وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در فرمانیه ⚖️【آپدیت 1403】

جستجو و پیدا کردن بهترین وکیل در فرمانیه تهران کار چندان راحتی نیست و از عهده هر کسی بر نمی آید. بنابراین خیلی از افراد ممکن است بعد از گرفتار شدن با مشکلات حقوقی، دچار سردرگمی شوند. اگر که ویژگی های یک وکیل خوب و متخصص را بشناسیم، انتخاب راحت تر و ساده تری را خواهیم داشت. از این باید وکیلی را انتخاب کنید که متعهد و مسئولیت پذیر در انجام کار وکالتی خود باشد و صداقت و صراحت را در کار خود و همچنین ارتباط با موکلینش به کار ببرد.

برای اطلاعات بیشتر از بهترین وکیل حقوقی در تهران، توصیه می شود که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا به تمامی سوالات مبهمی که درباره وکلا و یا موضوعات حقوقی دارید برسید. وب سایت وکیل از ما، موارد مهمی را در جهت انتخاب بهترین وکیل تهران در اختیار شما قرار می دهد که با توجه به منطقه ای که در آن زندگی می کنید، می توانید وکیل خود را انتخاب کنید.

مبنای محاسبه دستمزد وکیل

معیارهای مختلفی جهت میزان هزینه و حق الوکاله برای وکلا وجود دارد که براساس آن تعریف خواهد شد. مواردی مانند زمینه تخصصی وکلا که با یکدیگر متفاوت است و میزان تحصیلات و تجربیاتی که یک وکیل دارد با وکیل دیگر متفاوت خواهد بود. حتی گاهی موقعیت مکانی دفتر وکالت خصوصا در شهر تهران، یکی از فاکتورها برای تعیین کننده حق الوکاله وکلا می باشند که همگی آن ها به صورت اختیاری توسط وکلا انجام می گیرد زیرا هزینه حق الوکاله نرخ ثابتی ندارد و عواملی در میزان آن تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین فاکتورهای اینچنینی در کاهش و افزایش حق الوکاله وکلا تاثیر گذار خواهد بود اما به طور کلی عوامل اصلی برای تاثیر گذاری در حق الوکاله نقش مهم و اساسی دارد مانند درجه سختی پرونده وکالتی، زمان انجام کار، موضوع پرونده، پیچیدگی آن و عواملی از این قبیل، بیشترین تاثیرات را در میزان هزینه وکلا خواهد داشت.

معمولا تعرفه حق الوکاله وکلا، طبق توافقات طرفین بین وکیل و موکل انجام می پذیرد، اما در صورتی که مبلغی برای هزینه حق الوکاله وکلا، تعریف نشده باشد، وکیل مطابق تعرفه قانونی هزینه وکالتی و دستمزد خود را به موکلش می گوید. تمامی وکلا یک تعرفه حدودا 10 درصدی را دارند و وکیل می تواند با یک قرارداد، مبلغی را بیشتر یا کمتر از تعرفه دریافت کند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل اقدسیه کلیک کنید

امیرحسن بحرینی

امیر حسین بحرینی

وکیل پایه یک دادگستری در فرمانیه تهران می باشد و سالهاست که در حوزه وکالتی مشغول به کار و فعالیت بوده است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در فرمانیه مشغول به فعالیت تخصصی می باشد و راهکارهای بسیار مناسبی را به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد. آقای امیر حسین بحرینی بهترین دفاعیات را از موکلینش دارد و تمام تلاشش بر این است تا پرونده هایی را که بر عهده می گیرد با موفقیت همراه کند و رضایت موکلینش را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کاندیدای سی و یکمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121445644

آدرس: تهران، فرمانیه، چهارراه فرمانیه، ساختمان برند سنتر، طبقه 6، واحد 62

 گودرز افتخار جهرمی

گودرز افتخار جهرمی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران و در منطقه فرمانیه است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در فرمانیه توسط مردم انتخاب گردیده است. ایشان دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی در حوزه وکالت است و تاکنون دهها پرونده وکالتی را با موفقیت به ثبت رسانیده است. آقای گودرز افتخار جهرمی از اوایل انقلاب اسلامی دارای مسئولیت ها و وظایف بسیاری بوده است و مقاله های حقوقی متعددی را در نشریه های داخلی به چاپ رسانیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو سابق هیئت علمی مرکز
 • مدرک دکترای تخصصی حقوق و اقتصاد کشورهای اسلامی
 •  مدرک دکترای دولتی حقوق خصوصی از دانشکده حقوق پاریس
 • رئیس سابق دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی
 • رئیس چندین دوره کانون وکلای دادگستری مرکز
 • عضو سابق شورای نگهبان
 • حقوقدان

شماره تماس: 

آدرس: تهران، فرمانیه شرقی، خیابان شهید عسکریان، پلاک ٢٩، واحد یک

مهسا قمریان

مهسا قمریان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و در منطقه فرمانیه تهران به کار و حرفه وکالتی مشغول می باشد. ایشان مشاوره های حرفه ای را به صورت حضوری و غیر حضوری به مردم ارائه می دهد و بهترین خدمات حقوقی را هم برای آنان دارد. خانم مهسا قمریان به عنوان یکی از بهترین وکیل در فرمانیه تهران انتخاب گردیده است و موجب اعتماد و اطمینان مردم به عنوان یک وکیل خوب و موفق نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٢٩٣٠٩٩٣

آدرس: تهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، پلاک١٢، طبقه اول، واحد١

یوسف حاجی اسفندیاری

یوسف حاجی اسفندیاری

وکیل پایه یک دادگستری تهران است که در منطقه فرمانیه تهران به فعالیت های حقوقی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در فرمانیه به امور وکالت به صورت تخصصی و حرفه ای می پردازد و تمام سعی و تلاشش را برای رضایت موکلین و مراجعینش دارد تا آن ها را به حق و حقوق شان برساند. آقای یوسف حاجی اسفندیاری در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره در شهر تهران مشغول به کار است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣٣٠٩٣٣٢

آدرس: تهران، فرمانیه، بلوار اندرزگو، شماره ٧٢

سید امین آل احمد

امین آل احمد

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و منطقه فرمانیه است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در فرمانیه تهران معرفی گردیده است. ایشان به عنوان مشاور حقوقی بین الملل ریاست جمهوری در سال ۲۰۰۵ و انجمن تجارت بین الملل واشنگتن فعالیت داشته است و به قوانین حقوقی هم کاملا تسلط و تمرکز دارد. آقای سید امین آل احمد در دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، تجاری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره مشغول به فعالیت در شهر تهران می باشد و مورد اعتماد کامل مردم به عنوان یک وکیل خوب و موفق واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل از دانشگاه هاوایی
 • عضو کانون وکلای ایران آمریکایی و کانون وکلای آمریکا در واشنگتن دی سی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0214022075921

آدرس: تهران، فرمانیه، بلوار اندرزگو، مجتمع تجاری اداری سانا، طبقه سوم، واحد 317

نکاتی مهم درخصوص انتخاب بهترین وکیل در فرمانیه

 1. سن و جنسیت یک وکیل، نمی تواند معیار مناسبی برای انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران باشد و این معیارها، دلیل محکمی بر انتخاب یک وکیل خوب و متخصص نمی باشد. اما برخی از افراد مثلا ترجیح می دهند وکیل خانم را انتخاب کنند به دلیل اینکه ارتباط راحت تری را می توانند با او برقرار کنند یا برخی اعتقاد دارند وکیل های سالخورده بهتر می توانند به کار آن ها رسیدگی کنند و یا بالعکس. در هر صورت این موارد برای انتخاب یک وکیل برای پرونده حقوقی، کاملا اختیاری است ولی دلیل محکمی بر بهتر بودن وکیل نمی باشد.
 2. داشتن پروانه وکالت، از مواردی مهمی است که باید بررسی شود.
 3. تحصیلات خوب وکالتی، یکی دیگر از معیارهای انتخاب وکلا می باشد اما قطعا به تنهایی کافی نمی باشد. اما وکیلی که دوره های مخصوص به حقوق را با موفقیت گذرانده است و تحصیلات بسیار خوبی را در زمینه حقوقی داشته است، از دانش بالایی هم برخوردار است.
 4. تجربیات و سوابق بالا جزو موارد مهمی است که در کنار دیگر ویژگی های نامبرده از وکیل که در این مقاله گفته شد، معنا پیدا می کند. هرچقدر که میزان سوابق و تجربیات یک وکیل بالاتر باشد حس اعتماد و اطمینان در او هم بیشتر است.
 5. باید تحقیقات کاملی برای انتخاب وکیل انجام شود  صرفا به تبلیغات بی پایه و اساس نباید توجه شود و فقط به مراکز و سایت هایی که قابل اعتماد هستند باید مراجعه کرد.
 6. وکیلی را انتخاب کنید که تخصص اصلی اش با موضوع پرونده یکی باشد زیرا بهتر با مشکلات و چالش های مربوط به پرونده حقوقی آشنا بوده و بهتر می تواند آن را مدیریت کند.
 7. اخلاقیات یک وکیل را در نظر بگیرید و حتما وکیلی را انتخاب کنید که صبور بوده باشد و صبر و تحمل بالایی در انجام کار وکالتی داشته باشد
 8. قبل از انعقاد قرارداد حقوقی، با وکیل مورد نظر خود یک مشاوره حضوری برگزار کرده و تمامی توقعاتی را که از یک وکیل را دارید بسنجید و سپس او را برای پرونده حقوقی خود انتخاب کنید.
 9. از افرادی که دارای تخصص و دانش حقوقی هستند برای انتخاب وکلا کمک بخواهید
 10. از سوابق و میزان موفقیت پرونده های وکیل انتخابی تان آگاه شوید.

بهترین وکیل فرمانیه تهران چه ویژگی‌ هایی را دارد؟

مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل می تواند داشته باشد را در ادامه شرح می دهیم تا با در نظر گرفتن این ویژگی ها، بهتر بتوانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

 • تسلط داشتن به تمامی قوانین و مقررات حقوقی و همچنین بالا بردن اطلاعات حقوقی اش و بروز رسانی آن ها
 • سوابق بسیار خوب و درخشان در کلیه پرونده های حقوقی در زمینه های مختلف یا در رابطه با تخصص اصلی حقوقی خود
 • تجزیه و تحلیل درست مشکلات در پرونده های حقوقی که باعث سرعت بخشیدن به انجام کار و رسیدن به نتایج مطلوب خواهد شد
 • عدم هدر دادن وقت در کلیه انجام کارها و وقت شناس بودن در کلیه امور حقوقی
 • نظم داشتن در انجام امور وکالتی که باعث پیشبرد در تمامی امور خواهد شد
 • تسلط کلامی بالا و قدرت بیان خوب جهت دفاعیات از موکل خویش در دادگاه
 • جمع آوری مدارک و اسنادی که سبب موفقیت در پرونده حقوقی و گرفتن حق و حقوق موکل خواهد شد
 • بروز بودن اطلاعات و دانش حقوقی که در حال تغییر است و به وکیل کمک می کند تا بهتر بتواند به موکلش کمک کند
 • خلق و خوی مناسب و ایجاد تعاملات بسیار خوب با موکلین و مراجعین و راهنمایی آن ها
 • حفظ اسرار موکل و رازداری او که به اعتبارات وکیل اضافه خواهد شد و اطمینان و اعتماد مردم را جلب خواهد کرد
 • توانایی نوشتن و قلم خوب داشتن وکیل، یکی از مواردی است که برای شغل وکالت الزامی می باشد تا بتواند اسناد قانونی و تاثیر گذار را برای ارائه در دادگاه تهیه کند.
 • داشتن مهارت ارتباطی خوب که برای هر وکیلی در طی انجام کار با موکلینش لازم و ضروری می باشد
 • برگزاری جلسات مشاوره و آگاهی موکلین در مورد مسائل حقوقی و پاسخ به سوالات مبهم آن ها در مورد امور حقوقی یا پرونده خود
 • آشنایی با دادگاه ها و دادسرا و به موقع حضور داشتن در جلسات دادگاهی، حتی در صورت عدم حضور موکل
 • ایجاد راه حل های درست و مناسب برای پیشبرد و پیشرفت پرونده حقوقی موکل
 • دلسوز و متعهد به انجام تمامی امور حقوقی موکل
 • حمایت از موکلش و نماینده او در کلیه جلسات دادگاهی و دفاعیات درست و قوی از او
 • تنظیم لایحه دفاعیات قوی به نفع موکل و رساندن پرونده حقوقی به نتایج مطلوب.

کلام آخر

انتخاب و اخذ یک وکیل، شبیه به انتخاب پزشکان است و همانطور که برای انتخاب پزشک، نمی توان به هر پزشکی اعتماد کرد، برای انتخاب وکلا هم نمی توان به هر وکیلی اعتماد کرد خصوصا در شهر تهران که وکلای زیادی مشغول به کار وکالت می باشند و هر یک از آنان در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت می باشند.

یکی از مناسب ترین و بهترین راه ها برای انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای در تهران، تحقیقات جامع و کامل از مراکز معتبر و یا افراد قابل اعتماد است. مراکز هایی مثل موسسات حقوقی معتبر و یا مراجعه به وب سایت ها یا مجلات حقوقی معتبر، جزو مواردی است که می توان به نتایج بسیار خوبی برای اخذ و انتخاب وکیل رسید البته به شرطی که این افراد یا مراکزی که از آن ها تحقیق می کنید، معتبر بوده و مجوز داشته باشند در غیر اینصورت اصلا نباید به آن ها اعتماد کرد.

در این مقاله به معرفی 5 تا از بهترین وکیل در فرمانیه تهران پرداخته ایم که همگی آن ها، دارای مهارت و تخصص بسیار بالایی در زمینه های مختلف حقوقی می باشند و دارای سوابق کاری بالایی در حوزه وکالت هستند. بنابراین با انتخاب هر یم از وکلا در فرمانیه، تحقیقات و بررسی های لازمه را انجام داده و با برگزاری مشاوره با آن ها و بررسی ویژگی های یک وکیل خوب در آن ها، می توان قرارداد حقوقی را با آن ها منعقد کرد و به عنوان وکیل حقوقی برای پرونده خود انتخاب کرد.

3/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا