وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد ⚖️【آپدیت 1403】

اخذ بهترین وکیل در سعادت آباد تهران، برای افرادی که در این منطقه ساکن هستند، جزو اموری است که در هنگام مواجه شدن با مشکلات طلاق، کیفری، خانواده، ملکی و غیره نیاز به انجام است. معمولا در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی در زمینه های نامبرده، نیاز به کسی است که دلسوز در انجام امور باشد و البته تخصص در این زمینه ها داشته باشد تا با خیالی آسوده بتوان پرونده حقوقی را به او واگذار کرد.

وکیل حقوقی، در زمینه های حقوقی مهارت و تخصص کافی را دارد و هیچ شخصی به جز یک وکیل خبره نمی تواند به انجام و رفع مشکلات حقوقی کمک کند زیرا او تحصیلاتش را در این زمینه گذرانده است و با سرعت بالاتری می تواند این امور را به درستی و اصولی بگذراند.

انتخاب وکیل برای همه ی افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند ضروری می باشد و آن ها را دچار استرس و اضطراب نکرده و در این خصوص سردرگم نخواهند شد. برای افرادی که برای بار نخست دچار مشکلات حقوقی می شوند بهتر است که با مراجعه به موسسات حقوقی معتبر و یا مطالعه سایت های حقوقی یا مجلات حقوقی که کارشان مربوط به معرفی وکلا است، مراجعه کنند تا بتوانند به یک نتایج مثبت و مطلوبی در این خصوص برسند. به همین دلیل در این مقاله به بررسی و معرفی بهترین وکیل در سعادت آباد پرداخته ایم که افرادی که در این منطقه ساکن هستند با سرعت بیشتری بتوانند مشکلات حقوقی خود را به این وکلا بسپارند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهم ترین وظایف بهترین وکیل در سعادت آباد تهران

بهترین وکیل در سعادت آباد تهران وظایفی را بر عهده دارد که موظف است تا آن ها را به بهترین نحو انجام داده تا مورد اعتماد موکلین و مراجعینش قرار گیرد. این وظایف برای تمامی وکلا می باشد که باید به آن ها عمل کنند.

 • رسیدگی و پیگیری پرونده ای که وکیل بر عهده گرفته است
 • امانتداری در مدارک و اسناد موکل
 • رازداری و حفظ اسرار موکل
 • خیانت نکردن به موکل
 • صداقت و صراحت با موکل در رابطه با جزییات و کلیات کاری در پرونده
 • خودداری از دروغ و فریب دادن موکل
 • خودداری از وعده و وعید های دروغین
 • حضور در تمامی جلسات دادگاه
 • راهنمایی موکل و برگزاری مشاوره در جهت پاسخ دهی به سوالات او
 • در جریان قرار دادن مراحل کاری پرونده
 • ارتباط موثر برقرار کردن با موکل
 • دفاعیات قوی و موثر از موکل در دادگاه

دکتر ساره ملی‌بختیاری

ساره ملی‌بختیاری وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و منطقه سعادت آباد
با تیمی مجرب و بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی وکالت تخصصی در کلیه‌ی پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری و پرونده‌های جنجالی و کلان اقتصادی اقدام به ارائه خدمات حقوقی به اشخاص، شرکت‌های معتبر و کسب و کارها نموده‌اند.
ایشان فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های شهید بهشتی و تهران می‌باشند و در کلیه‌ی پرونده‌ها با تیمی حاذق، منظم و پیگیر بهترین راه‌حل‌ها را در پرونده‌ها ارائه داده‌اند. صبر، صداقت و پاسخگویی و بهره‌گیری از حداکثر توان علمی و فردی سبب موفقیت ایشان در پرونده‌ها و رضایت موکلین گردیده و شما با هر توان مالی می‌توانید با کسب مشاوره یا مراجعه به دفتر وکالت ایشان، مشکل حقوقی خود را حل نمایید

بخشی از رزومه‌ی ایشان:

 • کسب رتبه ۸۰ در آزمون سراسری فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی
 • کسب رتبه ۸ در آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد و فارغ‌التحصیل از دانشگاه تهران
 • دکترای تخصصی حقوق عمومی
 • کسب رتبه ۳ در آزمون اختبار کانون وکلا
 • ۱۰ سال سابقه وکالت تخصصی و ارائه خدمات حقوقی به اشخاص داخل و خارج از کشور، شرکت‌های معتبر و و کسب و کارها

تماس: 0912426563402126618849

نشانی دفتر: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به بلوار پاکنژاد، خیابان شکوفه، نبش جوی‌پا، ساختمان صنوبر، واحد ۱۱

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آدرس:

آدرس:

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.
صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.
ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند. در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید. جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 0912172246402186127228 02186129690

آدرس دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


عباس گلزاری

گلزاری

آقای عباس گلزاری، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در سعادت آباد با بیش از 20 سال سابقه وکالت نیز می باشد. جناب آقای گلزاری به مدت طولانی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی با شرکت های نفتی و شرکت های خارجی  از جمله: شرکت خارجی اریکسون همکاری داشته است.
در سابقه کاری وکیل مذکور، پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری در خارج از کشور نیز وجود دارد.

تخصص و مهارت:

 •  قبول دعاوی حقوقی و ملکی بر اساس تعرفه قانونی در محاکم دادگستری، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • طرح دعوی و دفاع در خصوص دعاوی کیفری
 • متخصص در امور شرکت های خصوصی و دولتی
 • تهیه قراردادهای پیمانکاری و تجاری دولتی و خصوصی (داخلی و بین المللی)
 • انجام داوری

شماره تماس: 22079920

شماره همراه: 09122064889

آدرس دفتر وکالت: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، نبش خیابان بهزاد، ساختمان شهریار(بانک مسکن) طبقه 6، واحد 18

آدرس ایمیل: golzarimotlagh@gmail.com

وکالت و انواع آن

در علوم حقوق و فقه، وکالت به معنای این است که شخصی که ئچار مشکلات حقوقی است، شخصی را برای انجام امور حقوقی خود انتخاب می کند و او را به عنوان جانشین خود در این خصوص انتخاب می کند.  به وکالت دهنده موکل و به کسی که وکالت گیرنده است وکیل گفته می شود. در واقع وکالت از نظر اغوی به معنای واگذار کردن یا تکیه کردن می باشد.

وکالت دارای انوع مختلفی می باشد که به آن اشاره می کنیم:

 • وکالت قضایی

این نوع از وکالت به اموری گفته می شود که مربوط به وکالت قضایی است و باید به یک وکیل پایه یک دادگستری سپرده شود. به طوریکه تمامی امور مربوط به این کار، به وکیل پایه یم دادگستری داده شده تا امکان حضور در مراجع قضایی را داشته باشد و بتواند پرونده را پیگیری و رسیدگی کند. این نوع از وکالت می تواند حقوقی یا کیفری باشد و همچنین موضوعات دیگر حقوقی هم داشته باشد که موکل موضوع مربوط به آن را به وکیلش ارجاع خواهد داد.

 • وکالت مدنی

این نوع از وکالت، مربوط می شود به کلیه امور حقوقی در دعاوی های مختلف، که نیاز است تا آن را به یک وکیل بسپاریم. در واقع وکیل و موکل در دفاتر رسمی حضور پیدا کرده و در رابطه با موضوع یا دعاوی حقوقی مربوطه، یک وکالت نامه ای را به صورت رسمی تنظیم می کنند. وکالت مدنی شامل فسخ خانه، فروش خانه، اجاره نامه و مواردی از قبیل مراجعه به ادارات مختلف، همگی بر عهده وکیل می باشد.

 • وکالت واسطه ای

این نوع از وکالت، به صورتی است که شخصی که درگیر مشکلات حقوقی است از شخص دیگر می خواهد تا برایش وکیلی اختیار کند که به این مورد از وکالت، وکالت دادن به فرد دیگر گفته می شود که در امور قضایی و مدنی هم مهم می باشد. در واقع اختیاراتی به وکیل داده می شود تا همه ی امور مربوط به حقوق به وکیل داده شده و او اختیار انجام آن را داشته باشد. این نوع از وکالت را مع الواسطه می گویند.

کلام آخر

اخذ یک وکیل خوب و خبره در انجام کلیه امور حقوقی، می تواند نجات دهنده مشکلات باشد خصوصا برای افرادی که در تهران زندگی می کنند و مشکلات حقوقی نسبت به شهرستان، بیشتر است پس بنابراین باید از بهترین وکیل در تهران یا بهترین وکیل حقوقی در تهران استفاده کنند تا بتوانند به نتایج مطلوب برسند. در واقع یک وکیل همانند یک پزشک می تواند نجات بخش باشد و می تواند جان، مال و یا زندگی یک انسان را به او برگرداند. مشکلات حقوقی، مشکلات ساده ای نمی باشد و نیاز به یک فرد متخصص است تا بتواند این مشکلات را رفع کند و با تجزیه و نحلیل درست و تجربیاتی که در این زمینه دارد، بهتر بتواند به موکلش کمک کند. در واقع یک وکیل تنها کسی است که در این شرایط قابل اعتماد است و می توان مشکلات را با جزییات به او بازگو کرد.

یک وکیل خبره در امور حقوقی، سالها در این حوزه فعالیت داشته است و بهترین خدمات را به موکلش ارائه می دهد و از ابتدا تا انتهای کار تا زمانی که پرونده به نتایج مثبت برسد، با او همراه خواهد بود و به او کمک خواهد کرد.

یک وکیل خوب، تمام تلاشش را برای حفظ حق و حقوق و یا پس گرفتن آن می کند تا موکلش را راضی نگه دارد. موکل با در اختیار گرفتن وکیل، حس رضایت و اطمینان را خواهد داشت و از استرس و اضطرابی که ناشی از مشکلات حقوقی اش است کم شده و همه چیز را به او واگذار می کند.

به جرات می توان گفت که افرادی که از وکیل خوب و با تجربه در زمینه امور حقوقی خود استفاده کرده اند، درصد موفقیت پرونده حقوقی آنان بالاتر بوده است و حق خودشان را توسط وکیل گرفته اند. بنابراین در این مقاله می توان لیستی 5 تایی از بهترین وکیل در سعادت آباد را مشاهده کرد که دارای تخصص و مهارت بالایی می باشند و بهترین خدمات را به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا