وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

گاهی اوقات افراد در دادگاه برای حل پرونده‌های خانوادگی، ممکن است با مشکل مواجه شوند و نتوانند اقدامات لازم را به خوبی انجام دهند. از این جهت نیز نباید نسبت به بهترین وکیل خانواده در تبریز بی‌تفاوت بود. دقت داشته باشید دعاوی خانواده، به طور کلی به آن دسته از دعاوی اشاره دارد که با کانون خانواده مرتبط هستند.

به طور کلی پرونده‌های خانوادگی دارای پیچیدگی زیادی نیستند اما برای حل بهتر آن‌ها نیاز است حتما یک‌سری مراحل اصولی را انجام داد. بنابراین اگر شما هم قصد دارید به عالی ترین شکل ممکن پرونده خانوادگی‌تان مورد بررسی قرار بگیرد و رسیدگی‌های لازم نیز انجام شود، توصیه می‌کنیم در انتخاب بهترین وکیل خانواده دقت کافی داشته باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

نکات مهم برای انتخاب یک وکیل خانواده

وکیلی که کار پیگیری پرونده خانوادگی‌ خود را به دست او می‌سپارید، باید حتما در زمینه مورد نظر تجربه و مهارت کافی داشته باشد. به‌ همین دلیل بهتر است قبل‌ از این‌ که تصمیم نهایی‌تان را بگیرید، از وجود تجربه کافی اطمینان حاصل نمایید. برای این کار می‌توانید ابتدا بررسی‌ها و تحقیقات لازم را انجام دهید و سپس سوابق کاری و وکیل را بررسی نمایید.

نکته مهم دیگری که برای انتخاب یک وکیل متخصص و کاربلد باید در نظر داشته باشید، حسن شهرت است. در واقع شهرت یک وکیل خبره، برآیندی از ویژگی‌ها و رویکردهای حرفه‌ای او بوده و نباید نسبت به این موضوع بی‌تفاوت بود. افرادی که از شهرت کافی برخوردار هستند، معمولاً به کار خود تعهد دارند و جلب رضایت موکلین برای‌شان از هر چیزی مهم‌تر است.

بهترین وکیل خانواده باید از توانایی برقراری ارتباطی عالی برخوردار باشد و بتواند به‌ خوبی احساسات خود را کنترل کند. داشتن صبر، برخورد مناسب و امانت‌داری، از دیگر نکات مهمی هستند که نباید آن‌ها را نادیده گرفت.

یکی دیگر از موارد قابل‌ توجه و پر اهمیت در انتخاب وکیلی متخصص، پرداخت دستمزد منصفانه و متناسب است. در واقع مبلغی که در ازای خدماتی مانند وکالت به وکیل خانواده در تبریز می‌پردازید، باید منصفانه و مناسب باشد. توجه داشته باشید بالا بودن دستمزد وکیل به‌ معنای بی‌نقص بودن آن نیست و شما نباید فقط با در نظر گرفتن این مسئله، نسبت به انتخاب وکیل اقدام کنید.

از جمله مهم‌ ترین خصیصه‌هایی که باید به‌ دنبال آن باشید، حرفه‌ای بودن وکیل خانواده است زیرا یک وکیل کاربلد باید راهکارهای مناسبی را جهت رفع مشکلات پرونده به موکلین خود پیشنهاد کنند و تمام کارهای لازم را نیز به‌ نحو احسن انجام دهد تا از هدر رفتن زمان و بودجه جلوگیری شود.

نکات مهم برای انتخاب یک وکیل خانواده 

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز

کسانی که می‌خواهند بهترین وکیل خانواده در تبریز را برای خود انتخاب کنند، باید سراغ اشخاص باتجربه‌ای بروند که با انجام کارهای مناسب، روند دادرسی به پرونده خانوادگی را تسریع می‌بخشند. از این رو اگر انتخاب یک وکیل ماهر در تبریز از میان گزینه‌های زیاد برای‌تان کار دشواری است، پیشنهاد می‌کنیم مواردی که در ادامه مقاله ذکر می‌شود را نادیده نگیرید.

زهرا محمدی

زهرا محمدی

یکی از بهترین وکلای شهر تبریز خانم زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می باشد، ایشان دارای کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری تبریزو کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران می باشد.

خدمات ایشان:

 • تنظیم دادخواست و لایحه و شکوائیه و ارسال از طریق نرم افزارهای ارتباطی حتی بدون حضور شما.
 • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی و ارائه تکنیک های دفاعی دعاوی.
 • خانواده: طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، صلح و سازش.
 • دعاوی حقوقی: طالبه وجه، تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات، قرارداد های عادی، داوری و ابطال رای داور، سرقفلی و حق کسب و پیشه، ابطال قرارداد، دعوی حصر وراثت، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و ابطال مبایعه نامه ،تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
 • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت ،تصادفات منجر به فوت، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

تخصص:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • تنظیم قرارداد

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد ۶

تماس: 09143041822


فریبا قنبری

وکیل فریبا قنبری

خانم فریبا قنبری، وکیل پایه دادگستری، مشاوره حقوقی و متخصص در امور خانواده با مدرک کارشناسی ارشد و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز با 10 سال، سابقه وکالت در پرونده های خانواده ، به عنوان راهنمایی صادق و پشتیبانی امین، شهروندان محترم را در دعاوی خانواده یاری می نماید.

قبول وکالت و مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری در خصوص:

 1. مشاوره حقوقی خانواده قبل از ازدواج و نحوه تنظیم شروط ضمن عقد
 2. طلاق توافقی و یک جانبه
 3. برگزاری جلسات مشاوره و صلح و سازش در راستای شناسایی چرخه زندگی مشترک و تداوم رابطه زوجین
 4. دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، اعسار و تقسیط مهریه، تمکین، حضانت و ملاقات طفل
 5. تنظیم اسناد رسمی همچون: سند رسمی ازدواج ، وکالت در طلاق ، وکالت در اعطای حضانت و سرپرستی فرزند
 6. مشاوره در امور حسبی، اعم از ارث و تقسیم ماترک و اخذ گواهی حصر وراثت و مالیات بر ارث، امور محجورین و نصب قیم
 7. اهدای جنین و تنظیم قرارداد رسمی اجاره رحم
 8. محاسبات حقوقی اعم از مهریه، ارث

تماس: 09144094117

آدرس: تبریز، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324


مینا علوی

وکیل مینا علوی

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های ذیل، بعنوان یک وکیل معتمد در راستای احقاق حقوق شهروندان محترم، فعالیت می نماید:

 1. دعاوی خانواده، طلاق توافقی، طلاق یک جانبه و ارائه مشاوره های راهبردی در جهت تحکیم روابط زوجین
 2. دعاوی ارث، تقسیم ماترک و اخذ گواهی حصر وراثت
 3. دعاوی ملکی، تنظیم قراردادهای فروش و مشارکت در ساخت، ابطال و فسخ قراردادها
 4. دعاوی مطالبات حقوقی؛ چک و سفته و …
 5. مسلط به حقوق کسب و کار و امور قرارداد نویسی (تنظیم قراردادهای سرمایه گذاری و مشارکت و …)
 6. فعالیت در زمینه شرکت های تجاری، امور ثبت شرکت ها و برند و کمک به راه اندازی استارت آپ ها
 7. دعاوی کارگری و کارفرمایی و تنظیم قراردادهای کار
 8. مشاوره در پرونده های مالیاتی
 9. مشاوره در امور داوری و دعاوی آن

برای مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و اعطای وکالت، می توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 با تعیین وقت قبلی مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09143172852

آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324


علی جاوید

علی جاوید

علی جاوید مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری تبریز به شماره 944 بوده و در سال 1381 تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است. ایشان در کنکور سراسری توانست رتبه برتر کشوری را از آن خو کند و همچنین از خدمت نظام وظیفه معاف شود.

آقای جاوید در سال 1382 به عنوان عضو رسمی کانون وکلای تبریز کار خود را به صورت تخصصی شروع کرد و همزمان با کار وکالت، مشاور حقوقی شرکت‌ها و نهادهای مختلقی بوده است. ناگفته نماند که این مورد از بهترین وکلا ملکی در تبریز تا کنون چندین کتاب و مقاله را نیز تألیف کرده است.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، واحد 2

تماس : 09141193504


آیدا نگاهبانی

آیدا نگهبانیخانم آیدا نگاهبانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تبریز می باشد و یکی از حاذق ترین وکلا در زمینه ی دعاوی خانواده (طلاق توافقی _ طلاق از طرف زوج و زوجه_ اجرت المثل زندگی مشترک_ مطالبه نفقه و مهریه و طلاق غیابی) است. ایشان با تجارب ارزشمند و موثر و داشتن صداقت و استمرار همراه با بکارگیری اصول قانونی، می تواند در کمترین زمان، پرونده های متعدد موکلان خود را در رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی نماید. خانم آیدا نگاهبانی رتبه ی ۱۱ آزمون وکالت کانون وکلای آذربایجان شرقی را داشته و دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد.

متخصص در دعاوی:

 • خانواده
 • مهریه
 • طلاق

شماره تماس: 09143201031

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون


جواد سربازی

جواد سربازی-وکیل از ما

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تبریز حتما از افراد با تجربه در این زمینه کمک و راهنمایی بگیرید تا بعداً دچار پشیمانی نشوید. توجه داشته باشید جناب آقای سربازی یکی از بهترین وکلای خانواده تبریز به حساب می‌آید که سابقه کار درخشان و قابل قبولی دارد.

وی برای رفع مشکلات خانوادگی در دادگاه از روش‌های اصولی استفاده می‌کند و در اولین مرحله سعی بر جلب رضایت موکلین دارد. وکیل سربازی با پشتکار و اراده عالی که دارد، جلو می‌رود و نسبت به کار تعهد ویژه‌ای دارد.

آدرس : تبریز، نبش کوچه شهید علیپور، ساختمان آیفر، طبقه 1، واحد 4

تماس : 


محمدعلی رامین

محمدعلی رامین-وکیل از ما

محمدعلی رامین وکیل پایه یک دادگستری، در شهر تبریز انواع پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده را می‌پذیرد و آن‌ها را به بهترین صورت بررسی می‌کند. این وکیل معروف علاوه‌بر دعاوی خانوادگی، در زمینه دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی هم مهارت دارد و می‌تواند اقدامات لازم را برای حل آن‌ها به موقع انجام دهد.

برخورد محترمانه و دوستانه آق

4/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا