وکلا

10 تا از بهترین وکیل در کاشان ⚖️【آپدیت 1402】

برای شناخت بهترین وکیل در کاشان، می توانید از منابع معتبر کمک بخواهید. سایت وکیل از ما، به معرفی بهترین وکلای شهر کاشان که در کلیه حوزه های حقوقی، مهارت و تخصص دارند، می پردازد و بهترین و کاربردی ترین مشاوره ها را به مردم و مراجعینی که به جستجوی یک وکیل خوب و متخصص هستند، ارائه می دهند.

برای انتخاب یک وکیل خوب در شهر کاشان، نیاز است تا زمانی را برای انجام این کار در نظر گرفته و عجولانه تصمیم گرفته نشود و بهتر است تا یکسری موارد مهم را در هنگام اخذ و انتخاب وکیل رعایت کنید تا بتوانید به نتیجه درست و مطلوبی برای انجام پرونده حقوقی، دست پیدا نمایید.

منابع های معتبری برای شناخت وکلا وجود دارد. این منابع می تواند از سایت های حقوقی، دوستان و آشنایان، نظرات و دیدگاه های مردم در صفحات مجازی وکلا باشد. به همین دلیل توصیه می شود تا بدون آگاهی و تحقیق تصمیم نگیرید و برای اطلاعات لازمه را برای شناخت وکیل خود بدست آورید و نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشید.

این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کاشان می پردازد که در مدت زمان محدودی، می توان به انتخاب و اخذ این وکلا پرداخت و به آن ها در زمینه های مختلف حقوقی، اطمینان کرد.

چگونه یک وکیل خوب و مجرب را در کاشان پیدا کنم؟

 • تحقیقات لازمه به صورت کلی و جزیی، از ضروری ترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود و نباید به صورت عجولانه انجام گردد.
 • از افراد با تجربه ای که وکلا را شناخته و در زمینه امور حقوقی تخصص لازمه را دارند، پرس و جو کنید.
 •  سایت های حقوقی معتبری وجود دارد که می تواند کمک های زیادی را به مراجعین برای شناخت و معرفی وکلای شهر های مختلف داشته باشد.
 • صبوری و زمان گذاشتن در هنگام انتخاب وکیل، از جمله مواردی است که باید به آن توجه شود.
 • بودجه ای را براساس وضعیت مالی خود برای اخذ وکیل در نظر گرفته و براساس بودجه ی مورد نظر خود، وکیل خود را انتخاب نمایید.

 سوده مینوئی

 سوده مینوئی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر کاشان به کار وکالتی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کاشان نزد مردم شناخته شده است و در کار خود بسیار حرفه ای عمل می کند. ایشان به فعالیت هایی نظیر تنظیم کننده قراردادها، امور قراردادها، مشاوره های حضوری و غیر حضوری می پردازد و تجربه بیش از صدها پرونده حقوقی را بر عهده دارد. خانم سوده مینوئی به عنوان مشاور حقوقی در سازمان ها و شرکت های معتبر فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09138610429

آدرس: کاشان، بلواردانش، دانش 23، مجتمع امین

سمیرا قهرمانی

سمیرا قهرمانی

وکیل پایه یک دادگستری در کاشان است و به رسیدگی در پرونده های حقوقی نظیر خانواده، طلاق، مهاجرت، ملکی، گمرکی و غیره می پردازد و تنظیم قرارداد های داخلی و بین المللی را هم برعهده دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کاشان از نگاه مردم معرفی شده است و در تمامی امور حقوقی فعالیت و تخصص های بالایی دارد. همچنین خانم سمیرا قهرمانی سالهاست که در شهر کاشان به فعالیت وکالتی به صورت تخصصی می پردازد و مردم این شهر به او اعتماد کاملی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129621171

آدرس: کاشان، خیابان امیرکبیر، روبه روی بیماستان متینی، ساختمان صابر، طبقه 5، واحد504

 عبدالله تابنده

عبدالله تابنده

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کاشان است و در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، ثبتی، مالی و غیره تخصص های بسیار بالایی دارد. ایشان وکیلی کاربلد و صادق در حوزه وکالتی است و مردم به او اعتماد و اطمینان دارند و پرونده های حقوقی خود را به او می سپارند. آقای عبداله تابنده مشاوره های حضوری و غیر حضوری را در شهر کاشان برگزار می کند و به موکلینش در این خصوص کمک های بسیار زیادی دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132767180

آدرس: کاشان، خیابان آیت اله کاشانی، سه راه غزنوی، مجتمع نارون، طبقه دوم

 محمدرضا خراط زاده

محمدرضا خراط زاده

 

وکیل پایه یک دادگستری کاشان است و دارای سوابق بالای وکالتی نیز می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کاشان معرفی گردیده است و به عنوان وکیل در بانک ملی ایران و بانک صادرات در شهر کاشان به فعالیت وکالتی مشغول می باشد. آقای محمدرضا خراط زاده با تخصص و سوابق بالایی که دارد، موفق به پرونده های زیادی در زمینه های مختلف حقوقی شده است و آن ها را با نتایج مثبت همراه کرده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری شهر کاشان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09104504588

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، ساختمان پاساژ سفید، طبقه دوم واحد B5

 مهدی علی بیگی

 مهدی علی بیگی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کاشان می باشد. ایشان سابقه بسیار بالایی در زمینه های کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره دارد و به چاپ و نشر کتاب قوانین و مقررات شورای حل اختلاف پراخته است. آقای مهدی علی بیگی مولف کتب های حقوقی نظیر محکومیت های مالی را هم بر عهده داشته است و به عنوان یکی از  بهترین وکیل در کاشان شناخته و به مردم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مولف کتب حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133632698

آدرس: کاشان، میدان امام خمینی، خیابان آذر، جنب بیمه البرز، شعبه مرکزی، پلاک 32، طبقه اول

 اصغر قیصری راوندی

 اصغر قیصری راوندی

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کاشان شناخته شده است. ایشان به امور حقوقی کاملا آشنایی و تسلط داشته و در زمینه های مختلف حقوقی هم فعالیت و تخصص بالایی دارد. آقای اصغر قیصری راوندی سالهاست که تجربه در کار و امور حقوقی را بر عهده دارد و سوابق بسیار بالای او سبب شده است تا نمونه پرونده های زیادی به او واگذار گردد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131638005

آدرس: کاشان، میدان معلم، اول بلوار مطهری، پلاک 314

ام البنین فریدونی

ام البنین فریدونی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و همچنان در شهر کاشان به فعالیت حقوقی می پردازد. ایشان وکیلی صادق و موفق در کلیه امور حقوقی است و تسلط بالایی در دعاوی های مختلف حقوقی را دارد. خانم ام البنین فریدونی وکیلی صادق در حوزه کاری خویش می باشد و ارتباط بسیار خوبی را با مراجعین و موکلینش در جهت رفع مشکلات حقوقی آن ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131635128

آدرس: کاشان، میدان امام حسن، به طرف میدان جهاد، نبش بلوار کشاورز

پوران شرفی

پوران شرفی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کاشان می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی اعم از ملکی، کیفری، مالی، تجاری، طلاق و غیره به فعالیت می پردازد. ایشان مشاوره های بسیار کاربردی برای موکلین خود برگزار کرده و راه حل های خلاقانه ای را به آنان ارائه می دهد. خانم پوران شرفی به عنوان یکی از بهترین وکیل در کاشان توسط مردم انتخاب گردیده است و به امور حقوقی مسلط می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133635052

آدرس: کاشان، میدان کمال الملک، جنب ساختمان شیرین، کوچه پلیس+10، دفترخانه اسناد رسمی شماره 318، طبقه اول، واحد 2

مرضیه کرباسی

مرضیه کرباسی

وکیل پایه یک دادگستری در کاشان است و سالهاست که در این شهر به کار وکالتی مشغول می باشد. ایشان مهارت های بالایی در جهت رفع مشکلات حقوقی مردم را دارد و تمرکز بالای کاری ایشان، سبب شده است تا بتواند پرونده های حقوقی را با موفقیت روبرو کند. خانم مرضیه کرباسی تلاش خود را در جهت گرفتن حق و حقوق موکلش دارد دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه به عمل می آورد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133612190

آدرس: کاشان، چهارراه آیت اله کاشانی، خیابان آیت اله کاشانی، مجتمع سجاد، طبقه سوم، واحد 17

حسام حسینی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کاشان است و به عنوان مشاور حقوقی هم در این شهر به فعالیت می پردازد. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مانند ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، خانواده و غیره به کار و تخصص در حوزه وکالتی می پردازد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کاشان توسط مردم شناخته و معرفی گردیده است. آقای حسام حسینی وکیلی کاربلد در انجام امور حقوقی نیز می باشد و مردم به او اعتماد کاملی در جهت سپردن پرونده های حقوقی شان به او دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133637140

آدرس: کاشان، خیابان شهید بهشتی، خیابان شاهد، نبش کوچه شهید نجیب، پلاک 58

ویژگی های اصلی و مهم برای یک وکیل خبره در کاشان 

 1. بهترین وکیل در کاشان، در کلیه امور حقوقی و قوانین آن، حرفه ای است و تسلط و مهارت بسیار بالایی دارد.
 2. همیشه تجربیات در هر حرفه و شغلی، موجب پیشرفت در آن شغل بوده است خصوصا تجربه در حوزه وکالت، سبب می شود تا وکیل به تمامی مشکلات و پیچیدگی های مربوط به پرونده های پرونده آگاه بوده باشد و به سرعت بخشیدن در امور حقوقی، کمک بسیار زیادی نماید.
 3. اطلاعات یک وکیل باید به روز بوده باشد و از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شود تا بتواند به مشکلات موجود در پرونده کمک کند.
 4. انتقال آرامش و کاهش اضطراب و استرس در موکل، از دیگر وظایف وکلا می باشد
 5. یک وکیل خوب و قابل اعتماد باید رازدار بوده و همچنین امانتدار خوبی هم باشد.
 6. رازداری و حفظ تمامی اسرار موکل یکی از ویژگی های بهترین وکیل در کاشان می باشد
 7. حضور وکیل در تمامی جلسات دادگاهی و دفاع از موکل خویش، یکی دیگر از ویژگی های وکیل و روال کاری پرونده های حقوقی می باشد.
 8. ارائه استراتژی های درست در جهت حل مشکلات پرونده حقوقی
 9. رسیدگی به امور حقوقی موکل و اجرا کردن مراحل کاری پرونده در جهت اصولی و قانونی
 10. عدم خیانت به موکل و پرهیز از فریب به او
 11. صداقت و صراحت در هنگام ارتباط با موکب
 12. ایجاد تعامل و ارتباطات صحیح با موکل و مراجعه کنندگان
 13. ارائه جلسات مشاوره در جهت کمک به موکل و آگاه سازی او در خصوص مسائل موجود در پرونده
 14. ارائه راه حل های خلاقانه به جهت رسیدن به نتایج دلخواه موکل
 15. حمایت کردن از موکل در مراحل اولیه تا مراحل پایانی کار
 16. تنظیم لایحه ذفاعیات مناسب و قوی و ارائه آن در دادگاه
 17. مهارت نوشتاری خوب قدرت
 18. قدرت کلامی بالا و نفوذ کلامی بسیار خوب
 19. صبر و حوصله بالا در هنگام روبرو شدن با مشکلات وکالتی
 20. ارائه  و جمع آوری اسناد و مدارک به جهت دفاعیات از موکل در دادگاه
 21. انجام کلیه امور حقوقی در راستای قوانین و مقررات
 22. تسلط بالا به تمامی امور حقوقی و کیفری
 23.  تحصیلات بالای دانشگاه در زمینه حقوق
 24. گذراندن دوره های مربوط به حقوق
 25. آشنا به مراحل کاری دادسراها و دادگاه ها
 26. آموختن علم روانشناسی در جهت ارتباط موثر با مراجعین و موکلین
 27. افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در حوزه کاری خویش و ارتباط با مردم
 28. تلاش برای اخذ رای مثبت در دادگاه و گرفتن حق و حقوق موکلین

کلام آخر

وکلای بسیار خوب و خبره ای در شهر کاشان وجود دارد که برخی از آن ها، دارای تخصص های بسیار خوب وکالتی در حوزه های مختلف می باشند و نسبت به پرونده های حقوقی موکلین، تعهد بسیار بالایی دارند. وقتی یک موکل پرونده حقوقی خود را به وکیلی واگذار می نماید به او در این خصوص اعتماد داشته و با قرارداد وکالتی که با وکیل، بسته می شود تمامی امور مربوط به حقوق، جلسات دادگاهی، لایحه دفاعیات و غیره به او واگذار می شود و وکیل از ابتدای پرونده تا انتهای آن موظف است تا در کنار موکلش بوده و او را حمایت کند و سپس به او کمک کرده تا او را به حق و حقوقش برساند.

وکیل حکم یک نماینده برای موکلش را دارد و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلش در دادگاه انجام می دهد تا او را به نتایج دلخواهش رسانده و حق و حقوق او را پس گیرد. وکیل پایه یک دادگستری می تواند در تمامی دعاوی ها فعالیت داشته باشد، اما معمولا وکلا در یک یا دو دعاوی، تخصص بالایی داشته و در آن بیشتر به کار وکالتی می پردازند. بنابراین توصیه می شود قبل از انتخاب وکیل خود، از تخصص اصلی او در دعاوی مورد نظرتان مطلع شوید و سپس او را انتخاب نمایید.

همچنین هدف از این مقاله این است که مردم شهر کاشان، اگر با مشکلات حقوقی روبرو شدند، با مراجعه به سایت وکیل از ما و این مقاله، بهتر بتوانند وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا