وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در چمستان ⚖️【آپدیت 1403】

دعاوی حقوقی در زمینه های مختلف مانند ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و غیره می باشد و در این شرایط پیدا کردن یک وکیل خوب و متخصص حائز اهمیت است. انتخاب بهترین وکیل در چمستان برای هر نمونه پرونده ای بسیار مهم است و تحقیقات از وکیل انتخابی باید صورت گیرد. تخصص و مهارت وکیل، سبب می شود تا پرونده های حقوقی در مدت زمان کمتری به نتایج مطلوبی برسد و مورد رضایت موکلین قرار گیرد.

برای انتخاب بهترین وکیل در مازندران نیاز است تا ویژگی های یک وکیل خوب را بشناسیم و براساس همان ویژگی ها وکیل خود را انتخاب نمایید. دلیل حساسیت زیاد برای انتخاب وکیل این است که امور وکالتی امری پیچیده و سخت می باشد و نیاز به شخصی متخصص و کاربلد دارد که بتواند به تمامی امور حقوقی تسلط داشته باشد و دعاوی مختلف را انجام دهد. با مطالعه در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد که بهترین وکیل در چمستان را انتخاب کنید و ویژگی های یک وکیل خوب را پیدا کنید و بر اساس آن وکیل خود را انتخاب نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در چمستان چه وکیلی است؟

بهترین وکیل در چمستان به وکیلی گفته می شود که سوابق و تخصص بالایی در زمینه های حقوقی داشته باشد و مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و مفیدی را ارائه دهد. وکیلی که بتواند در مدت زمان استاندارد و مناسبی مشکلات حقوقی موکلین را حل نماید، بیشتر مورد توجه مردم قرار خواهد گرفت و پرونده های زیادی به او واگذار خواهد شد.

وکیل چمستان

بهترین وکیل در چمستان با توجه به مشکلات حقوقی موکلین، بهترین راهکار ها و راه حل ها را ارائه می دهد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی انجام می دهد تا موجب جلب رضایت آن ها شود.

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب).

قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد. بگذارید تجربه ی ما راهنمای شما باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم اخلاقی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

تلفن تماس:
تلفن دفتر:  09114745803

آدرس دفتر: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی


سعیده رحیمی نژاد

سعیده رحیمی نژادسعیده رحیمی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. ایشان دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی و با بیش از 19 سال سابقه وکالت در محاکم حقوقی و کیفری در دادگستری های تهران و مازندران علی الخصوص شهرهای ساحلی از جمله نور، نوشهر، چمستان، شهرهای آمل و ….. است.

تخصص و مهارت: 

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • مدرس دانشگاه
 •  دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی و با بیش از 19 سال سابقه
 • عضو دیوان داوری مرکز وکلای قوه قضائیه استان مازندران
 •  ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزایی، تجاری، خانواده، ارث و غیره به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی با امکان مشاوره حضوری و تلفنی با تعیین وقت قبلی
 • مشاور حقوقی

از جمله اقدامات خانم سعیده رحیمی نژاد عبارتند از:

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، هبه، اجاره و غیره
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از فروش و انتقال مال غیر، جعل، کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی و غیره
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث، وصیت، فرزندخواندگی و سرپرستی و غیره
 • متخصص در تنظیم قرارداد ها اعم از قرارداد بیع، اجاره، ارائه خدمات،شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و غیره
 • متخصص در دعاوی تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها، قراردادهای پیمانی، ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و غیره

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با خانم سعیده رحیمی نژاد می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09113278378 – 01143275176


محمدرضا خادمی

بهترین وکیل در چمستان

وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران است و در شهرستان چمستان به انجام کار وکالتی در حوزه های مختلف مشغول می باشد. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مانند ملکی، کیفری، مالی، تجاری، اقتصادی و غیره فعالیت دارد و دارای سوابق درخشان بالایی است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مازندران، چمستان،


طیبه شیخی

بهترین وکیل در چمستان

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان چمستان است و به انجام کار وکالتی مشغول می باشد. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، خانواده، چک، مالی و غیره مشغول است و تخصص بالایی در حوزه های مختلف وکالتی دارد. خانم طیبه شیخی وکیلی با اخلاق و با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: مازندران،


چگونه بهترین وکیل در چمستان را پیدا کنم؟

پیدا کردن یک وکیل خوب و حرفه ای در چمستان نیازمند تحقیقات از افراد قابل اعتماد است که باید برای آن زمان در نظر گرفته شود زیرا انتخاب یک وکیل در وهله اول موضوع بسیار مهمی است که می تواند موجب شکست و موفقیت در پرونده خواهد بود.

برای جستجوی بهترین وکیل در چمستان نیاز است تا به موسسات حقوقی که در چمستان وجود دارد مراجعه کرده و با کمک و راهنمایی های آن ها، با توجه به مشکل حقوقی که وجود دارد، انتخاب کرده و با او جلسات مشاوره را برگزار کرد تا تصمیم نهایی را برای اخذ وکیل گرفت.

افراد قابل اعتماد زیادی وجود دارند که با توجه به مشکلات حقوقی که از گذشته داشته اند، می توانند در شناخت وکلا و معرفی آن ها به شما کمک نمایند زیرا تجربه انتخاب و شناخت وکیل را برای پرونده خود داشته اند.

از همه مهم تر و آسان تر برای پیدا کردن یک وکیل خوب این است که به مجلات و سایت های حقوقی معتبر مراجعه کرده و برای شناخت وکلا از شهری از آن ها کمک بخواهیم. مجلات حقوقی و یا سایت های حقوقی به معرفی وکلا پرداخته و وکلای متخصص و خبره را در هر زمینه ای از حقوق معرفی کرده و می توان با توجه به سوابق و تخصص آن ها، وکیل مورد نظر خود را پیدا کرد.

برای انتخاب وکلا نباید عجولانه تصمیم گرفت و باید زمان لازمه را برای انتخاب وکیل در نظر گرفت تا به شناخت درستی از وکلا دست پیدا کرد.

معمولا برای شناخت وکلا، میزان سوابق کاری یک وکیل تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. هر چقدر که یک وکیل دارای سوابق و تخصص بالاتری باشد میزان اعتماد و اطمینان مردم هم نسبت به او بیشتر خواهد بود. وکیلی که سوابق بالایی دارد، قطعا تجربیات بالاتری هم خواهد داشت و به چالش ها و مشکلات موجود در پرونده ها، آگاهی کاملی دارد و بهتر می تواند در رفع مشکلات به موکل خود کمک کند.

تجربیات نشان داده شده که وکلایی که از تجربیات و سوابق بسیار بالایی برخوردار هستند، نتایج کاری و پرونده وکالتی که برعهده گرفته اند، مثبت شده و با نتایج بسیار خوبی مواجه خواهند شد.

پیدا کردن وکیل چمستان

کلام آخر

شناخت یک وکیل خوب و خبره در شهرستان، چندان کار سختی نیست زیرا با کمک مجلات حقوقی و سایت های معتبر و موسسات حقوقی ک وجود دارد می توان وکیلی خوب و متخصص را انتخاب کرد.

برای انتخاب بهترین وکیل در چمستان نیاز است تا تحقیقات کامل و جامعی انجام شود. در همان ابتدای مشکلات حقوقی نیاز است تا زمان کافی برای انتخاب وکیل در نظر گرفته شه باشد زیرا این مرحله اصلی ترین مرحله می باشد زیرا اگر در همان مراحل اولیه، انتخاب وکیل به درستی انجام نشود موجب شکست در پرونده خواهد شد و ضرر و زیان هایی هم برای موکل به وجود آید.

در این مقاله 5 نفر از وکیل چمستان را معرفی کرده ایم که در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارند و تخصص بالایی هم در اکثر دعاوی داشته و می توانند راهنمایی های مفیدی را برای موکلین و مراجعین خود داشته باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا