وکلا

5 تا از بهترین وکیل در قیطریه ⚖️【آپدیت 1403】

تمامی افرادی که به هر دلیلی، با مشکلات حقوقی روبرو می شوند اولین راهکاری که انجام می دهند انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای است. در شهر تهران هم، با توجه به جمعیت بسیار زیاد و مناطق زیادی که وجود دارد، وکلای زیادی وجود دارد. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در قیطریه می پردازیم. منطقه قیطریه جزو مناطق شمال شهر تهران است و افراد زیادی در این مطقه سکونت دارند، بنابراین ممکن است هر کدام از این افراد دچار مشکلات حقوقی شوند و به جستجوی وکیلی خبره در منطقه خود باشند تا راحت تر بتوانند با او تعامل و ارتباط برقرار کنند.

با انتخاب بهترین وکیل حقوقی در تهران، می توان از مشاوره های او بهره مند شد و با ارائه راهکارهایی که به مراجعین و موکلینی که دچار مشکلات حقوقی و مالی هستند، به نتایج مثبتی می توان دست پیدا کرد. در واقع یک وکیل خوب، به عنوان حامی و پشتیبان حرفه ای می تواند در کنار موکل باشد و از ابتدا تا انتهای پرونده، او را یاری دهد و به او کمک کند تا مشکلاتش را در مدت زمان محدودی رفع کرده و حق و حقوقی را که ضایع گردیده است را به او برگرداند. حضور یک وکیل در کلیه پرونده های حقوقی الزامی است و یک وکیل به راحتی می تواند تمامی مراحل کاری به درستی و به طور اصولی انجام دهد و روال اجرایی پرونده را به پیش ببرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی های یک وکیل حرفه ای در منطقه قیطریه تهران

هر وکیلی که به عنوان حرفه ای بودن و بهترین در ذهن مردم ماندگار می شود، دارای ویژگی هایی است که با رعایت کردن آن ها موجب احترام و اطمینان مردم و موکلینش گردیده است. ویژگی هایی مانند تحصیلات خوب حقوقی و سوابق و تجربه بالای وکیل، سبب اعتماد سازی مردمی می شود که می خواهند به یک وکیل حقوقی اعتماد کنند. سوابق درخشان و پیشین یک وکیل، از مواردی است که مراجعین به آن توجه زیادی می کنند و سپس وکیل خود را اخذ می کنند.

یک وکیل علاوه بر تجربیات کاری خوب، باید دارای ویژگی های اخلاقی بسیار خوبی در حیطه شغلی اش باشد. از آنجایی که شغل وکالت دارای سختی های خاص خود می باشد و دارای پیچیدگی های زیادی هم است، بنابراین ممکن است فشار کاری بر روی اخلاقیات وکلا در حین کار تاثیر بگذارد، بنابراین صبوری و تحمل بالای یک وکیل، می تواند به پیشبرد کارش کمک بسیار زیادی کند. همچنین یک وکیل باید دارای ظرفیت روحی بالایی باشد تا بتواند در این شغل دوام آورده و سپس در خیلی از موارد، براساس احساسات تصمیم نگیرد.

از آنجایی که موکل با وکیلش  از ابتدا تا انتهای پرونده تعامل دارد و ساعت های زیادی را قرار است با او در ارتباط باشد، بنابراین بهترین وکیل در قیطریه باید نحوه ارتباط و تعامل با موکلین و مراجعه کنندگان را بداند و خود را به جای آنان بگذارد تا بهتر بتواند مشکلاتشان را درک کند و سپس با آن ها همدلی کند زیرا اکثریت افرادی که دچار مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف می شوند دارای آسیب های روحی هستند و یا دچار استرس و اضطراب بسیار زیادی می باشند و در این شرایط به کسی نیاز دارند که با آن ها احساس همدردی کرده و آن ها را یاری کند. در این شرایط، تنها به یک وکیل خبره و حرفه ای می توان اعتماد کرد و صفر تا صد پرونده حقوقی را به او سپرد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در تجریش کلیک کنید

زهرا اشرفی قهی

زهرا اشرفی قهی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران و در منطقه قیطریه به فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره مشغول است و دارای  سوابق بالای بسیاری در امور وکالتی نیز می باشد. خانم زهرا اشرفی قهی با ارائه بهترین خدمات حقوقی به موکلین و مراجعینش، بهترین مشاوره ها را به آنان ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سوابق کار و تخصص وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09194816988

آدرس : تهران، قیطریه، کوچه کیارنگ، نبش خسروی جنوبی، پلاک 3، طبقه 4، واحد 14

میثم حاج ابراهیمی

میثم حاج ابراهیمی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که در منطقه قیطریه تهران به کلیه فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از  بهترین وکیل در قیطریه شناخته شده است و مورد اعتماد و اطمینان مردم در امور حقوقی نیز می باشد. آقای میثم حاج ابراهیمی دارای بیان خوب و تسلط کلامی بالایی است و تمام تلاشش را برای رضایت موکلینش می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضوکانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02122390992

آدرس: تهران، قیطریه، بلوار صبا، نبش خیابان شهید دهقانی (فاطمیه سابق)، پلاک 40، واحد 6

ترانه مالک

زهرا اشرفی قهی

وکیل پایه یک دادگستری در منطقه قیطریه تهران می باشد و سالهاست که در این شهر مشغول به کلیه فعالیت های حقوقی در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، طلاق، خانواده و غیره می باشد. ایشان بسیار با تجربه است و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلینش در دادگاه انجام می دهد. خانم ترانه مالک مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار خوبی را در شهر تهران و در کلیه امور حقوقی برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣۴٠٧٩۵٣

آدرس : تهران، بلوار قیطریه (صبا)، خیابان کریمی، پلاک ١٠، طبقه اول، واحد ١

علیرضا ماندگاری

علیرضا ماندگاری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران فعالیت و تخصص وکالتی دارد. ایشان در منطقه قیطریه تهران به فعالیت مشغول است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در قیطریه تهران توسط مردم شناخته است. ایشان مشاوره های بسیار کاربردی را به مردم در زمینه های مختلف حقوقی ارائه می دهد و تمام تلاشش را برای موفقیت پرونده حقوقی دارد تا موجب رضایت موکلینش شود. آقای علیرضا ماندگاری وکیلی با صداقت و با بیانی عالی برای دفاع از موکلینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02122399806

آدرس : تهران ، بلوار 35 متری قیطریه ، پایین تر از پارک قیطریه ، جنب بانک پارسیان ، پلاک 24 ، طبقه دوم ، واحد 4

الهام افراسیابی

الهام افراسیابی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران و منطقه قیطریه مشغول به کار وکالت است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در قیطریه شناخته شده است. ایشان راهکار های بسیار اصولی و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و در تلاش است تا مشکلات مراجعینش را حل و فصل کرده و به آن ها در این خصوص کمک کند. خانم الهام افراسیابی در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، خانواده، اسناد، طلاق و غیره به فعالیت در شهر تهران مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٨١٨٠۶٧٨

آدرس : تهران، بالاتر از مترو قیطریه، بین کوچه پروین و واعظی، پلاک ١٨٩٧، طبقه دوم

هزینه حق الوکاله وکیل در سال 1401

هزینه حق الوکاله یک وکیل، جزو مواردی است که بعد از پیدا کردن یک وکیل، برای خیلی از مردم مهم می باشد و از آنجایی که قیمت حق الوکاله وکلا متفاوت می باشد بنابراین یک مراجعه کننده نمی تواند به طور دقیق هزینه حق الوکاله یک وکیل را بداند. معمولا وکلا برای اعلام هزینه حق الوکاله دقیق خود، پرونده حقوقی مراجعه کننده را بررسی کرده و آن را مطالعه می کنند و سپس مشکلات آن را در نظر می گیرند تا با توجه به میزان مشکلاتی که دارد و میزان زمانی که باید برای آن انجام دهد هزینه حق الوکاله را تعریف می کند.

پس عوامل زیادی می تواند باعث تغییرات برای هزینه حق الوکاله موکل شود و نمی توان به طور دقیق یک هزینه را برای یک پرونده حقوقی با دیگر پرونده ها در نظر گرفت زیرا هر پرونده حقوقی دارای موضوعات مختلف، درجه سختی های مختلف و حتی پیچیدگی های مخصوص به خود را دارد.

توصیه می شود اگر که میزان حق الوکاله وکیل برایتان اهمیت دارد، قبل از انتخاب و اخذ او، در ابتدا با برگزاری یک جلسه مشاوره از میزان هزینه وکالتی او مطلع شده و سپس پرونده حقوقی خود را به او بسپارید زیرا برخی از افراد ترجیح می دهند با توجه به بودجه ای که برای اخذ وکیل خود در نظر گرفته اند، وکلای خود را انتخاب کنند.

نکات مهم برای انتخاب اخذ بهترین وکیل در قیطریه

برای انتخاب بهترین وکیل در قیطریه تهران، به بیان نکاتی مهم می پردازیم تا با رعایت و عمل کردن آن ها، بهتر بتوانید وکیل خود را که امری مهم است برای پرونده حقوقی خود انتخاب کنید:

 1. تحقیقات لازمه را راجع به وکلای منطقه قیطریه انجام دهید و از میزان تخصص کاری او مطلع شوید و سپس اقدام به اخذ وکیل و انعقاد قرارداد کنید.
 2. از میزان پرونده های پیشین یک وکیل و درصد موفقیت در آن اطلاع پیدا کنید.
 3. برای تحقیقات از وکلا، از منابع های معتبر استفاده کنید و از افراد بی تجربه و موسسات حقوقی که مجوز ندارند خودداری کنید.
 4. سایت های حقوقی، موسسات حقوقی، مجلات حقوقی و یا دوستان و آشنایانی قابل اعتماد، همگی جزو مواردی هستند که می توانند به شما کمک زیادی در این خصوص داشته باشند
 5. میزان تخصص اصلی وکیل را با موضوع پرونده تان بررسی کنید. اکثریت وکلا در یک یا دو تخصص خاص حقوقی بیشترین فعالیت را دارند و در آن ها مهارت بسیار زیادی داشته اند.
 6. اخلاقیات یک وکیل باید جزو ویژگی های مهم برای اخذ او برای پرونده حقوقی تان باشد. زیرا قرار است که تا پایان پرونده با او تعاملات زیادی داشته باشید
 7. وکیلی که مسئولیت پذیر و متعهد در انجام کار و حرفه وکالتی اش باشد، با سرعت بالاتری می تواند امور حقوقی را انجام داده و تمام تلاشش را در راستای پیش بردن و به موفقیت رساندن پرونده خواهد کرد.
 8. فن بیان بالا و گفتار کلامی بسیار قوی، یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل در شغل وکالت است. وکلایی که دارای نفوذ کلامی بسیار بالایی هستند به راحتی می توانند با بازی با کلمات بهترین دفاعیات را به بهترین شکل از موکل خود در دادگاه انجام دهند.
 9. با توجه به سرسختی کار وکالت و گاهی پیچیدگی یک پرونده حقوقی، سبب می شود تا میزان صبر و تحمل وکیل به سر آید. بنابراین صبوری و ظرفیت بالای یک وکیل در حوزه شغلی اش، باعث موفقیت او خواهد شد.

کلام آخر

بهترین وکیل در قیطریه از مهارت و تجربیات بالایی برخوردار است و مردم منطقه ای که به دلیل مشکلات وکالتی به او مراجعه کرده اند، به او اعتماد دارند و به عنوان بهترین از او یاد می کنند. معمولا وکلایی که دارای کار حرفه ای در خوزه وکالت هستند، در منطقه ای که مشغول به کار می باشند، نام آور بوده و دارای شهرت و محبوبیت در نزد مردم هستند. بنابراین جستجوی بهترین وکیل در قیطریه کار چندان سختی نمی باشد زیرا در یک منطقه از تهران و با توجه به معروفیت و نام آور بودن یک وکیل، می توان وکلای خوب و خبره را از غیر حرفه ای را تفکیک کرد.

بنابراین توصیه می شود که حتما از وکلایی برای پرونده حقوقی خود استفاده کنید که معروف و محبوب در کار و بین مردم باشند. برخی از وکلا متاسفانه فقط به فکر منافع خود می باشند و فقط موضوع مالی برایشان در اولویت قرار دارد و چندان به امور حقوقی و پرونده موکل رسیدگی نمی کنند و همین موضوع سبب می شود تا پرونده حقوقی که به وکیل واگذار شده است با شکست مواجه شده و برخی از ضرر ها در این خصوص غیر قابل جبران باشد مانند تلف شدن زمانی که در این خصوص گذاشته شده است.

در پرونده های حقوقی، تنها چیزی که در اولویت است و در درجه اول حائز اهمیت می باشد انتخاب یک وکیل خوب و دلسوز است. زیرا وکیل به راحتی می داند که چگونه و از چه طریقی باید پرونده و مراحل کاری اش را به پیش ببرد. همچنین وکیل خود را به عنوان حامی و نماینده موکلش می باشد و بدون درنظر گرفتن منافع خویش، تمام تلاشش را برای موفقیت و پیروزی پرونده موکلش می کند تا حقی را که تضییع شده است را بگیرد.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا بهترین وکیل در قیطریه را با توجه به تجربیات و سوابق آن ها معرفی کنیم. این وکلا در منطقه قیطریه مشغول به فعالیت تخصصی وکالتی در دعاوی های ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره هستند و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار خوبی را به مردم و موکلینشان ارائه می دهند تا با سرعت بیشتری مشکلات حقوقی آن ها را رفع کنند.

4.8/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا