وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران ⚖️【آپدیت 1402】

خانواده یکی از مهم ترین نهادهای اجتماعی به شمار می آید که هرکسی برای اولین بار وارد آن می شود؛ اما گاهی اوقات بنا به شرایطی که وجود دارد، مشکلاتی بین اعضای خانواده به وجود می آید که اعضای همان خانواده امکان حل و رسیدگی به آن را ندارند. از همین رو در چنین موقعیت هایی باید به سراغ یک وکیل رفت. وکلای دادگستری بعد از آنکه پروانه وکالت خود را دریافت کنند، می توانند در حوزه های حقوقی مختلفی مشغول به کار شوند، اما گاهی اوقات شرایط به گونه ای پیش می رود که یک وکیل به صورت تخصصی در یک حوزه فعالیت می کند. برای مثال بهترین وکیل خانواده در غرب تهران، وکیلی است که به طور تخصصی روی دعاوی مربوط به خانواده تسلط دارد؛ از همین رو اگر شما درگیر دعاوی خانوادگی شدید، باید به سراغ وکیل خانواده بروید تا به صورت تخصصی به مشکل شما رسیدگی شود و در نهایت بهترین راه حل ها ارائه گردد.

🥇سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در غرب تهران کیست؟

اگر به دنبال بهترین وکیل در غرب تهران هستید که در حوزه خانواده مشغول به کار می باشد، باید بدانید که انتخاب چنین وکیلی کار ساده ای نیست؛ چراکه امروزه تعداد وکلای مشغول به کار روز به روز در حال افزایش است و همین موضوع انتخاب را سخت می کند. بهترین وکیل خانواده در حقیقت به فردی گفته می شود که در رابطه با امور و دعاوی خانوادگی اطلاعات لازم را دارد و می تواند با تبحر بالا به پرونده های خانوادگی رسیدگی کند.

مرتضی احمد پور

مرتضی احمد پور

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان وکیلی موفق در تهران مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران شناخته شده است و به به کار وکالت می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۳۱۴۶۵

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوسی شرق، مابین خیابان وفا آذر و علی حسینی، پلاک 308، واحد 20 طبقه 4

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران شناخته شده است.

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی
 8. تایید فرم کاستودین توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان١٢ (على اکبر)، پلاک ۴١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12

احمد روحانی

احمد روحانی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و بر تمامی امور وکالتی تسلط دارد. ایشان در زمینه های ثبتی، خانواده، تجاری، ملکی، مالی و غیره فعالیت دارد و مشاوره های حقوقی را به مردم شهر تهران ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123180951

آدرس: تهران، بلوار فردوس، جنب خیابان ابراهیمی، پلاک ۸۹، طبقه سوم

فاطمه عسگر پور

فاطمه عسگر پور

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران است و در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره مشغول به کار می باشد. ایشان تسلط بالایی به قوانین حقوقی دارد و تمام تلاشش را در جهت حفظ رضایت مردم دارد تا پرونده های آن ها را با نتایج مثبتی همراه سازد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مسلط به زبان انگلیسی جهت بررسی قراردادها
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127944166

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، پلاک 49، واحد 4

وظایف وکیل خانواده

دعاوی خانوادگی انواع و اقسام مختلفی دارند که هرکدام از آن ها پیچیدگی و چالش های مخصوص به خود را دارند. از همین رو در ادامه وظایف یک وکیل خانواده را موردبررسی قرار می دهیم تا متوجه شوید چه زمان می توانید به سراغ یک وکیل خانواده بروید. عمده وظایف بهترین وکیل خانواده در غرب تهران عبارتند از:

 • رسیدگی و حل پرونده های مربوط به طلاق و طلاق توافقی
 • رسیدگی و حل پرونده های مربوط به مهریه و مطالبه آن
 • رسیدگی و حل پرونده های مربوط به گرفتن حضانت فرزند
 • رسیدگی به دعاوی مربوط به جهیزیه و استرداد آن ها
 • پیگیری پرونده های ارث در خانواده ها
 • حضور مرتب در جلسات دادگاه و دفاع از موکل با پیگیری مداوم پرونده
مطالب مشابه: مشاهده 10 تا از بهترین وکیل کیفری در غرب تهران کلیک کنید

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در غرب تهران

اگر قصد انتخاب بهترین وکیل خانواده را دارید، باید به یکسری از ویژگی ها و شاخصه ها دقت داشته باشید. از همین رو ما در این قسمت از مقاله ویژگی های بهترین وکیل خانواده در غرب تهران را معرفی می کنیم تا بتوانید در ادامه با در نظر گرفتن آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

 1. اولین ویژگی یک وکیل خوب و حرفه ای، سطح دانش و آگاهی او است. یک وکیل برای آنکه بتواند به شکل حرفه ای در زمینه حقوقی فعالیت کند، باید با تمام نکات و تکنیک های لازم آشنا باشد.
 2. مورد بعدی که هنگام انتخاب وکیل باید به آن دقت داشته باشید، راستگویی و صداقت وکیل است. یک وکیل حرفه ای موظف است از اسرار و اطلاعات موکل خود به خوبی نگهداری کند و تمام جزئیات پرونده را نیز دقیقا به همان شکل که وجود دارد به موکل توضیح دهد.
 3. وقت شناسی و دقیق بودن وکیل نیز اهمیت دارد، چراکه یکی از وظایف وکیل حضور در جلسات دادگاه است، از همین رو اگر وکیل به موقع در جلسات حاضر نشود، نمی تواند به خوبی از موکل خود دفاع کند.

شما می توانید هنگام انتخاب وکیل، به این فاکتورها توجه کنید و سپس انتخاب خود را انجام دهید تا وکیلی که انتخاب می کنید مهارت و تجربه لازم برای رسیدگی به پرونده را داشته باشد.

از کجا بهترین وکیل خانواده در غرب تهران را پیدا کنیم؟

اگر در پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در غرب تهران مشکل دارید و نمی دانید که چطور وکیل موردنظر را پیدا کنید، باید بگوییم که چند راه پیش روی شما قرار دارد. اولین کاری که می توانید انجام دهید، این است که از دوستان و آشنایان خود مشورت بگیرید؛ یعنی اگر کسی از اطرافیان شما از وکیل خانواده کمک گرفته و راضی بوده، می توانید اطلاعات وکیل را از شخص بگیرید و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنید.

اما اگر کسی از اطرافیان شما نتوانست به شما کمکی در این زمینه کند، می توانید از سایت های حقوقی که در زمینه معرفی وکلا فعالیت دارند کمک بگیرید. وکیل از ما یکی از بزرگترین و معتبرترین سایت های حقوقی فعال در این زمینه به شمار می آید که بهترین وکلا در هر زمینه و شهری به شما معرفی می کند تا بتوانید بررسی های لازم را انجام دهید و در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

کلام آخر

دعاوی خانوادگی شاید ساده بنظر برسند، اما باید گفت کوچکترین اشتباهی می تواند روند رسیدگی به پرونده شما را پیچیده تر کند. از همین رو اگر ساکن غرب تهران هستید و درگیر دعاوی خانوادگی شده اید، از بهترین وکیل خانواده در غرب تهران کمک بگیرید و پرونده را به او بسپارید تا همه چیز به شکل قانونی و درست پیگیری شود و بهترین نتیجه حاصل گردد.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا