مهاجرت

5 تا از بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

کسانی که تصمیم به مهاجرت می گیرند باید بدانند که این مسیر پیچیده و پر پیچ و خم می باشد و نیازمند تکمیل مدارک، روند اجرایی و بررسی پرونده، مصاحبه با سفارت و ریزه کاری های دیگری که نیازمند مراجعه به بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان است. اگر تمامی امور مهاجرتی خود را به یک موسسه مهاجرتی معتبر بسپارید، تمامی مراحل کاری تان به طور اصولی انجام خواهد شد و دیگران نگران رد شدن ویزا نیستید زیرا ریجکتی و رد شدن ویزایتان، می تواند تاثیر منفی برای مهاجرت شما داشته باشد. دلایل ریجکتی ویزا متفاوت است و می تواند به علت تکمیل نبودن مدارک یا اثبات کافی برای مهاجرت به کشور مورد نظر و یا مشکل مالی باشد که تمامی این ها برای سفارت مهم بوده و ویزا ریجکت خواهد شد.

امروزه با توجه به آمار بالای مهاجرت، سخت گیری ها و قانون مندی سفارت ها هم بیشتر شده است و اگر کوچکترین نقصی در پرونده وجود داشته باشد ریجکتی در پرونده مهاجرتی اتفاق خواهد افتاد. بنابراین اگر قصد دارید تا در امور مهاجرتی خود موفق شوید، پیشنهاد می شود تا کلیه امور خود را به یک موسسه مهاجرتی خوب و معتبر بسپارید. در این مقاله سعی کرده ایم تا کار شما را راحت کرده و با مطالعه در این مقاله می توانید لیستی از موسسه های مهاجرتی را مشاهده کرده و سپس امور حقوقی و مهاجرتی خود را به این موسسه ها بسپارید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونه بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان را بشناسیم؟

بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان به کسی گفته می شود که مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده باشد و پرونده های موکلین خود را بررسی کرده و نسبت به آن ها متعهد باشد.

یک وکیل مهاجرت باید سال ها کار خدماتی مربوط به مهاجرت را انجام داده باشد و نسبت به این امور تخصص بالایی داشته باشد. داشتن تجربه و مهارت بالای یک وکیل، سبب می شود تا وکیل مشکلات پرونده های مهاجرتی را بشناسد و با توجه به شرایط موکل اش، راه حل های کاربردی را به او ارائه دهد تا در مدت زمان کمتری او را به نتایج مربوطه برساند.

وکیل مهاجرتی به تمامی اصول و مراحل کاری مهاجرت آشنا و آگاه است و به راحتی می تواند موکلین خود را راهنمایی کرده و به آن ها راهکار هایی را برای اخذ ویزا در کشور مورد نظرشان را ارائه دهد. همچنین با توجه به شرایط متقاضی، می تواند به او پیشنهاد داده که چه نوع ویزایی برای او مناسب تر است و درصد موفقیت او را افزایش خواهد داد.

در شهر اصفهان با توجه به جمعیتی که در آن وجود دارد، درخواست افراد برای مهاجرت کم نیست و افراد زیادی در این شهر تمایل به مهاجرت را خواهند داشت. در واقع با اخذ بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان، می توان در وقت و هزینه صرفه جویی کرده و درصد ریجکتی ویزا پایین آمده و سپس به نتایج مطلوب دست پیدا کرد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین موسسه مهاجرتی کلیک کنید

موسسه مهاجرتی ملک پور

موسسه مهاجرتی ملک پور

موسسه مهاجرتی ملک پور یکی از موسساتی است که زیر نظر آقای امیر محمد ملک پور آغاز گردید و به عنوان یکی از نام آورترین و معتبر ترین موسسه های مهاجرتی کشور در بین مردم شناخته شده است. این موسسه مهاجرتی در زمینه های مختلف مانند مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و غیره در اکثر کشور ها مانند کانادا، اتریش، فرانسه، آلمان، آمریکا، هلند و غیره به مردم مشاوره و راهنمایی می دهد و با توجه به شرایط فعلی که دارند، بهترین راهکار ها را به آن ها ارائه می دهد.

شماره تماس: 021149196000

موسسه مهاجرتی کنپارس

موسسه مهاجرتی کنپارس وکیل

شرکت کنپارس شرکتی کانادایی است که قوانین آن براساس مقررات دولت فدرال کانادا و دولت استان کبک ثبت شده و زیر نظر آقای علی مختاری می باشد. ایشان عضو رسمی انجمن کانادایی که نظارت بر مشاورین مهاجرت CCIC می باشد و همچنین عضو کانون وکلا دادگستری تهران نیز است. این موسسه به تمامی هموطنان ایرانی و متقاضیان مهاجرت، خدمات حقوقی در رابطه با مهاجرت را ارائه می دهد و به آن ها کمک می کند تا با توجه به شرایط فعلی خود، مهاجرتی بسیار خوب داشته باشند.

شماره تماس: 03136262359

آدرس: اصفهان، خیابان شریعتی شرقی (مابین توحید و چهارباغ بالا)، روبروی بانک آینده، ساختمان الماس، طبقه نخست، واحد 4

موسسه مهاجرتی افق روشن

موسسه مهاجرتی افق روشن

موسسه مهاجرتی افق روشن سالهای زیادی است که در شهر اصفهان مشغول به کار مهاجرتی می باشد و سابقه درخشانی دارد. این موسسه وکلای حاذق و خبره ای را در زمینه های مختلف مهاجرتی داشته که مشاوره و راهنمایی های مفیدی به مردم ارائه می دهد. موسسه مهاجرتی افق سالهاست که در زمینه های مهاجرتی کاری، تحصیلی، ملکی، سرمایه گذاری و غیره به طور تخصصی فعالیت دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم شهر اصفهان ارائه می کند. همچنین این موسسه با توجه به شرایط هر شخص، بهترین روش مهاجرت را پیشنهاد می دهد. موسسه مهاجرتی افق روشن به عنوان یکی از بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان در بین مردم شناخته شده است.

شماره تماس: 03132664253

آدرس: اصفهان، چهار راه نقاشی، خیابان شریف واقفی

موسسه مهاجرتی کاوش

موسسه مهاجرتی کاوش

موسسه مهاجرتی کاوش به عنوان یکی از بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان مشغول به کار است و در بین مردم شناخته شده است. این موسسه سابقه ای 23 ساله در امور مهاجرتی دارد و در زمینه امور مشاوره ی شغلی در کشور کانادا به طور تخصصی فعالیت دارد و به مردم مشاوره می دهد. موسسه مهاجرتی کاوش با درک درست و آگاهی به مشکلات شغلی در کشورمان و در نظر گرفتن شرایط کار در کانادا، به متقاضیان کمک می کند تا به کانادا اعزام شده و در زمینه های مختلف مشغول به کار شوند و آینده ای بسیار خوب را برای خود رقم بزنند.

شماره تماس: 32227842 (31)

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ عباسی، پاساژ افتخار، طبقه 4، واحد 519

موسسه مهاجرتی ویزا یکصد

موسسه مهاجرتی ویزا یکصد

موسسه مهاجرتی ویزا یکصد تمامی امور مهاجرتی و روادید بین المللی را انجام می دهد و دارای سابقه ای 15 ساله است. این موسسه به صورت کاملا قانونی و تخصصی در حوزه های مختلف مهاجرتی به مردم کمک کرده و خدمات خود را در اختیار مراجعین و متقاضیان مهاجرت قرار می دهد. همچنین موسسه ویزا یکصد به عنوان یکی از بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان مورد اعتماد مردم واقع شده است و موفقیت بی نظیری را برای اخذ ویزای هموطنان داشته است. با ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری در این موسسه، می توانید مشکلات خود را در خصوص مهاجرت مطرح کرده و سپس با کمک این موسسه، اقدام به مهاجرت نمایید.

شماره تماس: 91015010 (031)

آدرس: اصفهان،خیابان شیخ بهایی،بعدازچهارراه آذر ساختمان 365 طبقه اول

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل مهاجرت کلیک کنید 

متداول ترین شرایط برای اخذ وکیل مهاجرت

  1. ریجکتی یا رد ویزا : در صورتی که ویزای شما رد شد و یا از طرف سفارت ریجکت شدید نیاز است تا برای ارائه درخواست های بعدی، از یک وکیل مهاجرتی کمک بخواهید. وکیل درخواست تجدید نظر یا درخواست برای ویزا را به طور اصولی خواهد داشت.
  2.  اخراج : اگر متقاضی در کشوری که قبلا زندگی می کرده است، اخراج شده یا از ورود به آن کشور، محروم شده باشد باید از یک وکیل مهاجرت کمک بخواهد. یک وکیل مهاجرتی می تواند به متقاضی در این خصوص مشاوره بدهد.
  3. شرایط پزشکی : شرایط پزشکی و یا بیماری واگیردار متقاضی، می تواند مانع ورود او به کشور مورد نظر شود. در این شرایط اخذ یک وکیل حاذق الزامی می باشد.
  4. شرایط سنی برای افراد ۲۱ سال : دریافت اقامت دائم برای افراد مهاجر متفاوت است خصوصا برای افرادی که سن زیر 21 سال دارند. در واقع یک وکیل مهاجرتی با تشکیل پرونده برای فرزندان متقاضی، می تواند امکان مهاجرت را برای آنان فراهم کند.
  5. زمان انتظار طولانی و غیر معقول : زمانی که متقاضی درخواست برای ویزا را به سفارت داده باشد و پاسخ این درخواست طولانی و غیر معقول شده باشد، باید از یک وکیل کمک گرفت. وکلای مهاجرت با روند زمان و طولانی شدن آن آشنا هستند و می توانند با روش های کاربردی به موکلین خود کمک نمایند.

چگونه بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان را پیدا کنیم؟

بعد از تصمیم برای مهاجرت، پیدا کردن یک بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان کار سختی می باشد زیرا یک موسسه مهاجرت باید قابل اعتماد باشد تا بتوان پرونده مهاجرتی را که یک پرونده حساس و پیچیده است را به او واگذار کرد. معمولا افراد در این شرایط به جستجوی بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان هستند که تخصص بالایی در امور مهاجرتی داشته باشند تا راحت تر بتوان به او اعتماد کرده و پرونده را به وکیل بسپاریم.

یکی از راه های انجام کار مهاجرتی در شهر اصفهان به طور اصولی، مراجعه به موسسه های مهاجرتی است. برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی خوب، نیاز است تا مجوز موسسه و مجوز های کاریابی خارجی و اعزام دانشجو به خارج از کشور را بررسی کرده و نسبت به پرونده های موفق مهاجرتی که در آنجا انجام شده است، آگاه شد. همچنین با تحقیقاتی در مورد موسسه های مهاجرتی از وجود داشتن وکلای رسمی و حرفه ای در امور مهاجرت، می توان به نتایج خوبی برای واگذاری پرونده های مهاجرت به وکلا و موسسه های معتبر رسید.

بنابراین توصیه می شود تا با تحقیقات کلی از افراد معتبر، موسسه مهاجرتی خود را انتخاب نمایید زیرا برخی موسسه های مهاجرتی هستند که متاسفانه فاقد مجوز بوده و غیر قانونی مشغول به انجام فعالیت هستند و خسارات جبران ناپذیری را به متقاضیان مهاجرت وارد می کنند. برای تحقیقات لازمه برای موسسه های مهاجرتی، می توان به مجلات حقوقی مانند وکیل از ما مراجعه کرد. مجله حقوقی وکیل از ما، یکی از بزرگترین مجلات حقوقی در ایران است که موسسه های مهاجرتی زیادی را در هر شهر، به مردم معرفی می نماید و با توجه به شرایط مکانی و زمانی خود، می توان یکی از این موسسه ها را برای انجام کار خود انتخاب نمود.

واگذاری کلیه امور مهاجرتی به موسسات مهاجرتی، مزیت های بسیار زیادی را در پی خواهد داشت و به متقاضیان کمک می کند تا پرونده مهاجرتی شان با سرعت عمل بیشتری انجام گیرد و خسارات احتمالی در انجام کار هم جلوگیری به عمل آید.

هزینه ی موسسه های مهاجرتی در اصفهان

بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان در ابتدا به بررسی پرونده متقاضی می پردازد و شرایط او را بررسی می کند و سپس با شرایط موجود و فعلی که دارد هزینه ی انجام کار او را اعلام می دارد. البته بستگی به متقاضی دارد که بخواهد تمامی امور را به موسسه های مهاجرتی واگذار نماید یا بخشی از آن را. اکز که متقاضی صفر تا صد امور مهاجرتی را به موسسه های مهاجرتی در اصفهان واگذار نماید، طبیعی است که هزینه بیشتر خواهد شد. بنابراین هزینه های انجام کار این موسسه ها، به شرایط فعلی و پرونده ی متقاضی بستگی دارد. به عنوان مثال ممکن است متقاضی چندین بار ریجکتی یا رد ویزا در پرونده اش موجود باشد و این سبب می شود کار کمی پیچیده شود نسبت به کسی که هیچ گونه ریجکتی در پرونده اش ندارد.

کلام آخر

تصمیم برای مهاجرت در یک کشور دیگری، تصمیم بسیار مهمی است که این روزها خیلی از افراد یا خانواده های زیادی برای داشتن زندگی و آینده بهتری به کشور های دیگری مهاجرت می کنند. برای مهاجرت به کشور دیگری، نیاز است تا قوانین و مقررات مربوط به آن کشور را دانسته و با توجه به آن کشور، مدارک مربوطه و مراحل کاری را به درستی انجام داده تا دچار ردی ویزا نشویم زیرا با ردی ویزا، درصد ویزا شدن پایین خواهد آمد و همچنین دچار ضرر و زیان های مالی هم نیز می شویم.

موسسه های مهاجرتی معتبری در شهر های مختلف وجود دارد که همگی مشغول به انجام خدمات مهاجرتی هستند. در شهر اصفهان هم، موسسه های مهاجرتی وجود دارد که با توجه به شرایط فعلی، روش ها و راه حل های مناسبی را به شما ارائه می دهند تا با سرعت بالاتری مراحل ویزای شما انجام گیرد.

البته افرادی هستند که اخذ وکیل مهاجرتی برای آنان ضروری می باشد این افراد کسانی هستند که قبلا سابقه ریجکتی داشته اند و یا سابقه سوپیشینه دارند که باید از وکلای مهاجرتی کمک بگیرند تا شانس ویزا شدن خود را افزایش دهند.

بنابراین یک وکیل مهاجرتی می تواند از ابتدا تا انتهای مسیر با متقاضی همراه شود و به او کمک کرده تا مراحل کاری و اجرایی به درستی انجام گیرد. در واقع یک وکیل مانند یک نماینده حقوقی و پشتیبان خوب و دلسوز برای شما عمل کرده و می تواند در این مسیر پرپیچ و خم در کنار شما باشد.

3.9/5 - (7 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا