مهاجرتوکلا

10 تا از بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

ار آنجایی که مهاجرت جزو اموری است که نیازمند اقدامی هوشمندانه می باشد به همین دلیل، باید از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفت. در این مقاله قصد داریم تا بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز را به شما معرفی کنیم تا بیشتر با این موسسات و شرایط کاری آن ها آشنا شوید.

از گذشته تا به الان، ایرانیان به دلایلی مختلفی زیادی قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را داشته اند به ویژه کشورهای اروپایی و آمریکایی که علاقه مندان زیادی را دارد. در سال های اخیر هم شاهد افزایش مهاجرت ایرانیان زیادی بوده ایم که به دلیل همین افزایش و تقاضا، بهترین موسسه های مهاجرتی در ایران به وجود آمده اند تا خدمات زیادی را برای مردم داشته باشند.

در شهرهای مختلف ایران، خصوصا کلان شهرها موسسه های مهاجرتی زیادی مشغول به فعالیت هستند که دارای تیمی از وکلا می باشند که همگی آن ها دارای تجربه و مهارت های بالایی نیز می باشند و مشاوره های تخصصی را با توجه به شرایط متقاضی به او می دهند.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در اهواز کلیک کنید

وظایف اصلی که یک موسسه مهاجرتی باید انجام دهد

هر موسسه مهاجرتی وظایفی را برعهده دارد تا به واسطه ی وظایفی که دارد، شرایط و امور مهاجرتی را ساده تر نماید و در نهایت به موفقیت پرونده های متقاضیان کمک کند. در ادامه به بررسی وظایف اصلی موسسه های مهاجرتی می پردازیم:

 • نظم در کلیه ی امور و شفافیت و صداقت با متقاضیان برای هر موسسه مهاجرتی لازم و واجب است
 • ارائه مشاوره های تخصصی به متقاضیان با توجه به شرایط فعلی آن ها و در ارتباط با کلیه ی قوانین و روش های مهاجرتی
 • به دلیل تغییرات هرساله ای که در قوانین های کشورها به وجود می آید، بروزرسانی اطلاعات موسسه در مورد قوانین های مهاجرتی امری کاملا ضروری است
 • عقد قرارداد رسمی به صورت کاملا شفاف همراه با ضمانت مالی
 • برگزاری جلسات منظم با متقاضی و تهیه گزارش کار از روند پیشرفت مراحل کاری
 • انجام کلیه ی امور مهاجرتی از صفر تا صد به صورت کاملا قانونی

موسسه پیشگام آتی نگر کارون

موسسه پیشگام آتی نگر کارون

این موسسه در سال 1385 با هدف بر ارتقای سطح علمی دانشجویان و جوانان در جهت رسیدن به راه و مسیر درست تحصیلی تاسیس شده است و همچنان پر قدرت به فعالیت خود به صورت حرفه ای ادامه می دهد. این موسسه دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و مفتخر است تا متقاضیان را برای تحصیل در خارج از کشور به دانشگاه های معتبر مانند اروپا، استرالیا، کانادا و برخی کشورهای آسیایی برساند. موسسه پیشگام آتی نگر کارون، از کارشناسان متخصص و حرفه ای در زمینه مهاجرت بهره می گیرد و به پیشرفت علمی دانشجویان و متقاضیان کمک می کند. با مراجعه به این موسسه، کامل ترین اطلاعات در خصوص کشورهای مقصد را بدست خواهید آورد و تصمیمات درستی با توجه به شرایط فعلی خود خواهید گرفت.

خدمات اصلی این موسسه شامل اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبری است که مورد تایید وزارت علوم می باشد و سپس راهنمای متقاضیان در جهت اخذ ویزای تحصیلی از کلیه دانشگاه های معتبر است. همچنین پس از عزیمت دانشجویان به کشور مقصد، کمک و راهنمایی های این موسسه شامل حال آن هاخواهد بود، کمک هایی نظیر اجاره منزل، اخذ خوابگاه و مواردی از این قبیل خواهد بود.

تلفن تماس: ۰۶۱۳۲۲۰۱۵۸۹

آدرس: اهواز، میدان شهدا، ساختمان ۱۰۰۱، طبقه چهارم، واحد ۵/۸


شرکت بین المللی چیت سازان

چیت سازانشرکت بین المللی چیت سازان همراه با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، اعزام دانشجو و نیروی کار به کشور های مختلف را برعهده دارد و این نیرو ها را جهت توانمند سازی و خدمات آموزشی نیز آماده می کند. یکی از بزرگترین رمز های موفقیت این موسسه، حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اتاق بازرگانی، صنایع ایران و آلمان، پژوهشگاه و دانشگاه های معتبر در دنیا همراه با همکاری جمعی از اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان افراد با تجربه و باسواد در دانشگاه های معتبر دنیا است.

مزیت مهمی که این شرکت دارد این است که در صورت عدم موفقیت در پرونده، کلیه مبالغ به متقاضی عودت داده  می شود و این موضوع نشان دهنده، حسن نیت این شرکت می باشد تا  باعث حفظ آرامش متقاضیان شده و رضایت مندی آنان را جلب نماید. همچنین شرکت بین المللی چیت سازان ارائه مشاوره تخصصی و مفید را در زمینه های مهاجرتی، پژوهشی، آموزشی، مهندسی  و غیره ارائه می دهد و تمام هدفش ارائه بهترین خدمات نیز می باشد.

شماره تماس: 09166563729

آدرس: اهواز، طالقانی، روبه روی حسینیه اعظم، مجتمع پارس، طبقه اول


شرکت مهاجرتی پیشگام

پیشگام

شرکت مهاجرتی پیشگام یکی از بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز می باشد که کلیه خدمات مهاجرتی را به متقاضیان ارائه می دهد و سپس مشاوره های تخصصی را با توجه به شرایط متقاضی به آن ها ارائه می دهد. شرکت مهاجرتی پیشگام در  تلاش است تا رضایت متقاضیان خود را جلب کرده و خدمات مفیدی را برای آن ها  داشته باشد و بتواند بهترین شرایط را از لحاظ مهاجرتی به طریق های مختلف برای آن ها فراهم سازد.

شماره تماس: 06113376373

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان کیانپارس، خیابان نوزدهم غربی


موسسه حقوقی مهاجرتی نوین پاسارگاد

پاسارگادموسسه حقوقی مهاجرتی نوین پاسارگاد یکی از بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز می باشد که یکی از مهم ترین اهدافش، جلب رضایت مردم  و متقاضیانی که قصد مهاجرت دارند، می باشد و از اطلاعات کارشناسان مهاجرتی در زمینه های مختلف مهاجرت بهره گرفته و بهترین و مفید ترین خدمات حقوقی را به متقاضیانش ارائه می دهد. موسسه حقوقی مهاجرتی نوین پاسارگاد با در نظر گرفتن شرایط متقاضیان، پیشنهاد ها و راهکارهای بسیار خوبی را به آن ها ارائه می دهد تا بتوانند بهترین تصمیم را گرفته و سپس اقدام به مهاجرت نمایند.

شماره تماس: 34450551- 061

آدرس: استان خوزستان، اهواز، خیابان ظهرابی

موسسه مهاجرتی عدالت جویان اهواز

عدالت جویان

موسسه حقوقی مهاجرتی عدالت جویان اهواز یکی از موسساتی است که به واسطه اهدافی که دارد، بهترین مشاوره ها را در جهت آگاه سازی متقاضیانی که قصد مهاجرت دارد، می کند. این موسسه با توجه به پرونده متقاضی و میزان هزینه ای که برای کشور مقصد در نظر گرفته است، بهترین راهکارها را در اختیار متقاضی گذاشته تا او بتواند راهی درست و مطمعن را انتخاب نماید.

شماره تماس: 09026788808

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، پلاک 9

موسسه مهاجرتی فرتاک مهاجر

فرتاک مهاجرموسسه مهاجرتی فرتاک مهاجر یکی دیگر از بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز می باشد که مشغول به کار در حوزه مهاجرتی در زمینه های مختلف است. این موسسه مشاوره هایی را در خصوص مهاجرت به متقاضیان می دهد و شرایط اعزام آن ها را با توجه به کشور مقصد، آماده می کند. همچنین این موسسه در تلاش است تا رضایت متقاضیان خود را جلب نماید و سپس شرایط را برای آن ها فراهم سازد. موسسه مهاجرتی فرتاک مهاجر شرایط ها و خواسته های متقاضیان را بررسی کرده و سپس جوانب را در نظر گرفته تا بتواند پیشنهاد درست و اصولی را به متقاضیان ارائه دهد تا موجب آرامش و جلب رضایت آن ها شود.

شماره تماس: 09166096415
آدرس: اهواز، کمپلو شمالی، خیابان قصرشیرین، بین لادن و نامی، طبقه فوقانی، دفترقضایی

مهم ترین نکات درباره بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز

 1. موسسات مهاجرتی در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت هستند و خدمات مشاوره ای را در رابطه با موضوعاتی مانند کاری، سرمایه گذاری، تحصیلی، اقامت موقت، اقامت دائم و غیره را ارائه می دهند.
 2. بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز باید به تمامی حیطه های مخصوص مهاجرت تسلط داشته باشد و در همه ی زمینه ها فعالیت کرده باشد تا به چالش های مخصوص به آن آگاه باشد.
 3. موسسه مهاجرتی را انتخاب نمایید که مجوز فعالیت را داشته باشد و سالها تجربه در زمینه های مختلف مهاجرتی را کار کرده باشد. در واقع بررسی سوابق یک موسسه مهاجرتی از مهم ترین نکات در هنگام انتخاب است.
 4. موسساتی را در اولویت قرار دهید که در صورت عدم موفقیت، بازگشت وجه را داشته باشند. امروزه موسسه های معتبر زیادی به این صورت فعالیت می کنند. موسسه های مهاجرتی که عودت وجه در صورت عدم موفقیت پرونده جزیی از شرایط کاری شان باشد، سبب می شود تا تمام توان خود را برای موفقیت پروسه مهاجرتی متقاضی انجام دهند.
 5. هر موسسه ی مهاجرتی برای یک یا دو کشور به صورت کاملا تخصصی فعالیت دارد. بنابراین پیش از انتخاب موسسه ای را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش براساس کشور مقصد شما باشد زیرا این کار باعث می شود تا شانس موفقیت شما افزایش پیدا نماید.
 6. پیش از انعقاد قرارداد با موسسه یا وکیل مهاجرتی، مشورت و راهنمایی های لازمه را از موسسه مهاجرتی مربوطه بخواهید زیرا در برخی مواقع، شرایط متقاضی به نسبت کشوری که انتخاب می کند خوب نیست و امکان رد شدن یا ریجکتی ویزا برای کشور مورد نظر متقاضی وجود دارد. بنابراین یک موسسه مهاجرتی باتجربه با توجه به شرایط متقاضی می تواند بهترین پیشنهاد و راهکار را به او ارائه دهد.
 7. توجه داشته باشید که در هر زمان و یا هرساله، پاسخ مشخصی برای اینکه چه کشوری برای مهاجرت ایرانیان بهتر است وجود ندارد زیرا با توجه به زمان ممکنه و هر ساله شرایط کشورهای مختلف و طرح هایی که برای مهاجران ارائه داده می شود متفاوت است. بنابراین یک موسسه مهاجرتی خوب می تواند با در نظر گرفتن شرایط فعلی کشورها و شرایط متقاضی، بهترین پیشنهاد را به او بدهد.
 8. تمامی امور مهاجرتی می تواند توسط خود شخص انجام گردد اما ممکن است مشکلات زیادی به وجود آید زیرا تجربیات درخصوص قوانین کشورها و مهاجرت، نیاز به شخصی باتجربه و متخصص دارد بنابراین انتخاب یک موسسه مهاجرتی خوب می تواند مانع از انجام اشتباهات در این مسیر شود و سپس روند انجام کار به طور اصولی انجام گیرد.

موسسه های مهاجرتی چه کاری انجام می دهند؟

شاید برای خیلی از افراد سوال پیش آید که موسسه های مهاجرتی دقیقا چه کاری را انجام می دهند که متقاضی به تنهایی نمی تواند این امور را انجام دهد. هر موسسه مهاجرتی با استفاده از وکلایی که در کشورهای مختلف دارد بدون اینکه نساز به هزینه های گزاف توسط شخص متقاضی باشد، تمامی امور را برای متقاضی انجام داده و بستر مهاجرت را برای او آماده می کند.

همچنین با توجه به تجربیات و آگاهی هایی که موسسه های مهاجرتی دارند، به متقاضی خود مشاوره هایی را ارائه می دهند و به آن ها کمک می کنند تا دچار اشتباهاتی در این زمینه نشوند. در واقع وکلا با توجه به هدفی که متقاضی از مهاجرت دارد و کشور مقصدی که انتخاب کرده است، در مورد قوانین، شرایط ها و هزینه به متقاضی مشاوره های تخصصی می دهد و او را راهنمایی می کند.

به طور کلی اینچنین می توان گفت که مهاجرت بدون یک موسسه مهاجرتی کاری تقریبا نشدنی است و نیاز به متخصص و وکلای مهاجرتی در این زمینه الزامی است. در واقع با هر هدفی که قصد مهاجرت داشته باشید نیاز است تا وکیل در ادارات مختلف تشکیل پرونده دهد و شرایط سکونت و غیره را برای متقاضی انجام دهد بدون اینکه نیاز به حضور متقاضی باشد.

کلام آخر

در سال های اخیر همواره شاهد اعزام افراد زیادی به کشورهای مختلف توسط موسسه های مهاجرتی بوده ایم که نه تنها در تهران بلکه در شهرستان ها هم فعالیت خود را آغاز کرده اند. موسسه های مهاجرتی معتبر همواره به دنبال کیفیت و رضایت مردم هستند و با استفاده از استانداردهای بالا، خدمات بسیار مفیدی را به متقاضیان مهاجرتی ارائه می کنند.

اگر متقاضی مهاجرت به کشورهای خارجی هستید باید کاملا هوشمندانه در مسیر مهاجرتی قدم بردارید زیرا پس از عقد قرارداد با موسسه های مهاجرتی دیگر راهی پیش رو ندارید بنابراین انتخاب یک موسسه مهاجرتی خوب باید با تفکر و دقیق انجام شود.

امروزه موسسه های بسیاری در کلان شهرها و دیگر شهرها به وجود آمده است که برخی از آن ها بسیار خوب فعالیت می کنند و نمونه پرونده های موفق زیادی را در سوابق کاری خود دارند. داشتن سوابق خوب برای یک موسسه سبب می شود تا مردم اعتماد و اطمینان بیشتری برای واگذاری پرونده های مختلف مهاجرتی خود به این موسسات داشته باشند. در این مقاله به بررسی بهترین موسسه های مهاجرتی در اهواز پرداخته ایم و در مورد ویژگی های یک موسسه خوب هم اشاره داشته ایم تا با مطالعه در این مقاله بهتر بتوانید برای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در اهواز تصمیم گیری نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا