وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در چابهار ⚖️【آپدیت 1403】

منطقه چابهار در جنوب استان سیستان و بلوچستان قرار دارد و اگر فردی خواستار این بشود که بهترین وکیل در چابهار را برای پرونده وکالتی خود اخذ کند، نیاز است تا مراحل مختلفی را برای شناخت این وکلا در نظر بگیرد و تحقیقات زیادی را در این خصوص به کار ببرد. به دلیل سختی های مربوط به پروسه های حقوقی، نیاز است تا از یک وکیل متخصص که دارای علم و دانش حقوقی بسیاری زیادی است، کمک گرفت تا پروسه کاری به بهترین شکل ممکن انجام شود.

یک وکیل خوب در چابهار باید دارای قن بیان مناسب و قوی باشد و با اخلاقیات خوب خود بتواند مراجعین را به خود جلب کند. همچنین دفاعیات بسیار خوب از موکل در دادگاه، یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن دقت شود زیرا اکثریت افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، به دنبال حق و حقوق خود هستند و می خواهند تا موکل حق و حقوق تضییع شده شان را به آن ها بازگرداند.

نقش یک وکیل در تاثیر گذاشتن مثبت و منفی پرونده، پر رنگ است و از ضرر و زیان های احتمالی که ممکن است به وجود آید، جلوگیری می شود. در واقع هزینه ای که به وکیل پرداخت می شود بسیار ناچیز است و اگر کلیه امور حقوقی به وکیل واگذار نشود، خسارات زیادی را به بار می آورد. در منطقه ی چابهار هم مشکلات حقوقی زیادی مانند سایر شهر های ایران وجود دارد و نیاز است تا این مشکلات به وسیله ی وکیل حقوقی، رفع شود. به همین دلیل در ادامه ی مقاله، به معرفی از 5 تا از بهترین وکیل در چابهار می پردازیم که هر کدام از آن ها دارای تخصص و مهارت وکالتی هستند و به کلیه امور حقوقی هم تسلط بالایی دارند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل پایه یک دادگستری در چابهار به چه کسی گفته می شود؟

وکیل پایه یک دادگستری در چابهار به کسی گفته می شود که آموزش دیده در حوزه وکالت باشد و سپس پس از گذراندن آزمون وکالت، پروانه پایه یک دادگستری را دریافت کرده باشد و کارآموزی خود را که به مدت دو سال است گذرانده باشد تا دانش و تجربیات حقوقی لازمه را کسب کرده باشد. در این صورت است که می تواند به عنوان بهترین وکیل در چابهار به فعالیت مشغول شده و به عنوان یک وکیل حقوقی محسوب شود.

وکیل پایه یک دادگستری به تمامی دعاوی ها تسلط داشته و در صورتی که دارای سابقه درخشانی باشد، به عنوان بهترین وکیل در چابهار شناخته و به مردم معرفی می شود. در واقع تخصص بالای یک وکیل چابهار و نمونه پرونده های موفقی که در انجام کار وکالتی اش داشته، سبب می شود تا مردم او را به عنوان بهترین وکیل چابهار بشناسند و برای واگذاری پرونده های وکالتی خود به او اعتماد نمایند.

تعهد بالا و مسئولیت پذیری یک وکیل در امور کاری خود و خودداری از منافع اش، سبب می شود تا مردم از او رضایت کافی داشته باشند و به او اعتماد و اطمینان داشته باشند. هر وکیلی دارای یکسری وظایف و مسئولیت هایی است که اگر به تمامی آن ها به بهترین شکل عمل کند، در انجام کارش موفق خواهد بود.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در زاهدان

سمانه شکیبا

سمانه شکیباسمانه شکیبا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر چابهار، عضو مرکز امور مشاوران و وکلای دادگستری، از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای چابهار می باشند. سالها در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، تجاری، قراردادها و پرونده های ملکی بصورت تخصصی سابقه کاری دارد.
حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام این شهر قرار گیرند. در کارنامه شغلی ایشان، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی همچنین همکاری با برخی شرکت های تجاری و عمرانی بزرگ و با سابقه ای را در رزومه خویش دارند.
ایشان در صورت نیاز هموطنان در اقصی از نقاط ایران به تنظیم هرگونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و غیره پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات و بررسی مدارک بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

تخصص و مهارت: 

  • 14 سال سوابق کاری وکالت
  • عضو مرکز امور مشاوران و وکلای دادگستری
  • مشاور حقوقی

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با  ایشان، می‌توانید با شماره زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس:

آدرس دفتر وکالت: چابهار، بلوار قدس


ستاره خورشیدی

ستاره خورشیدی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرستان چابهار می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در چابهار به مردم شناخته و معرفی شده است و دارای سوابق کاری بسیار بالایی است. خانم ستاره خورشیدی سالهاست که در انجام کار وکالتی تخصص و مهارت بالایی داشته و به تمامی دعاوی های حقوقی می پردازد و قبول دعاوی می کند.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: چابهار، تقاطع بلوار قدس و باهنر، جنب مسجد امام زین العابدی


زهرا ملک زاده جوادی

زهرا ملک زاده

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهاست که در شهرستان چابهار به وکار وکالتی در حوزه های مختلف مشغول می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

  • عضو کانون وکلای دادگستری استان سیستان و بلوچستان
  • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: چابهار،بلوار قدس، روبه روی دادگستری دفتر وکالت


مهدی باقریان

مهدی باقریان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهرستان چابهار به تخصص در وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در چابهار شناخته و معرفی گردیده است و به تمامی امور و دعاوی های مختلف حقوقی تسلط و مهارت کافی دارد.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

حمید شیخی

حمید شیخی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر چابهار به کار و امور وکالتی به طور تخصصی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در چابهار به مردم معرفی شده است و به تمامی قوانین حقوقی تسلط بسیار خوبی دارد. آقای حمید شیخی مشاوره های بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه داده و به آن ها کمک می کند تا مشکلات حقوقی خود را حل نمایند.

تخصص و مهارت:

  • عضو کانون وکلای دادگستری در استان سیستان و بلوچستان
  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: چابهار، منطقه آزاد تجاری، مجتمع تجاری تیس، غرفه ٣٠۶، مجتمع تیس


مزیت های انتخاب وکیل در پرونده های حقوقی

برای مواجه شدن با مشکلات و مسائل حقوقی، نیاز است تا وکیل انتخاب شود. وکلایی که به امور حقوقی تسلط بیشتری داشته و تخصص بالای آن ها، سبب اعتماد بیشتر به موکلین به آن ها خواهد شد. اما برای اخذ بهترین وکیل در چابهار برای کلیه مشکلات حقوقی، مزیت های زیادی برای موکل به همراه خواهد داشت. یکی از مهم ترین مزایا، احتمال موفقیت پرونده های حقوقی است که توسط یک وکیل خبره انجام می شود. دلیل این موضوع آن است که وکلا به تمامی قوانین حقوقی تسلط داشته و بهتر می توانند به مدیریت مشکلات پرونده موکل بپردازند و راه و روش های مناسبی را در نظر گیرند. در واقع حل مشکلات پرونده بدون اخذ وکیل، سبب بیشتر شدن مشکلات می شود زیرا یک موکل، تجربه زیادی را برای حل مسائل نداشته و نمی تواند از قوانین حقوقی آگاهی پیدا نماید.

یکی دیگر از مزیت های اخذ وکیل این است که صفر تا صد کار را ب وکیل واگذار کرده و نگران پیگیری و رسیدگی به پرونده خود نباشید. خصوصا افرادی که به دلیل شغلی که دارند، نمی توانند در جلسات دادگاه حضور پیدا کنند و یا به درستی پیگیری امور حقوقی خود را به عهده داشته باشند. از طرفی هم خیلی از افراد ترجیح می دهند در دادگاه حضور پیدا نکنند تا به واسطه شغل شان، مورد دید اطرافیان یا مردم نباشند. همه ی این موارد دلیل بسیار خوبی در کنار سایر دلایل برای اخذ بهترین وکیل در چابهار خواهد بود. همچنین داشتن یک وکیل خوب و مشاوره ها یا راهنمایی های ایشان، می تواند موجب آرامش در موکلین شود و به اطمینان خاطری در این خصوص می رسند که وکیل انتخابی، می تواند به تمامی مشکلات حقوقی آن ها رسیدگی نماید.

به طور کلی اخذ یک وکیل خوب و کاربلد، همانقدر که مزایای زیادی دارد، معایب نداشته و می تواند موجب موفقیت در پرونده حقوقی شما شود. حتی اگر این پرونده سخت و پیچیده باشد ولی اگر وکیلی کاربلد بوده باشد به خوبی از عهده تمامی این سختی ها و مشکلات بر خواهد آمد. به همین دلیل است که می توان به وکیل اعتماد کرد و سپس کلیه امور حقوقی خود را به او سپرد تا با موفقیت در دادگاه مواجه شده و سپس حق خود را پس بگیرید.

کلام آخر

خوشبختانه امروزه وکلای بسیار زیادی در شهر های ایران وجود دارد که این وکلا مشغول به کار وکالتی هستند و همگی آن ها، در تلاش هستند تا رضایت موکلین خود را جلب نمایند. اما در بین همه ی این وکلا، هر شخصی که دچار مشکلات حقوقی می شود، به جستجوی بهترین وکیل در شهر یا منطقه ای است که در آن سکونت دارد و تمام تلاش خود را می کند تا با تحقیقات درست، بهترین وکیل را برای امور حقوقی خود پیدا نماید.

اهداف اصلی وکلا، موفقیت در پرونده های حقوقی است که از موکلین اخذ کردند و بابت آن ها مسئول هستند تا به بهترین نحو و با نتایج مثبت، به آن ها تحویل دهند و رضایت آن ها را جلب نمایند. هر وکیلی که به وظایف خود عمل نماید و برای بهتر بودن آن ها تلاش کند، به عنوان بهترین و خبره ترین وکیل، شناخته می شود.

با تحقیقات لازمه از وکلا، می توان به یک نتیجه کلی و منطقی برای شناخت وکلا رسید، به طوری که پشیمانی به وجود نیامده و موکل از انتخاب اشتباهش، دچار ضرر و زیان نشود. در این مقاله به راحتی می توان با لیستی از وکلای چابهار آشنا شد و در مورد میزان تجربه کاری و مهارت شان، اطلاعاتی درست به دست آورد.

4.2/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا