وکلا

10 تا از بهترین وکیل در کیش ⚖️【آپدیت 1402】

اگر ساکن جزیره کیش هستید و دچار مشکلات حقوقی شده اید، این مقاله می تواند کمک بسیار زیادی را به شما داشته باشد. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کیش پرداخته ایم که همگی وکلای خوب و خبره ای هستند و به موکلین و مراجعین خود، کمک های بسیار زیادی را برای حل مشکلات حقوقی شان دارند. این وکلا تمام تلاش خود را برای به نتیجه رساندن پرونده های حقوقی که به آن ها واگذار شده است می کنند.

در شرایطی که مشکلات حقوقی وجود دارد، باید وکیلی انتخاب شود که دلسوز بوده باشد و در کلیه امور حقوقی تخصص بالایی داشته باشد. تخصص داشتن وکیل، سبب می شود تا با خیالی آسوده، امور حقوقی خود را به او بسپارید. وکیل از طریق قوانین و به طور اصولی، به مشکلات موجود در پرونده های حقوقی رسیدگی کرده و حق و حقوق موکلش را پس می گیرد.

در شرایطی که به دلیل به وجود آمدن مشکلات حقوقی، دچار استرس و اضطراب بسیار زیادی هستید، وجود و حضور یک وکیل خوب و کاربلد بسیار الزامی است تا به شما در این شرایط کمک ویژه ای داشته باشد. در واقع، وکیل با حق الوکاله ای که از موکل خود دریافت می کند در مقابل تمامی امور حقوقی او موظف است تا آن را به بهترین شکل انجام دهد.

پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و با بهترین وکلای شهر کیش آشنا شوید تا در صورت انتخاب وکیل در جزیره کیش، دچار اشتباه نشوید.

بهترین وکیل در کیش کیست؟

بهترین وکیل در کیش کسی است که همواره مورد اعتماد و اطمینان مردم باشد. وکیلی هم مورد اعتماد و اطمینان مردم است که به تمامی قوانین و مقررات حقوقی تسلط بالایی داشته باشد و در تلاش باشد تا بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد. برای افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه شدند و دچار سردرگمی هستند، اخذ یک وکیل از موارد ضروری است که باید انجام شود. یک وکیل خوب و حرفه ای در کیش، تمام تلاش خود را برای به نتایج مثبت رساندن پرونده خواهد کرد و با تنظیم لایحه دفاعیات بسیار خوب، از موکلش در دادگاه دفاع خواهد کرد. دفاعیات خوب و اصولی، سبب می شود تا موکل به حق و حقوقی که ذایل گشته است، برسد.

همچنین تسلط بالای بهترین وکیل در کیش، سبب می شود تا امور حقوقی و مراحل کاری به بهترین شکل انجام شود و موکل از این بابت دغدغه ای نداشته باشد. در واقع اخذ یک وکیل خوب، در کاهش میزان استرس و اضطراب موکل تاثیرات بسیار خوبی را خواهد داشت، زیرا او باور و اطمینان دارد که وکیل به کارش آگاه است و تمامی مراحل کاری را به بهترین شکل انجام می دهد.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در هرمزگان
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

امیرحسین صادقی

امیرحسین صادقی

امیرحسین صادقی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری است که در حال فعالیت در استان هرمزگان و جزیره زیبای کیش می باشد. وی توانسته تا به امروز در شرکت های مختلف به عنوان مشاور حقوقی فعالیت کند و سوابق قابل قبولی نیز دارد.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال تخصص و مهارت در کار وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131144800

آدرس: کیش، بلوار ساحل، برج مالی آنا، طبقه اول، واحد 24

 مهری برجی

مهری برجیوکیل پایه یک دادگستری در جزیره کیش می باشد و سالهاست که در این شهر مشغول به کلیه فعالیت های وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش شناخته شده و به کار خود تسلط و مهارت بسیار بالایی دارد. خانم مهری برجی در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره تخصص داشته و مشاوره هایی هم در این زمینه ها به موکلین خود می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122460237

آدرس: کیش، ساختمان بیست، طبقه اول، واحد 123

ابوالفضل نمازی

ابوالفضل نمازی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کیش به کلیه فعالیت های حقوقی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش انتخاب شده است و خدماتی را مانند اخذ پرونده های قضایی، نگارش شکواییه و لایحه، مشاوره های حقوقی را بر عهده دارد. آقای ابوالفضل نمازی سال هاست که فعالیتی مستمر و حرفه ای را در حوزه وکالت بر عهده دارد و مورد اعتماد مردم واقع است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه و تخصص وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09347683883

آدرس: کیش، فاز یک صدف، مجتمع مسکونی 200 واحدی، خیابان ارس شرقی، بلوک H

نسرین برفی

نسرین برفیوکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کیش می باشد. ایشان در زمینه های مختلف در وکالت مانند ملکی، مالی، کیفری، ثبتی، خانواده و طلاق به کار وکالت مشغول است و تاکنون پرونده های زیادی را به موفقیت رسانده است. خانم نسرین برفی به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش توسط مردم شناخته و معرفی شده است و متخصص در دعاوی های خانواده، حضانت، ثبت احوال، ارث و طلاق هم نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه سوابق در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173681993

آدرس: کیش، میدان خلیج فارس، مجتمع گلدیس، واحد 47

سید علیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی

وکیل پایه یک دادگستری در جزیره کیش می باشد و 500 پرونده وکالتی را تاکنون به موفقیت رسانده است و پیگیری های مستمر ایشان باعث شده تا نتایج پرونده های حقوقی مثبت شود. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش شناخته شده و خدمات مختلف حقوقی را مانند ابطال قراردادها، تقسیم ماترک، کلاهبرداری، حیانت، دعاوی های ملکی و غیره را به بهترین شکل انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 •  مدت 3 سال سابقه کار در حوزه وکالت
 • کارشناسی رشته حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09152442626

آدرس: کیش، بلوارسنایی، خیابان امیر، روبروی دادسرا، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 6

مهدی مقدریان

مهدی مقدریان

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان هرمزگان و جزیره کیش فعالیت دارد. ایشان سابقه وکالتی در دعاوی های گوناگون را بر عهده دارد و با تلاش و پشتکاری که در امور وکالتی داشته، توانسته تا کلیه پرونده های حقوقی را با نتایج مثبت همراه کند. آقای مهدی مقدریان با راهنمایی های که در جلسات مشاوره با موکلین و مراجعین خود دارد، به آن ها راهکار های بسیار خوب را در جهت حل مشکلات پرونده حقوقی شان می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121078377

آدرس: کیش، فاز 2 صدف، خیابان آذربایجان،  پاساژ صدف، واحد 1

جمشید کریمی

جمشید کریمی

وکیل پایه یک دادگستری است و در جزیره کیش به کار و تخصص در امور وکالت می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش انتخاب شده است و چندین سال است که در شهر کیش به کلیه امور حقوقی به صورت تخصصی می پردازد. آقای جمشید کریمی خدماتی را مانند تنظیم درخواست و قراردادها، ارائه مشاوره، نگارش اوراق قضایی مانند لایحه دفاعیات از موکل، اعتراض به رای قاضی، شکایت نامه ها و غیره را بر عهده دارد و خدمات بسیار خوب حقوقی را به مردم شهر کیش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 093476976444

آدرس: کیش، میدان سنایی، مجتمع اداری 20، طبقه اول، واحد 109

فاطمه علی  قاضی

فاطمه علی قاضی

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان هرمزگان و جزیره کیش به فعالیت و تخصص در امور حقوقی مشغول می باشد. ایشان در دعاوی های مختلفی مشغول به کار است و در همه ی آن ها تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. خانم فاطمه علی قاضی تمام تلاشش را می کند تا رضایت موکلین و مراجعین خود را جلب کند و مورد اعتماد آن ها واقع شود. در واقع جلب رضایت موکلین و مراجعه کنندگان، از اهداف اصلی و مهم ایشان در کار وکالتی شان می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127714967

آدرس: کیش، فاز٢ نوبنیاد1، میدان بهارستان، خیابان نیلوفر ۸، پلاک۳۹۷، واحد۸

بهرام قربانی

بهرام قربانی

وکیل پایه یک دادگستری در جزیره کیش است و چندین سال است به کار وکالتی در حوزه های وکالتی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش شناخته و معرفی شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم شهر کیش ارائه می دهد. آقای بهرام قربانی با آگاهی بر دانش حقوقی و توانایی های خود، توانسته است، پرونده های زیادی را به موفقیت برساند مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١۴٣٧۶٨٢

آدرس: جزیره کیش، نوبنیاد، نیلوفرشمالی، نیلوفر۴، پلاک٣۵۵، طبقه دوم

 محمد کاظم خانجانی

محمد کاظم خانجانی

وکیل پایه یک دادگستری در کیش است و به تمامی امور حقوقی تسلط و مهارت کافی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش شناخته و معرفی شده است و به مدت 17 سال مشاور حقوقی سازمان ها  و شرکت های تجاری را عهده دار بوده است. آقای محمد کاظم خانجانی به مدت 7 سال سابقه کار در نهاد های اجرایی کشور را هم بر عهده دارد و دارای سوابق بسیار خوب و درخشان وکالتی است.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق خصوصی
 • عضو دائم کانون بین المللی وکلا (IBA)
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 091235152275

آدرس: کیش، برج صدف، طبقه 8، واحد 4

چرا برای امور حقوقی خود به وکیل خبره نیاز داریم؟

در همه پرونده های حقوقی، به یک وکیل خوب و حرفه ای نیاز داریم. نمی توان گفت که یک پرونده حقوقی به دلیل کم بودن مشکلات، نیاز به وکیل ندارد بلکه تمامی پرونده ها در هر موضوعی، نیاز به اخذ یک وکیل خوب و خبره دارند تا بتوانند تمامی مشکلات موجود در پرونده را به خوبی حل کنند.

به این دلیل نیاز به وکیل در پرونده های حقوقی، احساس می شود به دلیل اینکه یک وکیل به تمامی امور حقوقی تسلط کافی را دارد و تحصیلات خود را سال ها در این خصوص گذرانده است، پس طبیعی است نسبت به یک فرد عامی و عادی، دارای مهارت و دانش بیشتر حقوقی بوده باشد. وکیل های خوب و خبره با دفاعیات بسیار خوب، بهترین و موثرترین نتایج را برای موکلین خواهند داشت و سبب می شود تا آن ها را به نتایج مثبت نزیدک کند.

برای افزایش موفقیت در پرونده های حقوقی در هر موضوعی، نیاز است تا وکیل اختیار کنیم و در مورد وکیل اختیاری خود، تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهیم. با انجام تحقیقات درست از منبع های معتبر، می توان به نتایج بسیار خوبی برای اخذ وکیل دست پیدا کرد و وکلایی را می توان انتخاب کرد که به امور حقوقی تسلط و تمرکز بالایی دارند.

همچنین دلایل نیاز به اخذ وکیل، سبب می شود تا مدت زمان کمتری برای انجام کار وکالتی صورت گیرد و ضرر و زیان های احتمالی در طی انجام کار به وجود نیاید و موکل به حق و حقوق خود برسد. تمامی این موارد زمانی انجام خواهد گرفت که وکیلی اختیار شود که دارای سوابق کاری بسیار خوب و درخشان بوده باشد و دارای نمونه پرونده های موفق زیادی هم بوده باشد. در این صورت است که اعتماد و اطمینان مردم به این وکلا زیاد می شود و سبب می شود تا کلیه امور حقوقی خود را به آنان واگذار نمایند.

کلام آخر

انتخاب یک وکیل خوب و متخصص، زندگی یک انسان را که دچار مشکلات حقوقی شده است نجات می دهد. خوشبختانه امروزه وکلای خبره زیادی در همه ی شهر های ایران وجود دارد که هر کدام از آن ها، سال هاست که در امور حقوقی مشغول می باشند. انتخاب یک وکیل مهم تر از هر موضوع دیگری در پرونده های حقوقی می باشد. وقتی یک وکیل خوب و خبره را انتخاب می کنید، وکیل می تواند با تجربیاتی که از سایر پرونده های حقوقی داشته است، مشکلات را راحت تر کرده و روش هایی را برای حل آن ها ارائه دهد.

به طور کلی، تمامی امور حقوقی به عهده یک وکیل است و وکیل موظف است تا تمامی آن ها را انجام دهد و سپس گزارشاتی را مبنی بر انجام کار به موکل خود ارائه دهد تا او از جریان کارها باخبر شود. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل در کیش پرداخته ایم. وکلایی که در این شهر به کار حرفه ای وکالت می پردازند و با ارائه مشاوره های حقوقی، نتیجه و تصمیم مراجعه کننده را برای اخذ وکیل، ساده تر کرده اند.

یک وکیل خوب، می تواند شما را در مدت زمان کمتری به نتیجه برساند و از مراحل اولیه کار تا زمانی که رای دادگاه صادر می شود با موکلش همراه خواهد بود. در این شرایط، موکل دچار استرس و اضطراب کمتری خواهد بود و می تواند به زندگی شخصی و شغلی خود، بهتر رسیدگی کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا