وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در هرمزگان ⚖️【آپدیت 1403】

برای انتخاب بهترین وکیل در هرمزگان، نیاز است تا ویژگی های یک وکیل خبره در استان هرمزگان را بشناسید و نسبت به کلیات وظایف و مسئولیت هایش آگاه باشید تا بهتر بتوانید یک وکیل خوب و متخصص را از میان وکلای دیگر انتخاب نمایید. در واقع وقتی به وکیلی وکالت برای انجام کلیه امور حقوقی خود را می دهید، یعنی واگذاری امور حقوقی در دعاوی های مختلف و وکیل را به عنوان نماینده انتخاب کردن است. دعاوی ها شامل کیفری، ملکی، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره می باشد که پس از انتخاب وکیل، قراردادی تحت عنوان قرارداد وکالت، بین وکیل و موکل انجام می گیرد و در این قرارداد تمامی وظایف وکیل و موکل در آن شرح داده شده که هر دوی آن ها، باید بر طبق این قرارداد به وظایف خود عمل کرده، تا روال کار به درستی انجام پذیرد.

در این مقاله به بررسی و معرفی 10 تا از بهترین وکیل در هرمزگان پرداخته ایم که افرادی که در استان هرمزگان زندگی می کنند و دچار مشکلات حقوقی می شوند، به این وکلا مراجعه کرده و مشکلات خود را حل و فصل نمایند. بنابراین توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل هرمزگان چه کسی است؟

انتخاب یک وکیل متخصص در امور حقوقی در هرمزگان، کار چندان ساده ای نمی باشد و نیاز به شناخت کافی در مورد وکلا است تا بتوان یک انتخاب خوب و به دور از پشیمانی داشته باشیم. بهترین وکیل در هرمزگان، دارای سوابق بسیار خوبی کاری است و به تمامی امور حقوقی تسلط داشته و تمام تلاشش را برای رسیدن به پیروزی پرونده حقوقی که بر عهده گرفته است می کند.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس

 امید بیستونی

امید بیستونی

وکیل پایه یک دادگستری در استان هرمزگان می باشد و در شهر بندرعباس به فعالیت تخصصی حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در هرمزگان شناخته شده است و به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های معتبر زیادی هم فعالیت داشته است که این شرکت ها عبارتند از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان، یخچال سازی سلسبیل با برند پاک نوش، مشاور حقوقی شهردار سابق بستک و شرکت های خصوصی دیگر را بر عهده داشته است. آقای امید بیستونی دارای سوابق درخشان کاری در حوزه های مختلف وکالت می باشد و مورد اعتماد و اطمینان مردم هم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کاری در زمینه وکالت
 • عضویت در انجمن مخترعین کشور به مدت 9 سال
 • داوری حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۶۱۷۴۳

آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، شهرستان بستک، خیابان امام، ساختمان کریمیان، طبقه ی اول، واحد یک

محمدامین عباسی

محمد امین عباسی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان هرمزگان مشغول به کار در حرفه وکالت می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در هرمزگان توسط مردم شناخته شده است و همواره در تلاش است تا بهترین مشاوره ها را در زمینه حقوقی به مردم و مراجعینش ارائه دهد و با ارائه راهکار های درست و اصولی، به آنان در جهت رفع مشکلاتشان کمک کند. آقای محمد امین عباسی مشاوره های حضوری و غیر حضوری مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد وسعی می کند تا موجب رضایت آنان گردد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در بندرعباس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٧٣٩٧٨٩۴٠

آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه چهارم، واحد 10

مسعود نیکویی

مسعود نیکویی

وکیل پایه یک دادگستری در هرمزگان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در هرمزگان توسط مردم شناخته شده است. ایشان در مدت زمان 4 سال به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت اتحادیه تعاونی و تولید را عهده دار بوده است و سپس به مدت زمان 4 سال، وکالت و مشاور حقوقی در شرکت مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد که وابسته به بنیاد مستضعفان است را بر عهده داشته است و به مدت 5 سال هم وکالت و مشاور حقوقی صندوق تعاون روستایی ایرانیان و پیگیری مطالبات حقوقی و مالی بانک محال علیه را بر عهده داشته است. آقای مسعود نیکویی دارای سوابق کاری بالایی در کلیه امور حقوقی می باشد و دارای سوابق بسیار درخشانی در دعاوی های مختلف وکالتی است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سوابق تخصصی وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، چهارراه فاطمیه، کوچه قوام 5، ساختمان جهان نما، طبقه7، واحد 20

فاطمه فتح پور

فاطمه فتحی پور

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان هرمزگان شهر بندرعباس به کلیه فعالیت های مختلف حقوقی می پردازد. ایشان وکیلی است که دارای فن بیان عالی و تسلط کلامی بسیار خوب است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار کاربردی و اصولی را به مخاطبان خود ارائه می دهد و مورد اعتماد آنان واقع گردیده است. خانم فاطمه فتح پور به عنوان یکی از بهترین وکیل در هرمزگان توسط مردم شناخته شده است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در بندرعباس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177173151

آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، حد فاصل چهارراه نخل ناخدا و پمپ بنزین بلال، برج اورست، طبقه 5، واحد502

مقصود درویشی

مقصود درویشی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهاست که در استان هرمزگان به عنوان یک وکیل خبره و با سابقه مشغول به کار می باشد و به قوانین حقوقی تسلط کافی دارد. ایشان بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در هرمزگان شناخته شده است. آقای مقصود درویشی دارای سوابق بالای وکالتی و بسیار حرفه ای در امور وکالتی می باشد و خدمات حقوقی بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 0917656100

آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسدآبادی، چهارراه مرادی، برج اهرام، طبقه 2

عادل روان بخش

عادل روان بخش

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در هرمزگان می باشد و دارای سوابق و تجربیات بسیار بالایی در حوزه وکالت است و در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، ثبتی، مالی، تجاری، خانواده و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در هرمزگان انتخاب گردیده است و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلینش در دادگاه دارد و به همین دلیل سبب می شود تا اکثر پرونده های حقوقی به موفقیت دست پیدا کند. آقای عادل روان بخش مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به بهترین شکل در استان هرمزگان برگزار می نماید.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه حرفه ای در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177615901

آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، حدفاصل چهارراه دانشگاه و دامایی، مجتمع تجاری مهر هرمز، طبقه پنجم، واحد 21

بابک موسی زاده هنگامی

بابک موسی زاده هنگامی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالیان زیادی است که در استان هرمزگان به کار و تخصص در حوزه وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در هرمزگان توسط مردم معرفی گردیده است و تمامی تلاشش را برای جلب رضایت مردم و موکلینش دارد تا بهترین خدمات حقوقی را به آن ها ارائه دهد. آقای بابک موسی زاده به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت ها و سازمان های معتبری شامل شرکت گاز استان هرمزگان، کشتی سازی هرمزگان، بانک ملی ایران، آبفا هرمزگان و غیره مشغول به کار بوده است و سوابق خوبی در این زمینه دارد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:  09173672536

آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، چهارراه مرادی، ساختمان اشکان، طبقه چهارم، واحد 16

مسعود کاظمی

مسعود کاظمی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان هرمزگان و در شهر بندرعباس فعالیت حقوقی دارد و قوانین و مقررات حقوقی تسلط و تمرکز بالایی دارد. یکی از مهم ترین اهداف ایشان به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی است که بر عهده گرفته است و تمام سعی اش بر این است تا آن ها را به بهترین شکل انجام داده و موجب رضایت مردم و موکلینش شود. آقای مسعود کاظمی به عنوان یکی از بهترین وکیل در هرمزگان شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفیدی را برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه فعال در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177978363

آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، چهارراه دانشگاه، ساختمان پاسارگاد، طبقه 3، واحد 301

وحید جعفری

وحید جعفری

وکیل پایه یک دادگستری در هرمزگان می باشد و موفقیت های زیادی را در حوزه وکالت را کسب کرده است. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق و غیره تخصص و مهارت بالایی داشته و به کلیه پرونده های حقوقی که بر عهده میگیرد پیگیری و رسیدگی بسیار خوبی را انجام می دهد. آقای وحید جعفری با ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری بهترین خدمات حقوقی را به مردم و موکلین ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سوابق کاری وکالت
 • تسلط به زبان عربی و انگلیسی برای تنظیم قرارداد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:  09178945030

آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، بلوار امام خمینی، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه 6، واحد 16

سامان احمدی

سامان احمدی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان هرمزگان و در شهر بندرعباس می باشد و تاکنون موفق به پیروزی برای پرونده های حقوقی زیادی بوده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در هرمزگان شناخته شده است. ایشان ارتباط بسیار خوب و موثری را با موکلینش برقرار می کند و با ارائه راهکار ها و استراتژی های خلاقانه، پرونده های حقوقی را به نتایج مطلوب می رساند. آقای سامان احمدی در حوزه های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره فعالیت و تخصص بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09375359373

آدرس: استان هرمزگان، بندرعباس، نرسیده به چهارراه داماهی، نبش املاک حامد، طبقه اول

ویژگی های بهترین وکیل در هرمزگان

 1. یک وکیل خوب و موفق در هرمزگان، در ابتدا باید دارای تخصص و مهارت باشد و بهترین راهکار ها به موکلینش ارائه دهد تا بتواند مشکلات حقوقی آن ها را رفع کند.
 2. تجربیات بالا و سوابق بسیار خوب یک وکیل، می تواند سبب تسریع در پرونده شود و موجب اعتماد سازی مردم و موکلین نسبت به آن وکیل باشد
 3. بروز بودن اطلاعات وکیل در پیشبرد و پیشرفت پرونده حقوقی، تاثیرات بسیار بالایی خواهد داشت
 4. مطالعه کامل همراه با جزییات پرونده حقوقی باید توسط وکیل انجام گیرد
 5. تلاش وکیل باید برای کاهش تنش و استرس و اضطراب موکل یا مراجعه کننده باشد
 6. رازداری و حفظ تمامی اسرار موکل یکی از ویژگی های بهترین وکیل در هرمزگان می باشد
 7. وکیل باید در جلسات دادگاهی حضور به موقع داشته باشد و به نفع موکلش دفاعیات درست و اصولی را انجام دهد
 8. ارائه راهکار و استراتژی های اصولی به موکلین و مراجعه کنندگان
 9. پیگیری و بررسی پرونده موکلین به طور مستمر و مداوم
 10. عدم خیانت به موکل و پرهیز از وعده های دروغین به او
 11. ارتباط بسیار خوب و موثر با موکلین و حفظ آرامش به آن ها
 12. برگزاری جلسات مشاوره و کمک به موکلین در جهت رفع مشکلات حقوقی
 13. تلاش برای رسیدن به نتیجه دلخواه موکل
 14. همراهی موکل از ابتدا تا انتهای پرونده
 15. دفاعیات قابل قبول و موثر از موکل در دادگاه

کلام آخر

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل در هرمزگان می پردازیم که در دعاوی های ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره به فعالیت مشغول هستند. این وکلا تمامی تلاشش شان را برای به ثمر رساندن پرونده می کنند و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهند. همچنین با ارائه مشاوره های حضوری و غیرحضوری می توان از راهکار ها و استراتژِی های وکلا استفاده کرد.

انتخاب و اخذ یک وکیل متخصص در وهله اول در هنگام گرفتار شدن مشکلات حقوقی، بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا اگر در همان مراحل اولیه وکیل خود را به درستی انتخاب کنید تا آخرین مرحله اجرایی، خیالی آسوده خواهید داشت زیرا یک وکیل خوب و متخصص در هرمزگان با بهره گیری از دانش حقوقی خود و تخصص و مهارتی که دارد، بهترین دفاعیات را از موکلش داشته و پرونده را در جهت مثبت به پیش می برد تا آن را با موفقیت مواجه کند.

باید وکیلی انتخاب شود که مردم او را به عنوان بهترین وکیل قبول داشته باشند تا بتوانند به او اعتماد و اطمینان کنند. وکیلی که در کارش موفق باشد دارای سوابق و پرونده وکالتی بسیار خوبی است و پرونده های پیشینی که بر عهده داشته، دارای آمار موفقیت آمیز بسیاری بوده است. همچنین یک وکیل وقتی در حرفه خودش حرفه ای باشد در یک شهر یا منطقه، نام آور بوده و دارای شهرت و محبوبیت خوبی می باشد.

تمامی این موفقیت ها به شرطی انجام می پذیرد که وکیل انتخابی دارای تخصص بسیار خوبی باشد. اگر وکیلی بی تجربه و ناکاربلد انتخاب شود پرونده با شکست مواجه خواهد شد و موکل یا مراجعه کننده با ضرر و زیان های زیادی در این مسیر همراه خواهد بود. بنابراین توصیه می کنیم که انتخاب و اخذ وکیل را با دقت بیشتری انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا