وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در نیاوران ⚖️【آپدیت 1403】

منطقه نیاوران یکی از محله های شمال شهر در تهران است و ساکنین در منطقه نیاوران ممکن است با مشکلاتی از قبیل ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره مواجه شوند که برای برطرف کردن این مشکلات، نیاز به بهترین وکیل در نیاوران است که با آگاهی از قوانین حقوقی و تجربه ای که دارد از موکل دفاع کرده و مدت زمان پرونده را محدود سازد. وکلا سالهاست که با تجربه و تخصص هایی که دارند موفق شده اند تا مشکلات حقوقی مردم را حل کنند و اکثریت مردم هم، بعد از روبرو شدن با مشکلات حقوقی، تنها به وکلا اعتماد کرده و مشکلات حقوقی خود را به آنان می سپارند.

در واقع یک وکیل به عنوان جانشین و نماینده یک شخص محسوب می شود و تمامی امور وکالتی خود را به وکیلی که اخذ کرده است، واگذار می کند و در قبال موکلش، تعهد و مسئولیت دارد. وکلا بعد از طی کردن دوره های تخصصی وکالت و سپس دریافت پروانه وکالت خود از مرکز مشاوران قوه قضاییه و کانون وکلا دادگستری، وجوز وکالت خود را دریافت کرده و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی می شوند. بنابراین وکیل با بر عهده گرفتن پرونده موکلش، از صفر تا صد امور حقوقی را بر عهده می گیرد و مراحل اجرایی پرونده حقوقی را به انجام می رساند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

نکاتی مهم جهت یافتن بهترین وکیل در نیاوران

 • تحقیقات لازمه را در مورد وکلا انجام دهید و عجولانه و بدون آگاهی تصمیم نگیرید.
 • از افراد متخصص و آگاه در این زمینه مشورت و مشاوره بخواهید که بهترین وکلا را در منطقه نیاوران به شما معرفی کنند.
 • با صبر و حوصله پیش روید و تصمیمات عجولانه نگیرید
 • با توجه به میزان بودجه ای که برای اخذ وکیل خود در نظر گرفته اید، وکیل را انتخاب کنید
 • قبل از اخذ وکیل، از میزان حق الوکاله او مطلع شوید
 • به سابقه و تخصص وکیل انتخابی خود دقت کرده و در این خصوص حساسیت به خرج دهید
 • بهتر است قبل از اخذ وکیل انتخابی تان، با چند وکیل مشاوره داشته باشید
 • قبل از هر اقدامی و یا پیش از بستن قرارداد، با وکیل مورد نظر خود قرار ملاقات گذاشته و با او صحبت کنید
 • وکیل تان را با توجه به موضوع پرونده تان انتخاب کنید و بررسی کنید که وکیل انتخابی تان در زمینه موضوع پرونده تان تخصص داشته باشد
 • در مورد سوابق پرونده هایی که وکیل در گذشته انجام داده است، مطلع شوید و درصد موفقیت پرونده هایی را که بر عهده داشته است را در نظر بگیرید

مهم ترین وظایف بهترین وکیل در نیاوران

 • بهترین وکیل در نیاوران موظف است تا از لحظه ای که پرونده ی حقوقی را بر عهده گرفته تا انتهای آن، مسئول و نسبت به آن متعهد باشد
 • بهترین وکیل در نیاوران وظیفه دارد که هر چه را که در مورد اجرای وکالت نیاز است، به صورت کاملا قانونی انجام دهد
 • باید به حریم خصوصی و شخصی دیگران تجاوز نکند و رازدار و امانتدار موکلش باشد
 • تمام اقداماتی را که در پرونده انجام داده است را به موکلش گزارش دهد و او را در جریان انجام کارهای حقوقی پرونده اش قرار دهد
 • پیگیری به موقع و مداوم را جزو کارهای اصلی خود قرار داده و به جزییات پرونده دقت داشته باشد
 • پیگیری تمامی امور پرونده، تهیه نامه، پیش نویس، قرارداد، وکالت نامه و تمامی موارد از این قبیل، به عهده او می باشد
 • وکلا باید به قوانین دادگاه احترام بگذارد و مراحل کاری پرونده موکل را بر طبق قانون و نه بر خلاف قانون انجام دهند
 • دفاع از حق و حقوق موکل، از دیگر وظایف مهم وکیل محسوب می شود و باید تلاش کند تا حق تضییع شده موکلش را باز پس گیرد.
 • برگزاری مشاوره های حضوری یا غیر حضوری با موکل و راهنمایی او در جهت پیشبرد انجام کار، از دیگر وظایف وکیل به حساب می آید.
مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در پاسداران کلیک کنید

دکتر احمد زهره وند

وکیل دکتر احمد زهره وند

دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند با تیمی مجرب سالیان سال در شمیرانات تهران نیاوران اقدام به فعالیت در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و قبول  انجام انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور می باشد.

از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و همچنین تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک،  تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت، مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در نیاوران می باشد.

شماره تماس:
آدرس دفتر: تهران

داوود چشمی

داوود چشمی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران مشغول به کلیه فعالیت های حقوقی در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، تجاری، مالی و غیره می باشد. ایشان نویسنده کتب های حقوقی از جمله مشارکت در ساخت، سرقفلی، چک، مبایعه نامه و غیره است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در نیاوران معرفی گردیده است. آقای داوود چشمی به دلیل سوابق بالای کاری و تجربه بسیار خوبی که در حرفه وکالتی خود دارد، مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سوابق کار در امور وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • کسب مدرک وکیل حرفه ای از نهاد ریاست جمهوری
 • مدرس فن بیان و فن مذاکره
 • مشاور حقوقی

آدرس: تهران نیاوران بعد از چهارراه یاسر- بعد از پمپ بنزین – نبش کوچه رفیعی – ساختمان رویال پلاک 30 طبقه دوم واحد 3

 الهام قاسمی

الهام قاسمی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و وکالت و مشاوره حقوقی شرکت های معتبر زیادی را در تهران به عهده داشته است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در نیاوران شناخته شده است و دارای سوابق بسیار بالا و درخشانی نیز می باشد. خانم الهام قاسمی در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، طلاق و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی داشته و نمونه پرونده های موفقی را در کارنامه وکالتی خود به ثبت رسانیده است.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس : نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

 مصطفی شکری

مصطفی شکری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد و به عنوان بهترین وکیل در نیاوران شناخته شده است و دارای تخصص بالایی در کلیه دعاوی های حقوقی می باشد. آقای مصطفی شکری نمونه پرونده های موفق زیادی را بر عهده داشته است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری تخصصی و حرفه ای را به مردم و موکلینش ارائه می دهد..

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی ورزشی و بین الملل
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

آدرس : نیاوران، تقاطع مژده، ساختمان بانک پارسیان، طبقه 6، واحد 19

زهره محمد آبادی

زهره محمد آبادی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و در منطقه نیاوران مشغول به انجام فعالیت حقوقی می باشد. ایشان یکی از وکلای موفق و نام آور در شهر تهران است که در زمینه دعاوی های خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. خانم زهره محمد آبادی نویسنده مقالات علمی هم می باشد و در زمینه های حقوق مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری تجربه نویسندگی را بر عهده داشته است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در نیاوران انتخاب گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • رتبه 33 کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه تهران
 • مدرس در زمینه حقوق جزا و کیفری در دانشگاه علم و فرهنگ تهران
 • رتبه 21 در آزمون قضاوت
 • رتبه 12 کانون وکلا دادگستری مرکز

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، پایین تر از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

ویژگی‌های یک وکیل خوب و خبره در نیاوران

ویژگی های زیادی برای بهترین وکیل در نیاوران وجود دارد که باعث جلب اعتماد و اطمینان در مردم و موکلینش می شود. بنابراین در ادامه به مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل باید داشته باشد اشاره می کنیم:

 • اطلاعات به روز

از آنجایی که قوانین حقوق در حال تغییر می باشند، بنابراین یک وکیل موظف است تا اطلاعات حقوقی خود را به روز نگه دارد و در حرفه شغلی خود از آن ها استفاده کند تا از رقبایش عقب نماند. شناخت قوانین، مطالعه کتب های گوناگون حقوقی و به روز نگه داشتن اطلاعات حقوقی، سبب می شود تا یک وکیل در کارش موفق باشد.

وکلایی که دارای اطلاعات بروزی نیستند و از اطلاعات قدیمی خود استفاده می کنند، در طی انجام کار با مشکلات روبرو شده و نمی توانند به درستی پرونده حقوقی را که در اختیار گرفته اند، به نتایج مطلوب برسانند.

 • امانت‌داری و حفظ اسرار

وکیلی که برای پرونده حقوقی تان انتخاب می کنید باید قابل اعتماد باشد و بتواند حفظ اسرار کند زیرا کسی که یک وکیل را در اختیار می گیرد باید کلیه اطلاعات، مسائل شخصی و مدارک را در اختیار وکیل قرار می دهد. پس یک وکیل علاوه بر اینکه باید امانتداری خوبی باشد، باید حفظ اسرار موکلش را هم بر عهده داشته باشد.

 • دقت و توجه بالا

دقت و توجه بالا در انجام امور وکالتی، از ویژگی های مهم یک وکیل می باشد. وکیل باید به کلیه جزییات موجود در پرونده دقت داشته باشد تا بتواند راه حل های مناسب و اصولی را در جهت پیشبرد پرونده انتخاب کند. در صورت عدم توجه وکیل، باعث می شود تا، موارد مهمی که در پرونده موکل موجود است نادیده گرفته شود و نتایج نامطلوبی به همراه آورد.

 • صداقت

صداقت و روراستی وکیل سبب می شود که حس اعتماد موکل و مراجعینش نسبت به او بیشتر شده و همچنین  وکیلی که بدون پنهان کاری و با صراحت از مشکلات پرونده و میزان نتایج احتمالی پرونده با موکلش صحبت می کند، سبب می شود تا موکلش امید واهی پیدا نکرده و با حقایق روبرو شود.

در واقع وکیلی که با موکلش صداقت داشته باشد، هیچگاه قول و یا وعده های حتمی به موکلش را نمی دهد و تمام تلاشش را در جهت موفقیت پرونده کرده تا حق و حقوق او را باز پس گیرد. وکیل باید نتایج احتمالی و مشکلات پرونده را چه منفی و چه مثبت با موکلش در میان گذاشته و شرایط واقعی پرونده اش را برای او شرح دهد.

قرارداد وکالت چیست

قرارداد وکالت، نوعی از قرارداد است که بین موکل و وکیل شکل می گیرد و به طور عادی میان آن ها تنظیم می گردد. در این قرارداد اختیارات وکیل تعریف شده و به صورت رسمی در دفتر خانه های اسناد رسمی تنظیم می شود و سپس طرفین آن را امضا می کنند.

وکلای دادگستری، معمولا از فرم های مخصوص قرارداد که توسط خودشان تنظیم می شود استفاده می کنند. این نوع از قرارداد در دادگاه پذیرفته می شود. اگر قرارداد به صورت عادی تنظیم گردد، مورد قبول اشخاص ثالث قرار نمی گیرد.

در قرارداد وکالت، باید تمامی موارد و اختیارات وکیل، به طور کامل و واضح نوشته شود و حتی موکل می تواند، مدت مشخص شده حق انجام کار را در برخی موارد، از وکیلش سلب کرده، یا می تواند وکیل دیگری را به وکیل قبلی ضمیمه کند. موکل می تواند اینچنین مقرر کند که وکیل قبلی باید در کنار وکیل جدید، امور وکالتی را انجام دهد و یا هر دو به صورت انفرادی امور وکالتی را بر عهده بگیرند.

در قرارداد وکالت عقدی، جایز است که موکل هر زمان که بخواهد وکیلی را که اخذ کرده را، عزل کند و عقد وکالت انجام شده را فسخ کند. در صورتی که موکل، وکلیش را عزل کند، تمامی اموری را که وکیل قبل از تاریخ عزل موکل انجام داده است را باید حق الزحمه اش را به او دریافت نماید و در صورت فوت یکی از آن ها (وکیل یا موکل)، قرارداد مربوطه باطل خواهد شد.

در قرارداد وکالت، طرفین قرارداد موظف هستند تا به وظایف و تعهدات خود پایبند بوده و به آن ها عمل کنند و در مورد هر یک از آنان کوتاهی نکنند. در واقع همانطور که وکلا یکسری وظایف را باید انجام دهند، موکلین هم باید به وظایف درج شده در قرارداد، عمل کرده تا در ادامه کار، مشکلی به وجود نیاید.

کلام آخر

یک وکیل خبره و موفق، از تجربیات بسیار خوبی برخوردار است و قادر است تا تمامی مراحل کاری پرونده موکلش را، طبق قوانین به پیش ببرد. به طور کلی قوانین حقوقی دارای پیچیدگی هایی می باشد که فقط از یک وکیل خبره و موفق بر می آید که به پیچ و خم پرونده هایی حقوقی آشنا باشد و چالش هایی را که در مسیر پیش رو قرار دارد را بتواند حل کند. بنابراین افراد عادی، نمی توانند بدون اخذ وکیل، به امور حقوقی رسیدگی کنند و نیاز به یک وکیل خوب و متخصص دارند تا پرونده حقوقی آن ها را به نتایج مطلوب برساند.

با مطالعه در این مقاله، با بهترین وکیل در نیاوران آشنا شده و می توان کلیه امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید. این وکلا، دارای تخصص و مهارت بسیار خوبی می باشند و سالهای زیادی در تهران مشغول به فعالیت های حقوقی در زمینه های کیفری، خانواده، ثبتی، طلاق، مالی، ملکی و غیره بوده اند و با بهره گیری از تجربیات خود، احتمال موفقیت در پرونده را افزایش داده و همچنین موجب تسریع در انجام کار می شوند.

توصیه می شود قبل از انتخاب وکیل مورد نظر، در مورد او تحقیقات و بررسی های لازمه را انجام داده و سپس قرارداد حقوقی خود را منعقد کنید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا