وکلا

5 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد ⚖️【آپدیت 1402】

اخذ بهترین وکیل در سعادت آباد تهران، برای افرادی که در این منطقه ساکن هستند، جزو اموری است که در هنگام مواجه شدن با مشکلات طلاق، کیفری، خانواده، ملکی و غیره نیاز به انجام است. معمولا در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی در زمینه های نامبرده، نیاز به کسی است که دلسوز در انجام امور باشد و البته تخصص در این زمینه ها داشته باشد تا با خیالی آسوده بتوان پرونده حقوقی را به او واگذار کرد.

وکیل حقوقی، در زمینه های حقوقی مهارت و تخصص کافی را دارد و هیچ شخصی به جز یک وکیل خبره نمی تواند به انجام و رفع مشکلات حقوقی کمک کند زیرا او تحصیلاتش را در این زمینه گذرانده است و با سرعت بالاتری می تواند این امور را به درستی و اصولی بگذراند.

انتخاب وکیل برای همه ی افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند ضروری می باشد و آن ها را دچار استرس و اضطراب نکرده و در این خصوص سردرگم نخواهند شد. برای افرادی که برای بار نخست دچار مشکلات حقوقی می شوند بهتر است که با مراجعه به موسسات حقوقی معتبر و یا مطالعه سایت های حقوقی یا مجلات حقوقی که کارشان مربوط به معرفی وکلا است، مراجعه کنند تا بتوانند به یک نتایج مثبت و مطلوبی در این خصوص برسند.

به همین دلیل در این مقاله به بررسی و معرفی بهترین وکیل در سعادت آباد پرداخته ایم که افرادی که در این منطقه ساکن هستند با سرعت بیشتری بتوانند مشکلات حقوقی خود را به این وکلا بسپارند.

مهم ترین وظایف بهترین وکیل در سعادت آباد تهران

بهترین وکیل در سعادت آباد تهران وظایفی را بر عهده دارد که موظف است تا آن ها را به بهترین نحو انجام داده تا مورد اعتماد موکلین و مراجعینش قرار گیرد. این وظایف برای تمامی وکلا می باشد که باید به آن ها عمل کنند.

 • رسیدگی و پیگیری پرونده ای که وکیل بر عهده گرفته است
 • امانتداری در مدارک و اسناد موکل
 • رازداری و حفظ اسرار موکل
 • خیانت نکردن به موکل
 • صداقت و صراحت با موکل در رابطه با جزییات و کلیات کاری در پرونده
 • خودداری از دروغ و فریب دادن موکل
 • خودداری از وعده و وعید های دروغین
 • حضور در تمامی جلسات دادگاه
 • راهنمایی موکل و برگزاری مشاوره در جهت پاسخ دهی به سوالات او
 • در جریان قرار دادن مراحل کاری پرونده
 • ارتباط موثر برقرار کردن با موکل
 • دفاعیات قوی و موثر از موکل در دادگاه
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.
صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.
ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند. در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید. جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 0912172246402186127228 02186129690

آدرس دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی

تماس: 091260957500214496900102144969002
آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12 ( علی اکبر) پلاک 41 واحد 4

آدرس: اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ساختمان دفتر خدمات قضایی پلاک 192 ، طبقه 5 واحد 12

الهام صادقی تجریشی

الهام صادقی تجریشی

وکیل پایه یک دادگستری در منطقه سعادت آباد تهران است و سوابق کاری بسیار خوبی را در حوزه وکالت بر عهده دارد و در حوزه های مختلف وکالتی مانند طلاق، خانواده، ملکی، کیفری و غیره به فعالیت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سعادت آباد توسط مردم شناخته شده و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو جامعه جرم شناسی ایران
 • مشاور حقوقی

تماس: ٠٩١٢٢۵٧٢۴۶١

آدرس: تهران، سعادت اباد، نبش خیابان ٣٢، پلاک ١١۶، طبقه ۴، واحد٩

مهدی جلالیان

مهدی جلالیان

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و در حال حاضر در منطقه سعادت آباد مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، خانواده، طلاق و غیره فعالیت دارد و تمام هدفش به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی است که بر عهده گرفته است. آقای مهدی جلالیان مشاوره های حضوری و غیرحضوری در شهر تهران برای موکلین و مراجعینش برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاوره  حقوقی

شماره تماس: 09123955608

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، برج سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 22 شمالی

سید رسول قاضی

رسول قاضی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران منطقه سعادت آباد مشغول به فعالیت حقوقی است و در دعاوی های ملکی، کیفری، ثبتی، تجاری، خانواده و غیره مشغول به کار است. ایشان به عنوان بهترین وکیل در سعادت آباد شناخته شده است و دارای خلق و خوی بسیار خوبی در هنگام برقراری ارتباط با موکلینش می باشد. آقای رسول قاضی تمام تلاشش را در جهت حس رضایت موکلینش و رسیدن به نتایج مطلوب پرونده های حقوقی شان انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه کار در امور  وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09122531888

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، پلاک 8، طبقه 9

وکالت و انواع آن

در علوم حقوق و فقه، وکالت به معنای این است که شخصی که ئچار مشکلات حقوقی است، شخصی را برای انجام امور حقوقی خود انتخاب می کند و او را به عنوان جانشین خود در این خصوص انتخاب می کند.  به وکالت دهنده موکل و به کسی که وکالت گیرنده است وکیل گفته می شود. در واقع وکالت از نظر اغوی به معنای واگذار کردن یا تکیه کردن می باشد.

وکالت دارای انوع مختلفی می باشد که به آن اشاره می کنیم:

 • وکالت قضایی

این نوع از وکالت به اموری گفته می شود که مربوط به وکالت قضایی است و باید به یک وکیل پایه یک دادگستری سپرده شود. به طوریکه تمامی امور مربوط به این کار، به وکیل پایه یم دادگستری داده شده تا امکان حضور در مراجع قضایی را داشته باشد و بتواند پرونده را پیگیری و رسیدگی کند. این نوع از وکالت می تواند حقوقی یا کیفری باشد و همچنین موضوعات دیگر حقوقی هم داشته باشد که موکل موضوع مربوط به آن را به وکیلش ارجاع خواهد داد.

 • وکالت مدنی

این نوع از وکالت، مربوط می شود به کلیه امور حقوقی در دعاوی های مختلف، که نیاز است تا آن را به یک وکیل بسپاریم. در واقع وکیل و موکل در دفاتر رسمی حضور پیدا کرده و در رابطه با موضوع یا دعاوی حقوقی مربوطه، یک وکالت نامه ای را به صورت رسمی تنظیم می کنند. وکالت مدنی شامل فسخ خانه، فروش خانه، اجاره نامه و مواردی از قبیل مراجعه به ادارات مختلف، همگی بر عهده وکیل می باشد.

 • وکالت واسطه ای

این نوع از وکالت، به صورتی است که شخصی که درگیر مشکلات حقوقی است از شخص دیگر می خواهد تا برایش وکیلی اختیار کند که به این مورد از وکالت، وکالت دادن به فرد دیگر گفته می شود که در امور قضایی و مدنی هم مهم می باشد. در واقع اختیاراتی به وکیل داده می شود تا همه ی امور مربوط به حقوق به وکیل داده شده و او اختیار انجام آن را داشته باشد. این نوع از وکالت را مع الواسطه می گویند.

کلام آخر

اخذ یک وکیل خوب و خبره در انجام کلیه امور حقوقی، می تواند نجات دهنده مشکلات باشد خصوصا برای افرادی که در تهران زندگی می کنند و مشکلات حقوقی نسبت به شهرستان، بیشتر است پس بنابراین باید از بهترین وکیل در تهران یا بهترین وکیل حقوقی در تهران استفاده کنند تا بتوانند به نتایج مطلوب برسند. در واقع یک وکیل همانند یک پزشک می تواند نجات بخش باشد و می تواند جان، مال و یا زندگی یک انسان را به او برگرداند. مشکلات حقوقی، مشکلات ساده ای نمی باشد و نیاز به یک فرد متخصص است تا بتواند این مشکلات را رفع کند و با تجزیه و نحلیل درست و تجربیاتی که در این زمینه دارد، بهتر بتواند به موکلش کمک کند. در واقع یک وکیل تنها کسی است که در این شرایط قابل اعتماد است و می توان مشکلات را با جزییات به او بازگو کرد.

یک وکیل خبره در امور حقوقی، سالها در این حوزه فعالیت داشته است و بهترین خدمات را به موکلش ارائه می دهد و از ابتدا تا انتهای کار تا زمانی که پرونده به نتایج مثبت برسد، با او همراه خواهد بود و به او کمک خواهد کرد.

یک وکیل خوب، تمام تلاشش را برای حفظ حق و حقوق و یا پس گرفتن آن می کند تا موکلش را راضی نگه دارد. موکل با در اختیار گرفتن وکیل، حس رضایت و اطمینان را خواهد داشت و از استرس و اضطرابی که ناشی از مشکلات حقوقی اش است کم شده و همه چیز را به او واگذار می کند.

به جرات می توان گفت که افرادی که از وکیل خوب و با تجربه در زمینه امور حقوقی خود استفاده کرده اند، درصد موفقیت پرونده حقوقی آنان بالاتر بوده است و حق خودشان را توسط وکیل گرفته اند. بنابراین در این مقاله می توان لیستی 5 تایی از بهترین وکیل در سعادت آباد را مشاهده کرد که دارای تخصص و مهارت بالایی می باشند و بهترین خدمات را به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا