وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در ملایر ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب بهترین وکیل در ملایر، می تواند در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، تاثیرات خیلی مثبتی برای پرونده ی حقوقی مراجعه کننده داشته باشد و از استرس و اضطرابی که ناشی از مشکلات حقوقی است، کاهش دهد. در هنگام اخذ و انتخاب یک وکیل خوب و خبره در شهر ملایر، نیاز است تا وکلا را به خوبی بشناسید و از میزان تخصص و مهارت آن ها باخبر باشید. بنابراین باید تحقیقات کلی از آن ها داشته باشید تا بتوانید به درستی تصمیم بگیرید. تحقیقاتی که انجام می شود باید از افراد قابل اعتماد باشد یا افرادی باشد که قبلا سابقه ی اخذ وکیل را داشته اند و از آن ها شناخت کافی دارند.

تحقیقات می تواند به شما کمک کند تا همه ی وکلا را در نظر گرفته و با توجه به میزان توقع و انتظاری که از یک وکیل برای پرونده حقوقی خود دارید، یکی از آن ها را انتخاب کنید. اگر در همان مراحل اولیه، زمانی را به تحقیق و انتخاب وکیل اختصاص دهید، دیگر نگران روال کار و نتیجه کار نخواهید بود زیرا وکیل به کار و حرفه اش تسلط داشته و بهتر می داند که چگونه باید مشکلات و چالش های موجود در پرونده را شناسایی کرده و سپس راه حل های درستی را برای آنان در نظر گیرد. پیشنهاد می شود تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید و بهترین وکیل در ملایر را بشناسید و با آن ها آشنا شوید، سپس با توجه به تخصص و مدارکی که دارند، یکی از آن ها را برای پرونده حقوقی خود انتخاب نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

معیار های لازم برای انتخاب بهترین وکیل در ملایر

 • سابقه و تجربیات بهترین وکیل در ملایر، حائز اهمیت است و داشتن این تجربیات به او کمک خواهد کرد، تا مشکلات مربوط به پرونده های حقوقی را شناسایی کرده و سپس آن ها را رفع کند.
 • تخصص بالای وکیل، از دیگر معیار هایی است که از اهمیت زیادی برخوردار است. هرچقدر که تخصص یک وکیل در کار وکالتی اش بیشتر باشد، پرونده های حقوقی با موفقیت بیشتری همراه می شوند.
 • داشتن مهارت و تقویت آن برای پیشبرد و پیشرفت کار یک وکیل تاثیر گذار است.در واقع هر مهارتی که بتواند وکیل را رو به جلو ببرد، باید توسط وکیل آموخته شود.
 • کلام خوب و تسلط داشتن بر آن، همیشه برای یک وکیل مهم بوده و جزیی از ابزارهای موثر در کارش می باشد که باید به آن اهمیت دهد و آن را تقویت کند.
 • روراستی و صداقت در همه ی شغل ها مهم است خصوصا شغل وکالت، که صداقت در آن حرف اول را زده و سبب اعتماد سازی مردم به وکلا خواهد بود.
 • اخلاقیات یک وکیل، برای مراجعینی که قصد واگذاری پرونده های وکالتی خود را به وکیل دارند، بسیار مهم است. خصوصا در شغل وکالت که افرادی که به وکلا مراجعه می کنند دارای آسیب های روحی و یا جسمی هستند و نیاز به صبوری و همدلی وکیل را دارند.
 • تحصیلات خوب، قطعا در کار وکالت تاثیر گذار است و نقش خوبی را در پیشرفت کاری او خواهد داشت
 • نظم از جمله معیارهایی است که برای یک وکیل باید در اولویت باشد
 • رسیدگی و پیگیری های مداوم وکیل برای پرونده های حقوقی، سبب می شود تا روال کاری به درستی پیش رود
 • وکیلی که منافع مالی اش چندان مهم نیست، قابل اعتماد است. در واقع یک وکیل باید با دلسوزی و ارائه راه حل های مناسب به موکلین خود و مراجعینش کمک کند
 • سابقه درخشان و اطلاع از آمار پرونده هایی که از گذشته با موفقیت روبرو شده است، می تواند سبب اعتماد و اطمینان در مراجعه کنندگان و موکلین شود.

احسان عابدی

احسان عابدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در استان همدان و شهر ملایر مشغول به کار و امور حقوقی می باشد. ایشان دارای تمرکز و تسلط بالای قوانین وکالتی است و مشاوره هایی را جهت کمک به مردم شهر ملایر برای رفع مشکلات حقوقی ارائه می دهد. آقای احسان عابدی به عنوان یکی از بهترین وکیل در ملایر توسط مردم شناخته و معرفی شده است و دارای مهارت های بسیار خوب در حوزه های مختلف وکالتی است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • 11 سال سابقه در زمینه وکالت

شماره تماس: 09128923357

آدرس: ملایر، خیابان خیام، مجتمع میلاد نور، طبقه اول، واحد 106

آدرس سایت: Hamieedalat.ir

آدرس اینستا: Ehsanabedi_lawyer


مریم چهاردولی

مریم چهاردولی

سرکار خانم مریم چهار دولی، وکیل پایه یک دادگستری با 12 سال سابقه کاری تخصصی در امور وکالت می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملایر در بین مردم شناخته شده است. ایشان آماده پذیرش کلیه دعاوی در امور کیفری، حقوقی، خانواده، معاملات ملکی، ثبتی و غیره می باشد. خانم مریم چهاردولی، یکی از وکلای خبره و توانا در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند و به صورت تخصصی با تعیین وقت قبلی به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان یکی از وکلای نامدار در ملایر می باشند و از سال ۹۰ به صورت حرفه ای مشغول کار وکالت هستند. وی بسیار پیگیر در امور وکالت بوده و هیچ گاه خارج از قوانین وکالت عمل نکرده و همیشه رساندن حق به حق دار را سر لوحه کار خود قرار داده است.

تخصص و مهارت:

 • دارای ۱۲ سال سابقه وکالتی
 • سابقه انجام وکالت در بانک و شرکت ها
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188518852

آدرس: ملایر، خیابان خیام،

پیج اینستا: maryam_lawyer_88

آدرس ایمیل: maryam.ch88518852@gmali.com


زهرا سرمستی

زهرا سرمستی
سرکار خانم زهرا سرمستی، وکیل پایه یک دادگستری کانون همدان محل اشتغال ملایر می باشد و یکی از بهترین وکلای ملایر در بین مردم شناخته شده است. ایشان کارشناس ارشد جرم شناسی و حقوق جزا از دانشگاه بوعلی می باشد. سرکار خانم سرمستی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و پیگیری مجدانه دارد که سبب شده است تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

آدرس:


حمید رضا احمدوند شاهوردی

حمیدرضا احمدوند

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر ملایر به کار و تخصص در وکالت می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در ملایر نزد مردم شناخته شده است و به دعاوی هایی مانند ملکی، کیفری، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره می پردازد و به آن ها تسلط خوبی دارد. آقای حمیدرضا احمدوند مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مردم شهر ملایر برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: ملایر، ابتدای خیابان سعدی

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در همدان

اهمیت انتخاب بهترین وکیل در ملایر

انتخاب یک وکیل حاذق و حرفه ای، بهترین انتخاب برای روبرو شدن با پرونده های حقوقی است و دارای مزیت های بسیار زیادی برای موکل است. وقتی وکیلی برای پرونده های حقوقی اخذ می شود، درصد موفقیت پرونده بالا می رود و مدت زمان آن کاهش پیدا می کند. همچنین موکل از این بابت اطمینان دارد که دچار ضرر و زیان نشده و وکیل به تمامی امور اجرایی حقوق، آگاه و آشنا است.

موکلینی که بهترین وکیل در ملایر را اخذ می کنند، نسبت به افرادی که خودشان امور حقوقی خود را انجام می دهند، زودتر به نتیجه رسیده و با موفقیت روبرو می شوند.

یک وکیل خوب و حرفه ای، دارای تسلط و تمرکز بالایی نسبت به مسائل و مشکلات حقوقی است و اطلاعات و دانش حقوقی اش را بروز کرده تا در هنگام تغییرات احتمالی که برای قوانین حقوقی به وجود می آید، دچار مشکل نشده و بهتر بتواند پرونده هایی که بر عهده گرفته است را مدیریت نماید.

حضور یک وکیل، سبب احساس خوب و آرامش خاطر در موکل شده و از استرس و اضطرابی که به دلیل مشائل حقوقی داشته است، رها می شود. همچنین یک وکیل با برگزاری مشاوره های حضوری با موکلش، با او احساس همدردی داشته و راه حل های بسیار مناسبی را به او ارائه می دهد.

 ویژگی های بهترین وکیل در ملایر

هر وکیلی که در حرفه کاری اش، موفق است، دارای ویژگی هایی است که به آن ها عمل کرده و به عنوان بهترین در بین مردم نامگذاری شده است. برای انتخاب بهترین وکیل در ملایر، نیاز است تا ویژگی های نامبرده در او وجود داشته باشد و آن ها را رعایت کند تا موجب اعتماد و اطمینان مردم شود. در ادامه به مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب و مجرب در شهر ملایر می پردازیم :

 • داشتن تخصص و مهارت بالا

تخصص و مهارت های بالای یک وکیل، بسیار مهم می باشد و از آنجایی که حوزه های حقوقی وسیع تر و گسترده تر شده است، نیاز است تا وکیلی انتخاب شود که در تمامی دعاوی ها، تخصص داشته باشد و مهارت های خود را افزایش دهد.

 • سابقه کاری درخشان

وکیلی که دارای سوابق درخشان کاری باشد و پرونده هایی که در گذشته انجام داده است، با موفقیت همراه کرده باشد، سبب اعتماد و اطمینان در مردم و مراجعین می شود.

 • ارتباط خوب و موثر

آشنایی با نحوه ی ارتباط با موکلین و مراجعین، باید به شکلی باشد که افرادی که جهت حل مشکلات حقوقی شان، به وکیل مراجعه می کنند، احساس راحتی برای بیان مشکلات شان داشته باشند و اطمینان داشته باشند که وکیل انتخابی شان می تواند مشکلات حقوقی آن ها را به بهترین شکل رفع کند. همچنین آشنایی با دانش روانشناسی، می تواند در نحوه برقراری ارتباط با موکلین بسیار تاثیر گذار باشد.

 • توانایی حل مشکلات حقوقی با ارائه راه حل های مناسب

برخی از وکلا، راه حل های خلاقانه ای را، جهت رفع مشکلات حقوقی به موکلین خود ارائه می دهند و این راه حل ها، سبب می شود تا پرونده های حقوقی با سرعت بالاتری انجام شود و روال کاری به درستی انجام پذیرد.

 • بیان خوب و قدرت کلامی بسیار بالا

وکیلی که دارای قدرت کلامی و بیانی بسیار بالایی است، نیمی از راه را به جلو پیش می برد. زیرا کلام همیشه دارای قدرت بالایی است و وکلا هم با کلام خود می توانند از موکل خود دفاعیات بسیار خوبی داشته باشند. حتی برخی وکلا با نوع صحبت و بیان خود، رای دادگاه را به نفع موکل خود تغییر می دهند، حتی اگر همه چیز بر علیه او باشد.

 • رازداری و امانت داری

کسی که وکیلی را اختیار می کند، به او اعتماد داشته و تمامی راز های خود را که مربوط به پرونده حقوقی است، به او گفته و اسناد و مدارک مهم اش را در اختیار وکیل اش قرار می دهد. وکیل موظف است از لحظه ای که به عنوان وکیل مشغول به کار موکلش است تا زمانی که رای نهایی دادگاه صادر می شود، امانتدار و رازدار خوبی برای او باشد.

 • خلق و خوی خوب

اخلاقیات خوب وکیل، برای مراجعین و موکلین بسیار حائز اهمیت می باشد. یک وکیل حتی اگر بسیار خبره باشد ولی اخلاقیات خوبی نداشته باشد، مورد توجه موکلین واقع نمی شود. بنابراین داشتن خلق و خوی خوب و صبر و حوصله ی بالا، از ویژگی های مهم برای یک وکیل می باشد.

کلام آخر

مشکلات حقوقی، چیزی نیست که بتوان از آن فرار کرد و یا با تصور اینکه اصلا به وجود نمی آید زندگی کرد. معمولا بیشتر موضوعات و مشکلات حقوقی، به صورت کاملا ناخواسته وارد زندگی افراد شده است و آن ها را شوکه کرده است. مشکلات حقوقی شامل خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره وجود خواهد داشت  که به دلایل های مختلف انسان را درگیر می کند.

در این شرایط، افراد دچار استرس و اضطراب بسیار زیادی شده و نمی دانند باید چه راهی را انتخاب کنند و چگونه مشکل حقوقی خود را حل کنند. قطعا بهترین و عاقلانه ترین راه، اخذ بهترین وکیل در هر شهر یا مکانی است که در آن زندگی می کنید. اما اخذ یک وکیل، بسیار حائز اهمیت است و نباید عجولانه و سرسری انتخاب شود زیرا قرار است ساعت های با وکیل خود صحبت کرده و در مورد پرونده حقوقی خود، با او تعامل داشته باشید، پس بهتر است کسی را انتخاب نمایید که به راحتی بتوان مشکلات را با او در میان گذاشت و به او اعتماد کرد.

همچنین داشتن تخصص خوب یک وکیل و سوابق کاری او، باید جزو مواردی باشد که باید در نظر گرفت و به آن اهمیت داد. در این مقاله به شما کمک کرده ایم تا ویژگی های یک وکیل خوب و خبره را بشناسید و براساس همین ویژگی ها، وکیل خود را انتخاب کنید.

4/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. وقت بخیر. متاسفانه وکیل خوب در ملایر اگر هم باشد تعدادشان بسیار کم ست..لازمه وکیل خوب بودن ، توانایی قبول پرونده های کیفری هم میباشد …. بیش از یکسال ست که دنبال یک وکیل مجرب در امور کیفری هستم اما در ملایر ظاهرا وکلا با فقر علمی در این زمینه مواجه اند..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا