وکلا

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانم در کرج ⚖️【آپدیت 1403】

یکی از گرایشات مهم در علوم حقوق، موضوعات خانوادگی می باشد و بیشترین پرونده های حقوقی هم مربوط به دعاوی خانواده است که در دادگاه زیاد به چشم دیده می شود. در این مقاله به بررسی و معرفی بهترین وکیل خانم در کرج می پردازیم تا در مدت زمان محدودی بتوانید بهترین وکیل خود را، با توجه به میزان سوابق و تخصص و مهارتی که دارند انتخاب کنید.

نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که، برخی از مراجعه کنندگان یا موکلین، خانوم یا آقا بودن وکیل پرونده شان بسیار مهم می باشد، خصوصا در دعاوی خانوادگی که نیاز به بیان مشکلات خانوادگی و گاهی بیان جزییات در پیشروی پرونده الزامی می باشد، بنابراین قبل از انتخاب وکیل ، به این موضوع دقت کنید که با وکیل خانوم احساس راحت تری دارید یا با وکیل آقا، سپس انتخاب خود را انجام دهید.

البته در بیشتر مواقع خصوصا در مشکلات خانوادگی، خانم ها با هم جنس خود ارتباط بهتری برقرار می کنند و ترجیح می دهند وکیل خانوم را برای پرونده خانوادگی خود برگزینند، زیرا احساس می کنند که خانم ها درک بهتری از شرایط هم جنس خود دارند و بهتر می توانند با آن ها هم ذات پنداری کنند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج کلیک کنید

وکیل خانم کرج

اهمیت اخذ وکیل در کرج

در بیشتر دعاوی های خانوادگی، موکلین یا مراجعه کنندگان دارای شرایط روحی و جسمی بسیار بدی هستند زیرا به دلیل مشکلات خانوادگی، دچار آسیب های روحی شده اند،  بنابراین وکیل خانوادگی موظف است تا جلسات مشاوره ای برای افراد برگزار نماید و در مورد مشکلات و مسائل آن ها صحبت کند تا بتواند به نتایج مطلوبی برسد.

در این شرایط، اخذ وکیل خانواده، بسیار حائز اهمیت می باشد و از آنجایی که مردم عامی و عادی با مواجه شدن با مشکلات حقوقی و ناآگاهی در مورد قوانین حقوقی نیاز به یک فرد متخصص در زمینه حقوقی دارند، بنابراین اخذ بهترین وکیل در کرج الزامی می باشد.

وکیل خانواده با بهره گیری از دانش و تخصص خود و استفاده به موقع از ماده و تبصره های حقوقی در دادگاه، بهترین روش ها و راهکارها را به موکلینش ارائه می دهد و تمام سعی و تلاشش بر این است تا حق و حقوق تضییع شده موکلش را به او بازگردانده و از او در دادگاه دفاع کند.

وکیل خانواده، با برگزاری جلسات پی در پی با موکل و سپس جمع آوری اسناد و مدارک و همچنین مستندات به نفع موکلش، با بیانی راسخ و نفوذ کلامی بالا در دادگاه، از او در برابر قاضی دادگاه دفاع کرده و تلاش می کند تا پرونده با موفقیت همراه شود.

همچنین اخذ بهترین وکیل خانم در کرج، به شما کمک می کند تا مراحل کاری پرونده به درستی طی شود و در مدت زمان کمتری هم به پایان برسد. طبق آمارها و بررسی های انجام شده، کسانی که از وکیل های مجرب و خبره در پرونده های خانوادگی خود استفاده کرده اند، در بدست آوردن رای نهایی دادگاه موفق شده و همچنین درصد خیلی بالایی از این نوع پرونده ها با موفقیت همراه بوده است.

ویژگی های یک وکیل خانوادگی خوب در کرج

وکیل های خانوادگی که جزو بهترین ها در شهر کرج محسوب می شوند دارای ویژگی هایی هستند که در زیر به بیان مهم ترین آن ها می پردازیم:

 1. یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خبره خانوادگی، بالا بودن سطح دانش او در زمینه دعاوی های خانوادگی می باشد. وکیلی که از لحاظ تحصیلات و دانش در زمینه دعاوی خانوادگی بالا باشد، بهتر می تواند به تجزیه و تحلیل پرونده پرداخته و راهکارهای مناسبی را به موکل خود ارائه دهد.
 2. صداقت یک وکیل در شغلش، جزو مهم ترین ویژگی های او می باشد. درواقع وکیلی که در کار خود با موکلش صادق باشد، بیشتر مورد اعتماد و اطمینان مردم و مراجعینش قرار می گیرد.
 3. خلاقیت وکیل خانواده در امور وکالتی خویش باعث می شود تا استدلال های خلاقانه ای را ارائه دهد و مشکلات خانوادگی را به نحو احسن انجام دهد.
 4. وقت شناسی و در دسترس پذیر بودن وکیل، یکی دیگر از ویژگی هایی است که برای یک موکل بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال یک وکیل باید در دسترس باشد تا موکل در هر شرایط و زمانی که نیاز به او پیدا کرد، بتواند با وکیلش ملاقات و از راهنمایی های او استفاده کند.
 5. فن بیان عالی در شغل وکیل، از مهم ترین ویژگی های یک وکیل موفق می باشد. خیلی از وکلا با استفاده از بیان عالی و نفوذ کلامی خوب، نیمی از پرونده را با موفقیت به پیش می برند، زیرا کلام دارای قدرت بوده و در بسیاری از مشاغل، باعث پیشروی در آن شغل می باشد، خصوصا شغل وکالت که نیاز به دفاع از موکل در دادگاه و در برابر قاضی دارد و به موفقیت در روال پرونده کمک بسیار زیادی می کند.

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی

سرکار خانم زهرا عزیزی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در کرج می باشد. ایشان رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند. خانم زهرا عزیزی دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند.( این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است ). همچنین ایشان قبول انواع پرونده های حقوقی، کیفری و خانواده را برعهده دارد.

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی:

 • دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397
 • دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017
 • دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرز
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم عزیزی، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید :

شماره تماس: 09124132941

آدرس دفتر: کرج، محمدشهر، بلوار امام خمینی، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه 3، واحد 19


فرانک فرنیا

وکیل فرانک فرنیا

خانم فرانک فرنیا وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه بین‌المللی امام خمینی
دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی، ۲۱ سال تجربه وکالت در زمینه های مختلف: ملکی، کیفری، خانواده، امور ثبتی، شرکت ها و کمیسیون ماده صد شهرداری ها، آماده برای ارائه کلیه خدمات حقوقی، مشاوره و وکالت در مراجع قضایی و دادگستری، اداره ثبت اسناد و املاک و دیوان عدالت اداری می باشد.

سوابق و مهارت:

 • ۲۱ سال تجربه وکالت در محاکم دادگستری و سایر مراجع قضای
 • بیش از ۷ سال سابقه بعنوان مشاور حقوقی و وکیل شرکت ها (شرکت ترک آک آی دو) و شرکت کاسپین بتن سپند الوند
 • دارای گواهینامه پیشرفته داوری از مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران
 • پرونده های متعدد داوری
 • سابقه وکالت بانک‌ها
 • سابقه عضویت در کمیسیون‌های رفاه ؛ معاضدت و انتشارات کانون وکلای البرز
 • پذیرش پرونده های موکلین از خارج کشور
 • تجربه و تبحر در امور ملکی و تنظیم قراردادها
 • دارای تخصص در پرونده های خانواده

شماره تماس: 09123621794

آدرس: کرج میدان طالقانی، اول عظیمیه بعد از راهنمایی و رانندگی، نرسیده به مخابرات، جنب گلفروشی، پلاک ۱۵۶، طبقه ۲، واحد ۴


سارا آژیده

سارا آژیده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج شناخته شده است. ایشان قبول شده کانون وکلای دادگستری می باشد و  تاکنون بیش از صدها پرونده در امور حقوقی و کیفری را با موفقیت به انجام رسانیده است که بیشتر مربوط به امور حقوقی، ملکی و خانواده می‌ باشد و در زمینه ملکی و دعاوی خانواده و تنظیم قرارداد ها تخصص بیشتری دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای البرز
 • متخصص در دعاوی اتباع خارجی در ایران
 • متخصص در دعاوی ملکی
 • متخصص در دعاوی خانواده
 • متخصص در تنظیم قراردادهای حقوقی
 • فعال حقوق زنان
 • وکیل شرکت های خدمات بندری و دریایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۳۸۳۴۱۹۵۵۱

آدرس: کرج، فلکه اول گوهردشت، جنب نیکا مال، جنب پل هوایی، مجتمع یاس، طبقه سوم

پیج ایسناگرام: azhideh_lawyer


مهری محمدی

مهری محمدیمهری محمدی وکیل دادگستری در کرج، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناس رسمی کانون کارشناسان رسمی دادگستری در ((امور خانواده)) می باشد. خانم محمدی را می توان به عنوان یک وکیل برتر در مسئولیت پذیری و اخلاق مدار بودن نسبت به موکلین خویش دانست.

آگاهی حقوقی کافی، موفقیت در پرونده های انجام شده و رضایت موکلین به نتیجه پرونده های متعدد در زمینه های خانواده (طلاق به در خواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه زوجه و اولاد، اجرت المثل ایام زندگی مشترک) فرزند خواندگی، تغییر جنسیت و دعاوی مرتبط، تنظیم قرارداد شرکت های تجاری نمونه هایی از دلایل انتخاب ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر کرج است.

ایشان دارای تخصص و گواهی های زیر می باشد:

 • کارشناس رسمی دادگستری با بیش از صدها پرونده خانواده
 •  دارای گواهی نامه های دوره های حقوقی
 • مشاور حقوقی شرکت های متعدد تجاری
 • عضویت در انجمن های علمی حقوقی کودکان و پزشکی

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با خانم محمدی یکی از وکلای خوب کرج، می توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس وکیل مهری محمدی: ۰۹۱۲۴۵۰۹۸۰۰

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

ملاقات با ایشان جهت مشاوره و سپردن وکالت با تعیین وقت قبلی امکان دارد.


لیلا زارعی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
عضو کانون وکلای دادگستری
کارشناس ارشد حقوق خصوصی
با بیش از ۱۷ سال سابقه وکالت
تخصص و مهارت:
حقوقی: الزام به تنظیم سند، امور قراردادها، بیع، امور ملکی، اراضی، اوقاف، صلح،هبه، فسخ، انفساخ، زمین شهری، اراضی موات، تغییرکاربری اراضی، خسارات، انحصاروراثت، تسلیم مبیع، تقسیم ترکه ،ارث، اسناد تجاری، شرکتهای تجاری، اجاره، سرقفلی، کمسیون های شهرداری، ستاد فرمان، جهاد، دیوان عدالت اداری، ثبتی….
خانواده: طلاق توافقی در کمترین زمان، طلاق زوجه و زوج، مهریه، نفقه، تمکین، اجرت المثل، جهیزیه….
کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، فروش مالغیر، تصرف عدوانی، تحصیل مال نامشروع، رابطه نامشروع، مشروبات، تهمت و افترا، جرایم منافی عفت، جرایم رایانه ای، افساد فی الارض، تخریب، موادمخدر، تصادفات، دیه اعضا، قتل، دیوان عالی…

شماره تماس:
تماس جهت رزرو وقت مشاوره

آدرس: کرج بلوار مطهری …


رقیه بحرکاظمی

بهترین وکیل زن در کرج

وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در شهر کرج مشغول به فعالیت حقوقی در زمینه های ملکی، مالی، تجاری، ثبتی، کیفری و غیره است و به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج از نگاه مردم شناخته شده است. خانم رقیه بحر کاظمی با ارائه مشاوره تلفنی و حضوری، بهترین روش های حقوقی را به مردم ارائه می دهد و در جهت جلب رضایت مردم تلاش می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09121675896

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8


زهرا نوری توران پشتی

بهترین وکیل زن در کرج

وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشد و در موسسات معتبر به عنوان وکیل و مشاورحقوقی مشغول به فعالیت می باشد. ایشان دارای سوابق درخشان کاری در زمینه های مختلف وکالتی می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کار و تخصص وکالتی
 • کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی و  فقه و حقوق
 • عضو کمیسیون وکلا استان البرز در سال 1397 تا 1399
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۶۰۴۸۷۵

آدرس: البرز، کرج، خیابان مظاهری، نرسیده به میدان توحید، ساختمان احمد، طبقه ۲


لیلا عیسی زاده

بهترین وکیل زن در کرج

وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز می باشد و در شهر کرج مشغول به فعالیت است. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج معرفی گردیده و باعث اعتماد و اطمینان مردم و سایرین واقع گردیده است.
تخصص و مهارت:
 • 20 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • تسلط بر زبان انگلیسی بر انجام مذاکرات
 • مدرس دانشگاه
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۶۳۳۶۴۳

آدرس: کرج، خیابان مظاهری، خیابان صاحب نعمتی، کوچه شهروز، پلاک ۵۴، طبقه همکف


فریبا تیموری

وکیل فریبا تیموری

خانم فریبا تیموری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل رشته ی حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، رتبه ی برتر کنکور سراسری و عضو استعداد های درخشان دانشگاه شهید بهشتی را می توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره در شهر کرج معرفی نمود که براساس تخصص و دانش و مهارت های خوبی که دارد، تمامی دعاوی حقوقی و کیفری را برعهده می گیرد.

خانم تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای در کرج و رتبه ی ۲ اختبار کانون وکلا، دارای سوابق وکالتی بسیار درخشان و موفقی در زمینه ی دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و غیره می باشد که رضایت موکلین خود را به خوبی جلب نموده است . همچنین ایشان به جهت تخصصی که در امور بین المللی دارند، وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور را در کلیه امور حقوقی پذیرا می باشند. خانم فریبا تیموری با تسلط کامل بر تمامی قوانین جاری کشور و با صبوری و خلق و خوی بسیار خوب، ارتباطی موثر با موکلین خود برقرار نموده و ضمن ارائه ی راهکار های مناسب در جهت حل مشکلات، نقشه ی راه پرونده را به ایشان نمایان می کند.

شهروندان کرج، شهر های حومه کرج و همچنین ساکنین تهران، می توانند با اطمینان خاطر وکالت انواع دعاوی حقوقی و ملکی، کیفری، انواع جرائم علیه اشخاص و اموال، دعاوی خانواده ( اعم از طلاق، مهریه، نفقه و غیره) را به خانم فریبا تیموری اعطاء نمایند.

مهارت و تخصص:

 • متخصص در دعاوی حقوقی، حقوق قراردادها و دعاوی ملکی
 • فارغ التحصیل حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • عضو استعداد های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • رتبه ی ۲ اختبار کانون وکلا
 • عضو انجمن علمی حقوق مالکیت های فکری
 • فعال حوزه ی حقوق زنان
 • پژوهشگر و نویسنده ی مقالات حقوقی متعدد
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان البرز
 • وکیل شرکت ها و نیز متخصص امور بانکی

تماس: 09129569170

آدرس دفتر وکالت: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهر دشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تجاری تخصصی البرز، بلوک b، طبقه ۵ واحد ۹

مراجعه ی حضوری فقط با تعیین وقت قبلی

دریافت مشاوره با وکیل خانواده

در بیشتر مواقع، مشاوره هایی از سوی وکیل خانواده با موکلین برگزار می شود، خصوصا زمانی که زوجین قصد جدایی دارند و یا یکی از زوجین صرفا تمایل دارد که با موضوع جدایی فقط تلنگری به همسر خود زده و تغییرات مثبتی را در زندگی اش پدید آورد، بنابراین وکیل خانواده با برگزاری جلسات مشاوره ای، سعی بر ایجاد صلح در بین زوجین دارد تابا ارائه راهکارها و مشاوره های حرفه ای خود، بهتر بتواند به زندگی آن ها کمک کند.

وکیل خانواده با تخصص و تجربه خود و سپس برگزاری مشاوره، در بسیاری از مواقع می تواند اختلافات و چالش های زوجین را حل کرده تا زوجین به مرحله جدایی و طلاق نرسند.

یکی از قوانین وکالت در وهله ی اول، برقراری صلح و آرامش در موکلین، توسط وکیل خانواده است تا بتواند به بهبود شرایط و اوضاع زندگی آن ها کمک کند. در واقع وکیل خانواده وظیفه دارد تا با برگزاری مشاوره با هدف مذاکره و صلح، موضوع خانوادگی را به پیش ببرد، سپس در صورت عدم نتیجه، از راهکارهای دیگری نیز استفاده کند.

معمولا مشاوره توسط وکلا، به سه طریق انجام می پذیرد: حضوری، تلفنی و آنلاین، که موکلین با توجه به شرایط فعلی خود می توانند یکی از این روش ها را برای ارتباط با وکیل انتخابی خود پیدا کرده و با او صحبت و مشورت داشته باشند.

دریافت مشاوره با وکیل خانواده

کلام آخر

وکیل خانوادگی، با تلاش و کوشش و سپس استفاده از دانش و تجربه ای که در زمینه های حقوقی و خانوادگی دارد، تمام هدفش بر این است تا پرونده ای را که به او واگذار شده و  نسبت به آن متعهد است را با موفقیت به اتمام برساند و همه چیز را به نفع موکلش تمام کند،

بنابراین با مطالعه در این مقاله، پیش زمینه ای در مورد دانش حقوقی خانوادگی، پیدا خواهید کرد و همچنین به لیست ده تا از بهترین وکیل خانم در کرج  دسترسی خواهید داشت تا شناخت بیشتری از آن ها پیدا کنید و در هنگام مواجه شدن با مشکلات خانوادگی بتوانید به آن ها مراجعه کرده و مشکلات خود را در مدت زمان محدودی به اتمام برسانید.

4.6/5 - (11 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. من با خانم آژیده پرونده داشتم ایشون بسیار صبور و خوش اخلاق هستند با کمک ایشون مشکل من حل شد

 2. خانم آژیده کارش درسته؛ خونه ام داشت از دست میرفت با کمک ایشون مشکل ام حل شد

 3. یک پرونده چک داشتم به خانم آژیده رجوع کردم و خوشبختانه با صبر و حوصله و سواد خوب ایشان و پیگیری ایشان پرونده به نتیجه مطلوب رسید .

 4. وکیل خوب نعمته مخصوصاً وکیل پر تلاش و خداشناس.خانم وکیل آژیده نمونه بارز وکیل دلسوزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا