وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه ⚖️【آپدیت 1403】

با توجه به مشکلات و مسائلی که وجود دارد، ممکن است ناخواسته درگیر امور کیفری شوید که نیاز است تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه کمک بخواهید تا از مشکلات عبور کنید. یک وکیل حقوق انسانی موکلش را در نظر گرفته و با توجه به قوانینی که در حقوق وجود دارد، او را از مشکلات عبور می دهد و مشکلاتش را از تمامی جنبه ها مانند، کیفری، انتظامی و غیره بررسی می کند تا او را به نتایج دلخواه و مطلوب برساند.

وکالت دارای بخش های متعددی است و یکی از این بخش ها، مربوط به امور کیفری می باشد که یک وکیل باید در انجام آن، بسیار متخصص بوده و همچنین تجربیات کافی را داشته باشد تا بتواند به موکلش کمک کند. همچنین اعتماد به نفس و قدرت کلامی بالای یک وکیل کیفری، از مهم ترین ویژگی های مهم او می باشد، زیرا باید بتواند از موکلش در دادگاه دفاع کرده و پرونده را به پیشرفت نزدیک کند.

انتخاب و اخذ یک وکیل کیفری، بسیار مهم است زیرا دفاعیات درست و اصولی او، می تواند جای یک انسان را نجات دهد. مواردی که در موضوعات کیفری وجود دارد شامل قتل، آدم ربایی، جعل، سرقت، تجاوز و غیره می باشد که موجب تنش و استرس در فرد شده و زندگی شخصی او را دچار اختلال می کند و فرد را از لحاظ روحی و روانی به هم می ریزد.

در این مقاله به بررسی و معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کرمانشاه که در زمینه کیفری هم تخصص دارند، پرداخته تا با توجه به میزان سوابق و تجربه کاری آن ها، یکی از آن ها را برای انجام امور کاری و حقوقی خود برگزینید.

برای سپردن پرونده کیفری به یک وکیل، نیاز است تا از او شناخت کافی داشته باشیم و خصوصیات و ویژگی های مربوط به آن را بدانیم.

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه، به کسی گفته می شود که به دارای تخصص و مهارت بالایی برای رفع مشکلات کیفری باشد و وظیفه اصلی او، درست دفاع کردن از موکلش در دادگاه و در برابر قاضی می باشد. یک وکیل خوب و خبره، اینکه بداند چه زمانی باید از تبصره های قانونی استفاده کند، جزو تخصص او محسوب می شود.

عملکرد یک وکیل کیفری با دیگر وکلا در حوزه های تخصصی دیگر وکالت، متفاوت است و به دلیل اینکه پرونده های کیفری، از حساسیت های بالایی برخوردار است بنابراین برای انجام این امور، باید وکیلی انتخاب شود که سالها در این زمینه تجربیات و تخصص بسیار بالایی را داشته است. به میزان عملکرد وکیل کیفری، وکیل مدافع هم می گویند. در واقع کلمه مدافع، به معنای دفاع یا محافظت در برابر کسی یا چیزی است. وکیل مدافع در دادگاه از متهم یا مظنون دفاع کرده و با جمع آوری ادله های محکم، از حقوق او محافظت می کند تا پایمال نگردد. طبق قانون، هر دو طرف چه متهم و چه شاکی، حق دارند تا برای خود وکیلی را برگزینند و در صورت توانایی برای اخذ وکیل، قانون وکیل رایگان یا تسخیری را در اختیار آنان قرار می دهد.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه
✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وحید دهنوی

وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشد. ایشان قبول وکالت در کلیه امور خانواده، حقوقی، کیفری و بین الملل اعم از: مهاجرت، اخذ اقامت، شهروندی، ویزای تحصیلی و سرمایه در کمترین زمان ممکن را برعهده می گیرد. آقای وحید دهنوی دارای ویژگی هایی مانند صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد که این ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه کار در حرفه وکالت
 • کسب رتبه ۲۱ در آزمون جامع سراسری وکالت در کشور و کسب رتبه ۱در کرمانشاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188575383 – 08338214640

آدرس: کرمانشاه، ۲۲بهمن، خیابان برق، بعد از میدان گلایول، کوی دوم، برج برق، طبقه دوم، واحد یک (دفتر وکالت وحید دهنوی )

ساعات کاری دفتر: شنبه تا چهارشنبه ۴تا ۶ عصر (به غیر از ایام تعطیل)

آدرس پیج اینستاگرام: vakil_vahid_dehnavi

زهرا شکربیگی

زهرا شکربیگی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه؛ ایشان 14 سال سابقه وکالت در شهر کرمانشاه را دارند. در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.
مشاوره حضوری و غیرحضوری
مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی
پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می توانید با تعیین وقت قبلی تماس بگیرید.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق

شماره تماس: 09188555470

آدرس: بلوار بنت الهدی روبروی دادگستری کل استان ساختمان وکلا

محمد نیک نصرت

محمد نیک نصرت

دارای سابقه ی پروانه وکالت از قوه ی قضاییه و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین المللی و وکیل پایه یک دادگستری می باشند. در این شش سال سابقه ی خود توانسته، دانش خود را در زمینه ی حقوقی به موکلین خود به اثبات برساند.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۸۸۷۷۳۰

آدرس: کرمانشاه، خیابان مدرس، تقاطع فیض آباد، مجتمع تجاری اداری برلیان، طبقه ی دوم، واحد ۹

میثم یارمحمدی

میثم یارمحمدی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه هستند، ایشان 9 سال سابقه در زمینه وکالت را دارند که در این بازه زمانی پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی به عهده گرفته که با بیانی رسا و آگاهی کامل توانسته آن پرونده‌ها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان برساند که این موفقیت در مسیر پرونده باعث شده ایشان در بین بهترین وکلای کرمانشاه جای بگیرد. از خدمات وکالتی آقای یار محمدی می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. دارای سابقه پروانه وکالت به شماره 24249 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری در سال 1393 صادر شده است.

تخصص و مهارت:

 • کیفری
 • ملکی
 • حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۳۱۰۴۵۶

آدرس: کرمانشاه، خیابان شریعتی، مقابل کوچه ثبت، پلاک ۶۱۶ ، طبقه1، واحد ۱

 یوسف تخت نباتی

یوسف تخت نباتی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمانشاه بوده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه توسط مردم انتخاب گردیده است. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره به فعالیت مشغول است و تجربیات بسیار خوبی هم در این زمینه ها دارد. آقای یوسف تخت نباتی دارای بیان و کلامی عالی در هنگام دفاعیات از موکلینش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه کاری در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09189182097

آدرس: کرمانشاه، دبیراعظم، ساختمان زاگرس، طبقه دوم

صادق عرفان پناه

صادق عرفان پناه

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر کرمانشاه سالها به عنوان وکیلی با تجربه به فعالیت در حوزه های مختلف وکالت پرداخته است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه فعالیت داشته و مردم به او اعتماد کامل دارند. آقای صادق عرفان پناه مشاوره های حضوری و غیر حضوری در کرمانشاه برای مردم این شهر برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه و تخصص کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0918331326

آدرس: کرمانشاه، خیابان منزه، 12 متری عدالت، پلاک 1

مریم انصاری پور

مریم انصاری پور

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه است و سوابق بسیار بالایی در حوزه های مختلف در وکالت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه توسط مردم شناخته شده است و وکیلی صبور و با خلق و خوی بسیار خوب در انجام امور حقوقی می باشد. خانم مریم انصاری پور بهترین مشاوره ها و خدمات حقوقی را به مردم شهر کرمانشاه ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه و تخصص در وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری در استان کرمانشاه
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188373997

آدرس: کرمانشاه، خیابان 22 بهمن، میدان مرکزی، حد فاصل کوی 136 و 138، پلاک 396

هوشمند احمدی

هوشمند احمدی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشد و به عنوان مشاور حقوقی هم در این شهر به فعالیت می پردازد. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف مانند کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره مشغول به انجام فعالیت است و خدماتی را مانند نوشتن اوراق قضایی، مشاوره های حضوری و غیر حضوری، بخشی از خدمات وکالتی ایشان نیز می باشد. آقای هوشمند احمدی موجب رضایت موکلین و مردم در شهر کرمانشاه به عنوان وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سوابق کار در زمینه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122254098

آدرس: کرمانشاه، میدان شهرداری، خیابان معلم غربی، ساختمان معلم، طبقه۱، واحد۲

نوشین اکبری دوبرجی

نوشین اکبری دوبرجی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمانشاه می باشد. ایشان دارای نفوذ کلامی بسیار بالا و آگاهی و تسلط کاملی به کلیه قوانین حقوقی را دارد و تمام تلاشش را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش دارد. خانم نوشین اکبری دوبرجی به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه شناخته شده است و مشاوره های بسیار کاربردی و اصولی بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهد و آن ها را به نتایج مطلوب می رساند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه کار در امور وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183317756

آدرس: کرمانشاه،چهار راه مدرس، خیابان مطهری غربی، پلاک ۳۴۸

 شکوفه ابراهیمی

 شکوفه ابراهیمی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرمانشاه می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه مشغول به انجام فعالیت نیز می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، طلاق، ملکی، ثبتی، مالی، تجاری، خانواده و غیره به کار وکالت مشغول است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار بسیار خوب و  مفیدی را به مردم شهر کرمانشاه ارائه می دهد. خانم شکوفه ابراهیمی وکیلی با نفوذ کلامی بسیار بالا در هنگام دفاعیات از موکلینش است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • 8 سال سوابق کار در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09187397679

آدرس: کرمانشاه، چهارراه بنت الهدی، رو به روی بیمه آرمان

میزان تحصیلات وکیل کیفری

قوانین و مقررات کیفری، سخت و دشوار می باشد و پیچیدگی هایی در آن وجود دارد. بنابراین یک وکیل برای حل و رفع مشکلات کیفری، نیاز است تا تحصیلات مربوط به این امور را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد و همچنین دوره های حقوقی لازمه را هم گذرانده باشد تا بتواند به تمامی این قوانین تسلط و تمرکز بالایی داشته باشد.

هرچقدر که میزان تحصیلات یک وکیل بیشتر باشد، قطعا در انجام و رفع مشکلات پرونده های کیفری تاثیر گذار خواهد بود. البته فقط داشتن تحصیلات در حل مشکلات کیفری کافی نمی باشد و تجربیات و تخصص یک وکیل در کنار تحصیلات خوب، موثر خواهد بود. در واقع وکیلی که دارای تحصیلات بالایی باشد اما تجربه بالایی نداشته باشد قطعا نمی تواند به درستی به تجزیه و تحلیل مسائل و مشکلات کیفری که جزو مهم ترین و حساس ترین امور هستند، بپردازد.

بنابراین تحصیلات خوب یک وکیل در کنار سوابق و تخصص کاری اش معنا پیدا می کند و می تواند اعتماد مردم را به خود جلب نماید.

همچنین جدا از تحصیلات بالا،  یک وکیل خوب و موفق جهت پیشرفت کاری اش، باید مطالعه کتب های مختلف را در زمینه حقوق داشته باشد تا به محض تغییرات در قوانین، از رقبایش عقب نماند و آن ها را در انجام پرونده هایی که بر عهده گرفته است کمک نماید.

کلام آخر

وکیل و موکل در مقابل هم دارای تعهد و مسئولیت هایی هستند که این تعهدات در قرارداد وکالتی که میان آن ها توافق و امضا شده، انجام می گیرد. تمامی این مسئولیت ها از همه ی جنبه های کیفری، انتظامی و مدنی قابل بررسی است و هر دوی آن ها، در راستای رسیدن به اهداف باید بتوانند وظایف شان را به بهترین شکل انجام دهند. یک وکیل وظیفه دارد تا تمامی تعهداتی که در قبال پرونده موکلش اش را دارد به بهترین شکل انجام داده تا او را به نتیجه دلخواه و مطلوبش برساند و همچنین موکل هم موظف است تا بابت حق الوکاله ای که با وکیل اش توافق کرده است، تماما به او پرداخت نماید.

هدف اصلی از این مقاله این است که افرادی که در شهر کرمانشاه زندگی می کنند، با وکلای معرفی شده در این مقاله، آن ها را بهتر شناخته و بتوانند در مدت زمان محدودتری وکیل کیفری خود را انتخاب نمایند. تمامی وکلایی که در این مقاله معرفی شده اند، دارای سوابق بسیار خوب و تجربیات بالایی هستند و سالهاست که در شهر کرمانشاه مشغول به کار وکالتی می باشند.

4.6/5 - (7 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا