مهاجرت

5 تا از بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

در تبریز هم افراد زیادی وجود دارند که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند و درخواست برای بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز را دارند. به طورکلی امروزه موسسه های مهاجرتی زیادی در شهرهای مختلف خصوصا کلانشهرها به وجود آمده است که هدف آن ها کمک و راهنمایی به امور مهاجرتی برای مهاجران نیز می باشد. موسسه های مهاجرتی تمام تلاش خود را در جهت به انجام رساندن مراحل های اصولی مهاجرت برای مردم به کار می برند.

همه ی ما می دانیم که پرسه های مهاجرتی بسیار پیچیده و زمان بر می باشند و نیاز به یک شخص متخصص یا تیمی حرفه ای در این مسیر می باشد تا با کمک آن ها بتوان کلیه ی مدارک مهاجرتی را کامل کرد و بهترین راه را جهت مهاجرت انتخاب کرد. بنابراین در این مقاله به نکات مهم در مورد انتخاب بهترین موسسه های مهاجرتی می پردازیم تا دچار سردرگمی در این خصوص نشده و انتخابی درست را داشته باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز چه موسسه ای می باشد؟

بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز به موسسه ای گفته می شود که مسئولیت و تعهد بالایی در مقابل کلیه ی اموری که برعهده گرفته است را داشته باشد. موسسه های مهاجرتی به تمامی امور مربوط به مهاجرتی از هر حیطه ای آشنایی کامل دارند و مشاوره های تخصصی را در خصوص امور مهاجرت با توجه به شرایط متقاضی ارائه می دهند.

همچنین داشتن تیمی حرفه ای و زبده از وکلای مهاجرتی در این موسسه ها، سبب می شود تا روال کاری به بهترین شکل انجام گیرد و متقاضیان مهاجرت دغدغه ی لازمه را در خصوص انجام مراحل کاری مهاجرتی نداشته باشند.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین موسسه مهاجرتی کلیک کنید

موسسه مهاجرتی ادیسه

بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز

موسسه مهاجرتی ادیسه در شهر تبریز واقع شده است و تخصص کافی را در زمینه ی اقامت، اخذ پاسپورت و ویزا را دارد. این موسسه تیمی از مشاورین متخصص که عضو شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا هستند را دارد و فعالیت های مهاجرتی خود را در دیگر شهر های ایران مانند اصفهان، مشهد، شیراز تا به امروز آغاز کرده است و یکی از معتبرترین موسسات مهاجرتی شناخته شده است.

شماره تماس: 04133248288

آدرس: تبریز، بلوار دانشگاه، برج شهر، طبقه 8، واحد N8

موسسه مهاجرتی علم ویرا

بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز

موسسه مهاجرتی علم ویرا در تبریز مشغول به انجام فعالیت های مهاجرتی می باشد و در زمینه های مهاجرت تحصیلی به روسیه، آذربایجان، ترکیه و کشورهای مختلف دیگر فعالیت دارد. موسسه علم ویرا مزایا های مختلفی را برای متقاضیان مهاجرت در نظر گرفته است و یکی از این مزایاهای بسیار خوب، انجام کلیه امور مهاجرتی از صفر تا صد بدون پیش پرداخت و به صورت کاملا تضمینی نیز می باشد.

این موسسه مشاوره های تخصصی را به صورت کاملا رایگان در اختیار عموم مردم قرار می دهد و انتخاب رشته و دانشگاه کشور مقصد را هم به صورت رایگان در اختیار متقاضیان علاقمند به تحصیل در کشورهای خارجی انجام می دهد. موسسه مهاجرتی علم ویرا سالانه بیش از 200 پرونده موفق در زمینه های مهاجرتی را عهده دار است و یکسال پشتیبانی رایگان هم پس از مهاجرت برای مهاجران ارائه می دهد.

شماره تماس: 04133101100

آدرس: تبریز، بلوار استاد شهریار، جنب اداره بهزیستی، ساختمان 22، طبقه 1، واحد f1

موسسه مهاجرتی سلکت ویزا

بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز

موسسه مهاجرتی سلکت ویزا خدمات مهاجرتی به استرالیا و نیوزلند را به عهده دارد که با نظارت مستقیم و حضور وکیل رسمی مهاجرت از دو کشور استرالیا و نیوزلند است است. این موسسه مشاوره های حرفه ای و تخصصی را به متقاضیان ارائه می دهد و به پرونده های متقاضیان جهت مهاجرت به استرالیا و نیوزلند رسیدگی به عمل می آورد.

شماره تماس: 04133321907

آدرس: تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان اوحدی، ساختمان آرزو، طبقه اول

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی از موسسه هایی است که با ارائه مشاوره های تخصصی در خصوص مهاجرت به افزایش آگاهی متقاضیان کمک می کند. این موسسه تمام تلاش خود را برای اخذ ویزاهای کشورهای مختلف دارد و با توجه به شرایط فعلی متقاضی و میزان بودجه ی در نظر گرفته شده، بهترین راه و روش را به او پیشنهاد می دهد.

شماره تماس: 04191009797

آدرس: تبریز، ولی عصر (عج)، چهار راه سعدی، برج مبین

موسسه مهاجرتی گلدن وست

بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز

موسسه مهاجرتی گلدن وست موسسه ای می باشد که به صورت تخصصی به ارائه مشاوره در خصوص اخذ اقامت پرتغال می پردازد و به تمامی شرایط ویزا شدن در پرتغال تسلط داشته و متقاضیان را راهنمایی می کند. این موسسه سریع ترین و بهترین راه را در اختیار متقاضیان می گذارد و در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه شما را راهنمایی می کند.

موسسه مهاجرتی گلدن وست در صورت واجد شرایط بودن متقاضی، کار را به صورت تضمینی انجام می دهد. منظور از تضمینی بودن بدین معنی است که درص ورت عدم توانایی و یا عدم موفقیت در پرونده، صفر تا صد هزینه ی ویزا به متقاضی عودت داده می شود البته اکثریت ویزاهای مربوط به این موسسه با موفقیت انجام شده و سوابق کاری بسیار خوبی را دارد.

شماره تماس: 04133335385

آدرس: تبریز، ولیعصر، فلکه بزرگ، جنب شرکت آذرگشت ملکی، پلاک 2، طبقه اول

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین موسسه مهاجرتی در کرج کلیک کنید

نکته های مهم جهت انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

تصمیم برای مهاجرت یکی از تصمیم های مهم در زندگی استو مراحل بعدی آن از مهم ترین مراحلی است که باید به آن توجه داشت. انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی برای انجام پروسه مهاجرتی تان می تواند مهم ترین مراحل کاری از مهاجرت باشد. نکته های مهمی برای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی وجود دارد که به شما کمک می کند تا دچار سردرگمی نشوید و مراحل کاری مهاجرت را به طور اصولی انتخاب نمایید.

 • هدف اصلی تان از مهاجرت انتخاب کنید

برای مهاجرت به کشورهای خارجی، روش های مختلفی وجود دارد که شامل تحصیلی، سرمایه گذاری، کاری و غیره می باشد. در ابتدا باید هدف اصلی تان از مهاجرت را تعیین نمایید تا بهتر راهنمایی شوید.

پس از اینکه هدف خود را از مهاجرت تعیین کردید باید موسسه مهاجرتی را انتخاب نمایید که به طور تخصصی به زمینه ی مهاجرت در خصوص اهدافتان بپردازد مثلا برخی موسسه های مهاجرتی هستند که فقط در حیطه تحصیلی فعالیت دارند یا برخی از آن ها فقط در حیطه سرمایه گذاری و یا کاری به فعالیت می پردازند. بنابراین هرچه که هدفتان شفاف تر و مشخص تر باشد، زودتر به نتیجه ی دلخواه خود خواهید رسید.

 • از موسسه های مهاجرتی انتخابی خود بازدید کنید

هر متقاضی، موظف است تا اطلاعات لازم و کافی را در خصوص موسسه های مهاجرتی مربوط به شهر خود را داشته باشد. بهتر است تا به صورت حضوری به این موسسه ها مراجعه نمایید و اطلاعاتی را در خصوص میزان انجام کار و موفقیت های پرونده های پیشین آن ها کسب نمایید. از این طریق می توانید زودتر به نتیجه ی دلخواه و انتخابی خود برسید.

نکته ی مهم این است که به ظواهر یک موسسه توجه چندانی نداشته باشید زیرا کیفیت کار یک موسسه و وجود وکلای خبره بسیار مهم تر از ساختمان یا مکانی است که موسسه در آن واقع شده است و ظواهر یک موسسه نمی تواند معیار و ملاک مناسبی برای یک موسسه مهاجرتی باشد.

 • برای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی عجله نداشته باشید

اولین گزینه برای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی، لزوما بهترین نیست و نباید با عجله و شتابزده عمل کرد. برای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز باید تحقیقات لازم و کافی را انجام دهید و سپس اقدام به انتخاب موسسه مهاجرتی برای پروسه کاری خود شوید.

 • از پشتیبانی و پیگیری موسسه مهاجرتی انتخابی خود، اطمینان حاصل نمایید

بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز باید پشتیبانی و پیگیر متقاضیانی باشد که پرونده خود را به آن ها سپرده اند. زمانی که یک موسسه مهاجرتی پرونده ی متقاضی را به عهده می گیرد موظف است تا مراحل مختلف اخذ ویزا، مصاحبه، مقدمات پذیرش را برعهده بگیرد. در واقع یک موسسه مهاجرتی موظف است تا صفر تا صد امور مهاجرتی را برعهده بگیرد و تمامی مراحل کاری را به صورت اصولی انجام دهد.

موسسه های مهاجرتی که پشتیبانی درست و مستمری را دارند از متقاضیان بیشتری در مقایسه با دیگر موسسه های مهاجرتی برخوردار هستند زیرا در پروسه های مهاجرتی، پیگیری های مستمر و مداوم همیشه نتیجه بخش بوده است.

 • تحقیقات لازم و کافی را انجام دهید

در هنگام انتخاب موسسه های مهاجرتی، تحقیقات لازم و کافی را انجام دهید و از مکان ها و افراد قابل اعتماد تحقیقات خود را شروع کنید. فضای مجازی می تواند کمک بسیار خوبی را در این زمینه به شما داشته باشد. همچنین سایت ها و مجلات حقوقی معتبر بسیار زیادی هستند که موسسه های حقوقی و مهاجرتی معتبری را به شما معرفی می کنند. سایت وکیل از ما تلاش خود را در این زمینه داشته است تا بهترین های موسسه های مهاجرتی را به شما معرفی نماید تا در مدت زمان کمتری به انتخاب موسسه مهاجرتی خود دست پیدا نمایید.

 • مجوز و سوابق کاری موسسه مهاجرتی را بررسی کنید

هر موسسه مهاجرتی که انتخاب کرده اید باید دارای مجوز معتبر باشد و همچنین دارای سوابق کاری بسیار خوبی باشد. موسسه های مهاجرتی قابل اعتماد هستند که سالها در زمینه های مهاجرتی فعال بوده اند و نمونه پرونده های موفق بسیار زیادی داشته اند. سوابق کاری یک موسسه بسیار مهم است و می تواند اعتماد شما را نسبت به موسسه انتخابی تان زیاد کند.

ویژگی های بهترین موسسه های مهاجرتی در ایران

ویژگی های بسیار مهمی برای موسسه های مهاجرتی وجود دارد که سبب می شود تا به عنوان بهترین ها نزد مردم انتخاب شوند و سبب تمایز آن ها به نسبت سایر موسسه های مهاجرتی می شود. این ویژگی ها از بهترین موسسه های مهاجرتی عبارتند از:

برخی از مهمترین ویژگی هایی که بهترین موسسات مهاجرتی کشور از آنها برخوردار بوده و موجب تمایز فعالیت این موسسات با سایر موسسات موجود می شوند عبارتند از:

 • فعالیت های درخشان در زمینه های مهاجرت

اطمینان به یک موسسه با فعالیت های درخشان آن است که انجام می شود. موسسه مهاجرتی که فعالیتهای درخشان و سوابق کاری خوبی را در کارنامه کاری خود داشته باشد موجب اعتماد و جلب اطمینان در متقاضیان مهاجرتی می شود.

توجه داشته باشید که فعالیت های موسسه مهاجرتی مورد نظر، به سوابق آن از جمله تاریخ تاسیس موسسه بستگی دارد. موسسه مهاجرتی که مدت زمان طولانی تری از تاسیس آن گذشته باشد و فعالیت‌های زیادی را در زمینه‌های مهاجرتی داشته باشد بر دیگر سایر موسسات مقدم است.
 • بهره مندی از تیم حرفه ای وکلای دادگستری

از دیگر مزایا و ویژگی هایی که یک موسسه مهاجرتی برتر می تواند داشته باشد، داشتن یک تیم حرفه ای از وکلای دادگستری در زمینه های مهاجرتی به صورت تخصصی می باشد. وکلای مهاجرتی دارای پروانه وکالت بوده و در زمینه امور مهاجرت می توانند به بهترین و تخصصی ترین شکل عمل نمایند و مراحل قانونی مرتبط با اخذ ویزا را انجام دهند.

 • داشتن مدیریت فعال و پویا

بهترین موسسه های مهاجرتی، دارای مدیری فعال و پویا هستند که خدمات شایان و قابل توجهی را به مردم ارائه می دهند. یک مدیر خوب برای موسسه مهاجرتی باید تسلط کافی و کامل را در امور مهاجرتی داشته باشد و تسلط به زبان های خارجی خصوصا زبان انگلیسی را داشته باشد.

 • صلاحیت و اخذ مجوزهای لازم برای مهاجرت

در مرحله اولیه انتخاب یک موسسه مهاجرتی نخستین چیزی است که باید به آن توجه کرد. صلاحیت و اخذ مجوزهای لازم یک موسسه مهاجرتی، برای مهاجرت لازم است. مجوز فعالیت در هر یک از موسسه های مهاجرتی از طرف وزارت علوم به مدت یک سال صادر می شود. در واقع داشتن یک مجوز به منزله رسمیت بخشیدن به فعالیت های آن موسسه است که به صورت رسمی و قانونی بر فعالیت های آن موسسه نیز می باشد.

 • مشاوره تخصصی

در اغلب موسسه های مهاجرتی مشاوره های تخصصی حتی به صورت رایگان به مردم ارائه داده می شود. امور مهاجرت و اخذ مدارک و مراحل آن،دارای فرآیندی به نسبت پیچیده و تخصصی می باشد بنابراین لازم است تا امور مهاجرتی توسط وکلای خبره و با سابقه کار انجام گیرد.

به منظور آشنایی با هر یک از این مراحل به صورت تخصصی، مشاوره توسط وکلا باید انجام پذیرد تا اعتماد و اطمینان شما در این خصوص فراهم گردد.

کلام آخر

به دلیل آمار بالای مهاجران در کشورهای خارجی، موسسه های مهاجرتی زیادی هم به وجود آمده است که برخی از آن ها بسیار حرفه ای عمل کرده و فعالیت های درخشانی را در زمینه ی مهاجرتی را داشته اند.

خوب عمل کردن موسسه های مهاجرتی سبب می شود تا مردم اعتماد بیشتری به موسسه ها داشته باشند و کلیه ی امور مربوط به مهاجرت خود را به آن ها بسپارند. موسسه های مهاجرتی که سالها در زمینه ی مهاجرتی تجربیات دارند بهتر می توانند به شما کمک کنند خصوصا موسساتی که ضمانت مالی را هم در صورت عدم موفقیت پرونده مهاجرتی جزو شرایط کاری خود می گذارند.

در این مقاله به نکات مهم در مورد انتخاب موسسه های مهاجرتی پرداخته ایم و ویژگی های یک موسسه ی مهاجرتی خوب را برای شما ارائه داده ایم.

3/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا