وکلا

10 تا از بهترین وکیل خانم در اصفهان ⚖️【آپدیت 1402】

در هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی، بهترین وکیل خانم در اصفهان هستند تا کلیه مشکلات حقوقی خود را به آن ها واگذار نمایید و استرس و اضطراب خود کمتر کنید. انتخاب یک وکیل خوب و حاذق در شهر اصفهان جزو مهم ترین اقداماتی است که باید در هنگام بروز مشکلات انجام پذیرد. در واقع به جای گذراندن ساعت ها وقت در دادگاه و سردرگمی بهتر است تا از یک وکیل خوب مجرب کمک خواست تا با کمک او به شرایط ایده آل و نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی رسید.

شهر اصفهان به دلیل جمعیت بالایی که دارد نسبت به مابقی شهر ها، دارای مشکلات حقوقی بیشتری هم می باشد و قطعا درخواست برای بهترین وکیل در اصفهان هم بیشتر خواهد بود. اما معمولا افرادی با وکلای خانم ارتباط بهتری برقرار می کنند و ترجیح می دهند که مشکلات خود را با یک خانم در میان بگذارند و معمولا این تصمیم هم از طرف خانم ها بیشتر انجام می پذیرد و طبیعی است که خانم ها با وکلای خانم احساس راحتی بیشتری برای بیان مشکلات خود داشته باشند.

در این مقاله می توانید با ده نفر از بهترین وکیل خانم در اصفهان آشنا شوید و سپس با توجه به شرایطی که دارید یکی از این وکلا را برای انجام کار حقوقی خود انتخاب نمایید.

در انتخاب یک وکیل خبره به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 1. اگر جنسیت یک وکیل برایتان مهم است در هنگام انتخاب به این موضوع خیلی توجه کنید. مثلا اگر به هر دلیلی با وکیل خانم احساس راحتی بیشتری دارید حتما یک وکیل خانم را برای انجام کار خود برگزینید یا بالعکس.
 2. تحصیلات یک وکیل را در نظر بگیرید و صرفا وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش با مشکل حقوقی شما یکی باشد تا بهتر بتواند مشکلات شما را مدیریت کرده و حل نماید.
 3. پروانه وکالت و توجه به آن، از مهم ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه شود. وکیلی را انتخاب نمایید که پروانه وکالتی خود را دریافت کرده باشد.
 4. برای شناخت بهترین وکیل خانم در اصفهان، تحقیقات جامع و کاملی انجام دهید و به طور عجولانه تصمیم نگیرید
 5. در هنگام تحقیقات، تخصص، سوابق، مهارت، تجربه، حق الوکاله، حسن اخلاق و مواردی اینچنینی را در نظر بگیرید زیرا یک وکیل قرار است تا سرنوشت زندگی شما را رقم بزند.
 6. اگر میزان حق الوکاله ای وکیل انتخابی تان برای تان مهم است، با برگزاری یک جلسه مشاوره به طور دقیق میزان حق الوکاله ی او را جویا شوید و سپس قرارداد وکالتی را با او ببندید.
 7. قبل از انعقاد قرارداد با وکیل، بهتر است تا چندین جلسه مشاوره با او داشته باشید و او را بسنجید و اگر مورد رضایت شما واقع شده بود او را به عنوان وکیل پرونده حقوقی خود انتخاب نمایید.
 8. به بیان و کلام وکیل انتخابی خود دقت نمایید. وکیلی که خوب صحبت می کند می تواند در دادگاه دفاعیات قوی را از شما انجام دهد.

 اکرم بهشتی

اکرم بهشتی

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان است و بسیار در کار وکالتی خود حرفه ای عمل می کند و بهترین مشاوره های حقوقی را به مردم ارائه می دهد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در اصفهان انتخاب شده است و مردم به او اعتماد زیادی به عنوان یک وکیل با تجربه دارند. خانم اکرم بهشتی وکیلی با صداقت است و نفوذ کلامی بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان
 • عضو کمیته بانوان کمیسیون حمایت و صیانت از وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور و غیره
 • رئیس کمیسیون فرهنگی- اجتماعی مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان

شماره تماس: 09139139163

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، مجتمع مهتاب، طبقه 2

 نجمه قیاسی

نجمه قیاسی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر اصفهان مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان با پیگیری های مداوم و پیوسته ای که دارد بهترین نتایج را برای موکلینش ارائه می دهد تا آن ها با نتایج مثبتی روبرو شوند. خانم نجمه قیاسی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در اصفهان مشغول به کار است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مراجعین و موکلین خود برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133702380

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهار راه هشت بهشت، مجتمع مریم طبقه دوم

 فیروزه دستادست

فیروزه دستادست

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در اصفهان به مردم معرفی شده است. ایشان دارای قدرت بیانی خوب و گیرا است و بهترین دفاعیات را از موکلینش انجام می دهد. خانم فیروزه دستادست با دقت زیادی به امور حقوقی موکلینش می پردازد و پیگیری های زیادی را برای هر پرونده حقوقی که بر عهده گرفته است، انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری اصفهان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09134839006

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهرچهارراه نورباران کوی درفش پلاک 12 دفتر آقای اصغر نصوحی

 رضوان سلیمانی

 رضوان سلیمانی

وکیل پایه یک دادگستری است و در اصفهان سالهای زیادی است که مشغول به کار در حوزه وکالت است. ایشان با ارائه راهکار های درست، حق و حقوق موکلش را در مدت زمان کمتری گرفته و به او کمک می کند تا در پرونده حقوقی اش پیروز شود. خانم رضوان سلیمانی تعهد کاری بالایی دارد و وکیلی حرفه ای در انجام امور کاری خویش است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133327750

آدرس: اصفهان، خیابان شهید یکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان وکلای دادمهر، طبقه چهارم، واحد 44

 فاطمه کارگر دوست حقیقی

فاطمه کارگر دوست حقیقی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر اصفهان به تخصص در حوزه وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در اصفهان مشغول به کار می باشد و به تمامی امور حقوقی تسلط و مهارت کافی دارد. خانم فاطمه کارگر دوست تلاش خود را برای رساندن موکلش به نتایج درست دارد و به آن ها مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی را می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09139243262

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، خیابان رحیم ارباب، ساختمان آریان، واحد 403

فرناز جوادی نژاد

فرناز جوادی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و در شهر اصفهان به کار وکالت به صورت حرفه ای می پردازد. ایشان در دعاوی های ملکی، کیفری، حقوقی، مالی، ثبتی و غیره تخصص دارد و وظیفه اش را به عنوان یک وکیل به خوبی انجام می دهد تا مورد رضایت مردم و موکلینش قرار گیرد. هانم فرناز جوادی نژاد با تنظیم لایحه دفاعیات قوی به موکلینش در دادگاه کمک بسیار زیادی می کند و حق و حقوق تضییع شده آن ها را می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:  09133056578

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، ابتدای خیابان هزار جریب، جنب بن‌بست پویان، مجتمع فراز، طبقه1، واحد 4

مسرور گیتی فر

مسرور گیتی فر

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در اصفهان مشغول به کار در حوزه وکالت است. ایشان مشاوره های بسیار خوب و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و پرونده های وکالتی را در موضوعات مختلف، قبول دعاوی می کند. خانم مسرور گیتی فر وکیلی متعهد در کار و بسیار مسئولیت پذیر است و به امور وکالتی به طور حرفه ای می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131053509

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، نرسیده به چهارراه امین، جنب بانک انصار، پلاک ۷۸۱

میترا آزرم

میترا آزرم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در اصفهان به مردم معرفی شده است  و وکیلی خبره و با تجربه می باشد. خانم میترا آزرم با دریافت حق الوکاله ی مناسب از مردم، شرایط آن ها را به خوبی درک می کند و بهترین مشاوره ها را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133033117

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری مجتمع ورزشی تندرستی، طبقه دوم، واحد 10

شهره رضایی

شهره رضایی

وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر اصفهان مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در اصفهان به مردم معرفی شده است و نمونه پرونده های موفق زیادی را در سوابق کاری خود دارد. خانم شهره رضایی وکیلی با تجربه و بسیار موفق در حوزه وکالت است و در امور حقوقی بسیار متخصص و موفق می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 13سال  سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09137885466

آدرس: اصفهان،خیابان بزرگمهر،ابتدای خیابان8بهشت شرقی، روبروی داروخانه دکتر عبداللهی، بن‌بست جاوری، ساختمان نیکان، طبقه 2

سیما علوی

سیما علوی

 وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در اصفهان به کار وکالت مشغول است. ایشان در زمینه های مختلف وکالتی همچون ملکی، تجاری، مالی، حقوقی، داوری، خانواده و غیره قبول دعاوی دارد و وکیلی با تجربه در امور کاری خویش می باشد و مردم به او اعتماد کامل داشته و پرونده های وکالتی شان را به ایشان واگذار می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری و تخصص در وکالت
 • دکترا حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۰۳۲۶۱۲

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب، واحد ۱۴

بهترین وکیل خانم در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟

هر وکیلی که نزد مردم به عنوان بهترین انتخاب می شود قطعا دارای ویژگی های کاری و رفتاری بسیار خوبی است که سبب شده مردم به او اعتماد کرده و او را به عنوان بهترین وکیل بشناسند. برای شناخت بهترین وکیل خانم در اصفهان نیاز است که یک وکیل ویژگی های زیر را دارا باشد.

 • تسلط بالای قوانین و مقررات حقوقی و بروز رسانی اطلاعات مربوط به حقوقی از طریق مطالعه کتب های مختلف
 • سابقه ی بسیار درخشان کاری در کلیه دعاوی های ملکی، خانواده، ثبتی، کیفری، طلاق و غیره که سبب حسن اعتماد مردم و موکلین به وکیل خواهد شد.
 • شناسایی و تحلیل درست اطلاعات موجود در پرونده حقوقی که سبب انجام صحیح مراحل کاری اجرایی حقوقی خواهد شد
 • وقت شناس و نظم در انجام امور کاری به پیشبرد و پیشرفت کاری یک وکیل کمک خواهد کرد
 • ارائه راه حل های مناسب در جهت بالا بردن سرعت عمل مراحل کاری پرونده حقوقی
 • کلام خوب و قدرت بیان بالا باعث موفقیت در پرونده و دفاعیات بسیار خوب از موکل در دادگاه خواهد شد
 • اخلاقیات خوب در هنگام برقراری ارتباط با موکلین و مراجعین به هنگام رفع مشکلات آن ها و یا ارائه مشاوره های تخصصی حقوقی
 • رازدار بودن و حفاظت از اطلاعات موکل که به وکیل سپرده است از ویژگی های مهم وکیل می باشد و سبب افزایش حس اعتماد و اطمینان در موکل خواهد شد
 • امانتداری برای حفظ اسناد و مدارکی که به جهت انجام و پیش بردن کار از موکل گرفته شده است
 • توانایی بالا در نوشتن یکی از ویژگی های مهم از وکیل است تا بتواند اسناد های قانونی را روشن کند
 • نحوه برقراری ارتباز درست و صحیح و همچنین به کار گیری دانش روانشناسی در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعه کنندگان
 • افزایش مهارت در جهت پیشرفت کاری وکالت
 • صداقت داشتن با موکلین و همچنین در امور کاری خود
 • پرهیز از دروغ و ریا به موکل و روراستی با آن ها

کلام آخر

در تمامی سایت ها و مجلات حقوقی، همواره بر تحقیق برای انتخاب یک وکیل خوب توصیه می شود. در هر جایی از ایران که هستید باید یک وکیل خوب و خبره را در شهر محل زندگی خود انتخاب کنید. انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای خیلی مهم است و می تواند در شرایط و مشکلات حقوقی به موکل کمک بسیار زیادی کند. اگر در همان مراحل اولیه یک وکیل خوب و متخصص را برای انجام کار حقوقی خود انتخاب نمایید به جرات می توان گفت نیمی بیشتر از راه را درست رفته اید و سپس کلیات پرونده را به وکیل خود واگذار می کنید تا با تجربه ای که در انجام کار وکالتی خود دارد تمامی مراحل کاری را به خوبی انجام داده و موکلش کمک کند.

یک وکیل خوب و مجرب با تجربیاتی که از پرونده های پیشین حقوقی خود داشته، مشکلات را با سرعت عمل بالاتری شناسایی کرده و برای آن ها راه حل های مناسبی را در نظر می گیرد. واگذاری پرونده حقوقی به وکلی، سبب می شود تا مشکلات با سرعت بیشتری انجام شود و سپس پرونده حقوقی با درصد بالایی به موفقیت دست پیدا نماید. برای شناخت و جستجوی یک وکیل خوب و حاذق به سایت های حقوقی و یا مجلات حقوقی معتبر مانند وکیل از ما مراجعه کرده و با توجه به شهر و منطقه ای که در آن زندگی می کنید وکیل خود را انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا