وکلا

لیست ✔️ 10 تا از بهترین موسسه حقوقی تهران ⚖️【آپدیت 1403】

امروزه موسسات متفاوتی در حوزه ی وکالت در تهران و سایر شهرها تشکیل شده اند و هدف آنها این است که با معرفی کردن وکلای متخصص در حوزه ی وکالت به مردم  و مشکلات حقوقی شان کمک کنند. در تهران و سایر شهر های ایران موسسات حقوقی بسیاری وجود دارد که البته همه ی موسسات حقوقی هم قابل اعتماد نیستند و صرفا به دنبال مباحث مالی هستند و حتی موجب ضرر و زیان هم می شوند بنابراین با تحقیق و بررسی و سوابق کاری مربوط به آن موسسه،  می توان بهترین موسسه حقوقی در تهران را شناخت و به آن اعتماد کرد.

موسسات بزرگ و معتبر در تهران به بخش های  جداگانه ای تقسیم شده اند که هر کدام از این بخش ها، دارای بهترین وکیل تهران می باشند که دارای مهارت و سوابق بالا هستند و جهت مشاوره و  برای رفع مشکلات حقوقی به مردم کمک می کنند. برای پیدا کردن وکیل متخصص در حوزه ی های مختلف وکالت و تسریع در زمان می توان از موسسات حقوقی استفاده کرد.  موسسات معتبر حقوقی می توانند راهگشای مشکلات مردم در زمینه ی حقوقی باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونه یک موسسه حقوقی خوب پیدا کنیم

یکی از دغدغه های هر شخصی در هر شهر، پیدا کردن یک موسسه حقوقی خوب و معتبر می باشد. موسسه های حقوقی خوب دارای ویژگی هایی می باشند که باعث می شود جزو بهترین موسسه ها محسوب شوند. بنابراین در ادامه به بیان  ویژگی های موسسه های خوب و معتبر می پردازیم :

تخصص و مهارت

برای پیدا کردن یک موسسه حقوقی خوب و معتبر، به دنبال موسسه ای باشید که دارای مهارت و تخصص در هر زمینه ی وکالتی باشد. مهارت و تخصص بالای یک موسسه باعث می شود تا در تمامی زمینه های حقوقی به مردم کمک شود و بتواند مورد اعتماد سایرین قرار گیرد. یکی دیگر از مهم ترین شناخت برای یک موسسه حقوقی خوب و معتبر، استفاده از وکلایی است که دارای تخصص خوب در امور وکالتی و سوابق خیلی خوب در دعاوی های مختلف مانند ملکی، کیفری، ثبتی، خانوادگی و ملکی را داشته باشند و همچنین توانایی برطرف کردن مشکلات مراجعین کنندگان را هم داشته باشند. استفاده کردن از وکلای خوب و با سابقه ای که مشاوره های تخصصی و حرفه ای به موکلین خود ارائه می دهند باعث می شود، تا موسسه مورد اعتماد و اطمینان سایر مردم قرار گیرد.

سوابق موسسه حقوقی

اگر تصمیم دارید تا از خدمات حقوقی یک موسسه حقوقی خوب استفاده کنید بهتر است تا به سوابق آن موسسه توجه  داشته باشید. موسسه حقوقی که در سوابق خود نمونه پرونده های موفقیت آمیز را ثبت کرده باشد، بیشتر مورد اعتماد مردم قرار می گیرد و در بیشتر پرونده های حقوقی در زمینه های مختلف، راحت تر می تواند به مردم کمک کند. درواقع سابقه یک موسسه حقوقی جزو موارد مهمی است که می توان از شناخت یک موسسه معتبر مطمعن شد.

پیگیری مستمر و دقیق پرونده های حقوقی

یکی دیگر از موضوعات مهمی که در انتخاب موسسات حقوقی باید به آن توجه داشت، پیگیری مستمر و مداوم پرونده های حقوقی موکلین می باشد و همین موضوع باعث می شود تا متوجه شد یک موسسه حقوقی تا چه میزان به امور حقوقی موکلینش اهمیت می دهد. متاسفانه در برخی از موسسات حقوقی به دلیل حجم بالای پرونده ها، نسبت به نمونه پرونده ها و پیگیری های آن ها بی تفاوت شده و همین موضوع باعث می شود تا نتیجه درست و مطلوبی از سایر پرونده ها بدست نیاید و با موفقیت همراه نشود. درواقع یک موسسه حقوقی زمانی بهترین موسسه شناخته می شود که برای حقوق موکلین خود ارزش قایل باشد و نسبت به ادامه امور آن ها بی تفاوت نباشد.

در نهایت برای پیدا کردن یک موسسه حقوقی خوب، با توجه به ویژگی هایی که شرح داده شد، می توان از آشنایان و افراد قابل اعتماد کمک گرفت و از آن ها خواست تا موسسات حقوقی را که نسبت به کار آن ها شناخت دارند و راضی بوده اند را به شما معرفی کنند. یکی دیگر از راه های پیدا کردن یک موسسه حقوقی خوب و معتبر، تحقیق و پرس و جو در فضای مجازی است زیرا امروزه معمولا موسسات حقوقی در فضای مجازی، صفحات مجازی مربوط به خود را دارند که امور حقوقی و کاری خود را به مردم معرفی کرده و تبلیغات کاری خود را در آنجا انجام می دهند. بنابراین شما می توانید با مراجعه به صفحات آن ها و بررسی نظرات مردم در خصوص آن موسسه، در مورد کیفیت کاری آن مطلع شده و به او اعتماد کنید، زیرا مردم همیشه صادق ترین نظرات را بیان کرده و در اختیار همگان قرار می دهند.

مزیت های موسسه حقوقی نسبت به دفتر وکالت

 • پاسخگویی مشاورین به موکلین
 • حضور وکلای متخصص و برجسته در حوزه های مختلف وکالت
 • پیگیری منظم و بررسی پرونده ها و اطلاع رسانی روند کاری پرونده به موکلین
 • سیستم مدیریتی قوی بر روندکاری پرونده ها و عملکرد وکیل
 • ارائه گزارش کار وکلا در رابطه با پرونده

مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل بین المللی 

بهترین موسسه حقوقی در تهران را با لیست 10 تایی بشناسید

موسسه حقوقی عدل دانو

بهترین موسسه حقوقی در تهران

با مدیریت خانم سوده کدخدازاده با بیش از 18 سال فعالیت حرفه ای یکی از بهترین موسسه های حقوقی می باشد که فعالیت حقوقی خودش را به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز کرده است. یکی از مزیت های این مجموعه حقوقی همکاری وکلای باتجربه و جوان با یکدیگر می باشد که باعث تلفیق تجربه و چابکی و نشاط گردیده است.

در حقیقت در این مجموعه حقوقی وکلای باتجربه با همراهی وکلای جوانِ پیگیر و با نشاط، توانسته اند موفقیت بسیاری در پرونده های قضایی بدست آورند و به عنوان یکی از مجموعه های حقوقی مطرح و معتمد، نام خودشان را پرآوازه نمایند.
یکی دیگر از مزیت های منحصر به فرد این مجموعه اقدام به تشکیل جلسات سازش است که وکلای مجرب آن قبل از طرح دعوی با هماهنگی موکل همه سعی خود را می نمایند که اصحاب اختلاف را از مراجعه به محاکم قضایی و صرف زمان و هزینه طولانی رهایی بخشند.
و مزیت دیگر این مجموعه موفق بهره مندی از تجربیات بهترین کارشناسان رسمی دادگستری، مشاوران و دفاتر اسناد رسمی و بهره گیری از وکلای متخصص در هر موضوع می باشد.

این مجموعه جهت سهولت ارتباط با موکلینی که نمی توانند به صورت حضوری مشاوره داشته باشند، به سه روش حضوری، تلفنی، آنلاین در تمام زمینه های حقوقی ، مالی ، کیفری و خانواده و ارث و…. توسط وکیل متخصص در آن حوزه مشاوره می دهد.

شماره تماس: 

آدرس دفتر: خیابان بهشتی، خیابان صابونچی، نبش خرمشهر


موسسه حقوقی حق جویان توانا

موسسه حقوقی حق جویان توانا

موسسه حق جویان توانا مهر در سال ۱۳۹۴به شماره ثبت ۵۳۵۹۸ تاسیس و آغاز به کار کرد، این مجموعه با بهره گیری از وکلای با تجربه و جوان در کنار هم باعث پیشبرد هر چه سریع تر و نتیجه گیری بهتر در روند پرونده ها می‌شود و همچنین موکلین محترم را در جریان تمامی مراحل و میزان پیشرفت پرونده قرار می‌دهد و نیز مجموعه ما برای عدالت جویانی که نمی توانند به صورت حضوری مراجعه کنند، امکان مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان را نفراهم کرده است.

 شماره تماس: 09121768803

آدرس: نیاوران خ شهید باهنر روبه روی خ جماران بالای رستوران ماهان فراز طبقه دوم واحد ۴۰۴


موسسه حقوقی و ثبت شرکت مانا

بهترین وکیل ثبتی در تهرانسرکار خانم رزا ملکی، مدیریت موسسه حقوقی مانا ثبت با ۱۲ سال سابقه کار در زمینه اشخاص حقوقی و متخصص در زمینه امور شرکتها نیز می باشند. ایشان مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی دارند و به عنوان مدرس حقوق تجارت مشغول به فعالیت هستند. صبوری، حسن سابقه، پاسخگویی، صداقت و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان جزو وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.
در صورت نیاز هموطنان در هر یک از نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و غیره توسط سرکار خانم رزا ملکی پس از مشاوره های تخصصی به صورت تلفنی و شنیدن اظهارات موکلین و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست مراجعین اقدام می نماید.

جهت مشاوره به صورت تلفنی یا حضوری با سرکار خانم رزا ملکی با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:


موسسه حقوقی اترس

موسسه حقوقی اترس

موسسه حقوقی اترس، بزرگترین موسسه حقوقی ایران محسوب می گردد. نام اترس در سایت کانون وکلای دادگستری جز موسسات حقوقی مجاز درج شده است، بنابراین اترس یک موسسه حقوقی مجاز می باشد.

 • سه ویژگی ممتاز کننده موسسه حقوقی اترس:

1- تخصصی بودن خدمات حقوقی: موسسه حقوقی اترس، دارای دپارتمان های تخصصی وکالتی است که هر دپارتمان، متشکل از وکلای متخصصی است که در آن حوزه مسلط می باشند و با توجه به اینکه موضوع پرونده یا مشاوره شما مربوط به کدام دپارتمان می شود، پرونده به وکیل متخصص ارجاع داده می شود. مهمترین دپارتمان های تخصصی اترس عبارتند از: دپارتمان دعاوی املاک، دیوان عدالت اداری، دپارتمان مالیات، دپارتمان کیفری، دپارتمان شرکت ها، دپارتمان خانواده، بخش قرارداد و مشاوره حقوقی.

2- برنامه ریزی از قبل برای پرونده: از ابتکارات بسیار مهم موسسه حقوقی اترس، این است که وکلای متخصص با همفکری یکدیگر، برای پرونده برنامه ریزی می کنند و اقدام بعدی پرونده را بر اساس برنامه ریزی، با ذکر تاریخ انجام آن، از قبل برای موکل پیامک می کنند. این موضوع باعث می شود اولا موکل نظارت کافی بر اقدامات بعدی پرونده داشته باشد و ثانیا پرونده به صورت پیشرونده و فعالانه پیگیری شود.

3- گزارش دهی کامل به وسیله سیستم های پیشرفته: اترس که بزرگترین موسسه حقوقی تهران به شمار می رود با به کارگیری سیستم های پیشرفته، تمامی اقدامات و گزارشات پرونده را در سامانه یکپارچه اترس جمع آوری نموده است که موکلین می توانند شرح اقدامات و برنامه های بعدی پرونده را به صورت آنلاین ملاحظه کنند و پیامک آن را دریافت کنند. شفافیت در ثبت گزارشات اقدامات انجام شده و اقدامات بعدی، به خوبی امکان نظارت بر عملکرد وکلا را توسط موکلین و مدیران موسسه، فراهم کرده است.

شماره تماس: 0218867940009125852466

آدرس موسسه: میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک 30، طبقه 11جنوبی

آدرس سایت: www.atras.ir


موسسه حقوقی  ثمین عدالت

با شماره ثبت 39571، شناخته ترین و بهترین موسسه حقوقی در تهران می باشد زیرا  این موسسه، دارای مزیت های زیادی می باشد به عنوان مثال حضور 60 وکیل متخصص و برجسته ،  دارای سیستم مدیریتی قوی و ناظر برعملکرد های وکیل در هر پرونده، کادری جهت پیگیری دقیق پرونده ها و اطلاع رسانی منظم به موکلین، ارائه گزارش کار وکلا به موسسه، پاسخگویی به موکلین توسط مشاوران در موسسه، پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات در طی برگزاری جلساتی که به صورت آنلاین برگزار می شود. همچنین تحت نظارت قرار گرفتن عملکرد وکیل و خدمات و اقداماتی دیگر در جهت پیشبرد، جزو اهداف موسسه می باشد.

شماره تماس: 09125663636

آدرس: تهران، خیابان نجات اللهی (ویلا). نرسیده به پل کریمخان . کوچه امانی . پلاک ۲۲. ساختمان مظفر. طبقه اول ، واحد ۳


موسسه حقوقی دادگان

با بهره گیری از وکلای مجرب پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی تخصصی  در زمینه های امور تجارت بین الملل، حقوقی ، کیفری و غیره موفق شده است تا تمامی پرونده های حقوقی پذیرفته شده در این موسسه را تا حدود 98 درصد با موفقیت به اتمام برساند. یکی از مزیت های موسسه حقوقی دادگان این است که تمامی مشاوره های حقوقی را رایگان به موکلین ارائه می دهد و این موضوع باعث شده است که موکلین دغدغه هزینه برای مشاوره را در ابتدای کار نداشته باشند.

مشاوره ها به سه صورت حضوری، تلفنی، آنلاین انجام میگیرد و داشتن این شرایط مشاوره، برای موکلینی که نمی توانند به صورت حضوری مشاوره داشته باشند بسیار مناسب خواهد بود. موسسه حقوقی دادگان با در نظر گرفتن شرایط مالی موکلین، طرح های حمایتی  ویژه را برای انان در نظر گرفته تا بتوانند از تخفیفات موسسه بهره مند شوند و همین شرایط باعث شده است تا موسسه حقوقی دادگان به عنوان یکی از بهترین موسسه حقوقی تهران شناخته شود.

شماره تماس: 02188877898

آدرس: تهران، چهار راه جهان کودک، جردن، پلاک 72، ساختمان امیر پرویز، طبقه ۶، واحد ۶۱


موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد

در سال 1391در امور حقوقی آغاز به فعاالیت کرد و با بهره گیری از وکلای زبده و کاربلد در امور مختلف حقوقی از جمله دعاوی کیفری، قراردادها، نفقه و مهریه، خانواده، قراردادهای بین المللی، ثبت برند و امور مربوط به مهاجرت، فعالیت می کند. دلایلی که باعث شده موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد جزو بهترین موسسه حقوقی در تهران شود داشتن مزیت هایی است که این موسسه حقوقی دارد. این مزیت ها عبارتند از: 1-مشاوره حقوقی رایگان برای عموم مردم 2-مشاوره حقوقی به صورت تلفنی از سراسر ایران با وکیل 3- امکان اعزام وکیل به شهرستان جهت بررسی و پیگیری پرونده 4- ارائه خدمات حقوقی به ایرانیان داخل و خارج کشور 5- استفاده از نظرات وکلای باتجربه در حوزه ی کاری موردنظر و سپردن پرونده به وکیل مربوط به همان حوزه ی تخصصی

شماره تماس: 02122920562

آدرس: تهران، میرداماد، خیابان اطلسی، نبش خیابان تاج بخش، پلاک ۵، طبقه دوم، واحد ۴


موسسه حقوقی سفیر صلح

با انتخاب بهترین وکلا و مشاوران متخصص،  خدمات حقوقی متفاوتی را به مردم ارائه می دهد و تضمین می کند که با تلاش و پیگیری های منظم، بهترین نتیجه را به دست آورد. موسسه حقوقی سفیر صلح، موضوع پرونده موکل را به وکیل متخصص در همان حوزه پرونده می دهد و وکیل با مهارت و تجربه ی بسیار بالایی که دارد تمام تلاش خود را می کند تا  از حقوق موکل خود دفاع کند و پرونده را با موفقیت به اتمام برساند.

وکیل مربوطه هر لحظه شما را در جریان امور پرونده می گذارد و همواره در دسترس می باشد تا  شما از روال لحظه ای پرونده باخبر شوید. موسسه حقوقی سفیر صلح، خدمات حقوقی مربوط به امور تجاری، چک، سفته، کیفری، ملکی و طلاق را برعهده دارد و شرابطی را فراهم نموده تا موکلین بتوانند مشاوره حقوقی به صورت انلاین، با کارشناسان داشته باشند. گروه وکلای سفیر صلح با داشتن پرونده های موفق، یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران می باشد.

شماره تماس: 02122646503

آدرس: خیابان شریعتی، خیابان دولت (کلاهدوز)، نرسیده به سه راه نشاط، پلاک ۴۶۰ (ساختمان اسکای)، طبقه سوم، واحد ۱۴


موسسه حقوقی آساک

در سال 1387 توسط وکلای پایه یک دادگستری تاسیس شد و  با سوابق کاری درخشان در حوزه های مختلف وکالت و موفقیت بالای پرونده های حقوقی، توانست اعتماد مردم را جلب کند و در این راستا به مردم کمک کند. این گروه حقوقی موفق شده است در این سالها استاندارهای وکالت را ارتقا دهد و از لحاظ سطح علمی حقوقی در دنیا بروز باشد تا بتواند در همه ی امور حقوقی تاثیرات مثبت را برای موکلینش داشته باشد. دلیل اینکه موسسه حقوقی آساک به عنوان بهترین موسسه حقوقی در تهران شناخته شده، باعث شده  است از بقیه موسسات تا حدودی متمایز تر شود. این ویژگی ها شامل:

 1. مشاور تخصصی حقوقی به مراجعین تا زمان به اتمام رسیدن پرونده
 2. اخلاق مداری و رعایت اصول مشتری مداری و احترام به وکلا و موکلین
 3. داشتن تعهد و مسئولیت پذیری بالا توسط کارشناسان ارشد حقوقی
 4. گزارش مستمر ماهانه یا هفتگی از روال کاری پرونده توسط وکیل
 5. تفکیک پرونده های حقوقی و کیفری و واگذار کردن آنها به وکیل های حرفه ای و مجرب

شماره تماس: 09023589119

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر(شهید دستگردی)، بعد از خیابان نساء، پلاک ۵۲، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، واحد ۳


موسسه حقوقی مبدا

در سال 1394 و با شماره ثبت 37676،  با هدف بر دانش حقوقی نوین و امور وکالتی به مردم تاسیس شد و افتخار دارد که با همکاری و داشتن تیم حقوقی شامل حقوقدانان و وکیل های آزموده و ماهر، شرایط مناسبی را برای ارائه خدمات حقوقی به موکلین بدهد و تا رسیدن به هدف نهایی آنها را یاری کند.  موسسه حقوقی مبدا یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران می باشد و مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری، تلفنی  در اختیار مراجعه کنندگان گذاشته و در همه ی دعاوی های مختلف، تخصص ویژه دارد. موسسه حقوقی مبدا، با داشتن تیمی 10 نفره از بهترین وکلا و متخصصان در زمینه حقوقی، حدود صدها پرونده ی موفق را در کارنامه ی خود دارد و در زمینه ی (کیفری، ملکی، ثبتی، تجاری و …) فعالیت می کند و به تمام امور حقوقی را در سرعت بالا رسیدگی می کنند.

شماره تماس: 09122026828

آدرس: خیابان خواجه عبدالله انصاری، خیابان نهم، ساختمان مدائن، پلاک 602، طبقه همکف

مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی تهران

موسسات حقوقی از موسسات غیر تجاری هستند که در زمینه ی امور مختلف وکالتی از قبیل امور ملکی، دعاوی کیفری، امور بین المللی، امور ثبتی، دعاوی کیفری، امور خانواده و غیره فعالیت می کنند و توسط چندین وکیل  و کارشناس متخصص یا وکلای رسمی دادگستری در رابطه با مسائل حقوقی تاسیس شده اند. در واقع موسسات حقوقی روابطی بین وکیل و موکل می باشد که در طول مدت فعالیت و مسائل مربوط به پرونده، وکیل و موکل در موسسه حقوقی به امور مربوطه می پردازند.

برای ایجاد و ثبت یک موسسه حقوقی، به دو نفر نیاز است که دارای مدرک حقوق باشند یا وکیل دادگستری باشند . بعد از این مرحله باید پروانه ثبت را از قوه قضاییه دریافت کرد  که در آن تاریخ اتمام فعالیت موسسه حقوقی  ثبت شده و بعد از اتمام این تاریخ، پروانه باید دوباره تمدید شود.

عضویت در یک موسسه حقوقی شرایطی دارد و بر طبق قوانینی که در اداره دادگستری و ثبتی در ایران وجود دارد فقط افرادی می توانند موسسات حقوقی را ثبت کنند که توانایی و تخصص و دانش حقوقی آنها اثبات شده باشد .اگر هر یک از اعضا یکی از شرایط ذیل را نداشته باشند نمی توانند در موسسه فعالیت داشته باشند و عضو مربوطه باید از موسسه خارج شود و از خروج عضو تا گرفتن عضو جدید سی روز زمان داده می شود تا عضو جدید به قوه قضاییه معرفی شود.

هدف در این مقاله این است تا به شما کمک شود تا  در مورد مسائل حقوقی، بهترین موسسه حقوقی در تهران را بشناسید و بتوانید در انجام امور حقوقیتان در کمترین زمان از وکیل متخصص کمک بگیرید.

شرایط برای عضویت در یک موسسه حقوقی عبارتند از:

 1. تاریخ پروانه ی وکالت نباید گذشته باشد و در  تمدید آن وقفه وجود نداشته باشد و باید تمدید شده باشد.
 2. اعضا نباید دارای سابقه ی کیفری باشند.
 3. سوابق شغلی اعضا ، نباید از نظر قانونی مشکلی  داشته باشد.
 4. اعضا قبلا نباید در هیچ موسسه حقوقی عضو بوده باشند.
 5. اعضا نباید قبلا دفتر وکالت داشته باشند.

هدف در این مقاله این است تا به شما کمک شود تا  در مورد مسائل حقوقی ، بهترین موسسه حقوقی در تهران را بشناسید و بتوانید در انجام امور حقوقیتان در کمترین زمان از وکیل متخصص کمک بگیرید.

اعضای تشکیل دهنده ی موسسات حقوقی

یک موسسه حقوقی معتبر، موسسه ای است که در اداره ی ثبت شرکت ها، ثبت شود. هر موسسه حقوقی دارای اعضای تشکیل دهنده ای می باشد که به دو بخش تقسیم می شوند: 1- بخش حقوقی 2- بخش اجرایی

اعضای بخش حقوقی

موسسه های حقوقی با توجه به حجم کاری و شرایط لازمه، به نیروی انسانی نیاز پیدا می کنند. اعضای بخش حقوقی شامل: مدیر حقوقی، وکلا، کاراموز وکالت، مشاورین حقوقی و دستیار خدمات حقوقی می باشد.

اعضای بخش اجرایی

موسسه های حقوقی با توجه به شرایط و حجم کاری، تعداد نیروی انسانی بخش اجراییشان، متفاوت است. اعضای بخش اجرایی شامل: مدیر داخلی، منشی، مدیر مالی و حسابدار می باشد.
4.3/5 - (12 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا