مهاجرت

5 تا از بهترین وکیل مهاجرت در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله به بررسی و تحلیل بهترین وکیل مهاجرت در تبریز می پردازیم تا افرادی که به جستجوی بهترین وکیل مهاجرت و یا موسسه های مهاجرتی خوب هستند، در مدت زمان کوتاهی بتوانند امور حقوقی خود را به این وکلا و یا موسسه ها بسپارند.

در واقع به دلیل تمایل به مهاجرت در کشور های مختلف به امید آینده ای بهتر، درخواست افراد هم برای اخذ وکیل مهاجرتی بیشتر شده است به دلیل اینکه هر کشوری دارای قوانین و مقررات خاص خودش می باشد و آگاهی کامل در این زمینه فقط از عهده یک وکیل حاذق و خبره در امور مهاجرت بر می آید که با تجربه ی سالیانه اش و تحصیلاتی که در این زمینه داشته بتواند به این امور رسیدگی کرده و بهترین خدمات را به مردم ارائه دهد. پیچیدگی و سختی انجام این کار برا هیچ کسی پوشیده نیست زیرا اداره مهاجرت با سخت گیری هایی که برای مهاجرین در نظر گرفته است نمی توان نسبت به این موضوع بی تفاوت بود و از کسی راهنمایی و مشورت نخواست.

قطعا اگر انتخاب درستی برای اخذ وکیل مهاجرتی داشته باشید، تمامی امور و مراحل کاری را با سرعت عمل بیشتری انجام خواهید داد و به موفقیت خواهید رسید پس اخذ یک وکیل خوب و مجرب مهارجرتی را دست کم نگرفته و نسبت به آن توجه داشته باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مهاجرت در تبریز چه کسی است؟

بهترین وکیل مهاجرت در تبریز کسی است که به امور مهاجرتی تسلط داشته باشد و با تمرکز و تسلط بر قوانین حقوقی، بهترین مشاوره ها و پیشنهادات را به موکلین خود ارائه دهد. مهارت بالای یک وکیل مهاجرتی سبب می شود تا پرونده های مهاجرتی با سرعت عمل بالاتری انجام پذیرد و با نتایج قابل قبول تری مواجه شود. برطبق آمار، افرادی که از وکلای متخصص در امور مهاجرت استفاده کرده اند، پرونده آن ها با موفقیت زیادی روبرو شده است و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کرده اند.

یک وکیل مهاجرتی با سرعت بالایی می تواند به تمامی امور مهاجرتی رسیدگی کند و با جمع آوری مدارک و اسنادی که برای مهاجرت لازم است، به روند انجام کار کمک بسیار زیادی داشته باشد. در واقع مدارک و اسناد مهاجرتی باید تکمیل شده باشد تا رد ویزا توسط اداره مهاجرت صورت نگیرد. بنابراین با تحقیق و پرس جو از افراد قابل اعتماد، می توان بهترین وکیل مهاجرت در تبریز را شناخت و کلیه امور مهاجرتی را به او واگذار کرد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین موسسه مهاجرتی در کلیک کنید

شرکت مهاجرتی ادیسه

شرکت مهاجرتی ادیسه

موسسه مهاجرتی ادیسه سالهاست که در شهر تبریز مشغول به امور تخصصی مهاجرتی است. این موسسه تخصص بالایی در اخذ ویزا، پاسپورت و اقامت دارد و مشاوره های مهاجرتی بسیار مفیدی و کاربردی را به مردم شهر تبریز ارائه می دهد و مشاورین آن عضو شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا هستند که در این موسسه به مردم خدمات مشاوره ای در خصوص مهاجرت را ارائه می دهند. موسسه مهاجرتی ادیسه یکی از معتبرترین موسسات حقوقی مهاجرت از نظر مردم می باشد که بهترین وکیل مهاجرت در تبریز، در این موسسات مشغول به فعالیت می باشند. با مراجعه به این موسسه، به شما کمک می شود که مهاجرتی بی دردسر همراه با راهکار های اصولی را داشته باشید و بهترین خدمات مهاجرتی از طرف این موسسه به شما ارائه داده شود تا به نتایج دلخواه خود دست پیدا نمایید.

شماره تماس: 04133248288

آدرس: تبریز، بلوار دانشگاه، برج شهر، طبقه 8، واحد N8

موسسه مهاجرتی سلکت ویزا

موسسه مهاجرتی سلکت ویزا

شرکت مهاجرتی سلکت ویزا خدمات مهاجرتی به کشور های استرالیا و نیوزلند را به مردم ارائه می دهد و به طور مستقیم نظارت وکلای رسمی اداره مهاجرت در دو کشور استرالیا و نیوزلند را در دفتر نمایندگی اصلی خود به عهده دارد. این شرکت مهاجرتی به ارائه مشاوره های حرفه ای می پردازد و به پرونده های متقاضیان مهاجرت، رسیدگی کرده و با توجه به شرایط شان، بهترین روش پیشنهادی برای مهاجرت را ارائه می دهد.

در این شرکت بهترین وکیل مهاجرت در تبریز به کار و تخصص در این امور مشغول است و مشکلات مهاجرتی مردم این شهر را حل و فصل می کند تا مهاجرتی ساده تر داشته باشند. با مراجعه به این موسسه مهاجرتی، می توانید از وکلای خبره که سالهاست در این زمینه مشغول به کار هستند، کمک بخواهید و با توجه به شرایط خود بهترین روش مهاجرتی را انتخاب نمایید.

شماره تماس: 04133321907

آدرس: تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان اوحدی، ساختمان آرزو، طبقه اول

مهاجرت اندیشان آینده سپهر

مهاجرت اندیشان آینده سپهر

موسسه مهاجرت اندیشان آینده سپهر، از گروهی متعهد و مجرب تشکیل شده است که با سابقه 6 سال فعالیت، خدمات حرفه ای مهاجرتی را در اختیار مردم شهر تبریز قرار می دهد و بهترین پیشنهادات و روش های مهاجرتی را به متقاضیان عرضه می کند. این موسسه موفق به 135 پذیرش از دانشگاه های کشور آمریکا، استرالیا و کانادا بوده است و دارای مجوز رسمی از وزارت علوم از سه کشور پر طرفدار کانادا، آمریکا و استرالیا است. همچنین این موسسه به شما کمک می کند تا در صورت انجام نشدن پروسه مهاجرت، عودت وجه به متقاضی انجام شود. موسسه مهاجرت اندیشان آینده سپهر، بهترین وکیل مهاجرت در تبریز را دارد که دلسوزانه به موکلین و متقاضیان خدمات حقوقی مهاجرتی را ارائه می دهد. با مراجعه به این موسسه می توانید از خدماتی که برای شما در نظر گرفته شده، استفاده نمایید و سپس تمامی امور مهاجرتی را با خیالی آسوده به آن ها بسپارید.

شماره تماس: 04133352170

آدرس:  تبریز، آبرسان، برج سفید یک، طبقه 5، واحد دی

موسسه مهاجرتی گلدن وست

موسسه مهاجرتی گلدن وست

شرکت مهاجرتی گلدن وست یکی از شرکت های مهاجرتی معتبر است که در زمینه اخذ اقامت در شهر پرتغال فعالیت دارد. این شرکت مشاوره های رایگان مهاجرتی را در اختیار مردم شهر تبریز قرار می دهد و از مراحل اخذ ویزا و شرایط آن تا مرحله دریافت آن، در کنار متقاضیان خواهد بود. این شرکت مهاجرتی خدماتی را از قبیل خرید ملک، ثبت شرکت، اخذ ویزا و غیره را در کشور پرتغال را برای متقاضیان فراهم می کند و با ارائه مشاوره و راهکار های مناسب، اخذ اقامت را در کوتاهترین زمان وکمترین هزینه انجام می دهد. اگر قصد سفر به پرتغال را دارید می توانید به این موسسه مهاجرتی مراجعه کرده و با توجه به شرایط مربوطه ، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه می دهند.

شماره تماس: 04133335385

آدرس: تبریز، ولیعصر، فلکه بزرگ، جنب شرکت آذرگشت ملکی، پلاک 2، طبقه اول

موسسه مهاجرتی علم ویرا

موسسه مهاجرتی علم ویرا

موسسه مهاجرتی علم ویرا یکی از موسسات مهاجرتی در تبریز است که در زمینه مهاجرت تحصیلی به ترکیه، روسیه و آذربایجان و  همچنین 5 کشور دیگر به فعالیت می پردازد. این موسسه تمامی امور کاری را بدون هیچ گونه پیش پرداختی و به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد و خوسبختانه موفق به 200 پرونده موفق به صورت سالیانه در خصوص مهاجرت تحصیلی نیز می باشد.

شماره تماس: 04133101100

آدرس : تبریز، بلوار استاد شهریار، جنب اداره بهزیستی، ساختمان 22، طبقه 1، واحد f1

ویژگی های بهترین وکیل مهاجرت در تبریز

 • تسلط کامل بر زبان انگلیسی و آشنایی با دیگر زبان های خارجی
 • تسلط کامل بر قوانین حقوقی و مهاجرتی کشور های مختلف
 • آشنایی کامل با اصطلاحات رایج و غیر رایج در زمینه امور مهاجرت
 • سرعت عمل  بالا در هنگام پاسخگویی به متقاضیان و مهاجران
 •  فن بیان عالی و قدرت کلامی بالا در هنگام بیان مطالب تخصصی برای مراجعین و مهاجرین
 • تخصص کافی در کلیه امور مهاجرتی و آمار بالای موفقیت در پرونده های پیشین مهاجرتی
 • اخلاق مدار و برخورداری از وجدان کاری در حین رعایت صداقت کامل با متقاضیان
 •  تحصیلات دانشگاهی خوب و بالا در زمینه حقوق بین الملل یا گذراندن دوره های مهاجرت
 • برقراری ارتباط درست با موکلین و مراجعینش و ارائه پیشنهادات درست با توجه به شرایط فعلی آن ها
 • داشتن تحصیلات مربوط به مهاجرت و بین الملل در جهت تسلط به قوانین مهاجرتی
 • صداقت و صراحت در هنگام ارتباط با موکل و بیان مشکلات مربوطه
 • ارائه مشاوره های تخصصی و پاسخ به تمامی سوالات موکل
 • تلاش برای رساندن موکل به نتایج دلخواه
 • جمع آوری و تکمیل مدارک برای ارائه به سفارت

مزیت های اقدام از طریق موسسه های مهاجرتی

اقدام به مهاجرت از طریق موسسه های مهاجرتی معتبر، می تواند نیمی از مشکلات را حل نماید. موسسه های مهاجرتی وکلای بسیار حاذق و خبره ای را در مجموعه خود دارند که دارای مجوز فعالیت هستند و تجربه بالایی در زمینه های مهاجرتی دارند و می توانند کمک های بسیار زیادی را به مردمی که قصد مهاجرت دارند را داشته باشند. بدون کمک و مشورت خواستن از وکیل مهاجرتی خوب، نمی توان به نتایج خوب دست پیدا کرد. هر وکیل مهاجرتی با توجه به در نظر گرفتن شرایط کاری هر فرد، راه حل های مناسب را به او ارائه می دهد تا مهاجرتی بی دردسر و بی دغدغه را داشته باشد. در ادامه به مهم ترین مزیت های اقدام از طریق موسسه های مهاجرتی و کمک از وکلای مهاجرتی می پردازیم:

 • بررسی پرونده و شرایط افرادی که قصد مهاجرت دارند برای کشور مورد نظر خود را دارند
 • ارائه راه حل های مناسب و راهکار های تست شده و قانونی
 • انجام امور صفر تا صد تمامی مراحل کاری اخذ ویزا به صورت کاملا قانونی
 • قرارداد رسمی فی مابین همراه با ضمانت مالی
 • افزایش شانس بیشتر در موفقیت پرونده
 • سرعت عمل بالا در تمامی مراحل مهاجرتی
 • آگاهی کامل در مورد اطلاعات و قوانین بروز شده از کشور مقصد توسط وکیل

مهم ترین خدمات مهاجرتی

موسسه های مهاجرتی خدمات مختلفی را ارائه می دهند و برخی از آن ها در یک یا دو حوزه از مهاجرت فعال هستند. به مهم ترین خدمات مهاجرتی که توسط موسسه های مهاجرتی انجام می شود می پردازیم:

  1. مهاجرت کاری: این نوع از مهاجرت، مهاجرتی است که طرفدار زیادی دارد و افراد برای کسب درآمد بیشتر و داشتن شغلی ایده آل، به کشور های دیگر مهاجرت می کنند. شرایط کاری و درخواست نیروی کار توسط برخی کشور ها در حال انجام است و از مزایای زیادی هم برای برای مهاجران برخوردار است.
  2. مهاجرت برای زندگی : خیلی از خانواده ها برای داشتن آینده ای بهتر برای خود و فرزندانشان، تصمیم به مهاجرت می گیرند که معمولا این نوع مهاجرت از طریق خرید ملک امکان پذیر است که دارای شرایط ویژه ای می باشد.
  3. مهاجرت تحصیلی : اکثریت جوانان برای رسیدن به شغل ایده آل و یا تحصیل در دانشگاه های خوب، از طریق تحصیلی به کشوری دیگر مهاجرت می کنند تا بتوانند به اهداف خود دست پیدا نمایند.
  4. مهاجرت از طریق ازدواج : نوع دیگری از مهاجرت وجود دارد که از طریق ازدواج شکل می گیرد. بدین صورت که برطبق قوانین بین المللی که در اکثریت کشور های دنیا وجود دارد، ازدواج با یک فردی که تابعیت همان کشور را دارد سبب اخذ ویزای شهروندی به همسرش خواهد شد و می تواند به کشور مقصد سفر کرده و در کنار همسرش زندگی کند که در برخی مواقع مشکلاتی به وجود می آید که نیاز است تا توسط وکیل حل شود.

کلام آخر

اخذ یک وکیل خوب برای پرونده های مهاجرتی از مهم ترین کارهایی است که بعد از تصمیم پس از مهاجرت باید انجام گیرد. وکلای خوب و مجرب با بهره گیری از دانش حقوقی و مهاجرتی که داشته اند و با در نظر گرفتن شرایط متقاضیان، روش های درست و مناسب را به آن ها ارائه می دهند و مشاوره های مفیدی را در اختیار آنان قرار می دهند. یک وکیل مهاجرتی به دور از هرگونه نقض قوانین و در چارچوب کاری، بهترین خدمات حقوقی مهاجرتی را به موکلینش ارائه می دهد و بهترین و مناسب ترین راه مهاجرتی را با توجه به شرایطی که موکلش دارد به او پیشنهاد می دهد تا دچار مشکلات در طی مسیر نشود.

پروسه مهاجرتی ممکن است یک پروسه زمانبر باشد و نیاز به صبر و تحمل بالایی در این خصوص است که با اخذ یک وکیل خوب و خبره مهاجرتی، سبب می شود تا پروسه کاری در مدت زمان کمتری انجام شود و سپس متقاضی دچار ضرر و زیان هایی در این مسیر نشود. پس نیاز است تا با آگاهی و تحقیقات کامل این مسیر طی شود تا به نتیجه دلخواه رسید و بهترین سفر و اقامت را در کشور های دیگر تجربه کرد. بنابراین پیشنهاد می شود تا این مقاله را با دقت مطالعه نمایید تا به شما در انتخاب یک وکیل خوب و حاذق برای وکیل مهاجرتی کمک شود.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا