مهاجرت

5 تا از بهترین وکیل مهاجرت در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

مهاجرت یکی از موضوعات مهمی است که باید از بهترین وکیل مهاجرت در شیراز کمک گرفت زیرا هر کشوری قوانین مهاجرتی خاص خود را دارد و هر شخصی که بخواهد مهاجرت کند باید بتواند مراحل اجرایی مهاجرت را به طور اصولی انجام دهد. مهاجرت انواع مختلفی دارد که وکیل با توجه به شرایط هر فرد، بهترین پیشنهاد را به او داده تا ویزای او توسط سفارت صادر شود. در واقع هیچ کسی به جز یک وکیل نمی تواند پیگیر امور مربوط به ویزا و مهاجرت باشد و با راهنمایی های یک وکیل است که می توان شرایط مهاجرتی را آسان کرد و به خوبی به پیش برد.

بیشترین دلایل مهاجرت اقتصاد، فقر، تحصیل، کار، مسائل سیاسی و فرهنگی، مسائل امنیتی و غیره می باشد که هر انسانی به دلیل داشتن یک زندگی بهتر به کشور های دیگر مهاجرت می کنند. در این مقاله نگاهی داریم بر شرایط مهاجرت و معرفی بهترین وکیل در شیراز که با کمک آن ها بتوان، مسائل مهاجرتی را به بهترین شکل انجام داد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مدارک لازم و ضروری برای مهاجرت

به طور کلی مدارک برای مهاجرت در هر کشور و در هر روش مهاجرتی متفاوت است. ولی مدارکی هستند که به صورت عمومی برای مهاجرت لازم می باشد که باید به سفارت ارائه داده شوند و به کمک بهترین وکیل مهاجرت در شیراز می تواند آماده و تکمیل شود. این مدارک شامل:

  • پاسپورت معتبر
  • مدارک هویتی شامل شناسنامه و کارت ملی همراه با ترجمه آن ها
  • سند ازدواج (در صورت تاهل)
  • پر کردن فرم‌های سفارت
  • رسید پرداخت هزینه‌های مربوطه
  • نامه تمکن مالی بانک
مطالب مشابه: برای مشاهده 5 تا از بهترین وکیل مهاجرت کلیک کنید

موسسه مهاجرتی راسا

موسسه مهاجرتی راسا

موسسه مهاجرتی رابین آتی ساز آزاد مهر که به نام راسا هم شناخته شده است دارای مجوز رسمی با شماره 96837 از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان امور دانشجویان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در زمینه اخذ پذیرش در تمامی مقاطع تحصیلی از دانشگاه های کانادا و استرالیا اقدام به فعالیت می کند و تخصص این موسسه در زمینه اعزام دانشجو به کشور های استرالیا و کانادا می باشد. موسسه مهاجرتی راسا، به وظایف اش به خوبی عمل کرده و در قبال مراجعه کنندگان و مهاجرینش، مسئولیت دارد. همچنین این موسسه در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی برای دانش آموزان در مقاطع دبستان و دبیرستان را در کشور های استرالیا و کانادا به عهده دارد و بهترین وکیل مهاجرت در شیراز در این موسسه مشغول به کار می باشند.

شماره تماس: 07136289708

آدرس: شیراز، بلوار مطهری شمالی (زرگری)، نبش کوچه 6، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 50

موسسه مهاجرتی لوتوس

موسسه مهاجرتی لوتوس

موسسه حقوقی مهاجرتی لوتوس در شهر شیراز واقع شده است و سال ها تجربه موفق در زمینه مهاجرتی را بر عهده دارد. این موسسه وکلای مجرب مهاجرت از کشور های آلمان، انگلستان، کانادا، فرانسه، امارات متحده عربی، ترکیه و غیره را دارد و با راهنمایی های درست و اصولی با توجه به شرایط مهاجر، بهترین خدمات را به او عرصه می کند.

موسسه مهاجرتی لوتوس، مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویانی که قصد خروج از کشور ایران را دارند، به عهده می گیرد و خدماتی را مانند سرمایه گذاری و راه اندازی بیزنس، اسپانسر شیپ ایالتی، پیگیری پرونده های ریجکتی یا رد شده و غیره را  توسط بهترین وکیل مهاجرت در شیراز در این موسسه انجام می گیرد و دارای نیروی های دیگر کاری، ماهری است که به مردم خدمات مهاجرتی را مشاوره می دهند.

طرح مشاوره و نظارت تحصیلی مستمر ویژه مهاجرت، مخصوص دانش آموزان و دانشجویان مشتاق به ادامه تحصیل در خارج از ایران و مهاجرت. موسسه حقوقی مهاجرتی لوتوس با سالها تجربه موفق و بهره گیری از وکلای مجرب و رسمی مهاجرت در کشورهای کانادا، آلمان، انگلستان، فرانسه، امارات متحده عربی و ترکیه مشاور امین و راهنمای صادق شما در مهاجرت است.

شماره تماس: 07132344127

آدرس موسسه: شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 7، ساختمان صبا، طبقه 4، واحد 2

نگین مهاجر آسیا

نگین مهاجر آسیا

موسسه مهاجرتی نگین مهاجر آسیا, دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری می باشد که در زمینه ی اخذ پذیرش ویزای دانشجویی در اتریش، مالزی و انگلستان توسط بهترین وکیل مهاجرت در شیراز به فعالیت مشغول می باشد. یکی از اهداف اصلی این موسسه، ارتقا سطح کیفیت تحصیلی دانشجویان در مسیر مهاجرت تحصیلی است که از لحظه اول که شامل پذیرش تحصیلی تا اخذ ویزای دانشجویی است در کنار آن ها می باشد و تجربه ی 15 ساله ی خود را در اختیار آنان قرار می دهد.

شماره تماس: 36364156-71

آدرس: شیراز، معالی آباد، ساختمان یونیک،  طبقه دوم، واحد 6

موسسه مهاجرتی امیران

موسسه مهاجرتی امیران

موسسه ی حقوقی مهاجرتی امیران سالهای زیادی است که در زمینه های حقوقی و مهاجرتی، فعالیت خود را آغاز کرده است و از سال 1388 به مردم خدمات مهاجرتی و حقوقی را ارائه می دهد. این موسسه مهاجرتی، بیش از 40 وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاوران بین الملل را در دفاتر خود دارد که مشاوره های بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهند. موسسه مهاجرتی امیران اطلاعات مهاجرتی را در مورد پزشکی، تحصیلی، ویزاهای کوتاه مدت و بلند مدت، ویزاهای تجاری و غیره را برای مردم دارد و مهاجرت را در کشور های کانادا، ایتالیا، آلمان، امارات و غیره را با توجه به شرایط مهاجر انجام می دهد و بهترین راهکار ها را به آنان پیشنهاد می دهد.

شماره تماس: 07136357544

آدرس: شیراز، کوی وحدت (بلوار پرستار)، بعد از مجتمع نگین، بعد از کوچه 3، ساختمان 206، طبقه دوم واحد 3

موسسه مهاجرتی طرح بزرگ

موسسه مهاجرتی طرح بزرگ

موسسه مهاجرتی طرح بزرگ، دارای مجوز رسمی مهاجرت می باشد و بهترین وکیل مهاجرت در شیراز در این موسسه مشغول به فعالیت تخصصی است و خدمات مهاجرتی از قبیل مهاجرت کاری، اعزام تحصیلی و کاری، مشاوره سرمایه گذاری و تحصیلی و غیره می پردازد. این موسسه طرح ادامه تحصیل را در بیش از 10 کشور جهان را دارد و در معتبرترین دانشگاه های دنیا، امکان دریافت بورسیه را برای مهاجرین واجد شرایط انجام می دهد. همچنین پکیج های صفر تا صد مهاجرت را به همراه شرایطی ساده و ایمن در اختیار دانشجویان قرار می دهد و مهاجران کمک می کند تا شرایطی بسیار خوب برای مهاجرت را داشته باشند.

شماره تماس:  07136302955

آدرس: شیراز، کوی وحدت (بلوار پرستار)، بعد از مجتمع نگین، بعد از کوچه 3، ساختمان 206، طبقه دوم واحد 3

مطالب مشابه: برای مشاهده 10 تا از بهترین موسسه مهاجرتی کلیک کنید

متداول ترین روش های مهاجرتی که باید از وکیل کمک گرفت

متداول ترین روش های مهاجرتی را در این مقاله شرح می دهیم. البته تمامی این روش ها، نیاز به مشورت و راهنمایی های یک وکیل خبره در امر مهاجرت دارند تا بتوانند به درستی انجام گیرند. در واقع یک وکیل با در نظر گرفتن شرایط فعلی مربوط به متقاضی، بهترین و بی خطر ترین روش مهاجرتی را به او پیشنهاد داده و سپس او را راهنمایی می کند تا اقدامات لازمه را انجام دهد بنابراین در این شرایط می توان از بهترین وکیل مهاجرت در شیراز کمک گرفت. انواع روش های مهاجرتی به شرح ذیل می باشد:

مهاجرت از طریق تحصیل: مهاجرت تحصیلی این روزها خیلی در حال انجام است و خیلی از افراد ترجیح می دهند تا در دانشگاه های معتبر و در رشته های مورد علاقه خود، در کشور های دیگر به تحصیل بپردازند. در واقع کسی که برای انجام تحصیل به کشوری مهاجرت می کند، جزو شهروندان آن کشور محسوب نمی شود و پس از اتمام تحصیل، موظف است تا کشور را ترک کند. ولیکن اگر به هر دلیلی در آن کشور ازدواج کرده و یا کار پیدا نماید، باید ویزای خود را به مهاجرتی تغییر دهد.

مهاجرت از طریق ازدواج: اگر که با شهروندی در کشور دیگر، ازدواج صورت گیرد، از این طریق می توان به آن کشور مهاجرت کرده و ویزای ازدواج بگیریم. تمامی کشور ها در دنیا، این امتیاز را به شهروندان خود داده که به همسر خود درخواست ویزای مهاجرتی را بدهند.

مهاجرت از طریق تولد: این نوع از مهاجرت، به این صورت است که اگر فرزند در خاک آن کشور متولد شود، کودک پاسپورت آن کشور را دریافت کرده و تابعیت آن کشور را خواهد گرفت. همچنین در برخی کشور های دیگر مثل کانادا، با متولد شدن فرزند در آن کشور، اقامت کانادا را دریافت خواهند کرد از حق امتیاز شهروندی برخوردار خواهند شد.

مهاجرت از طریق کار: با داشتن شغل در یک کشور، می توان اقامت آن کشور را بدست آورد. همچنین علاوه بر زندگی در آن کشور، می توان از امتیازات شهروندی در آن کشور بهره مند شد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: امروزه سرمایه گذاری در کشور های توسعه یافته، بسیار انجام می شود و با استفاده از سرمایه گذاری، می توان علاوه بر سود بالا و کسب درآمد خوب، از امتیازات و فرصت های مهاجرتی در آن کشور به طور مادام العمر استفاده کرد.

وظایف اصلی یک وکیل مهاجرتی

بهترین وکیل مهاجرت در شیراز، در ابتدا به مشاوره ی مهاجرتی به متقاصیانی که قصد مهاجرت دارند، می پردازد. در این جلسات مشاوره، اطلاعات قانونی و صحیحی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و تمامی اقداماتی که باید برای مهاجرت انجام شود به مراجعه کننده گفته می شود. در این شرایط متقاضی تصمیم می گیرد که تمامی امور را به وکیل بسپارد یا بخشی از آن را به واگذار نماید. سپس پس از تصمیم نهایی متقاضی، قرارداد وکالتی که به طور شفاف و مشخصی بیان شده، بین وکیل و متقاضی منعقد شده و تمامی وظایفی که وکیل قرار است انجام دهد در این قرارداد، شرح داده می شود. همچنین میزان هزینه ای که بین طرفین، توافق شده است هم، در این قرارداد شرح داده می شود. سپس قرارداد امضا شده و اقدامات توسط وکیل برای انجام امور مهاجرتی انجام می شود.

وکیل مهاجرتی وظیفه دارد تا تمامی اقدامات حقوقی، اداری و غیره را که مربوط به مهاجرت است را انجام دهد، به طوری که هیچ کدام از این مراحل نیازی به حضور موکل نداشته باشد. تمامی این وظایف باید در قرارداد ذکر شده باشد و وکیل وظیفه دارد تا تمامی آن ها را به طور قانونی انجام دهد. سپس وکیل باید موکش را از تمامی مراحلی که انجام داده است آگاه سازد و او را در جریان تمامی کارهای حقوقی مهاجرتی قرار دهد.

در کنار امور کاری و تخصصی مهاجرت، یک وکیل باید خلق و خوی خوبی داشته باشد و شرایط موکلین خود را درک کند و به آن ها دلسوزانه کمک کند. همچنین وکیل موظف است از مراحل ابتدایی تا مراحل انتهایی در کنار موکل حضور داشته باشد و به تمامی امور حقوقی مهاجرتی آن ها رسیدگی نماید.

انجام جلسات مشاوره برای پاسخ به سوالات موکلین، می تواند آن ها را آگاه تر سازد و ابهاماتی برای شان به وجود نیاید. وکیل در انجام پروسه های کاری و مهاجرتی باید با موکلش صادق باشد و با صراحت در مورد مشکلات پرونده و روند کار، با او صحبت کند و سپس با هر مرحله از انجام کار، طی گزارشاتی، موکل را در جریان تمامی امور کاری قرار دهد.

هزینه ی حق الوکاله ای وکلای مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت در شیراز با استفاده از کاری که برای موکل خود انجام می دهد، هزینه ای را بابت امور وکالتی خود دریافت می کند که این هزینه به صورت توافقی با موکل مطرح شده و سپس به طور شفاف در قرارداد وکالتی فی مابین نوشته شده است.

میزان حق الوکاله ی پرونده های مهاجرتی، براساس سختی کار و نوع ویزای مهاجرتی تعیین می گردد. مثلا برخی موکلین هستند که شرایط سخت تری نسبت به سایر مهاجران دیگر دارند یا مثلا چندین بار ریجکت شده اند، این شرایط می تواند هزینه ی انجام کار وکلا را بالاتر ببرد زیرا شرایط سخت یک موکل، نیاز به زمان کاری بیشتری دارد.

کلام آخر

برای مهاجرت به هر طریق و هر روشی، نیاز به داشتن اطلاعات کامل است زیرا قوانین در هر کشوری متفاوت است و در صورت ناآگاهی و نقص قوانین، ممکن است رد ویزا یا ریجکتی اتفاق بیفتد و برای درخواست مجدد برای ویزا، شانس پذیرفته کردن کاهش پیدا کند. از این رو باید پروسه مهاجرت به شکل صحیحی انجام شود تا ویزا از طرف سفارت صادر شود. در این مقاله به بررسی شرایط مهاجرت می پردازیم که با آگاهی در این مورد، بهتر بتوانید شرایط را به پیش ببرید و تصمیم درستی برای مهاجرت خود داشته باشید.

مهاجرت از گذشته تا به الان همواره وجود داشته است ولی شکل و نوع آن تغییر یافته است. خصوصا امروزه که به دلیل درخواست های زیاد برای مهاجرت، سخت گیری های سفارتی هم بیشتر شده است و دلایل و اثبات کافی باید برای سفر وجود داشته باشد، در غیر اینصورت با ردی ویزا مواجه خواهید شد.

اصلی ترین کار وکلا این است که به شما کمک کند تا این مراحل را به درستی به پیش ببرید و دلایل و اثبات کافی را با استفاده از مدارک موجود در پرونده به کمک وکیل، به سفارت ارائه دهید. وکیل مهاجرتی با توجه به تجربه ای پیشین، بهترین راهکار ها و روش ها را به شما ارائه می دهد و درصد موفقیت در ویزا شدن را بالا می برد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا