وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در همدان ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله قصد داریم تا در مورد بهترین وکیل در همدان صحبت کنیم. در شهر همدان هم مانند دیگر شهرهای ایران، وکیل های بسیار متخصص و مجربی وجود دارد که سالهاست در زمینه حقوقی مشغول به فعالیت هستند و هدف اصلی شان جلب رضایت موکلین و مراجعه کنندگانی است که برای مشاوره در زمینه های مختلف حقوقی مانند ملکی، کیفری، خانوادگی، طلاق، ثبتی و غیره به آن ها مراجعه می کنند. بهترین وکیل در همدان کسی است که در کار خود مهارت و تخصص بالایی داشته باشد و به پرونده های موکلین خود رسیدگی داشته باشد تا بتواند دفاعیات قابل قبولی در دادگاه از موکلین خود کند و پرونده را به نفع آن ها به پایان برساند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در همدان

افرادی که در شهر همدان با مشکلات حقوقی مواجه می شوند در جستجوی بهترین وکیل در همدان هستند تا بتوانند به او اعتماد کرده و پرونده حقوقی خود را به او واگذار کنند. بنابراین برای شناخت بهترین وکیل در همدان نیاز است تا ویژگی های یک وکیل موفق و حرفه ای را شناخته تا براساس آن بهتر بتوان در انتخاب وکیل خود تصمیم گیری کنید.

بهترین وکیل در همدان کسی است که پیچیدگی های پرونده را شناخته و بتواند تجزیه و تحلیل درستی از آن ها داشته باشد و علاوه بر آن، به دانش روانشناسی آگاه باشد زیرا در شغل وکالت، دانستن دانش روانشناسی در پیش بردن پرونده تاثیر مثبتی دارد.

وکیل موفق کسی است که بتواند بر احساسات خود غلبه کند و پرونده حقوقی را در مدت زمان کمتری به پایان برساند و تمامی مراحل کاری را با درستی به پیش ببرد. صبر و حوصله داشتن وکیل در امور وکالتی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا پروسه های طی کردن پرونده های حقوقی، نیاز به پیگیری مداوم دارد و شامل مراجعه مداوم به دادسرا، دادگاه و کلانتری می باشد.

ویژگی های بهترین وکیل در همدان

وکیل پایه یک دادگستری کسی است که صلاحیت در امور همه ی دعاوی ها را داشته باشد، یعنی قادر است تا همه ی دعاوی ها را شامل کیفری، خانوادگی، ملکی و ثبتی را انجام دهد. اما وکیل خوب و موفق ویژگی هایی دارد که می توان از او به عنوان بهترین وکیل یاد کرد. بنابراین به مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل در همدان می پردازیم:

 • سوابق خوب و حرفه ای در پرونده های مختلف حقوقی
 • قدرت و نفوذ کلامی بالا
 • به تمامی تبصره، ماده و امور قانونی مربوط به نحوه دادرسی پرونده تسلط کامل داشته باشد
 • میزان درصد موفقیت در پرونده هایی که برعهده داشته است، زیاد بوده باشد
 • تحصیلات بالای حقوقی
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده
 • اخلاق مداری
 • ارائه مشاوره های حرفه ای و تخصصی
 • جسارت و شجاعت
 • اعتماد به نفس بالا
 • بروزرسانی در اطلاعات حقوقی

ویژگی های بهترین وکیل در همدان

مصطفی ضیغمی

 

مصطفی ضیغمی

وکیل پایه یک دادگستری همدان و مشاور حقوقی، با مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای 18 سال سابقه وکالت درخشان و پرتجربه می‌باشد. از نمونه سوابق کاری پرافتخار وکیل ضیغمی؛ وکیل اداره کل استاندارد همدان، وکیل دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان همدان، مشاور و کارشناس حقوقی سابق دانشگاه علوم پزشکی از سال 1385 لغایت 1390، مسئول سابق واحد ارشاد و معاضدت قضایی مرکز امور وکلا، کارشناسان حقوقی قوه قضاییه همدان، وکیل دانشگاه علوم پزشکی همدان و ..

تخصص و مهارت:

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات: (قتل، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی مانند: (شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، پیش فروش ساختمان، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و …)
 • پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
 • دعاوی علیه دستگاه‌های دولتی به غیر از علوم پزشکی

شماره تماس: 09183133570

آدرس: همدان، خیابان بوعلی13، خانه برج آریان، طبقه10، واحد115 ( حضور در دفتر با هماهنگی و رزرو وقت قبلی)

علی زندیان

علی زندیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر همدان مشغول به فعالیت حقوقی در حوزه های مختلف است. ایشان در زمینه های مختلف مانند کیفری، ملکی، ثبتی، خانوادگی، طلاق نخصص دارد و با تکیه بر آگاهی خویش و قوانین وکالتی به عنوان بهترین وکیل در همدان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مدیر حقوقی منطقه دو همدان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: همدان، میدان دانشگاه(جهاد)، ابتدای خیابان میرزاده عشقی، مجتمع شهبازیان، واحد ۶

فائزه حسنلو

فائزه حسنلو

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در این شهر مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان به عنوان بهترین وکیل در همدان در بین مردم شناخته شده است و موفق شده تا ده ها پرونده موفق را در کارنامه و کالتی خود به ثبت برساند. خانم فائزه حسنلو مورد اعتماد و اطمینان مردم همدان می باشد و با برگزاری مشاوره های حرفه ای خود، توانسته است تا به مردم کمک زیادی در زمینه های مختلف حقوقی داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: همدان، خیابان بوعلی،

علی اسدی حبیب

علی اسدی حبیب

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر همدان مشغول به وکالت در حوزه های ملکی، مالی، کیفری، طلاق، تجاری، طلاق و غیره می باشد. ایشان با تمرکز و تسلط کلامی خوب، از موکلش در دادگاه دفاع کرده و تمامی تلاشش را می کند تا بهترین دفاعیات را از موکلش داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، ابتدای کوچه دادگستری، مقابل اداره پست، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد۳

عرفان صالح

عرفان صالح

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های وکالتی مانند کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت در شهر همدان است و با فن بیان و شیوایی کلامی که دارد توانسته است تا به عنوان بهترین وکیل در همدان شناخته شود. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت های بزرگ و معتبر فعالیت هایی هم داشته است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس:  همدان، بلوار مدنی

لیلا آرین پارسا

لیلا آرین پارسا

وکیل پایه یک دادگستری در شهر همدان است و سالیان زیادی است که به عنوان وکیل در این شهر مشغول به فعالیت های حقوقی می باشد. ایشان دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی در حرفه کاری خود است و تمام هدفش، جلب رضایت مراجعه کنندگان می باشد. خانم لیلا آرین پارسا به عنوان خبرنگار و مدیر در هفته نامه انعکاس همت روز مشغول به فعالیت بوده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • استاد دانشگاه

شماره تماس:

آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، اداری ۲، طبقه ۴، واحد ۴۳

ستار عزیزی

ستار عزیزی

وکیل پایه یک دادگستری در همدان است و سابقه کاری درخشان و بالایی در دعاوی های مختلف حقوقی را به عهده دارد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مراجعه کنندگان خویش می دهد و توانسته است تا موجب جلب رضایت آنان شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری همدان
 • عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا
 • کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • مشاورحقوقی

شماره تماس:

آدرس: همدان،

افسانه مرادی برلیان

افسانه مرادی برلیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل در همدان شناخته شود و موجب اطمینان و اعتماد مردم شود. خانم افسانه مرادی برلیان در دعاوی های مختلفی مانند خانوادگی، ملکی، مالی، طلاق، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: همدان،

انواع وکالت

دو نوع وکالت وجود دارد که مراجعه کنندگان می توانند با توجه به شرایط فعلی خود، یکی از آن ها را انتخاب کنند.

 1. وکالت مطلق: این نوع از وکالت، به وکالتی گفته می شود که برای صفر تا صد امور مربوط به حقوقی خود، وکیل اختیار می کنند و وکیل تمامی امور مربوط به آن ها را موظف است تا انجام دهد.
 2. وکالت مقید: این نوع از وکالت، به صورتی است که موکل در مورد موضوعی خاص به وکیل، حق دخالت می دهد و وکیل فقط می تواند تنها در مورد موضوعی که به او واگذار شده وکالت را برعهده گیرد.
مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان

نحوه ی جستجوی وکیل با تجربه

وکیل های بسیاری وجود دارد که فقط در یک حوزه کاری مشغول به فعالیت هستند و وکیل های دیگری هم هستند که در حوزه های مختلف وکالتی فعالیت دارند. توصیه می شود که به هنگام انتخاب وکیل، کسی را انتخاب کنید که مربوط به حوزه پرونده شما باشد و در این زمینه دارای تجربه بالایی بوده باشد.

درواقع وکلایی قابل اعتماد هستند که به اندازه کافی تجربه و مهارت در کارشان دارند بنابراین میزان داشتن تجربه در وکلا، جزو مواردی است که باید در انتخاب وکیل در نظر گرفت. برای جستجوی یک وکیل باتجربه، می توان به سایت های معتبر حقوقی مراجعه کرد. سایت وکیل از ما با معرفی وکلایی برتر و باتجربه سعی بر این دارد تا در حوزه های مختلف وکالتی و با توجه به مهارت و تخصص وکلا، بهترین وکلا را به شما معرفی کند. درواقع در هر شهر و مکانی که باشید، با مطالعه در این سایت، می توان در مدت زمان محدودی بهترین وکیل در شهر موردنظر خود را پیدا کنید.

موسسات حقوقی یکی از مکان هایی می باشد که دارای صدها وکیل مجرب و با تجربه می باشند و با مراجعه به آن ها و با توجه به میزان حوزه ی حقوقی پرونده خود، به شما مشاوره داده و وکلای حاذقی را در زمینه های مختلف حقوقی به شما معرفی می کنند. در واقع شما می توانید با توجه به توقعی که از وکیل خود دارید از مشاوران موسسات حقوقی بخواهید تا شما را راهنمایی کرده و به شما وکیل معرفی کنند. برخی مشکلات و مسائل حقوقی وجود دارند که نیاز به ساعت ها برنامه ریزی و مشاوره با وکیل را دارند که تمامی این موارد از جانب مشاوران موسسات حقوقی تعیین خواهد شد.

شاید برای برخی انتخاب وکیل چندان مهم نباشد، ولی این موضوع دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد زیرا پرونده های سخت و پیچیده نیاز به بررسی ، تجزیه و تحلیل، دادرسی و تلاش بیشتری نسبت به سایر پرونده ها دارد. بنابراین وکلای موفق تمام تمرکز و تسلط خود را بر پرونده موکل گذاشته و تلاش خود را به کار می برند تا بتوانند پرونده را با موفقیت به پیش ببرند، پس بهتر است در وهله ی اول به جستجوی یک وکیل خبره و حاذق در شهر خود بپردازید تا پرونده حقوقی تان با موفقیت همراه شود.

نحوه ی جستجوی وکیل با تجربه

وکیل خانم انتخاب کنم یا آقا؟

تعداد وکیل خانم و آقا در هر یک از حوزه های وکالتی در هر شهری زیاد شده است و خوشبختانه وکیل های بسیار حاذقی در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به کار وکالت هستند که این وکلا هم خانم و هم آقا می باشند. در پاسخ به این سوال که وکیل خانم بهتر است یا آقا، می توان گفت که همه چیز بستگی به روحیات و میل و علاقه موکل دارد. معمولا در پرونده های مختلف حقوقی، خانم ها ترجیح می دهند که وکیل خانم اختیار کنند خصوصا در پرونده های خانوادگی ولی معمولا در پرونده هایی مانند کیفری که دارای ماهیت خشنی است ترجیح می دهند تا وکیل آقا برای خود برگزینند.

البته مراجعه کنندگان در هنگام انتخاب وکیل، باید به این موضوع هم دقت داشته باشند که آیا با وکیل خانم بهتر می توانند ارتباط برقرار کنند یا آقا، زیرا گاهی ممکن است پرونده های وکالتی زمانبر شوند و موکلین مجبور باشند تا بیشتر با وکیل خود در ارتباط باشند. بنابراین انتخاب وکیل خانم و آقا شاید به ظاهر مهم به نظر نرسد ولی مطمعنا در طول مسیر، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

کلام آخر

با مطالعه در این مقاله، به ویژگی ها و نکاتی در مورد بهترین وکیل در همدان آگاه خواهید شد و در انتخاب وکلا در هر حوزه ای، با توجه به ویژگی ها و شرایطی که توضیح داده شده است می توان در مدت زمان محدودی، وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. لیستی کامل از بهترین وکیل در همدان همراه با تخصص و مهارت آن ها به طور کامل  در این مقاله شرح داده شده است تا کاربران عزیزی که در شهر همدان زندگی می کنند و با مشکلات حقوقی مواجه می شوند وکیل خود را انتخاب کنند.

بهترین وکیل در همدان با تخصص و مهارتی که در حرفه خود دارد، در مدت زمان محدودی مشکل موکل را حل و فصل کرده و تمام تلاشش را کرده تا پرونده با موفقیت همراه شود.

3.9/5 - (9 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا