وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در جنت آباد ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب بهترین وکیل در جنت آباد در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، سبب می شود تا مشکلات با سرعت بیشتری حل انجام شده و باعث کاهش استرس در این شرایط شود موکل را امیدوار به موفقیت در پرونده های حقوقی می کند. سپردن پرونده های حقوقی به یک وکیل حاذق، سبب می شود تا مشکلات با سرعت بالاتری حل شود و درصد موفقیت در پرونده های حقوقی هم توسط وکیل بیشتر شود. بنابراین پیشنهاد می شود برای هر مشکل حقوقی که پیش می آید، از یک وکیل حاذق کمک بخواهید و تمامی امور حقوقی را به او واگذار نمایید. وکیل به دلیل سالها تجربه و مهارتی که در کار وکالتی اش دارد، مشکلات را بهتر شناخته و با توجه به شرایط موجود، راه حل های مناسبی را برای رفع مشکل در نظر می گیرد. ارائه همین راه حل های مناسب و خلاقانه توسط هر وکیل، باعث می شود تا سرعت عمل کار بیشتر شده و وکیل به طور اصولی به مشکلات رسیدگی نماید.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا وکلای خوب و حاذق در منطقه جنت آباد تهران را معرفی نماییم و به کاربران در این صفحه کمک کنیم تا در هنگام مواجه با مشکلات حقوقی، در مدت زمان کوتاه تری بتوانند وکیل خوب و حاذق جنت آباد را شناخته و سپس به او برای انجام کار حقوقی خود اعتماد نمایند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در جنت آباد چه کسی است؟

بهترین وکیل در جنت آباد کسی است که مورد اعتماد مردم باشد و مردم او را به عنوان یک وکیل حاذق قبول داشته باشند. یک وکیل خوب و متخصص بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد و تلاش می کند تا با ارائه راه حل های خلاقانه و مفید، بهترین شرایط را برای موکلش رقم زده و بهترین دفاعیات را از آنان داشته باشد.

اخذ یک وکیل خوب و حاذق در پرونده های حقوقی، بسیار ضروری است و سبب می شود تا مشکلات پرونده با سرعت بالاتری حل شده و زودتر به نتایج مثبت رسید. با تنظیم لایحه دفاعیات خوب توسط وکیل، رای دادگاه به نفع موکل خواهد بود و حق و حقوق موکل به او بازگردانده خواهد شد.

باید وکیلی را انتخاب کرد که سوابق درخشانی داشته باشد و سالها در امور وکالتی کار کرده باشد. هرچقدر که تجربه ی یک وکیل بالاتر باشد، رسیدن به نتایج مطلوب هم بیشتر خواهد شد. بنابراین وکیلی به عنوان بهترین وکیل در جنت آباد انتخاب خواهد شد که موجب رضایت مردم واقع شده باشد و دارای نمونه پرونده های موفق بسیاری بوده باشد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کلیک کنید

 مهتاب مرادی

مهتاب مرادی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و در منطقه جنت آباد به تخصص در وکالت مشغول می باشد. ایشان به تمامی دعاوی ها تخصص و مهارت بالایی دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنت آباد به مردم معرفی شده است. خانم مهتاب مرادی در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره قبل دعاوی می کند و به آن ها تسلط بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣٠۵٨٢٧٨

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، بین خیابان 5 و 6، مجتمع تجاری اداری الماس، طبقه 2، واحد 3

 علی فرجی

علی فرجی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی به کار و تخصص در حوزه وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنت آباد شناخته و معرفی شده است و تسلط و تمرکز بالایی به تمامی قوانین حقوقی دارد. آقای علی فرجی در شهر تهران مشاوره های حقوقی برگزار کرده و راه حل های بسیار مناسبی را ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0919227746

آدرس: تهران، جنت آباد، بلوار جنت آباد شمالی، نرسیده به بلوار انصار المهدی، پلاک 321، طبقه اول، واحد 1، زنگ 1

رضا صفری

رضا صفری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنت آباد شناخته و به مردم معرفی شده است. ایشان در دعاوی های مختلف تسلط بالایی داشته و بسیار متعهد و مسئولیت پذیر می باشد. آقای رضا صفری سالهاست که در شهر تهران به کار در امور وکالتی می پردازد و مردم از او رضایت کامل را دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۴٠۵۵۴١۵

آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، بیست متری گلستان، روبروی ١۶ متری دوم جنوبی، پلاک ٢۶، طبقه اول غربی، واحد ٢٢

قادر عیوضی نژاد سهزابی

قادر عیوضی نژاد سهزابی

وکیل پایه یک دادگستری است و در منطقه جنت آباد فعالیت حقوقی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنت آباد مشغول به کار است و مشاوره های حقوقی در زمینه های مختلف را به مردم شهر تهران ارائه می دهد. آقای قادر عیوضی نژاد وکیلی با صداقت است و ارتباط بسیار خوبی با موکلین خود برقرار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۴۹۱۶۰

آدرس: تهران، جنت اباد شمالی بعد از تقاطع ایرانپارس، نبش بهارستان ۵، پلاک ۱/۱، طبقه ۲، واحد ۶، ساختمان ایرانیان

فرزاد شهرستانی

فرزاد شهرستانیوکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی به کار وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنت آباد در بین مردم شناخته و معرفی شده است. آقای فرزاد شهرستانی وکیلی با صداقت همراه با خلق و خوی بسیار خوب است و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۱۸۹۱۱۷

آدرس: تهران، تقاطع همت، جنت اباد، مجتمع تجاری طوبی، طبقه ۲، واحد۲۰۴

برای انتخاب یک وکیل خوب، چه مواردی را باید رعایت کرد؟

 1. جهت تحقیقات، از منبع های معتبر استفاده نمایید.
 2. تحقیقات کلی باید قبل از قرارداد وکالتی انجام گیرد
 3.  از دوستان و آشنایان قابل اعتمادی که در این زمینه، تخصص دارند کمک بخواهید
 4. با چندین وکیل در مورد مشکل حقوقی خود صحبت کنید و سپس یکی از آن ها را برای انجام کار وکالتی خود انتخاب نمایید
 5. از مجله های حقوقی و سایت هایی که به معرفی وکلا می پردازند، کمک بخواهید
 6. به تخصص اصلی وکیل توجه کنید
 7. سوابق وکیل را در نظر بگیرید و از میزان موفقیت پرونده های وکالتی او، اطلاع پیدا نمایید
 8. هزینه ی حق الوکاله ای وکلا را در نظر بگیرید و با توجه به درآمد خود، وکیل خود را انتخاب نمایید که از عهده هزینه های وکالتی برآیید
 9. سن وکیل تاثیری در موفقیت و روند انجام کار ندارد بلکه تخصص یک وکیل بسیار مهم می باشد
 10. کلام خوب وکیل، تاثیر بسیار زیادی در انجام پرونده های وکالتی خواهد داشت و جزو مهم ترین ویژگی های یک وکیل محسوب می شود
 11. خلق و خوی وکیل جهت انجام تعاملات و برقراری ارتباط با موکلینش تاثیر زیادی خواهد داشت
 12. از چندین جلسات مشاوره برای صحبت با وکیل قبل از انعقاد قرارداد استفاده نمایید تا بتوانید به یک نتیجه خوب دست پیدا کنید

 ویژگی های بهترین وکیل در جنت آباد چیست؟

ویژگی هایی برای یک وکیل خوب و حاذق وجود دارد که سبب می شود در کارش موفق باشد و به عنوان بهترین وکیل در شهر یا منطقه، توسط مردم شناخته شود. وکلا تمام تلاش خود را برای بهتر بودن و جلب اعتماد مردم می کنند. برای رضایت مردم از وکلا، نیاز به داشتن ویژگی هایی از یک وکیل است که مردم آن ها را به عنوان یک وکیل خبره و حاذق قبول داشته باشند.

 • مهارت های بالا

داشتن مهارت های مختلف از یک وکیل، باعث پیشرفت کاری او خواهد شد. هرچقدر که میزان مهارت یک وکیل بیشتر باشد از دیگر همکاران و رقبایش پیشی گرفته و موفق تر می شود. در واقع یک وکیل برای موفقیت در انجام کار وکالتی اش، نیاز است تا مهارت هایی را در خود تقویت کرده تا بتواند در حرفه و شغلی که دارد موفق شود.

 • سوابق کاری خوب

هر شخصی که بخواهد وکیلی را انتخاب نماید، در ابتدا به سوابق کاری او دقت می نماید. داشتن سوابق کاری خوب از یک وکیل، اعتماد بیشتری را برای مردم رقم خواهد زد. سوابق درخشان و آمار بالای موفق پرونده های یک وکیل، تاثیر بسیار مثبتی در اعتماد مردم به او خواهد داشت.

 • برقراری ارتباط خوب با مراجعین و موکلین

نوع ارتباط با موکلین و مراجعین، سبب می شود مردم احساس بهتری با وکیل خود داشته باشند و به راحتی بتوانند مشکلات خود را به او بازگو نمایند. اخلاقیات خوب، نوع ارتباط، صبوری و تحمل بالا در هنگام برقراری ارتباط با مردم و همچنین ابراز همدردی و همدلی، همگی جزو مواردی است که برای یک مراجعه کننده و موکلینی که به وکیل مراجعه می کنند بسیار مهم می باشد.

 • توانایی حل کردن مشکلات حقوقی

وکیل باید قادر خواهد بود، تا مشکلات موجود در هر پرونده حقوقی با هر موضوعی را بشناسد، مدیریت کند و سپس آن را به بهترین نحو حل کند. توانایی حل کردن مشکلات حقوقی موکلین با راه و روش های مختلف، به سرعت بالای کار یک وکیل کمک خواهد کرد.

 • قدرت کلامی خوب

یکی از ویژگی هایی که سبب می شود یک وکیل نسبت به سایر رقبایش، موفق تر باشد و پیشرفت در کارش داشه باشد، بیانی خوب و گیرا است. می توان به جرات گفت که نیمی از موفقیت یک وکیل به بیان و نفوذ کلامی او بستگی دارد. هرچقدر که کلام یک وکیل خوب باشد موفقیت او در تغییر رای دادگاه به نفع موکلش بیشتر خواهد بود.

 • رازداری و امانت داری

دو ویژگی رازداری و امانتداری برای یک وکیل، از مهم ترین ویژگی های او محسوب می شود. وکیلی که نسبت به مشکلات موکلش رازدار بوده باشد و اقدام به فاش کردن آن ها نکند بیشتر مورد اعتماد قرار می گیرد. همچنین امانتدار بودن برای کلیه اسناد و مدارکی که به وکیل سپرده شده است، سبب می شود تا وکیل در نزد مردم یک فرد قابل اعتماد برای برعهده گرفتن پرونده های حقوقی شان باشد.

 • تخصص بالای وکالت

هرچقدر که تخصص یک وکیل بیشتر باشد، قطعا میزان موفقیت او در انجام پرونده های حقوقی هم بیشتر خواهد بود. تخصص بالای وکیل سبب می شود انجام کار ها و روال کاری به درستی انجام پذیرد.

 • تحصیلات

داشتن تحصیلات بالای یک وکیل، تاثیر بسیار خوبی برای انجام کار وکالتی خواهد داشت و نسبت به قوانین و مقررات حقوقی، تسلط بیشتری دارد و در هنگام کمک به موکلینش، بهتر می تواند آن ها را راهنمایی نماید.

 • دانش و اطلاعات بروز شده

هر وکیل باید اطلاعات و دانش حقوقی که دارد را بروز کرده و براساس آن به موکلین خود کمک نماید زیرا قوانین حقوقی دچار تغییرات شده و وکیل نیاز است تا اطلاعات خود را بروز کرده و از دانش های قدیمی خود استفاده نکند.

 • تعهد داشتن در مقابل پرونده های حقوقی موکلین

هر پرونده ای که وکیل تقبل می کند، در مقابل آن مسئول است و باید آن را به بهترین شکل انجام دهد و رضایت موکلین خود را جلب نماید. انجام دادن کلیه امور حقوقی پرونده ها، بر عهده وکیل می باشد و وکیل موظف است از مراحل اولیه تا انتهایی آن، در کنار موکلین خود باشد و به آن ها کمک نماید.

کلام آخر

اگر ساکن منطقه جنت آباد در شهر تهران هستید، مطالعه این مقاله می تواند کمک بسیار زیادی به شما داشته باشد. در این مقاله به معرفی وکلای خبره و موفقی که در منطقه جنت آباد در تهران سالهاست که مشغول به کار وکالت هستند، پرداخته ایم. این وکلا همگی به کار خود تخصص داشته و تمام تلاش خود را برای به نتیجه رساندن پرونده های حقوقی موکلین خود می کنند.

یک وکیل دلسوزانه به حل مشکلات موکلش می پردازد و به موقع در تمامی جلسات دادگاهی حاضر شده و به پرونده های حقوقی رسیدگی می کند. رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی توسط وکیل، سبب می شود تا پرونده در مراحل اجرایی درستی قرار گیرد و به خوبی انجام شود. از طرفی هم واگذاری پرونده های حقوقی به وکیلی حاذق، باعث رفع استرس و اضطراب در موکل شده و موکل تمامی امور را به وکیل اش واگذار می  نماید.

قطعا بدون حضور یک وکیل، کار های حقوقی به درستی انجام نشده و مشکلات هم بیشتر خواهد شد زیرا یک فرد عادی، تجربه ای در مسائل حقوقی نداشته و نمی تواند به مشکلات اشراف داشته باشد. بنابراین برای هر مشکل حقوقی، نیاز است تا از یک وکیل حاذق و دانا کمک گرفت تا به کمک او کلیه مشکلات حل و فصل شود.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا