مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا【2023】✈️

انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کانادا، سبب می شود تا در طول مسیر از راه ها و روش های خواسته شده وکیل، استفاده کرده و از او کمک بخواهید تا بهترین راهکارها را به شما ارائه دهد تا در طول مسیر دچار مشکلاتی نشده و یا ویزایتان به دلایل مختلف رد نشود.

اگر نصمیم به مهاجرت به یک کشور پیشرفته با امکانات رفاهی را دارید، مهاجرت به کشور کانادا بهترین فرصت می باشد زیرا این کشور به دلیل امکانات رفاهی و شرایط اقتصادی خوبی که دارد، در صدر کشورهای محبوب برای مهاجرت قرار گرفته و هر ساله ایرانیان زیادی با استفاده از بهترین روش مهاجرت به کانادا تصمیم به سفر می گیرند.

بعد از تصمیم برای مهاجرت، تنها دغدغه ای که وجود دارد این است که حالا باید چکار کنم، از چه کسی کمک بگیرم و یا چه کسی می تواند دلسوزانه به من کمک کند. پاسخ به این سوال بسیار واضح است زیرا تنها کسی که می تواند در این مسیر زمانبر و البته پیچیده به شما کمک کند، انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کانادا می باشد.

در این مقاله به صفر تا صد امور مهاجرتی در کانادا و انتخاب و شاخص های یک وکیل خوب مهاجرتی پرداخته تا بتوانید مهاجرت راحت و بی دردسری را داشته باشید.

چرا کشور کانادا را برای مهاجرت انتخاب کنم؟

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

کشور کانادا، کشوری ثروتمند و پیشرفته و چند فرهنگی می باشد که دارای طبیعت بسیار زیبا و بکری است که از لحاظ کاری و زندگی جزو شرایط خیلی خوب برای هرکسی محسوب می شود. این کشور اقتصاد بسیار خوبی را دارد و در سالهای اخیر تبدیل به یک کشور مهاجرپذیر شده است و هرساله ایرانیان زیادی برای داشتن یک زندگی بهتر توام با آرامش، به این کشور مهاجرت می کنند.

برای مهاجرت به کانادا، متقاضی باید شرایطی را داشته باشد تا موفق شود ویزای کانادا را اخذ کند. این شرایط شامل: سن، مدرک زبان، مهارت کاری، سوابق کاری، تجربه کاری و غیره می باشد که توسط اداره مهاجرت مورد بررسی قرار می گیرد. البته برای اخذ ویزای کانادا روش های متفاوتی وجود دارد که بر اساس این روش ها، شرایط برای اخذ ویزا هم قدری متفاوت می شود.

برای اخذ ویزای کانادا می توان از روش های مختلف مانند ویزای کار به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، ویزای سرمایه گذاری کانادا و یا ویزای تحصیلی به کانادا استفاده کرد که هر کدام از آن ها قوانین مربوط به خودشان را دارند و با توجه به در نظر گرفتن شرایط خود، می توان یکی از این روش ها را با کمک بهترین وکیل مهاجرت به کانادا انتخاب کرد.

شرایط مهاجرت به کشور کانادا

دولت کانادا برای اخذ ویزای کانادا به طریق های مختلف، شرایطی را وضع کرده است که متقاضی برای مهاجرت، باید این شرایط را داشته باشدتا بتواند ویزای کانادا را اخذ کند. شرایطی نظیر میزان سطح تحصیلات، سن، سوابق کاری، میزان مهارت و تخصص و غیره که توسط اداره مهاجرت مورد بررسی و بازبینی قرار می گیرد.

یکی از راحت ترین روش های مهاجرتی در کانادا، مهاجرت کاری با اکسپرس انتری می باشد که متقاضی حداقل باید امتیاز 67 را از 100 امتیاز کسب کند. بنابراین برای تصمیم به مهاجرت باید در ابتدا، شرایط خود را نظر گرفته و سپس اقدام کنید.

مدارکی که برای مهاجرت به کانادا الزامی می باشد: گذرنامه معتبر، ارائه عدم سوپیشینه، برگه سلامت، 2 قطعه عکس و پرداخت هزینه ویزای کانادا می باشد.

وکیل مهاجرتی به کشور کانادا

وکیل مهاجرتی به کانادا

خیلی از متقاضیان بعد از تصمیم گیری به کشور کانادا، در جستجوی فردی متخصص در زمینه اخذ ویزا هستند تا به آن ها در انجام این امور کمک کند. بنابراین کمک گرفتن از بهترین وکیل به کانادا و مشورت با او، می تواند شما را در پیش بردن مراحل اجرایی کار جلو بندازد. خصوصا در هنگام تکمیل مدارک که این قسمت مهم ترین قسمت ماجرا می باشد و با کوچکترین نقصی در مدارک، امکان رد شدن ویزای شما وجود دارد، بنابراین وکیل مهاجرتی می تواند در کامل کردن مدارک متقاضی، کمک بسیار زیادی به او کند.

از آنجایی که کشور کانادا جزو کشورهای مهاجر پذیر شناخته شده است ولی این کشور دارای قوانین سفت و سختی هم می باشد که قطعا بدون مشورت با یک فرد متخصص و یک وکیل مهاجرتی، نمی توان از این مراحل به سادگی عبور کرد و ممکن است که هزینه و زمان زیادی در طی این مسیر از بین برود.

وکیل مهاجرتی با تجربه و مهارتی که در این زمینه دارد، بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار خواهد گذاشت و در مراحل کاری و پیش بردن آن کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

یک وکیل مهاجرتی خوب و موفق، علاوه بر سوابق کاری بسیار خوب در زمینه مهاجرت، باید دارای تحصیلات خوبی در این زمینه هم باشد و همچنین دارای سوابق درخشان و کارنامه ای پربار با کسب پرونده های موفق زیاد در زمینه مهاجرتی باشد. از آنجایی که متقاضی تمام امور مهاجرتی خود را به وکیلش می سپارد، پس وکیل باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا متقاضی را به اهدافش رسانده و صفر تا صد امور مهاجرتی را برای او انجام دهد.

همچنین وکیل مهاجرتی باید متقاضی را در جریان انجام کارها قرار دهد و گزارش کار ماهانه تهیه کرده و به متقاضی اش در مورد مراحل کاری این پروسه، توضیحاتی را دهد.

هزینه وکیل مهاجرت

هزینه وکیل مهاجرتی، بستگی به نوع ویزا، پیچیدگی های پرونده، زمانبر بودن آن و میزان سطح تجربه وکیل متفاوت می باشد. در واقع یک وکیل مهاجرتی در ابتدا با برگزاری مشاوره اولیه و بررسی شرایط فعلی متقاضی، بررسی های لازم را انجام داده و روش پیشنهادی را به او اعلام می دارد، سپس بر اساس نوع ویزا و شرایط متقاضی و زمانبر بودن پرونده، هزینه را به متقاضی اعلام می دارد.

در واقع وکلا بابت مشاوره، پرکردن فرم و راهنمایی هایی که ارائه می دهند، هزینه هایی دریافت می کنند که این هزینه ها معمولا بین 250 تا 800 دلار متغیر می باشد.

در برخی مواقع هم نیاز است که پرونده شما تجدیدنظر شود و یا ممکن است بنا به دلایلی ویزایتان رد شود و نیاز باشد تا برای درخواست مجدد از یک وکیل مهاجرتی کمک بگیرید. پس قبل از تصمیم برای اخذ ویزا، باید شرایط مالی خود را در نظر گرفته تا بهتر بتوانید در مسیر پروسه ویزا، مشکلات مالی خود را حل کنید.

شرایط خاص متقاضیان مهاجرتی

برخی افراد با توجه به شرایط خاصی که دارند، حتما باید یک وکیل مهاجرتی اختیار کنند تا بتوانند این مراحل را به خوبی پشت سر بگذرانند.

شرایط خاص متقاضی دارای موارد زیر می باشد:

  1. اخراج شدن یا دیپورت شدن متقاضی در کشوری که در گذشته بوده است، باعث می شود تا نتواند ویزای کشور موردنظرش را دریافت کند بنابراین این موضوع باید توسط وکیل مهاجرتی مورد بررسی قرار گیرد.
  2. در صورتی که جواب ویزای شما مدت زمان زیادی به طول انجامیده است، بنابراین بهتر است تا یک وکیل مهاجرتی اخذ کرده تا شرایط موجود را بررسی کرده و در صدد رفع مشکل آن برآید.
  3. متهمی که دارای جرم بوده است، باید توسط وکیل، مدارکی را ارائه دهد، تا توسط کشور مقصد مورد بازبینی قرار گیرد.
  4. داشتن شرایط پزشکی مثل بیماری خاص متقاضی که باید به کمک وکیل، مدارک پزشکی  متقاضی به کشور مقصد ارائه داده شود
  5. اگر با یک فرد مقیم کانادا ازدواج کرده اید و یا به تازگی طلاق گرفته اید، باید به کمک وکیل مهاجرتی این موضوع را اثبات کنید که مثلا طلاق شما ربطی به موضوع اقامتی شما نداشته است
  6. افراد مسن و یا افراد کم سنی که قصد مهاجرت دارند، باید با کمک وکیل مهاجرتی این پروسه را انجام دهند. وکیل مهاجرتی در این شرایط، راهنمایی های لازم را انجام داده و فرم های مربوط به آن را پر خواهد کرد.
  7. اگر به هر دلیلی کارفرمای شما با شرایط فعلی تان همکاری نمی کند و همین موضوع سبب شده است تا پروسه ویزای شما زمانبر شود، بنابراین بهتر است تا از یک وکیل مهاجرتی در این امر کمک بگیرید تا با راهنمایی های ایشان، تغییری در روند کاریتان ایجاد شود.
  8. اگر که با استفاده از روش ازدواج، در حال مهاجرت به کشور کانادا هستید و شرایط ازدواج تان با مشکل روبرو شده است مانند مرگ یا طلاق، بهتر است تا از یک وکیل مهاجرتی خبره کمک بگیرید.

راهکارهای مختلفی برای مهاجرت وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و مهاجرت به کمک اسپانسرشیپ اشاره کرد. با مراجعه به مؤسسات حقوقی که در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کنند، شما می‌توانید در راستای این اهدافی که برای خود ترسیم کرده‌اید قدم بردارید و از خدمات مشاوره مجموعه بهره‌مند شوید.

جستجوی بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

جستجوی بهترین وکیل مهاجرتی به کانادا

یکی از دغدغه های مهاجران به کشور کانادا، جستجوی بهترین وکیل مهاجرت است. وکیلی که بتوان به او اعتماد و اطمینان کرد، خصوصا وکلایی که دارای سوابق و تجربه بالایی در این زمینه باشند، تجربه پرونده های مختلف را داشته لند و در این زمینه راهکارهای مفیدی به شما ارائه خواهند داد. متاسفانه برخی وکلا، هزینه های گزاف از متقاضیان گرفته و در نهایت کار خاصی را برای آن ها انجام نمی دهند و همین موضوع باعث می شود تا ویزای آن ها توسط اداره مهاجرت ریجکت یا رد شود.

بنابراین اگر هرکدام از روش های مهاجرتی را مانند: کاری، سرمایه گذاری، تحصیلی و غیره را که انتخاب کرده اید و به جستجوی یک وکیل خبره مهاجرتی هستید تا به شما کمک کند بهتر است که از راه های درست و مطمعن جلو بروید. یکی از راه های جستجوی وکیل مهاجرتی خوب، مراجعه به موسسه های حقوقی معتبر در زمینه مهاجرت می باشد. زیرا در این موسسات حقوقی، وکیل های بسیاری مشغول به فعالیت هستند. بنابراین شما می توانید با توجه به شرایط و اهدافی که دارید از خدمات مشاوره ای در این مجموعه های حقوقی استفاده کرده و سپس یک وکیل مهاجرتی خیلی خوب را برای کار خود برگزینید.

اگر هم ساکن شهر تهران هستید، موسسه های حقوقی زیادی وجود دارد که می تواند در این شرایط به شما کمک کند. اما قبل از مراجعه به موسسه های حقوقی در تهران، حتما در مورد آن و میزان پرونده های موفق مهاجرتی و همچنین مجوز آن، تحقیق و پرس و جو کنید زیرا متاسفانه هنوز موسساتی هستند که بدون مجوز در حال فعالیت هستند و فعالیت شان غیرقانونی می باشد.

موسسات حقوقی با راهنمایی هایی که به شما ارائه می دهند و بسته به موقعیت فعلی که دارید، وکیل های پیشنهادی مجموعه شان را به شما ارائه می دهند و یا جلسات مشاوره ای را با وکیل برای تان تنظیم می کنند که در ابتدا با وکیل یک مشاوره داشته باشید و در نهایت اگر مورد رضایت شما واقع شد سپس این وکیل را برای پروسه مهاجرتی خود انتخاب کنید. معمولا مشاوره با وکیل در موسسات حقوقی در تهران، دارای هزینه می باشد که هزینه های هریک از وکلا با توجه به میزان سوابق شان، متغیر است.

کلام اخر

همانطوری که می دانید بعد از تصمیم به مهاجرت برای کانادا، راه طولانی و پیچیده ای را در پیش خواهید داشت. از این نظر این راه ممکن است پیچیده به نظر برسد، زیرا قوانین در کشور کانادا، با توجه به روش های مهاجرتی متفاوتی که وجود دارد سخت می باشد. بنابراین به کسی نیاز است تا قوانین مهاجرتی در کشورها را شناخته و به مراحل اخذ ویزا به صورت کاملا قانونی آگاه باشد.

وکیل های بسیار باتجربه و خبره ای در زمینه مهاجرتی در حال فعالیت هستند که سالهاست در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند. بنابراین اعتماد و اطمینان به آن ها باعث می شود تا یک فرد باتجربه به شما در بسیاری از زمینه های مهاجرتی کمک کند و بهترین راهکارها را به شما ارائه دهد.

وکیل های بسیار حاذقی در تهران وجود دارند که در امور مهاجرتی دارای سوابق بسیار خوبی هستند و دارای پرونده های موفق بسیار زیادی هم در این زمینه ها بوده اند، حتی خیلی از افراد از شهرستان های مختلف به تهران آمده تا امور مربوط به مهاجرتی خود را به آن ها واگذار کنند، بنابراین با تحقیق و پرس جو می توان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را پیدا کرده و پرونده خود را به او بسپارید.

چگونه می توانم بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را پیدا کنم؟

با مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می توان وکیل های مهاجرتی با سابقه را پیدا کرد.

چه مدارکی برای مهاجرت به کانادا لازم است؟

گذرنامه معتبر، ارائه عدم سوپیشینه، برگه سلامت، 2 قطعه عکس و پرداخت هزینه ویزای کانادا
5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا