وکلا

5 تا از بهترین وکیل در پاسداران ⚖️【آپدیت 1401】

بهترین وکیل در پاسداران تهران به وکیلی گفته می شود که در انجام کلیه امور حقوقی و قوانین و مقررات مربوط به آن، حرفه ای عمل کرده و کاربلد باشد. به نتایج مطلوب رساندن پرونده حقوقی موکل، جزو موفقیت های بهترین وکیل در پاسداران محسوب می شود و جزو کارنامه کاری خوب او به حساب می آید. در واقع هرچقدر که میزان موفقیت پرونده هایی که یک موکل بر عهده می گیرد بیشتر باشد، سبب اعتماد و اطمینان بیشتر مردم و مراجعین او می شود، زیرا معمولا مراجعه کنندگان در مورد سوابق و پرونده های پیشینی که یک وکیل انجام داده است تحقیق کرده و سبب او را به عنوان وکیل خود اخذ می کنند.

خیابان پاسداران یکی از خیابان های طولانی مربوط به شمال شرق تهران است و دارای جمعیت زیادی هم می باشد که ممکن است دچار مشکلات حقوقی شوند. بنابراین در این مقاله تلاش کرده ایم تا لیستی از بهترین وکیل در پاسداران تهران را معرفی کنیم تا افرادی که درگیر مشکلات حقوقی مختلفی می شوند در مدت زمان کمتری بتوانند وکیل مورد نظر خود را اخذ کرده و کلیه امور حقوقی خود را به او بسپارند.

بهترین وکیل در پاسداران

افرادی که به دلایل مختلف با مشکلات حقوقی مواجه می شوند ممکن است از لحاظ روحی در شرایط بسیار بدی قرار گیرند و دچار مشغله فکری شوند. این استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی به طور مستقیم زندگی شخصی هر فردی را درگیر می کند. در این شرایط یکی از دغدغه های افراد، پیدا کردن یک وکیل متخصص و خبره برای سپردن پرونده حقوقی اش است.

در واقع با سپردن پرونده حقوقی به یک وکیل کارآمد و متخصص در پاسداران، بیشتر مشکلات مراجعه کننده در این خصوص حل خواهد شد. وکیل با برگزاری مشاوره های کاربردی و اصولی، راه و روش های بسیار خوبی را به موکلش می دهد و او را راهنمایی می کند تا مشکلات حقوقی او را کاهش دهد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یا منطقه پاسداران، تمامی راه و روش های مربوط به دادگاه و دادسرا را به خوبی شناخته و تمامی مراحل کاری و اداری حقوقی موکلش را به خوبی و به طور صحیح انجام می دهد.

افرادی که با این شرایط روبرو می شوند، ناآگاه از قوانین حقوقی هستند زیرا قوانین حقوقی پیچیدگی های خودش را دارد و نیاز به یک فرد کاربلد و متخصص است تا این قوانین را درک کرده و تحصیلات خود را در این حوزه گذرانده باشد. از این رو قابل اعتماد ترین فرد که بتوان دلسوزانه تمامی امور و قوانین حقوقی را به او سپرد، یک وکیل خبره در کلیه امور حقوقی می باشد.

به طور کلی میزان نتایج مثبت یا منفی یک پرونده حقوقی، به وکیل بستگی دارد. وکیل می تواند در مدت زمان کمتری کلیه مشکلات پرونده را حل کرده و پرونده حقوقی موکل را به نتایج مطلوبش برساند و یا می تواند در مدت زمان خیلی بالایی، پرونده را با شکست مواجه کند که باعث مشکلات خیلی زیادی در این خصوص خواهد شد.

اهمیت مشاوره با وکیل

بعد از انتخاب وکیل، بهتر است تا با او یک جلسه مشاوره داشته باشید و او را بسنجید که آیا می تواند وکیل انتخابی شما باشد یا خیر. یکی از مهم ترین مواردی که باید در جلسه مشاوره مورد بررسی قرار گیرد، نحوه برقراری ارتباط با وکیل است زیرا قرار است در آینده جلسات زیادی با وکیل برگزار گردد و تعاملات زیادی با او داشته باشید بنابراین باید بررسی کنید که می توانید مشکلات خود را به راحتی با وکیل خود در میان بگذارید و یا با او احساس راحتی دارید.

برخی از افراد خانم یا آقا بودن وکیل انتخابی شان برایشان مهم می باشد و مثلا احساس می کنند با هم جنس خود بهتر می توانند ارتباط برقرار کنند. اگر این گزینه جزو موضوعات مهم است پس بهتر است تا به این نکته توجه بیشتری شود تا بعدها دچار مشکل نشوید.

در جلسه اولیه مشاوره، خلق و خوی وکیل خود را در نظر بگیرید که آیا وکیل دارای صبر و تحمل بالایی است یا به سوالات شما با صبر و حوصله پاسخ می دهد. همچنین تسلط کلامی و بیان خیلی خوب وکیل، تاثیر بسیار زیادی در موفقیت او خواهد داشت زیرا او قرار است در جلسات دادگاهی از شما و پرونده شما دفاع کرده و حق و حقوق شما را پس گیرد.

شاید تمامی این موارد چندان مهم به نظر نیاید ولی بر طبق تحقیقاتی که از موکلین صورت گرفته، تمامی موارد گفته شده، جزو موارد مهمی می باشد که باید به آن اهمیت داد زیرا همین موارد باعث مشکلاتی با وکیل خواهد شد و پرونده حقوقی نیمه کاره خواهد ماند. بنابراین توصیه می شود قبل از انتخاب و اخذ وکیل، تمامی موارد گفته شده را با دقت بسنجید و سپس اقدام کنید زیرا در وهله اول، همین موضوع مهم ترین و با اهمیت ترین قسمت اصلی پرونده حقوقی می باشد و در صورت انتخاب درست وکیل، تا انتهای پرونده، کلیات کار به درستی و اصولی پیش می رود و پرونده به نتایج موفقیت آمیزی توسط وکیل خواهد رسید.

عباس کریمی

عباس کریمی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و در منطقه پاسداران تهران مشغول به فعالیت در کلیه امور حقوقی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاسداران در بین مردم شناخته است و مدارک و مدارج بالایی را در حوزه های مختلف حقوقی به عهده دارد. دارای مدارک زیادی در زمینه حقوق می باشد. همچنین تالیف کتاب هایی از جمله آیین داوری مدنی، حقوق داوری داخلی، ادله اثبات دعوا و غیره را برخوردار بوده است و نشریات زیاد بین المللی را هم به چاپ رسانیده است.  آقای عباس کریمی سابقه انتشار مقاله های متعدد حقوقی را هم عهده دار بوده است و بسیار مورد اعتماد مردم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی و اسلامی
 • استاد برگزیده جشنواره آموزشی در دانشگاه تهران
 • تالیف یک کتاب حقوقی به زبان فرانسه
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02122761640

آدرس: تهران، پاسداران، نبش بوستان 10، طبقه ۵، واحد ٣٣

هدی فرخی

هدی فرخی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد و در منطقه پاسداران مشغول به فعالیت در دعاوی های مختلف حقوقی است. ایشان با ارائه مشاوره های کاربردی، راه حل و راهکارهای بسیار مناسبی را به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد و سعی در راهنمایی آنان را دارد. خانم هدی فحری به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاسداران معرفی گریدیده است و موجب رضایت موکلین و مراجعینش هم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 02126405691

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

راحله امیری

راحله امیری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی است که در شهر تهران مشغول به فعالیت در کلیه دعاوی حقوقی می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل در پاسداران تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد و در زمینه های کیفری، خانواده، ثبتی، تجاری، مالی، طلاق، چک و غیره را به عهده دارد. خانم راحله امیری مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مراجعینش ارائه می دهد و در مدت زمان کمتری، مشکلات حقوقی آنان را حل و رفع می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

تماس: 09121113724

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک ١٢١، طبقه ۴، واحد ١٠

محمد مهدی گودرز

محمد مهدی گودرز

وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در تهران سالهای زیادی را مشغول به فعالیت حقوقی است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاسداران توسط مردم شناخته شده است. ایشان دارای سوابق بالا و درخشانی در کلیه دعاوی های کیفری، مالی، ملکی، خانواده، امور بین الملل و غیره را دارد و تخصص اصلی ایشان در زمینه امور بین الملل است. آقای محمد مهدی گودرز همواره در تلاش است تا پرونده های حقوقی که بر عهده می گیرد را به بهترین نحو انجام داده تا به موفقیت برساند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه و تخصص در وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09121400187

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، پایین تر از سه راه ضرابخانه، کوچه1 کرمی، پلاک 12، واحد 4

محسن حاجی سلطانی

محسن حاجی سلطانی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران می باشد و در منطقه پاسداران در حال فعالیت وکالتی است. ایشان در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره فعالیت دارد و در این زمینه ها تخصص بسیار خوبی را دارد. آقای  محسن حاجی سلطانی به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاسداران انتخاب شده است و بهترین و کاربردی ترین مشاوره ها را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه و تخصص در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری در تهران
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122997083

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، بین بوستان 9 و 10، ساختمان پاسارگاد، پلاک 289، طبقه 2، واحد 4

ویژگی های بهترین وکیل در پاسداران

برخی وکلا در منطقه پاسداران، به عنوان بهترین وکیل در تهران شناخته شده اند و سالهاست که در این منطقه و در شهر تهران مشغول به فعالیت حقوقی هستند. در واقع همیشه بهترین بودن و معروفیت یک شخص در یک حرفه، چندان کار ساده ای به نظر نمی آید و ویژگی های خوب و رعایت کردن اصول کاری، سبب می شود تا یک شخص به عنوان بهترین در حرفه کاری خود انتخاب شود. وکالت هم به همین صورت می باشد و یک وکیل باید دارای ویژگی هایی باشد تا سبب شود مردم به او اعتماد کرده و امور حقوقی خود را که از مهم ترین امور در زندگی هر انسانی هست به وکیل واگذار شود. بنابراین به مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل در پاسداران می پردازیم:

 1. یک وکیل موفق باید اطلاعاتش را به روز کرده و از اطلاعات قدیمی خود در حل مسائل و مشکلات پرونده استفاده نکند
 2. وکیل باید از دادن اطلاعات ناقص به موکلش خودداری کرده و امید های واهی به او ندهد و با او صراحت و صداقت داشته باشد
 3. رازدار بودن یک وکیل، از ویژگی های خوب در او محسوب می شود. زیرا یک موکل اسرار زندگی اش را به وکیل خود بیان کرده و به او اعتماد دارد.
 4. وقت شناسی از دیگر ویژگی های مهمی است که در شغل وکالت حائز اهمیت می باشد و سبب می شود تا کلیه امور کاری به درستی  و با سرعت بالایی پیش رود.
 5. بیان خوب و تسلط کلامی بالای یک وکیل در بیشتر مواقع، سبب تغییر رای دادگاه به نفع موکل خواهد شد.
 6. پیگیری مداوم پرونده حقوقی و حضور در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا حتی در صورت عدم حضور موکل، سبب می شود تا روال اجرایی پرونده به درستی انجام پذیرد.
 7. سوابق بالای یک وکیل، تاثیر بسیار زیادی در پیشبرد پرونده وکلا خواهد داشت زیرا وکیلی که دارای سوابق بالایی است نسبت به یک وکیل تازه کار، قطعا به مشکلات پرونده حقوقی آشنایی بیشتری داشته و راهکارهای اصولی تری را خواهد داشت.
 8. خلاق بودن یکی از ویژگی هایی است که اگر یک وکیل در حوزه کاری اش داشته باشد نسبت به سایر همکارانش موفق تر خواهد بود، زیرا می توان راهکار ها و رو شهای متناسب با حل مسائل را به کار برده و سریع تر به نتایج برسد.

کلام آخر

انتخاب و اخذ وکیل، یکی از مهم ترین مواردی است که یک فرد در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی باید انجام دهد. اگر در همان مراحل اولیه کار، یک وکیل خبره و موفق در امور حقوقی انتخاب شود، در کلیه مراحل مشکلی به وجود نخواهد آمد و موکل به آرامش خاطری در این خصوص خواهد رسید زیرا یک وکیل به پیچیدگی های کار آگاه است و با تجربه و مهارتی که دارد بهتر می تواند مشکلات را از راه و روش هایی که خودش می داند حل و فصل کند.

یک وکیل خوب قدرت این را دارد تا حتی سبب تغییر رای قاضی و دادگاه شود و حق ضایع شده موکلش را باز پس گیرد. با اخذ یک وکیل خوب و متخصص مدت زمان انجام کار کاهش یافته و موکل ضرر و زیان هایی در طی مسیر نخواهد داشت. در واقع یک وکیل حکم نماینده و حامی موکلش را دارد و به جای او تصمیم گرفته و حتی در جلسات دادگاهی به جای او، حضور پیدا می کند و می تواند قابل اعتماد ترین فرد در این خصوص باشد.

در این مقاله، به معرفی وکلایی پرداخته ایم که از لحاظ سطح دانش و آگاهی حقوقی بسیار خوب هستند و تمام تلاش و توان خود را به کار می گیرند تا پرونده موکلین را به نتایج دلخواه او برسانند و آن ها را از سردرگمی رها سازند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا