وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز ⚖️【آپدیت 1402】

گاهی اوقات افراد در دادگاه برای حل پرونده‌های خانوادگی، ممکن است با مشکل مواجه شوند و نتوانند اقدامات لازم را به خوبی انجام دهند. از این جهت نیز نباید نسبت به بهترین وکیل خانواده در تبریز بی‌تفاوت بود. دقت داشته باشید دعاوی خانواده، به طور کلی به آن دسته از دعاوی اشاره دارد که با کانون خانواده مرتبط هستند.

به طور کلی پرونده‌های خانوادگی دارای پیچیدگی زیادی نیستند اما برای حل بهتر آن‌ها نیاز است حتما یک‌سری مراحل اصولی را انجام داد. بنابراین اگر شما هم قصد دارید به عالی ترین شکل ممکن پرونده خانوادگی‌تان مورد بررسی قرار بگیرد و رسیدگی‌های لازم نیز انجام شود، توصیه می‌کنیم در انتخاب بهترین وکیل خانواده دقت کافی داشته باشید.

نکات مهم برای انتخاب یک وکیل خانواده خوب

وکیلی که کار پیگیری پرونده خانوادگی‌ خود را به دست او می‌سپارید، باید حتما در زمینه مورد نظر تجربه و مهارت کافی داشته باشد. به‌ همین دلیل بهتر است قبل‌ از این‌ که تصمیم نهایی‌تان را بگیرید، از وجود تجربه کافی اطمینان حاصل نمایید. برای این کار می‌توانید ابتدا بررسی‌ها و تحقیقات لازم را انجام دهید و سپس سوابق کاری و وکیل را بررسی نمایید.

نکته مهم دیگری که برای انتخاب یک وکیل متخصص و کاربلد باید در نظر داشته باشید، حسن شهرت است. در واقع شهرت یک وکیل خبره، برآیندی از ویژگی‌ها و رویکردهای حرفه‌ای او بوده و نباید نسبت به این موضوع بی‌تفاوت بود. افرادی که از شهرت کافی برخوردار هستند، معمولاً به کار خود تعهد دارند و جلب رضایت موکلین برای‌شان از هر چیزی مهم‌تر است.

بهترین وکیل خانواده باید از توانایی برقراری ارتباطی عالی برخوردار باشد و بتواند به‌ خوبی احساسات خود را کنترل کند. داشتن صبر، برخورد مناسب و امانت‌داری، از دیگر نکات مهمی هستند که نباید آن‌ها را نادیده گرفت.

یکی دیگر از موارد قابل‌ توجه و پر اهمیت در انتخاب وکیلی متخصص، پرداخت دستمزد منصفانه و متناسب است. در واقع مبلغی که در ازای خدماتی مانند وکالت به وکیل خانواده در تبریز می‌پردازید، باید منصفانه و مناسب باشد. توجه داشته باشید بالا بودن دستمزد وکیل به‌ معنای بی‌نقص بودن آن نیست و شما نباید فقط با در نظر گرفتن این مسئله، نسبت به انتخاب وکیل اقدام کنید.

از جمله مهم‌ ترین خصیصه‌هایی که باید به‌ دنبال آن باشید، حرفه‌ای بودن وکیل خانواده است زیرا یک وکیل کاربلد باید راهکارهای مناسبی را جهت رفع مشکلات پرونده به موکلین خود پیشنهاد کنند و تمام کارهای لازم را نیز به‌ نحو احسن انجام دهد تا از هدر رفتن زمان و بودجه جلوگیری شود.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز

کسانی که می‌خواهند بهترین وکیل خانواده در تبریز را برای خود انتخاب کنند، باید سراغ اشخاص باتجربه‌ای بروند که با انجام کارهای مناسب، روند دادرسی به پرونده خانوادگی را تسریع می‌بخشند. از این رو اگر انتخاب یک وکیل ماهر در تبریز از میان گزینه‌های زیاد برای‌تان کار دشواری است، پیشنهاد می‌کنیم مواردی که در ادامه مقاله ذکر می‌شود را نادیده نگیرید.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

زهرا محمدی

زهرا محمدی

یکی از بهترین وکلای شهر تبریز خانم زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می باشد، ایشان دارای کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری تبریزو کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران می باشد.

خدمات ایشان:

 • تنظیم دادخواست و لایحه و شکوائیه و ارسال از طریق نرم افزارهای ارتباطی حتی بدون حضور شما.
 • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی و ارائه تکنیک های دفاعی دعاوی.
 • خانواده: طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، صلح و سازش.
 • دعاوی حقوقی: طالبه وجه، تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات، قرارداد های عادی، داوری و ابطال رای داور، سرقفلی و حق کسب و پیشه، ابطال قرارداد، دعوی حصر وراثت، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و ابطال مبایعه نامه ،تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
 • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت ،تصادفات منجر به فوت، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

تخصص:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • تنظیم قرارداد

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد ۶

تماس: 09143041822

فریبا قنبری

وکیل فریبا قنبری

خانم فریبا قنبری، وکیل پایه دادگستری، مشاوره حقوقی و متخصص در امور خانواده با مدرک کارشناسی ارشد و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز با 10 سال، سابقه وکالت در پرونده های خانواده ، به عنوان راهنمایی صادق و پشتیبانی امین، شهروندان محترم را در دعاوی خانواده یاری می نماید.

قبول وکالت و مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری در خصوص:

 1. مشاوره حقوقی خانواده قبل از ازدواج و نحوه تنظیم شروط ضمن عقد
 2. طلاق توافقی و یک جانبه
 3. برگزاری جلسات مشاوره و صلح و سازش در راستای شناسایی چرخه زندگی مشترک و تداوم رابطه زوجین
 4. دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، اعسار و تقسیط مهریه، تمکین، حضانت و ملاقات طفل
 5. تنظیم اسناد رسمی همچون: سند رسمی ازدواج ، وکالت در طلاق ، وکالت در اعطای حضانت و سرپرستی فرزند
 6. مشاوره در امور حسبی، اعم از ارث و تقسیم ماترک و اخذ گواهی حصر وراثت و مالیات بر ارث، امور محجورین و نصب قیم
 7. اهدای جنین و تنظیم قرارداد رسمی اجاره رحم
 8. محاسبات حقوقی اعم از مهریه، ارث

تماس: 09144094117

آدرس: تبریز، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

مینا علوی

وکیل مینا علوی

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های ذیل، بعنوان یک وکیل معتمد در راستای احقاق حقوق شهروندان محترم، فعالیت می نماید:

 1. دعاوی خانواده، طلاق توافقی، طلاق یک جانبه و ارائه مشاوره های راهبردی در جهت تحکیم روابط زوجین
 2. دعاوی ارث، تقسیم ماترک و اخذ گواهی حصر وراثت
 3. دعاوی ملکی، تنظیم قراردادهای فروش و مشارکت در ساخت، ابطال و فسخ قراردادها
 4. دعاوی مطالبات حقوقی؛ چک و سفته و …
 5. مسلط به حقوق کسب و کار و امور قرارداد نویسی (تنظیم قراردادهای سرمایه گذاری و مشارکت و …)
 6. فعالیت در زمینه شرکت های تجاری، امور ثبت شرکت ها و برند و کمک به راه اندازی استارت آپ ها
 7. دعاوی کارگری و کارفرمایی و تنظیم قراردادهای کار
 8. مشاوره در پرونده های مالیاتی
 9. مشاوره در امور داوری و دعاوی آن

برای مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و اعطای وکالت، می توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 با تعیین وقت قبلی مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09143172852

آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

حسین یوسفی

 حسین یوسفی-وکیل از ما

مشاور حقوقی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور قضایی، حسین یوسفی نیز می‌تواند برای حل پرونده‌های خانوادگی به شما بسیار کمک کند. وی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری تبریز بوده و به عنوان کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه سراسری تبریز به شماره پروانه 1638، کار وکالت را انجام می‌دهد.

این وکیل باتجربه تا کنون پرونده‌های زیادی را در زمینه دعاوی خانواده پذیرفته و هر کدام را با توجه به موضوع مورد نظر، حل نموده است. افرادی که از وکیل یوسفی برای دفاع از خود در دادگاه کمک بگیرند، می‌توانند در سریع‌ ترین زمان ممکن شاهد نتایج ویژه‌ای باشند و در هزینه‌های شان هم صرفه جویی کنند.

آدرس : تبریز، خیابان شیرازی، ساختمان شهریار، طبقه 3

تماس : 09122914429

فاطمه جاوید مهر

 فاطمه جاوید مهر-وکیل از ما

یکی دیگر از بهترین وکلا خانواده در تبریز که دارای پروانه وکالت به شماره 23446 بوده، فاطمه جاوید مهر نام دارد. این وکیل خوش برخورد مهارت بسیار زیادی در کار خود دارد و اجازه نمی‌دهد اختلاف بیشتری در بین خانواده‌ها به وجود بیاید.‌ خانم جاوید مهر برای رفع مشکلات خانوادگی، از راهکارهای به خصوصی بهره می‌گیرد و نمی‌گذارد زمانی که در اختیارش است، بیهوده هدر برود.

ایشان از تجربه کاری خود برای دفاع از موکلین در دادگاه استفاده می‌کند‌ و قبل از هر چیزی، مشاوره لازم را به مراجعه کنندگان می‌دهد تا بعداً با مشکلات احتمالی مواجه نشوند و اقدامات صحیح را هم انجام دهند.

آدرس : تبریز، خیابان شیراز، ساختمان استاد شهر وکیلیار، طبقه 4

تماس : 04133301280

جواد سربازی

 جواد سربازی-وکیل از ما

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در تبریز حتما از افراد با تجربه در این زمینه کمک و راهنمایی بگیرید تا بعداً دچار پشیمانی نشوید. توجه داشته باشید جناب آقای سربازی یکی از بهترین وکلای خانواده تبریز به حساب می‌آید که سابقه کار درخشان و قابل قبولی دارد.

وی برای رفع مشکلات خانوادگی در دادگاه از روش‌های اصولی استفاده می‌کند و در اولین مرحله سعی بر جلب رضایت موکلین دارد. وکیل سربازی با پشتکار و اراده عالی که دارد، جلو می‌رود و نسبت به کار تعهد ویژه‌ای دارد.

آدرس : تبریز، نبش کوچه شهید علیپور، ساختمان آیفر، طبقه 1، واحد 4

تماس : 09143000673

محمدعلی رامین

 محمدعلی رامین-وکیل از ما

محمدعلی رامین وکیل پایه یک دادگستری، در شهر تبریز انواع پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده را می‌پذیرد و آن‌ها را به بهترین صورت بررسی می‌کند. این وکیل معروف علاوه‌بر دعاوی خانوادگی، در زمینه دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی هم مهارت دارد و می‌تواند اقدامات لازم را برای حل آن‌ها به موقع انجام دهد.

برخورد محترمانه و دوستانه آقای محمدعلی رامین موجب شده موکلین با او احساس راحتی داشته باشند و به راحتی تمام مشکلات خود را با وی در میان بگذارند. از این جهت اگر شما هم به دنبال یک وکیل رازدار و صبور هستید تا با کمک او پرونده خانوادگی خود را حل کنید، بهتر است از وکیل رامین کمک بگیرید.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 6، واحد 1

تماس : 09141153953  

فهیمه گوگردچی

 فهیمه گوگردچی-وکیل از ما

فهیمه گوگردچی وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت به شماره 21583 بوده و سابقه کار طولانی مدتی دارد. ایشان برای حل دعاوی خانوادگی از راه‌های مناسبی بهره می‌گیرد و می‌تواند به شما کمک کند خیلی سریع‌تر مشکلات‌تان را حل کنید. وکیل گوگردچی به جز پرونده‌های خانوادگی، تا به امروز پرونده‌های حقوقی، ثبتی، ملکی، کیفری و شرکتی زیادی نیز داشته است.

وی از وجدان و تعهد کاری برخوردار است و نمی‌گذارد حق افراد پایمال شود. لازم به ذکر است که تمام اقدامات این وکیل خبره به صورت قانونی بوده و اصلا نیازی نیست نگران به وجود آمدن مشکلات بیشتری باشید.

آدرس : تبریز، اول سعدی، طبقه فوقانی بانک مهر اقتصاد

تماس : 09141033788

راضیه طهماسب نژاد

 راضیه طهماسب نژاد-وکیل از ما

این وکیل پایه یک دادگستری تبریز، در زمینه دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، مطالبه مهریه و حضانت تخصص قابل توجهی دارد و می‌تواند از حقوق موکلین خود به نحو عالی دفاع کند. خانم طهماسب نژاد دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی بوده و آخرین مدرک تحصیلی او کارشناس ارشد حقوق خصوصی است.

وکیل راضیه طهماسب نژاد کار وکالت خود را از سال 1391 آغاز نموده و با ویژگی‌های مانند برخورد محترمانه، صبر بالا، نفوذ کلام، آگاهی کافی، آشنایی با قوانین و امانت داری توانسته طی این مدت، توجه افراد زیادی را به حرفه خود جلب نماید.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، طبقه سوم

تماس: 09144120489

الهام میدانی

 الهام میدانی-وکیل از ما

وکیل الهام میدانی، از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شده و دارای پروانه وکالت به شماره 477 است. وی بیش از 20 سال سابقه وکالت در حل انواع پرونده‌های خانوادگی دارد و دقت زیادی برای رفع مشکلات موکلین خود به کار می‌برد.

کسانی که پرونده خانوادگی خود را به دست وکیل میدانی بسپارند، می‌توانند بدون مراجعه زیاد و انجام کارهای هزینه‌بر، نتیجه قابل قبولی به دست آورند و به مشکلات‌شان خاتمه دهند. پس در صورتی که با قوانین دادگاه آشنایی کافی ندارید، بهتر است حتما از وکیلی باسابقه همچون سرکار خانم الهام میدانی راهنمایی بخواهید.

آدرس : تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، طبقه چهارم

تماس : 09143230071

اصلی ترین وظایف وکیل خانواده

به طور معمول هر وکیلی دارای وظایف خاصی بوده و باید این وظایف را به بهترین شکل ممکن انجام دهد تا به مشکل برنخورد. از این‌ رو لازم است بدانید اولین و مهم‌ ترین وظیفه وکیل خانواده در دعاوی خانوادگی مختلف، برقراری سازش و صلح بین موکل و طرف مقابل دعوا بوده که اهمیت زیادی دارد.

یکی دیگر از مهم‌ ترین وظایف وکیل خانواده در تبریز، اجرای عدالت و دفاع از حق موکل خود جهت موفقیت و پیروزی در پرونده است. همان‌ طور که در قبل نیز گفته شد وکیل خانواده باید موکل خود را قبل‌ از هر چیزی به‌ خوبی با قوانین دادگاه آشنا کند تا به‌ صورت ناخواسته و غیر عمد، دست به اقدامات نامناسبی نزند.

رسیدگی به‌ موقع و پیگیری اصولی نیز از دیگر وظایف اصلی وکیل خانواده بوده که باید به آن توجه کافی داشت. وکیلی که وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، خیلی سریع‌تر به نتیجه دلخواه می‌رسد و موفقیت‌های بیشتری نیز به دست می‌آورد.

به همین دلیل تا حد امکان سعی کنید شخصی را برای دفاع از خود و پیگیری پرونده‌تان انتخاب کنید که وظیفه شناس باشد و کارهای لازم را هم بدون نقص یا کم کاری انجام دهد.‌ در غیر این صورت احتمال مواجه شدن با مشکلات برای‌تان بیشتر خواهد شد و حتی ممکن است متحمل ضررهای غیرقابل جبرانی شوید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل در تبریز

کلام آخر

حال که به‌ خوبی با بهترین وکلا خانواده در تبریز آشنا شدید، بهتر است از میان اسامی نام برده شده، یک وکیل باتجربه و کاربلد را انتخاب کنید. فراموش نکنید انتخاب وکیلی مناسب به دانش و مهارت زیادی نیاز دارد و کسانی که بدون انجام تحقیقات لازم این کار را انجام می‌دهند، بعداً با مشکلات گسترده‌تری رو به رو خواهند شد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتما سابقه کاری و میزان مهارت فرد مورد نظرتان را بررسی کنید و در صورت قابل قبول بودن، تصمیم نهایی خود را بگیرید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا