وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کاشان ⚖️【آپدیت 1403】

خانواده مهم ترین واحد در اجتماع می باشد که گاهی ممکن است زوجین دچار اختلافات و درگیری هایی شوند و این اختلافات می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای حل این اختلافات، زوجین به جستجوی وکیل خانواده هستند. اگر در کاشان زندگی می کنید و دچار مشکلات خانوادگی هستید، پیشنهاد می شود تا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید زیرا در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کاشان پرداخته ایم که با اعتماد به آن ها می توانید تمامی امور و مشکلات پرونده خود را به این وکلا بسپارید.

یک انتخاب درست از وکیل خانواده برای حل مشکلات خانوادگی، می تواند موجب پیشبرد و موفقیت در پرونده خانواده شود. در واقع وکیل با بهره گیری از دانشی که دارد، پرونده را به بهترین شکل به پیش می برد و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود در دادگاه انجام می دهد تا آن ها را به نتایج خوب و مثبت برساند. وکلای معرفی شده در این مقاله، همگی دارای مهارت و تخصص بالایی در امور وکالتی خصوصا خانواده هستند که می توانند به زوجین کمک های بسیار مفیدی را داشته باشند و آن ها را بهنتایج دلخواه شان برساند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

اهمیت داشتن وکیل خانواده در کاشان

وکیل پایه یک دادگستری در کاشان که به عنوان بهترین وکیل در کاشان هم می تواند انتخاب می شود، به همه ی دعاوی ها تسلط بالایی دارد و در امور خانواده هم فعال می باشد. وکیل خانواده به تمامی امور حقوقی مربوط به خانواده آشنایی دارد و با نفوذ کلامی خوب و بالایی که دارد می تواند از موکلش دفاعیات بسیار خوبی را  به همراه داشته باشد و حکم را به نفع موکلش در دادگاه به پیش ببرد.

در چنین مواقعی باید صفر تا صد پرونده های مربوط به خانواده را به وکیل خانواده سپرد. وکیلی که تخصص اصلی اش، دعاوی خانواده باشد به خوبی می تواند از موکلش دفاع کرده و حق و حقوق او را پس گیرد.

در پرونده های خانواده درگیری ها و تنش ها زیاد می باشد و در این شرایط تصمیم گیری و یا پیگیری به پرونده کار سختی می باشد و نیاز به وکیلی است که تخصص بالایی در این زمینه داشته باشد تا بهتر بتواند به مدیریت در این حوزه بپردازد و نتایج های بسیار خوب و مفیدی را به موکلینش عرضه کند. مراجعین و موکلین با اعتمادی که به وکیل خود دارند، تمامی امور را به او می سپارند و در واقع او را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب می کنند.

اهمیت داشتن وکیل خانواده در کاشان

 سید میثم رضویه

 سید میثم رضویه

وکیل پایه دادگستری و مشاور حقوقی در کاشان می باشد و خدماتی را مانند تنظیم قراردادها، تنظیم شکواییه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری و غیره را به مردم ارائه می دهد. آقای میثم رضویه در امور وکالتی و در همه ی دعاوی ها بسیار حرفه ای عمل می کند و مشاوره های بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09138610429

آدرس: کاشان، بلوار دانش، دانش 23، مجتمع امین

ام البنین فریدونی

ام البنین فریدونی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و در کاشان به فعالیت های مختلف حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کاشان معرفی و شناخته شده است و مشاوره های حقوقی خود را به دو صورت حضوری و غیرحضوری ارائه می دهد. خانم ام البنین فریدونی به حوزه وکالت به طور تخصصی می پردازد و برای گرفتن حق و حقوق موکلش تلاش زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131635128

آدرس: کاشان، میدان امام حسن، به طرف میدان جهاد، نبش بلوار کشاورز

 زهرا امیری

زهرا امیری

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر کاشان سالهاست که به کار وکالتی مشغول می باشد. ایشان وکیلی موفق در انجام دعاوی های مختلف وکالتی است و بسیار حرفه ای عمل می کند. خانم زهرا امیری به تمامی دعاوی ها تسلط بالایی دارد و تنظیم لایحه دفاعیات را به طور تخصصی انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09136894414

آدرس: کاشان، بلوار خاندائی، جنب امداد حوادث سازمان آب

پوران شرفی

پوران شرفی

وکیل پایه یک دادگستری است و در دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، طلاق و غیره مهارت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کاشان توسط مردم انتخاب شده است و در دعاوی های  مختلف وکالتی به کار مشغول می باشد. پوران شرفی در دعاوی های خانواده، طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری و غیره به کار وکالت مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133635052

آدرس: کاشان، میدان کمال الملک، جنب ساختمان شیرین، کوچه پلیس+10، دفترخانه اسناد رسمی شماره 318، طبقه اول، واحد 2

نیره شیخ زاده

نیره شیخ زاده

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کاشان است و به تمامی دعاوی ها تسلط بالایی دارد. ایشان مشاوره های تخصصی را به مردم ارائه می دهد و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کاشان به مردم معرفی شده است. خانم نیره شیخ زاده تخصص و مهارت بالایی در حل مشکلات حقوقی مردم دارد و بهترین دفاعیات را در دادگاه انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شماره تماس: 09133643747

آدرس: کاشان، چهارراه آیت الله کاشانی، بالاتراز پاساژ ملت، جنب تهران طب، ساختمان ۱۱۰، طبقه فوقانی

محمد روحی نوش آبادی

محمد روحی نوش آبادی

وکیل پایه یک دادگستری در کاشان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کاشان معرفی شده است. ایشان جلسات مشاوره ای بسیار کاربردی و مفیدی را به مردم ارائه می دهد. آقای محمد روحی نوش آبادی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کاشان مشغول به کار است و سالهاست که در این شهر به طور تخصصی به کار وکالت مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09135333694

آدرس: کاشان، خیابان شهید رجایی، پاساژ صفویه، طبقه ۲، واحد ۳۲

الهه باسمه چی

الهه باسمه چی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کاشان می باشد و تسلط بالایی به تمامی امور حقوقی دارد. ایشان وکیلی با صداقت است و تخصص در همه ی دعاوی ها را دارد. خانم الهه باسمه چی به دعاوی هایی همچون خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، طلاق و غیره می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132609407

آدرس: کاشان، چهارراه شاهد ابتدای خیابان جانبازان ساختمان آقای استاد زاده طبقه 3 واحد 7

 عبدالله تابنده

عبدالله تابنده

وکیل پایه یک دادگستری در کاشان است و در دعاوی های مختلفی مانند خانواده، ملکی، کیفری، مالی و غیره تخصص و مهارت دارد. ایشان وکیلی کاربلد و حرفه ای در حوزه شغلی خود می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کاشان مشغول به کار است. آقای عبدالله تابنده مشاوره های بسیار حرفه ای و اصولی را به مردم ارائه می دهد و به آن ها در رفع مشکلات شان کمک های بسیاری دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132767180

آدرس: کاشان، خیابان آیت اله کاشانی، سه راه غزنوی، مجتمع نارون، طبقه دوم

ویژگی‌ های بهترین وکیل خانواده در کاشان

 • تخصص در قوانین و مقررات دعاوی خانواده
 • تسلط داشتن بر تبصره های قانونی وکالتی
 • آشنایی با تمامی مراحل اجرایی دادگاهی و دادسرایی
 • آشنایی با نحوه برقراری ارتباط با موکلین و مراجعین
 • اعتماد به نفس و عزت نفس بالا
 • داشتن هوش بالا در انجام کلیه امور وکالتی
 • پیگیری خوب و مستمر برای پرونده های برعهده گرفتن
 • آموختن دانش روانشناسی برای برقراری ارتباط با مردم و موکلین
 • گرفتن حق و حقوق تضییع شده موکل با ارائه راهکار ها و راه حل های اصولی
 • تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده ها
 • احساس همدلی و همدردی با موکل خود
 • ایجاد راه حل های خلاقانه برای پیشرفت در پرونده های خانواده
 • خلق و خوی بسیار خوب

دلیل اهمیت مشاوره با وکیل خانواده قبل از قرارداد

نکته ای که مهم می باشد این است که، متقاضی که نیاز به اخذ وکیل خانواده برای پرونده حقوقی خود دارد، قبل از هرگونه اقدام و یا انعقاد قرارداد وکالتی، مشاوره حقوقی را با وکیل انتخابی خود برگزار می کند و شرایط پرونده و مشکلاتش را برای او بیان می کند.

وکیل در جلسه مشاوره به بررسی شرایط موجود در پرونده وکالتی می پردازد و با در نظر گرفتن سختی کار و مشکلاتی که وجود دارد، حق الوکاله اش را به مراجعه کننده  اعلام می دارد. در جلسات مشاوره، مراجعه کننده می تواند میزان تخصص و مهارت، اخلاقیات، صبوری و دیگر مواردی که برایش مهم است را در نظر بگیرد و از همه مهمتر باید این موضوع را در نظر بگیرد که آیا می تواند با وکیل مورد نظرش ارتباط برقرار کند و مشکلاتش را به راحتی با او در میان بگذارد. در واقع با برگزاری یک یا چند جلسه مشاوره با وکیل قبل از هرگونه اقدامی، می توان به نتایج بسیار خوبی برای اخذ وکیل رسید و سپس او را انتخاب کرد.

معمولا وکلا جلسات مشاوره ای را به صورت حضوری، آنلاین و یا تلفنی برگزار می کنند و با توجه به شرایط موجود، می توان تصمیم گرفت که کدام روش برای برگزاری مشاوره بهتر و راحت تر است. نکته ی دیگری که وجود دارد این است که برخی جلسات مشاوره ای هزینه بر و برخی دیگر رایگان می باشند. وکلا با توجه به دلایلی که دارند هزینه ای را برای برگزاری جلسات مشاوره ای خود در نظر می گیرند که این هزینه ها برای هر وکیل متغیر می باشد و برخی از وکلای دیگر به طور رایگان به انجام مشاوره های اولیه می پردازند بنابراین نیاز است تا قبل از هرگونه ملاقات با وکیل از میزان هزینه جلسات مشاوره ای او اطلاع پیدا کرده و سپس با او قرارداد حضوری داشته باشید.

دلیل اهمیت مشاوره با وکیل خانواده

هزینه ی حق الوکاله ای وکیل خانواده در کاشان

هزینه ی حق الوکاله ای وکلا متفاوت است خصوصا در شهرستان ها که به دلیل جمعیت کمتری که نسبت به کلان شهر ها دارد میزان هزینه ی وکلا قطعا پایین تر خواهد بود. اما به طور کلی عواملی در ایجاد میزان هزینه ی وکلا نقش دارد مانند سختی و چالش هایی که در یک پرونده وجود دارد و یا مدت زمانی که برای انجام حل مشکلات پرونده در نظر گرفته می شود، همگی میزان حق الوکاله ای وکلا در کاشان را تعیین می کنند.

کلام آخر

معمولا وکلا به تمامی دعاوی ها می پردازند ولی  در پرونده های خانواده، وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش دعاوی خانواده باشد. پرونده های خانواده در دادگاه زیاد دیده می شود و پذیرفتن این پرونده ها، مشکلات و سختی های خاص خودش را دارد و به وکیلی نیاز دارد تا حوزه تخصصی اش مربوط به این دعاوی باشد تا بهتر بتواند به این امور رسیدگی نماید.

وکیل خانواده موظف است تا اطلاعات و دانش حقوقی مربوط به خانواده را افزایش داده و سپس بروز نماید. نقش یک وکیل در کلیه پرونده های حقوقی و خانواده بسیار مهم است و می تواند شرایط را به درستی به پیش برده و به پیشرفت پرونده کمک بسیار زیادی داشته باشد. هدف ما از نگارش این مقاله، کمک به شناخت بهترین وکیل خانواده در کاشان است که با بررسی ویژگی هایی بتوان این وکلا را بهتر شناخت و سپس برای امور حقوقی خود خصوصا خانواده یا طلاق انتخاب کرد. بنابراین در این مقاله تلاش کرده ایم تا بهترین وکلای خانواده در کاشان را به شما معرفی کنیم که همگی این وکلا، دارای سوابق کاری بسیار بالایی هستند و به طور تخصصی به امور وکالت می پردازند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا