وکلا

10 تا از بهترین وکیل در بندرعباس ⚖️【آپدیت 1402】

برای اینکه در انتخاب بهترین وکیل در بندرعباس دچار شک و تردید نشوید باید ویژگی های یک وکیل خوب را بدانید. وکیلی که به تمامی مسئولیت ها و وظایفش آگاه بوده باشد و نسبت به کارش آگاهی و تخصص داشته باشد.

وکالت به معنای واگذاری امور می باشد. شخصی که دچار کلیه مشکلات حقوقی مانند ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره می شود در مراحل اولیه، به یک وکیل مربوط به حوزه تخصصی مشکل حقوقی اش مراجعه می کند تا از او کمک بخواهد. بعد از انتخاب وکیل، قراردادی تحت عنوان قرارداد وکالتی بین وکیل و موکل صورت می گیرد که در این قرارداد کلیه وظایف وکیل در آن شرح داده شده و همچنین میزان حق الوکاله وکیل هم در آن به طور واضح نوشته شده است تا شک و ابهاماتی به وجود نیاید. بعد از مطالعه قرارداد هر دو طرف، آن را امضا زده و سپس پرونده موکل به وکیل سپرده می شود تا بتواند به نتایج مطلوبی از جانب وکیل برسد.

بهترین وکیل در بندرعباس چه وظایفی را دارد؟

همانطور که گفتیم، بین قراردادی که میان وکیل و موکل منعقد می گردد، وکیل وظایفی را بر عهده دارد که باید به آن عمل نماید. وظایف بهترین وکیل در بندرعباس به شرح ذیل می باشد:

 1. مطالعه کامل پرونده به طور دقیق
 2. تحقیقات کامل در مورد پرونده ای که به او واگذار شده است
 3. پیگیری و بررسی اصولی و مداوم پرونده در دادگاه
 4. حضور در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا، حتی در صورت عدم حضور موکل
 5. حفظ راز های موکل و فاش نکردن آن ها
 6. عدم خیانت به موکل
 7. امانتدار خوب در هنگام حفظ مدارک در طول انجام کار
 8. ارتباط موثر با موکل و گذاشتن خود به جای او
 9. برگزاری جلسات مشاوره و راهنمایی کردن موکل
 10. تنظیم دفاعیات موثر و قابل قبول در دادگاه
 11. همراهی موکل تا انتهای مسیر
 12. تلاش برای رساندن پرونده به نتایج مطلوب
 13. اخلاق مداری و صبر و تحمل بالا در مراحل کار
 14. آپدیت یا بروز رسانی اطلاعات حقوقی
 15. پرهیز از وعده های دروغین به موکل

حق الوکاله بهترین وکیل در بندرعباس چقدر است

با توجه به اینکه شاهد افزایش قیمت حق الوکاله وکلا در کشورهای مختلف هستیم، اما پارامتر ها و مواردی وجود دارد که سبب می شود تا هزینه یا حق الوکاله وکلا ثابت نبوده و متغیر باشد. وکیل ابتدا پرونده را به طور کامل بررسی و مطالعه کرده و میزان سختی کاری را که باید برای موکل و پرونده مربوطه انجام می دهد را می سنجد. سپس طبق پیچیدگی و سختی پرونده، هزینه حق الوکاله خود را تعریف می کند. در بیشتر مواقع رزومه و میزان سوابق کاری یک وکیل، باعث ایجاد نوسان قیمت هم می شود زیرا هرچقدر که یک وکیل تخصص و مهارت علمی خوبی داشته باشد قطعا درصد و پیروزی آن پرونده هم بیشتر خواهد بود.

البته میزان حق الوکاله شهر ها هم با یکدیگر متفاوت است به عنوان مثال هزینه وکالتی یک وکیل در تهران نسبت به شهرستان های دیگر، ممکن است قدری بیشتر باشد. بنابراین می توان برای اطلاع از هزینه حق الوکاله وکلای تهران به صفحه بهترین وکیل در تهران مراجعه کرده و وکلا را بشناسید.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره قلی پور ملکشاه

خانم ستاره قلی پور ملکشاه وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس می باشد و سالهای زیادی است که به طور تخصصی در حوزه وکالتی مشغول به کار بوده است. ایشان پرونده های زیادی را در دعاوی های مختلف با موفقیت به ثبت رسانده است و به عنوان وکیلی خبره و موفق در بین مردم شناخته شده است. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر و اخلاق خوب در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری های مستمر در پرونده‌های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در مرکز وکلای قوه قضاییه
 • تخصص در پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل ، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • تخصص در پرونده‌های حقوقی از جمله: (تصادفات ، قراردادها، چک، سفته، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • تخصص در پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 •  تخصص در پرونده‌های خانواده از جمله: (مهریه، تمکین، نفقه، اجرت المثل، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

شماره تماس: 09117064501

آدرس: بندرعباس، خیابان مطهری، بالاتر از مصلی قدس، روبروی سپاه امام سجاد، طبقه ی سوم از موسسه اعتباری ملل، واحد ۸

ملاقات با تعیین وقت قبلی

آدرس اینستاگرام: vakil_setareh_malekshah@

آدرس ایتا: vakil_setareh_malekshah@

سامان احمدی

سامان احمدی

وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مشاور حقوقی با چندین سال سابقه کاری وکالت است و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد.  ایشان تاکنون پرونده‌های زیادی را قبول وکالت داشته که با تمرکز زیاد و تکیه بر علم حقوقی خود توانسته، رضایت موکلین‌اش را در نتیجه پرونده‌ها جلب نماید.

ایشان بهترین وکیل پایه یک دادگستری با قبول پرداخت اقساط حق الوکاله در بندرعباس و شهرستان های استان هرمزگان با چندین سال سابقه کار و تجربه امور حقوقی و موفقیت در ۹۷درصد پرونده های خود می باشد و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان بوده و شما با اولین مشاوره حضوری و تخصصی، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان و برخورد صمیمی و دوستانه شان به شایستگی و حرفه‌ای بودن او در وکالت پی خواهید برد.

همچنین آقای سامان احمدی در دریافت حق الوکاله، تخفیفات لازمه را باتوجه به وضعیت مالی موکل خواهند داد. از دیگر صفت بارز ایشان پاسخگو بودن به موقع و ارتباط مستمر با موکل می باشد و همین صفات سبب شده تا ایشان در زمره یکی از بهترین وکلای بندرعباس قرار گیرد.

شهروندان عزیز در بندرعباس می‌توانند با اطمینان خاطر و با احتمال بسیار بالای گرفتن نتیجه در دعاوی حقوقی (چک، سفته، الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، اثبات مالکیت، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، تحریر ترکه، خلع ید، اعتراض ثالث اجرائی، مطالبه وجه، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری از جمله: (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، جعل، کلاهبرداری، سرقت، ضرب و شتم، استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، …) همچنین در دعاوی مواد مخدر، تعزیرات، کلیه موارد مرتبط با قاچاق و تمام فعالیت‌های گمرگی(همراه با تیم متخصص گمرکی) به وکیل احمدی اعطای وکالت نمائید.

شماره تماس: 0917956535109375359373

آدرس: بندرعباس، حد فاصل چهار راه دانشگاه و چهار راه داماهی، جنب املاک درب سفید، طبقه اول، دفتر وکالت احمدی

 سامان عسگری

سامان عسگری

وکیل پایه یک دادگستر می باشد و در استان هرمزگان در بندرعباس فعالیت حقوقی دارد و به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس شناخته شده است. ایشان در دعاوی های کیفری، خانواده، طلاق، ملکی، ثبتی و غیره تخصص و مهارت داشته و دارای قدرت بیان بالایی می باشد و موجب رضایت مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق خصوصی
 • نویسنده
 • پژوهشگر حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۹۴۱۰۵۱۲۴

آدرس: بندرعباس، حد فاصل چهارراه مرادی و قدس، نبش کوچه ی رضوان ۴، ساختمان مشیر، طبقه ی سوم، واحد ۱۲

 امید بیستونی

امید بیستونی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر بندرعباس قعالیت حقوقی را بر عهده دارد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت های معتبر زیادی در بندرعباس فعالیت داشته است این شرکت ها عبارتند از: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان، مشاور حقوقی شهردار سابق بستک، مشاور حقوقی برخی شرکت های تجاری مانند یخچال سازی سلسبیل با برند پاک نوش را بر عهده داشته است. آقای امید بیستونی به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کار وکالت
 • داوری حقوقی
 • عضویت در انجمن مخترعین کشور به مدت 9 سال
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۶۱۷۴۳

آدرس: بندرعباس، شهرستان بستک، خیابان امام، ساختمان کریمیان، طبقه ی اول، واحد یک

 سامان احمدی

سامان احمدی

وکیل پایه یک دادگستری در استان هرمزگان می باشد و در شهر بندرعباس مشغول به کار وکالت است. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و غیره تخصص بالایی دارد و در تلاش است تا بتواند پرونده هایی که بر عهده می گیرد را به بهترین نحو انجام داده و موجب رضایت موکلین شود. همچنین آقای سامان احمدی دارای خلق و خویی بسیار خوب و صادق در انجام مراحل کاری اش با موکلین و مردم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0937539373

آدرس: بندرعباس، صدمتر قبل از چهارراه داماهی، بغل املاک حامد، درب سفید، طبقه اول

 مجتبی خواجویی

مجتبی خواجویی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر بندرعباس می باشد و در حوزه های مختلف حقوقی مانند کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، طلاق و غیره فعالیت دارد. ایشان با راهکارهایی که ارائه می دهد پرونده را در کوتاه ترین زمان انجام داده و به نتایج درست و مطلوب می رساند. همچنین آقای مجتبی خواجویی دارای فن بیانی خوب، برخورد و رفتار حرفه ای با موکلینش می باشد و به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان هرمزگان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171600419

آدرس: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش دانشگاه 13/1، ساختمان تورینوف، طبقه 6

 محمدامین عباسی

محمد امین عباسی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در بندرعباس مشغول به کار حقوقی است و به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس شناخته شده است. ایشان نمونه پرونده های زیادی را در کارنامه وکالتی خود کسب کرده است و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است. آقای محمد امین عباسی دارای نفوذ کلامی بالا و بیانی راسخ می باشد و در دادگاه از موکلینش دفاعیات خیلی خوبی را به عمل می آورد.

تخصص و مهارت:

 • عضوذ کانون وکلا دادگستری در بندرعباس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٧٣٩٧٨٩۴٠

آدرس: بندرعباس، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه چهارم، واحد 10

سام اسحقی

سام اسحقی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت های مختلف حقوقی است و در زمینه دعاوی های ملکی، مالی، تجاری، طلاق، خانواده و غیره فعالیت دارد. ایشان به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس شناخته شده است و در قبال پرونده های حقوقی که بر عهده می گیرد تعهد و مسئولیت بسیار بالایی دارد تا آن ها را با موفقیت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلا دادگستری بندرعباس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٧٧۴۵٠٠۶

آدرس: بندرعباس، خیابان دانشگاه، کوچه دانشگاه ۱۳، جنب بانک ملت، ساختمان کوروش کبیر، طبقه ۳، واحد ۳۰۱

مسعود نیکویی

مسعود نیکویی

وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس است و به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس شناخته شده است. ایشان به مدت 4 سال وکالت و مشاور حقوقی شرکت اتحادیه تعاونی و تولید را بر عهده داشته است و همچنین به مدت 4 سال به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت مجتمع کشاورزی ابراهیم آباد وابسته به بنیاد مستضعفان و به مدت 5 سال صندوق تعاون روستایی ایرانیان و پیگیری مطالبات حقوقی و مالی بانک محال علیه را بر عهده است. ایشان به عنوان وکیلی قابل اعتماد در بندرعباس مشغول به کار در حوزه حقوق می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سوابق و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، کوچه قوام 5، ساختمان جهان نما، طبقه7، واحد 20

هادی میرزایی

هادی میرزایی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر بندرعباس است که در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، کیفری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت در این شهر می باشد. ایشان دارای سوابق بسیار بالایی می باشد و سالیان بسیار زیادی است که در کلیه امور حقوقی فعالیت دارد. آقای هادی میرزایی به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس مشغول به کار است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا دادگستری بندرعباس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٢۶٨۵۵۶

آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، ساختمان پزشک، طبقه چهارم، واحد ۴٠٨

انواع وکیل از نظر میزان صلاحیت و اعتبار

وکلا را به میران درجه ی اعتبار آن ها، مجوز، میزان صلاحیت و غیره می توان دسته بندی کرد. وکلا از لحاظ میزان صلاحیت و اعتبار به دو دسته ی وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری تقسیم می شوند. یک وکیل پایه یک دادگستری، تمامی دوره های مربوط به وکالت را گذرانده است و صلاحیت را در این امور و دوره ها کسب کرده است و موفق شده تا پروانه پایه یک دادگستری خود را کسب کند و مجوز این را دارد تا تمامی دعاوی های حقوقی را بر عهده بگیرد.

وکیل پایه دو دادگستری به کسی گفته می شود که مشغول به گذراندن دوره های کارآموزی خود تحت نظر یک وکیل سرپرست باشد و اگر که صلاحیت از نظر علمی و عملی را داشته باشد در آزمونی به نام اختبار پذیرفته شده و سپس پروانه وکالت پایه یک دادگستری را دریافت می کند.

وکلا از لحاظ مراجع پیگیری به دو دسته تقسیم می شوند: وکیل دادگستری و وکیل مدنی

وکیل دادگستری به کسی گفته می شود که در حوزه ی حقوق تحصیلات خود را گذرانده باشد و پروانه وکالت دادگستری را دریافت کرده باشد تا بتواند وکالت کلیه پرونده های مختلف را برعهده بگیرد و مراجعه به مراجع قضایی را داشته باشد.

وکیل مدنی هم به فردی گفته می شود که تنها اجازه دارد تا امور اداری و حقوقی موکلش را بر عهده بگیرد مانند وکالت طلاق، مراجعه به ادارات، فسخ اجاره و غیره. در واقع وکیل مدنی در انجام امور حقوقی نسبت به وکیل دادگستری محدود تر است.

کلام آخر

سازمان قوه قضاییه کشور، یکی از پر کارترین مراکز می باشد زیرا روزانه تعداد بسیار زیادی از پرونده های حقوقی با موضوعات مختلفی همچون خانواده، کیفری، ثبتی، ملکی، طلاق و غیره در دادگاه های سراسر کشور وجود دارد و رسیدگی به این پرونده ها به هر وکیل، مربوط به حوزه تخصصی اش سپرده می شود.

یکی از دغدغه های افراد پس از مواجه شدن با مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف، سپردن پرونده شان به دست یک وکیل خبره و موفق است. وکیل خبره به وکیلی گفته می شود که به تمامی امور وکالتی آگاه بوده باشد و تخصص و تجربه کاری بسیار بالایی هم داشته باشد. یک وکیل خوب و موفق، تمام تلاشش را در به موفق رساندن پرونده حقوقی که بر عهده گرفته است، می کند و نسبت به وظایف و تعهدات خویش آگاه است.

در این مقاله به بهترین وکیل در بندرعباس پرداخته ایم و تخصص و میزان سوابق آنان را شرح داده ایم تا افرادی که در بندرعباس دچار مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف شده اند با مطالعه در این مقاله، به آگاهی نسبی حقوقی و شناخت بهترین وکیل در بندرعباس دست پیدا کنند.

نکته ای که بسیار مهم می باشد این است که انتخاب وکیل برای پرونده حقوقی تان بسیار مهم است و می تواند سبب پیروزی یا شکست پرونده شما شود و حتی باعث تغییر در حکم و رای دادگاه به نفع یا ضرر شما خواهد بود.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا