زمان مناسب و لازم انجام شود و به طور عجولانه این اقدام انجام نشود زیرا انتخاب اشتباه وکیل باعث می شود که پرونده های حقوقی با شکست همراه شده و ضرر و زیان زیادی را برای موکل به همراه داشته باشد از طرفی هم باعث می شود تا حق و حقوق موکل پایمال شده و نتیجه پرونده با نتایج نامطلوبی مواجه شود.

به طور کلی انتخاب یک وکیل خوب و متخصص دارای مزیت های بسیار زیادی است و یکی از مهم ترین مزیت های آن این است که حفظ آرامش اطمینان موکل را به همراه دارد زیرا می داند کلیه امور حقوقی خود را به کسی واگذار کرده است که دارای دانش حقوقی بسیار بالایی است و راهنمای بسیار خوبی می تواند باشد.

4/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا