وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در زاهدان ⚖️【آپدیت 1403】

برای شناخت بیشتر و بهتر بهترین وکیل در زاهدان، نیاز است تا انتهای این مقاله را مطالعه کرده تا با متخصص ترین وکلای شهر زاهدان آشنا شوید. در این مقاله وکلایی را معرفی کرده ایم که به کار در حوزه وکالتی خود تسلط داشته و سالهاست که در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به کار هستند.

یک وکیل خوب دادگستری به تمامی قوانین و مقررات حقوقی مسلط است و نسبت به وظایف کاری و حقوقی خود، تعهد داشته تا آن ها را به بهترین شکل انجام دهد و موکلین خود را راضی نگاه دارد. با انعقاد قرارداد وکالتی تمامی وظایف وکیل در آن مشخص شده است و وکیل موظف است تا تمامی وظایفی که در قرارداد وجود دارد را انجام داده و به موکلش کمک نماید.

مردم زاهدان ممکن است با مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف روبرو شوند و نیاز است تا وکیلی مجرب را اخذ نمایند تا با بهره گیری از دانش و تخصصی که وکیل دارد، از او مشورت و مشاوره بخواهند تا امور حقوقی خود را به بهترین نحو به پیش ببرند تا دچار ضرر و زیان هایی در این خصوص نشوند. سایت وکیل از ما به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در زاهدان پرداخته است تا در این شرایط به شما کمک کرده تا در مدت زمان کمتری، وکیل خود را اخذ نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در زاهدان چه کسی است؟

بهترین وکیل در زاهدان کسی است که به تمامی قوانین مربوط به حقوق آگاه می باشد و تسلط و تمرکز کافی دارد. همچنین یک وکیل خوب و موفق دارای سوابق درخشانو بسیار خوبی در حوزه وکالت است و در مقابل پرونده هایی که بر عهده می گیرد، تعهد و مسئولیت بسیار زیادی دارد و تلاش می کند تا آن ها را به بهترین شکل انجام دهد.

یک وکیل خوب و مجرب در زاهدان، با تنظیم لایحه دفاعیات، بهترین دفاعیات را از موکلش انجام می دهد و حتی قادر خواهد بود تا رای دادگاه را به نفع موکلش تغییر دهد. همچنین یک وکیل خوب علاوه بر تخصص کاری خوب، باید دارای اخلاقیات بسیار خوبی در هنگام ارتباط با موکلینش باشد و با آن ها احساس همدردی داشته باشد زیرا موکلین و مراجعینی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، به کسی نیاز دارند تا با او درد و دل کرده و بتوانند به او اعتماد کنند.

بنابراین وکلایی که تمامی این ویژگی ها را دارد، به نام بهترین وکیل در زاهدان شناخته شده و مورد اعتماد مردم هم واقع گردیده است.

داوود متقیان

داوود متقیان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر زاهدان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در زاهدان شناخته و معرفی شده است. ایشان پرونده های بسیار زیادی را با موفقیت به پایان رسانده است و آشنایی کاملی به کلیه دعاوی های حقوقی دارد. آقای داوود متقیان مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد و به آن ها کمک های بسیار زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سوابق و تخصص کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09159491022

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، تقاطع خیابان شهید بهشتی و مصطفی خمینی، ساختمان دکتر سعیدیان، طبقه اول

ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر زاهدان می باشد و چندین سال است که در این شهر به کلیه دعاوی حقوقی مشغول می باشد. ایشان وکیلی صادق و کاربلد است که در زمینه های مختلف مانند ملکی، کیفری، مالی، خانواده، طلاق و غیره فعالیت تخصصی حقوقی را دارد. خانم ملیحه دانش رمرودی به عنوان یکی از بهترین وکیل در زاهدان توسط مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه کاری وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155412729

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان آزادی، خیابان امام خمینی، جنب عکاسی خندان

علیرضا پور ملائی

علیرضا پورملائی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر زاهدان می باشد و سالهاست که در این شهر به کار و تخصص در امور وکالت مشغول است. ایشان وکیلی اخلاق مدار است و ارتباط بسیار خوبی را با موکلینش برقرار می کند و مشاوره های بسیار کاربردی را به آنان ارائه می کند. آقای علیرضا پور ملائی در زمینه دعاوی های مختلفی به فعالیت می پردازد و در هرکدام از آن ها تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155418641

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان بهشتی، بعثت ۱۶، ساختمان سامسونگ، طبقه ۱، واحد ۳

حسن رمضانی

حسن رمضانی

وکیل پایه یک دادگستری در استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان است و بسیار پر کار و فعال در کلیه امور حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در زاهدان معرفی گردیده است و پشتکار بسیار خوبی در رسیدگی به پرونده های حقوقی موکلینش دارد. آقای حسن رمضانی موجب رضایت مردم و موکلین خود واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09152615473

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان ازادی، کوچه ۱۰، درب اول، سمت راست

ابوطالب ایاز

ابوطالب ایاز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر زاهدان است و سالیان زیادی است که در شهر زاهدان به فعالیت وکالتی می پردازد. ایشان وکیلی دلسوز و با صداقت است و مردم به او اعتماد کامل داشته و کلیه مشکلات حقوقی خود را به او واگذار می کنند. آقای ابوطالب ایاز به عنوان مشاور حقوقی در چندین شرکت معتبر مانند شرکت گاز سیستان و بلوچستان، شرکت سایه سمن، بانک صنعت و معدن و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق و تخصص کاری در وکالت
 • دکتری حقوق عمومی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09178107789

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، نبش بهشتی ۲، طبقه سوم

 علی نجیبیان

 علی نجیبیان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر زاهدان است و با تخصص بسیار بالایی که در امور حقوقی دارد موفق شده است تا به عنوان یکی از بهترین وکیل در زاهدان توسط مردم شناخته شود. ایشان در تلاش است تا رضایت مردم را جلب کند و حق و حقوقی را که پایمال شده است، به موکلینش بازگرداند. آقای علی نجیبیان در حوزه وکالتی خود بسیار حرفه ای است و مردم به او اعتماد کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151226840

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان آزادی، تقاطع امام خمینی، پاساژ برادران، طبقه ی اول، واحد 4

 بابک وثوقی فرد

جناب آقای بابک وثوقی فرد

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر زاهدان به کلیه فعالیت های حقوقی مختلف می پردازد. ایشان در زمینه های حقوقی مختلفی مانند ملکی، کیفری، ملکی، مالی، طلاق و غیره مشغول است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد. آقای بابک وثوقی فرد مورد اعتماد مردم واقع شده است و پرونده هایی را که قبول دعاوی می کند را با موفقیت روبرو می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو وکلای دادگستری در زاهدان
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۸۳۰۱۸۱

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار فراری، فراری سوم، پلاک ۳

 صدرا شکوری

 صدرا شکوری

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر زاهدان به فعالیت های حقوقی به صورت کاملا تخصصی می پردازد. ایشان بسیار حرفه ای در کار خود می باشد و به تمامی امور حقوقی در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، مالی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای صدرا شکوری تمام تلاش خود را در جهت حسن رضایت موکلینش می کند و بهترین دفاعیات در دادگاه را به نفع موکلینش انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122893506

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان موسوی، مولوی ١٢، مجتمع پویان واحد 6

 آزاده ترابی دلشاد

 آزاده ترابی دلشاد

وکیل پایه یک دادگستری در استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان می باشد. ایشان بسیار اخلاق مدار است و ارتباط بسیار خوبی را با موکلینش دارد و با آن ها احساس همدردی و همدلی دارد. خانم آزاده ترابی دلشاد یکی از بهترین وکیل در زاهدان است و سالهاست که در این شهر فعالیت حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۱۷۳۰۷۱

آدرس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، زابل، خیابان امام خمینی

نکاتی برای انتخاب یک وکیل خوب و متخصص در شهر زاهدان

 1. از مهارت های وکیل خود مطلع شده و از تجربیات او شناخت کافی پیدا نمایید.
 2. از منابع های معتبر برای شناخت و تحقیق از وکلا استفاده نمایید
 3. اگر با وکیل مرد یا خانوم راحت تر می توانید ارتباط برقرار کنید، از همان اول به این موضوع دقت و توجه کافی داشته باشید.
 4. مبلغ بالای حق الوکاله ی یک وکیل، نمی تواند دلیلی بر خوب یا بهتر بودن یک وکیل باشد
 5. حتما به سوابق یک وکیل دقت نمایید و آمار موفقیت در پرونده های او را در نظر بگیرید
 6. برای اخذ و انتخاب وکیل خود، زمان بگذارید و دقت کافی را در این خصوص داشته باشید
 7. سن وکیل نمی تواند دلیلی بر بهتر یا خوب بودن وکیل باشد
 8. بهتر است قبل از انتخاب وکیل، با چندین وکیل صحبت داشته باشید
 9. به قدرت کلامی وکیل خود دقت کنید زیرا کلام خوب و نفوذ کلامی بالای یک وکیل، می تواند باعث تغییر در رای دادگاه شود
 10. اخلاقیات یک وکیل بسیار مهم است و یک وکیل باید دارای صبر و تحمل بالایی باشد
 11. اگر هزینه مشاوره یا حق الوکاله وکیل برایتان مهم است، بهتر است از همان مراحل اولیه این موضوع را جدی بگیرید و وکیلی را انتخاب نکنید که نرخ وکالتی اش زیاد بوده باشد.
 12. تحصیلات بالای یک وکیل، تاثیر بسیار مثبتی در انجام کار و امور وکالتی اش خواهد داشت و سبب می شود تا به قانون و قوانین حقوقی تسلط کافی را داشته باشد.
 13. نظم و وقت شناسی یک وکیل از جمله مواردی است که یک وکیل خوب و متخصص در اجرای کار خود به کار می برد.
 14. امانتداری خصوصا بابت اسناد و مدارکی که به وکیل سپرده می شود، جزو ویژگی های مهم وکیل می باشد
 15. صداقت و صراحت وکیل در هنگام ارتباط با موکلینش که سبب اعتماد بیشتر موکلین به وکیل می شود
 16. حفظ اسرار موکل و مشکلات پرونده او، باید برای یک وکیل بسیار مهم باشد و از اعتماد موکلش سو استفاده نکند
 17. پرهیز از دروغ به موکل و عدم خیانت به او
 18. نحوه ارتباط با موکلینش را در نظر گرفته و ارتباطی موثر با آن ها داشته باشد
 19. بروز رسانی اطلاعات حقوقی که ممکن است دچار تغییرات شود

کلام آخر

اخذ وکیل، مزایای بسیار زیادی را برای موکلش به همراه دارد و سبب می شود تا موکل به آرامش خاطری در خصوص حل مشکلات حقوقی اش برسد و از این بابت خیالش راحت شود که وکیل، بهتر می تواند به پرونده حقوقی او رسیدگی کرده و مشکلاتش را حل نماید بنابراین همین موضوع سبب کاهش استرس موکل خواهد شد و او می تواند به زندگی شخصی و شغلی خود رسیدگی کند.

همچنین وکلا تمام تلاششان را برای گرفتن حق موکل خود دارند تا بتوانند حقی را که پایمال شده است را به او برگردانند. البته موضوعات حقوقی و مشکلات شان متفاوت است و هر وکیل، با توجه به نوع موضوع و پیچیدگی هایی که در پرونده وجود دارد به حل و رفع امور حقوقی می پردازد و ممکن است جهت انجام این دعایو های حقوقی، مدت زمان هر پرونده نسبت به پرونده ی دیگری متفاوت است. معمولا با مشاوره هایی که وکیل با موکلش برگزار می کند در مورد مشکلات پرونده و مدت زمان احتمالی آن را به وکیلش بازگو می کند و سپس راه حل های خلاقانه ای را در جهت پیشبرد و پیشرفت پرونده به او ارائه خواهد داد.

افرادی که صفر تا صد امور حقوقی خود را به وکیل واگذار می کنند، پرونده حقوقی با درصد خیلی بالایی از موفقیت مواجه خواهد شد زیرا وکلا با تجربه بسیار خوبی که از پرونده های قبلی خود داشته اند، می دانند که چه موقع باید از ماده ها و تبصره های قانونی استفاده نمایند تا پرونده را با موفقیت در دادگاه همراه کنند بنابراین واگذاری پرونده های حقوقی به یک وکیل خبره و متخصص می تواند نیمی از بیشتر مشکلات حقوقی را رفع کند.

5/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا