وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در کیش ⚖️【آپدیت 1403】

اگر ساکن جزیره کیش هستید و دچار مشکلات حقوقی شده اید، این مقاله می تواند کمک بسیار زیادی را به شما داشته باشد. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کیش پرداخته ایم که همگی وکلای خوب و خبره ای هستند و به موکلین و مراجعین خود، کمک های بسیار زیادی را برای حل مشکلات حقوقی شان دارند. این وکلا تمام تلاش خود را برای به نتیجه رساندن پرونده های حقوقی که به آن ها واگذار شده است می کنند.

در شرایطی که مشکلات حقوقی وجود دارد، باید وکیلی انتخاب شود که دلسوز بوده باشد و در کلیه امور حقوقی تخصص بالایی داشته باشد. تخصص داشتن وکیل، سبب می شود تا با خیالی آسوده، امور حقوقی خود را به او بسپارید. وکیل از طریق قوانین و به طور اصولی، به مشکلات موجود در پرونده های حقوقی رسیدگی کرده و حق و حقوق موکلش را پس می گیرد.

در شرایطی که به دلیل به وجود آمدن مشکلات حقوقی، دچار استرس و اضطراب بسیار زیادی هستید، وجود و حضور یک وکیل خوب و کاربلد بسیار الزامی است تا به شما در این شرایط کمک ویژه ای داشته باشد. در واقع، وکیل با حق الوکاله ای که از موکل خود دریافت می کند در مقابل تمامی امور حقوقی او موظف است تا آن را به بهترین شکل انجام دهد. پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و با بهترین وکلای شهر کیش آشنا شوید تا در صورت انتخاب وکیل در جزیره کیش، دچار اشتباه نشوید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در کیش کیست؟

بهترین وکیل در کیش کسی است که همواره مورد اعتماد و اطمینان مردم باشد. وکیلی هم مورد اعتماد و اطمینان مردم است که به تمامی قوانین و مقررات حقوقی تسلط بالایی داشته باشد و در تلاش باشد تا بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد. برای افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه شدند و دچار سردرگمی هستند، اخذ یک وکیل از موارد ضروری است که باید انجام شود. یک وکیل خوب و حرفه ای در کیش، تمام تلاش خود را برای به نتایج مثبت رساندن پرونده خواهد کرد و با تنظیم لایحه دفاعیات بسیار خوب، از موکلش در دادگاه دفاع خواهد کرد. دفاعیات خوب و اصولی، سبب می شود تا موکل به حق و حقوقی که ذایل گشته است، برسد.

همچنین تسلط بالای بهترین وکیل در کیش، سبب می شود تا امور حقوقی و مراحل کاری به بهترین شکل انجام شود و موکل از این بابت دغدغه ای نداشته باشد. در واقع اخذ یک وکیل خوب، در کاهش میزان استرس و اضطراب موکل تاثیرات بسیار خوبی را خواهد داشت، زیرا او باور و اطمینان دارد که وکیل به کارش آگاه است و تمامی مراحل کاری را به بهترین شکل انجام می دهد.

بهترین وکیل در کیش کیست؟

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در هرمزگان

مهدی محمود نسب

محمودی نسب

مهدی محمود نسب، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری با 14 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی می باشد. ایشان سابقه درخشانی در قبول وکالت تخصصی در پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی حقوقی و کیفری نظیر :

1 _ دعاوی حقوقی ملکی، تنظیم انواع قرارداد ها، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال قرارداد، ابطال اسناد مالکیت، ابطال عملیات اجرایی، دعاوی ناشی از اختلاف در قرارداد پیمان، فسخ و انفساخ قرارداد، الزام به ایفاء تعهدات قراردادی، الزام به فک رهن، الزام به تحویل مبیع و اخذ صورت مجلس تفکیکی، سرقفلی، حق کسب و پیشه، دعاوی راجع به رای داوری، تخلیه، خلع ید، قلع و قمع، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و مطالبه اجور معوقه و غیره
2 _ دعاوی حقوقی مطالبه دیون و خسارات، مطالبه وجه سند عادی، اسناد تجاری (چک، سفته، برات )، مطالبه انواع خسارات قانونی و قراردادی، مطالبه سهم الشرکه، مطالبه‌ قدرالسهم، مطالبه ضرر و زیان ناشی از جرم، دعاوی اعسار و تقسیط و غیره
3 _ دعاوی کیفری، کلاهبرداری، فروش مال غیر، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، تحصیل مال از طریق نامشروع، قاچاق کالا و ارز و کلیه جرائم علیه اموال و اشخاص، اعاده دارسی در دیوان عالی کشور در خصوص احکام قطعی محکومیت و غیره
صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین، ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی از خصوصیات ایشان می باشد.

شماره تماس: 09124832383

آدرس : جزیره کیش، میدان سنایی، ساختمان تجاری اداری بیست، طبقه اول، واحد 122


 شهرام نجفی

شهرام نجفی

جناب آقای شهرام نجفی یکی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از 10 سال سابقه فعالیت حقوقی می باشد و به ارایه خدمات حقوقی و جزایی در موارد ذیل اقدام می نماید:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی در زمینه های گوناگون اعم از: سرقفلی، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، خلع ید، فسخ قرارداد، ابطال سند رسمی ملک، مطالبه وجه چک و سفته، اختلافات پیمانکاری، فک رهن، مطالبه مابه التفاوت ثمن، مطالبه بها عادله روز واحد معامله مسکونی، الزام به تنظیم سند رسمی، افراز پلاک ثبتی و صدور دستور املاک مشاعی، غیر قابل افراز، مطالبه ضرر و زیان ناشی از تقصیر سازنده در مسایل و مقررات ایمنی ساختمان، مطالبه اجرت المثل انجام تعمیرات و بازسازی ساختمان، ابطال قرارداد و عملیات اجرایی، تقسیم ترکه و دیگر موارد مطالبه ( دیون و خسارات قانونی و قراردادی و غیره ….)
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از مطالبه وجوه از صندوق تامین خسارات های بدنی ناشی از تصادفات رانندگی، خیانت در امانت، فروش مال غیر، جرایم پزشکی، جعل و استفاده از سند مجعول، تحصیل مال از طریق نامشروع، قاچاق کالا و ارز و کلیه جرائم علیه اموال و اشخاص
 • وکالت در دعاوی خانواده اعم از طلاق، مطالبه مهریه، نفقه زوجه و فرزند، حضانت، ملاقات ارث و وصیت، فرزند خواندگی و سرپرستی و غیره

شماره تماس: 09124451162

آدرس: کیش، خیابان باباطاهر، قطعه 51TS، طبقه اول، واحد 1


پگاه بامداد

پگاه بامداد

سرکارخانم پگاه بامداد، وکیل دادگستری و داور پایه یک کانون داوران و کارشناسی ارشد حقوق بین الملل استان هرمزگان می باشد و با توجه به رسیدگی های پرونده های داوری، تبحر ویژه ای در طرح دادخواست های حقوقی و کیفری دارد و تجربه ایشان در رسیدگی های داوری منجر شده که در عرصه وکالت جز بهترین وکلای جزیره کیش باشند و نتایج پرونده های ایشان حکایت از موفق ایشان در حرفه وکالت می باشد. خانم پگاه بامداد دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب می باشند که این ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

شماره تماس: 0990993424409178194734

آدرس اینستاگرام: law_bamdad@


ابوالفضل نمازی

ابوالفضل نمازی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کیش به کلیه فعالیت های حقوقی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش انتخاب شده است و خدماتی را مانند اخذ پرونده های قضایی، نگارش شکواییه و لایحه، مشاوره های حقوقی را بر عهده دارد. آقای ابوالفضل نمازی سال هاست که فعالیتی مستمر و حرفه ای را در حوزه وکالت بر عهده دارد و مورد اعتماد مردم واقع است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کیش، فاز یک صدف، مجتمع مسکونی 200 واحدی، خیابان ارس شرقی، بلوک H


سید علیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی

وکیل پایه یک دادگستری در جزیره کیش می باشد و 500 پرونده وکالتی را تاکنون به موفقیت رسانده است و پیگیری های مستمر ایشان باعث شده تا نتایج پرونده های حقوقی مثبت شود. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش شناخته شده و خدمات مختلف حقوقی را مانند ابطال قراردادها، تقسیم ماترک، کلاهبرداری، حیانت، دعاوی های ملکی و غیره را به بهترین شکل انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی رشته حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کیش، بلوارسنایی، خیابان امیر، روبروی دادسرا، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 6


مهدی مقدریان

مهدی مقدریان

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان هرمزگان و جزیره کیش فعالیت دارد. ایشان سابقه وکالتی در دعاوی های گوناگون را بر عهده دارد و با تلاش و پشتکاری که در امور وکالتی داشته، توانسته تا کلیه پرونده های حقوقی را با نتایج مثبت همراه کند. آقای مهدی مقدریان با راهنمایی های که در جلسات مشاوره با موکلین و مراجعین خود دارد، به آن ها راهکار های بسیار خوب را در جهت حل مشکلات پرونده حقوقی شان می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کیش، فاز 2 صدف، خیابان آذربایجان،  پاساژ صدف، واحد 1


جمشید کریمی

جمشید کریمی

وکیل پایه یک دادگستری است و در جزیره کیش به کار و تخصص در امور وکالت می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش انتخاب شده است و چندین سال است که در شهر کیش به کلیه امور حقوقی به صورت تخصصی می پردازد. آقای جمشید کریمی خدماتی را مانند تنظیم درخواست و قراردادها، ارائه مشاوره، نگارش اوراق قضایی مانند لایحه دفاعیات از موکل، اعتراض به رای قاضی، شکایت نامه ها و غیره را بر عهده دارد و خدمات بسیار خوب حقوقی را به مردم شهر کیش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کیش، میدان سنایی، مجتمع اداری 20، طبقه اول، واحد 109


فاطمه علی  قاضی

فاطمه علی قاضی

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان هرمزگان و جزیره کیش به فعالیت و تخصص در امور حقوقی مشغول می باشد. ایشان در دعاوی های مختلفی مشغول به کار است و در همه ی آن ها تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. خانم فاطمه علی قاضی تمام تلاشش را می کند تا رضایت موکلین و مراجعین خود را جلب کند و مورد اعتماد آن ها واقع شود. در واقع جلب رضایت موکلین و مراجعه کنندگان، از اهداف اصلی و مهم ایشان در کار وکالتی شان می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: کیش، فاز٢ نوبنیاد1، میدان بهارستان، خیابان نیلوفر ۸، پلاک۳۹۷، واحد۸


بهرام قربانی

بهرام قربانی

وکیل پایه یک دادگستری در جزیره کیش است و چندین سال است به کار وکالتی در حوزه های وکالتی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش شناخته و معرفی شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم شهر کیش ارائه می دهد. آقای بهرام قربانی با آگاهی بر دانش حقوقی و توانایی های خود، توانسته است، پرونده های زیادی را به موفقیت برساند مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: جزیره کیش، نوبنیاد، نیلوفرشمالی، نیلوفر۴، پلاک٣۵۵، طبقه دوم


 محمد کاظم خانجانی

محمد کاظم خانجانی

وکیل پایه یک دادگستری در کیش است و به تمامی امور حقوقی تسلط و مهارت کافی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش شناخته و معرفی شده است و به مدت 17 سال مشاور حقوقی سازمان ها  و شرکت های تجاری را عهده دار بوده است. آقای محمد کاظم خانجانی به مدت 7 سال سابقه کار در نهاد های اجرایی کشور را هم بر عهده دارد و دارای سوابق بسیار خوب و درخشان وکالتی است.

تخصص و مهارت:

 • عضو دائم کانون بین المللی وکلا (IBA)
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: کیش، برج صدف، طبقه 8، واحد 4

چرا برای امور حقوقی خود به وکیل خبره نیاز داریم؟

در همه پرونده های حقوقی، به یک وکیل خوب و حرفه ای نیاز داریم. نمی توان گفت که یک پرونده حقوقی به دلیل کم بودن مشکلات، نیاز به وکیل ندارد بلکه تمامی پرونده ها در هر موضوعی، نیاز به اخذ یک وکیل خوب و خبره دارند تا بتوانند تمامی مشکلات موجود در پرونده را به خوبی حل کنند.

به این دلیل نیاز به وکیل در پرونده های حقوقی، احساس می شود به دلیل اینکه یک وکیل به تمامی امور حقوقی تسلط کافی را دارد و تحصیلات خود را سال ها در این خصوص گذرانده است، پس طبیعی است نسبت به یک فرد عامی و عادی، دارای مهارت و دانش بیشتر حقوقی بوده باشد. وکیل های خوب و خبره با دفاعیات بسیار خوب، بهترین و موثرترین نتایج را برای موکلین خواهند داشت و سبب می شود تا آن ها را به نتایج مثبت نزیدک کند.

برای افزایش موفقیت در پرونده های حقوقی در هر موضوعی، نیاز است تا وکیل اختیار کنیم و در مورد وکیل اختیاری خود، تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهیم. با انجام تحقیقات درست از منبع های معتبر، می توان به نتایج بسیار خوبی برای اخذ وکیل دست پیدا کرد و وکلایی را می توان انتخاب کرد که به امور حقوقی تسلط و تمرکز بالایی دارند.

همچنین دلایل نیاز به اخذ وکیل، سبب می شود تا مدت زمان کمتری برای انجام کار وکالتی صورت گیرد و ضرر و زیان های احتمالی در طی انجام کار به وجود نیاید و موکل به حق و حقوق خود برسد. تمامی این موارد زمانی انجام خواهد گرفت که وکیلی اختیار شود که دارای سوابق کاری بسیار خوب و درخشان بوده باشد و دارای نمونه پرونده های موفق زیادی هم بوده باشد. در این صورت است که اعتماد و اطمینان مردم به این وکلا زیاد می شود و سبب می شود تا کلیه امور حقوقی خود را به آنان واگذار نمایند.

نیاز امور حقوقی خود به وکیل خبره

کلام آخر

انتخاب یک وکیل خوب و متخصص، زندگی یک انسان را که دچار مشکلات حقوقی شده است نجات می دهد. خوشبختانه امروزه وکلای خبره زیادی در همه ی شهر های ایران وجود دارد که هر کدام از آن ها، سال هاست که در امور حقوقی مشغول می باشند. انتخاب یک وکیل مهم تر از هر موضوع دیگری در پرونده های حقوقی می باشد. وقتی یک وکیل خوب و خبره را انتخاب می کنید، وکیل می تواند با تجربیاتی که از سایر پرونده های حقوقی داشته است، مشکلات را راحت تر کرده و روش هایی را برای حل آن ها ارائه دهد.

به طور کلی، تمامی امور حقوقی به عهده یک وکیل است و وکیل موظف است تا تمامی آن ها را انجام دهد و سپس گزارشاتی را مبنی بر انجام کار به موکل خود ارائه دهد تا او از جریان کارها باخبر شود. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل در کیش پرداخته ایم. وکلایی که در این شهر به کار حرفه ای وکالت می پردازند و با ارائه مشاوره های حقوقی، نتیجه و تصمیم مراجعه کننده را برای اخذ وکیل، ساده تر کرده اند.

یک وکیل خوب، می تواند شما را در مدت زمان کمتری به نتیجه برساند و از مراحل اولیه کار تا زمانی که رای دادگاه صادر می شود با موکلش همراه خواهد بود. در این شرایط، موکل دچار استرس و اضطراب کمتری خواهد بود و می تواند به زندگی شخصی و شغلی خود، بهتر رسیدگی کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا