وکلاوکیل ملکی

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در رشت ⚖️【آپدیت 1402】

امروزه دارایی ملک جزیی از سرمایه های بزرگ هرکسی محسوب می شود و خیلی از مردم برای سرمایه گذاری و دوبرابر کردن آن، به سراغ خرید ملک یا زمین می روند تا بتوانند سرمایه خود را چندین برابر کنند، بنابراین در چندین سال اخیر به دلیل بالا رفتن ارزش ملک، خرید و فروش ملک هم زیادتر شده است. در کنار خرید و فروش ملک، متاسفانه کلاهبرداری هم افزایش پیدا کرده و نمونه پرونده های ملکی در دادگاه ها زیاد دیده می شود. بنابراین قبل از هر اقدامی برای خرید و فروش ملک خود، از یک وکیل ملکی خوب کمک بگیرید و یا در هنگام مواجه شدن با مشکلات یا کلاهبرداری در ملک، به وکیل مراجعه کنید. بنابراین قصد داریم تا در این مقاله، به معرفی 5 تا از بهترین وکیل ملکی در رشت بپردازیم تا در هنگام گرفتار شدن مشکلات ملکی، به بهترین وکیل در رشت مراجعه کرده و کلیه مشکلات حقوقی خود را در زمینه ملکی به او بسپارید.

چگونه بهترین وکیل ملکی در رشت را پیدا کنیم؟

در شهرهای کوچک یا در شهرستان ها، جستجوی یک وکیل خبره و ماهر کار چندان سختی نمی باشد زیرا یک وکیل بسیار خوب و ماهر در شهر خودش نام آور است و جزو بهترین وکیل در آن شهر محسوب می شود، بنابراین با اندکی تحقیق و پرس جو از اطرافیان و دوستان، به راحتی می توان وکیل ملکی خود را پیدا کرده و به او اعتماد کرد. دومین راهی که برای انتخاب وکیل ملکی قابل اعتمادتر است، مراجعه به موسسه های حقوقی در شهر رشت است که در این زمینه فعالیت دارند و اما سومین راه بهترین راحت ترین سریع ترین راه میتوان فقط با یک جستجوی ساده به لیست بزرگی از وکلا دسترسی پیدا کنید و با آنها ارتباط بگیرید.

اگر به هر دلیلی در شهر خود، موسسه حقوقی وجود نداشت و یا نتوانستید به آن ها اعتماد و اطمینان کنید، بهتر است از سایت های حقوقی معتبر در شهر رشت کمک بخواهید. سایت وکیل از ما یکی از سایت های مجله حقوقی است که لیستی از بهترین وکیل رشت را در هر حوزه ای از وکالت اعم از ملکی، مالی، ثبت اسناد، خانوادگی، طلاق، تجاری، ثبتی، کیفری و غیره را در اختیار شما قرار می دهد و به راحتی و در کسری از ثانیه، می توان وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. به شما توصیه می شود تا برای انتخاب وکیل ملکی خود زمان بگذارید و به سرعت و بدون تحقیق و پرس و جو، وکیل ملکی خود را انتخاب نکنید تا دچار پشیمانی نشوید.

مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در رشت

اهمیت مشاوره با وکیل ملکی  در رشت

زمانی که تصمیم به انتخاب وکیل ملکی خود گرفتید و وکیل ملکی خود را انتخاب کردید، قبل از بستن قرارداد با وکیل، حتما یک جلسه مشاوره اولیه با او داشته باشید تا آشنایی بیشتری صورت گیرد. جلسه اولیه مشاوره بسیار مهم می باشد زیرا در جلسه اولیه به این نتیجه خواهید رسید که آیا این وکیل همان وکیل انتخابی تان خواهد بود یا اینکه می توانید به راحتی با او ارتباط برقرار کنید بنابراین تمامی این موضوعات در جلسه اولیه مشاوره بسیار مهم می باشند زیرا مثلا اگر شما نتوانید با وکیل خود ارتباط خوبی برقرار کنید یا به هر دلیلی از او خجالت بکشید قطعا در اواسط کار با مشکلاتی مواجه خواهید شد و دچار ضرر و زیان می شوید و همچنین پرونده ملکی تان مدت زمانی زیادی به طول می انجامد. بنابراین در جلسه اول مشاوره به خلق و خوی وکیل، نحوه ارتباط، نوع بیان، صداقت و صراحت او توجه داشته باشید.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: دعاوی ملکی کیفری، دعاوی ملکی حقوقی، رهن، اجاره، سر قفلی، تنظیم سند و…
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

محمدحسن فعال

وکیل فعال

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان، شهر رشت می باشد. ایشان دارای سابقه بسیار طولانی و موفق در حوزه وکالتی می باشد و با فن بیان و وکالت حرفه ای که داشته است، سبب شده تا کسب نتایج مطلوب را در کارنامه وکالتی خود داشته باشد و موجب رضایت موکلین شود. ایشان به عنوان بهترین وکیل در رشت معرفی شده است و همچنان در دعاوی های ملکی، ثبتی، کیفری، خانوادگی، طلاق و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

  • 19 سال سابقه کار در امور وکالت و بازرس هیات مدیره وعضو کمیسیون های بازرسی
  • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ازدانشگاه گیلان
  • معاضدت و وکالت تسخیری و نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مرکزوکلا قوه قضائیه استان گیلان
  • عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری در دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا در استان گیلان
  • مشاورحقوقی شرکت های گروه صنعتی پارس خزر

شماره تماس: 09119341944

آدرس: رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول


المیرا آسوبار

الهام آسوبار

سرکار خانم الهام آسوبار، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گیلان می باشد. ایشان داور حرفه ای مرکز توسعه حل اختلاف، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و  دارای ۱۸ سال سابقه در امر وکالت در پرونده های متعدد به عنوان وکیل برتر می باشند. خانم الهام آسوبار در طول دوران وکالت، علاوه بر دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده، امور وکالتی بانکها و‌ شرکتها را نیز عهده دار بوده اند .

حوزه فعالیت ایشان عبارت است از :

۱. پرونده های حقوقی من جمله (چک و سفته، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و‌ اجور  معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و‌ یا فسخ قراردادها و‌ یا اسناد رسمی، قرادا مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، دعاوی مرتبط با ارث، ابطال رای داور و …)

۲ . پرونده های ملکی مانند (الزام به تنطیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک‌ مشاع، تخلیه ملک اعم از مسکونی، تجاری و‌ تعدیل اجاره بها و سرقفلی و …)

۳ . پرونده های خانواده از جمله (مطالبه مهریه، ترک انفاق، مطالبه نفقه زوجه و فرزند، حضانت، تمکین، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج‌ یا زوجه، اثبات نسب، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت واقعه نکاح و …)

۴. پرونده های کیفری با موضوعات (اختلاس، کلاهبرداری، جعل و‌ استفاده از سند مجعول، مزاحمت، توهین و فحاشی، افترا، قذف، تهدید، خیانت در امانت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …)

۵ . و‌ کلیه پرونده ها مربوط به امور بانکی و‌ شرکت ها

شماره تماس: 09121021394

آدرس: گیلان، رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک۵۸۱، طبقه اول


حسین خوشنود زرگر

حسین خشنود

آقای حسین خوشنود زرگر، وکیل پایه یک دادگستری رشت و عضو کانون وکلای دادگستری گیلان هستند و با بیش از ۲۶ سال سابقه فعالیت حقوقی می باشند. ایشان قاضی سابق دادگستری و دارای سوابق درخشان در هر دو کسوت قضاوت و وکالت بوده و با توجه به اینکه سالها ریاست شعب حقوقی در محاکم دادگستری را برعهده داشته اند تخصص ویژه ای در دعاوی ملکی و حقوقی را و همچنین دعاوی ثبتی را داشته و علاوه بر آن در زمینه دعاوی کیفری با اهمیت بالا همچون قتل، ادم ربایی، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر و امثال آن دارای تجربه بالا و پرونده های متعدد موفق می باشند.

تخصص و مهارت:

دعاوی ملکی و حقوقی اعم از اثبات مالکیت، اثبات وقوع عقد بیع، الزام به تنظیم سند رسمی، تقسیم ترکه و ارث، رفع تصرف، اجرت المثل ایام تصرف، الزام به تحویل مبیع، ابطال سند رسمی، خلع ید، وصول مطالبات اسناد تجاری، چک، سفته، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، دعاوی روابط موجر و مستاجر، دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی، ابطال مبایعه نامه و فسخ قرارداد، اعتراض به برگ تشخیص اراضی منابع طبیعی، دعاوی مربوط به مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، دعاوی در صلاحیت مراجع داوری و ابطال آن، اختلافات قرادادی و الزام متعهد آن و کلیه دعاوی حقوقی خانواده اعم از طلاق، نفقه، مهریه

شماره تماس: 0911332670609128893550

آدرس: رشت، خیابان معلم، بعد از میدان مادر، ابتدای فاز دو، عمارت دنیا (بالای فروشگاه موسیقی ماهور) طبقه اول، واحد ۲

ساعات کار دفتر: ۵ لغایت ۸ عصر


سعادت احمدی منامن

بهترین وکیل ملکی در رشت

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان و در شهر رشت می باشد و با تلاش و کوشش مستمری که داشته است، موفق شده تا به عنوان بهترین وکیل ملکی در رشت معرفی شود. آقای سعادت احمدی منامن، وکیل و مشاورحقوقی بانک صادرات در شهر رشت را به عهده داشته است و در دعاوی های مختلف وکالتی هم تخصص و مهارت بسیار خوبی دارد. ایشان به زبان عربی تسلط کامل دارد و مذاکرات به این زبان را با تمرکز و تسلط کامل انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

  • کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه تهران
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: رشت،

هزینه حق الوکاله وکلا در سال 1401

هزینه وکلا به صورت دقیق ثابت نمی باشد و بستگی به عواملی دارد که در افزایش یا کاهش این هزینه ها تاثیرگذار خواهد بود. عواملی مانند نوع موضوع پرونده، سختی کار، میزان زمان انجام کار و عواملی از این قبیل بسیار تاثیرگذار خواهدبود. همچنین برخی وکلا هستند که با توجه به میزان محبوبیت و معروفیتشان در شهر خود، دارای دستمزد بالاتری می باشند که این موضوع هم یکی دیگر از عوامل بالا رفتن هزینه وکالتی می باشد. به طور کلی وکیل موردنظرتان با بررسی کلی از پرونده تان، حق الوکاله خود را به مراجعه کننده اعلام می دارد و در نهایت مراجعه کننده تصمیم می گیرد که با توجه به بودجه خود، می تواند این وکیل را برای پرونده خود انتخاب کند یا خیر.

مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل در رشت

ویژگی های یک وکیل ملکی خوب

یک وکیل ملکی خوب و متخصص دارای ویژگی هایی می باشد که باعث برتری او نسبت به سایر همکارانش می شود. یکی از ویژگی های مهم او تخصص و مهارت هایش در حوزه های مختلف وکالتی می باشد، بنابراین هرچقدر که میزان مهارت و تسلط او بر کلیه قوانین حقوقی بیشتر باشد، بالطبع موفقیت در پرونده های ملکی او هم بیشتر است.

یک وکیل ملکی خبره،  دارای ویژگی های زیادی است. یکی از ویژگی های مهمی که باعث می شود مردم راحت تر بتوانند به او اعتماد کنند، میزان سوابق کاری او می باشد زیرا تسلط و تجربه در قوانین حقوقی نیاز به زمان زیادی دارد و وکیلی که چندین سال در این حوزه کار کرده است، دارای تجربه های متعدد و مفید از پرونده های مختلف ملکی است. یک وکیل ملکی وظیفه دارد تا با مطالعه دقیق پرونده، از جزییات آن آگاهی نسبی پیدا کرده و  سپس با جمع آوری مدارک و اسناد موردنیاز به نفع موکل، آنها را ضمیمه پرونده کرده تا بتواند از او دفاعیات محکمی را در دادگاه به عمل آورد. به طورکلی قوانین ملکی جزو سخت ترین پرونده ها می باشد و برای حل آن ها، نیاز به یک وکیل ملکی می باشد که سالها تجربه و دانش را در این زمینه داشته باشد تا پرونده را به نتیجه مطلوبی برساند.

وظایف وکیل ملکی در رشت

وکیل ملکی وظیفه دارد تا اعتماد و اطمینان مردم و موکلین را جلب کند و با تقویت مهارت و ویژگی های مربوط به یک وکیل موفق، سعی در راضی نگه داشتن موکلینش شود. یکی از ویژگی های اخلاقی که در کار وکالت در اولویت است، داشتن صداقت است. وکیل ملکی وظیفه دارد تا با موکلش روراست و صادق باشد و از دادن وعده های دروغین به موکلینش خودداری کند. در واقع یک وکیل اجازه ندارد تا به موکل، دادن نتایج صد در صدی را بدهد زیرا این کار برخلاف قوانین و مقررات حقوقی می باشد و حتی برای وکیل هم جرم محسوب می شود زیرا رای نهایی را دادگاه صادر می کند و هیچ وکیلی از نتایج نهایی باخبر نمی باشد که در این صورت بخواهد از همان ابتدا وعده هایی را به موکل خود بدهد.

وکیل ملکی وظیفه دارد تا اعلام رای نهایی دادگاه با موکلش همراه باشد و به موقع در جلسات دادگاهی حاضر شود و به صورت مستمر و مداوم پیگیر پرونده موکل باشد زیرا برخی پرونده ها هستند که بسیار زمانبر بوده و نیاز به پیگیری های مستمر و مداوم از سوی وکیل است تا به مرحله پیشبرد و اجرا نزدیک شود.

کلام آخر

شغل وکالت، شغل بسیار با شرافتی است و وجود یک وکیل در خیلی از مشکلات بسیار تاثیر گذار خواهد بود. یک وکیل خوب با نادیده گرفتن منافع خود، تمام سعی و تلاشش بر این است تا بتواند از حق موکلش دفاع کرده و حق تضییع شده او را به او بازگرداند. آمارها و پژوهش ها نشان می دهد که کسانی که پرونده شان را در اختیار وکلایی حاذق و کاربلد سپرده اند، نود درصد این پرونده ها با موفقیت همراه بوده و حق و حقوق موکل به آن ها بازگردانده شده است زیرا یک وکیل حاذق و متخصص به خوبی می داند که چه موقع باید از ماده ها و تبصره ها در دادگاه استفاده کند تا بتواند همه چیز را به نفع موکلش به اتمام برساند.

بنابراین انتخاب یک وکیل در پرونده ملکی یا پرونده های دیگر وکالتی، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. با مطالعه در این مقاله، راهکارهایی در مورد ویژگی ها و شرایط یک وکیل خوب توضیح داده شده، تا با موضوع کلاهبرداری و مشکلات ملکی مواجه نشوید، بنابراین قبل از اقدام به خرید و فروش ملک خود، حتما از یک فرد متخصص یا کاربلد کمک بخواهید زیرا قوانین ملکی بسیار پیچیده می باشد و نیاز به مشورت و مشاوره با یک فرد دانا و آگاه را در این زمینه دارد. به شما توصیه می شود تا از وکلای ملکی خبره و باتجربه در شهر خود کمک بخواهید تا این وکلا با دانش و آگاهی خود، بهتر بتوانند شما را راهنمایی کرده و به شما کمک قابل توجهی کنند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا