وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در غرب تهران ⚖️【آپدیت 1402】

دعاوی کیفری یکی از بخش های مهم وکالتی است که وکیل مربوط به رسیدگی در این نوع از پرونده ها، باید دارای تجربیات کافی در پرونده های کیفری باشند و به عنوان بهترین وکیل کیفری در غرب تهران یا در هر منطقه یا هر شهری که سکونت دارید، در بین مردم شناخته شده باشد. وکیلی که دارای تخصص کافی در خصوص موضوعات کیفری باشد، با بهره گیری از تجربیات خود، از حقوق متهم یا شاکی دفاع می کند تا حق آن ها ضایع نشود.

برای انتخاب بهترین وکیل در غرب تهران، رزومه او را بررسی نمایید و با توجه به سوابق و پرونده درخشان وکالتی او، انتخاب و اخذ وکیل را داشته باشید. در این مقاله لیستی از بهترین وکیل کیفری در غرب تهران را معرفی کرده ایم و در مورد ویژگی های یک وکیل برای شناخت بیشتر توضیحاتی داده ایم تا انتخاب درست تری داشته و آگاهی کاملی در مورد وکلا داشته باشید.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در غرب تهران کلیک کنید

شکایت کیفری چگونه است؟

هر فردی که جرمی را مرتکب شده است، به موجب قانون اساسی، می توان از او شکایت کرد. مراحل انجام کاری شکایت و انجام آن، توسط وکیل کیفری انجام می شود که در دادگاه کیفری به آن رسیدگی می شود و سپس مورد بررسی قرار می گیرد. برای شایت کیفری برخلاف شکایت حقوقی، در هر فرمی می توان آن را اعمال کرد و هیچ گونه محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

نکته ی قابل توجه این است که در بسیاری از شکایات های امور کیفری و پرونده های مربوط به آن، حتی اگر شاکی رضایت دهد، اما باز هم پرونده مختومه اعلام نمی گردد و بسته نمی شود و سپس توسط دادگاه به آن رسیدگی خواهد شد. پرونده هایی با موضوعات زنا، رشوه، قتل عمد یا غیر عمد و غیره در این دسته قرار می گیرند.


ندا قومی

ندا قومی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران می باشد و به تمامی امور وکالتی تسلط دارد. ایشان دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، بانکی و غیره را پذیرش می کند و مشاوره های حقوقی در خصوص این را به بهترین نحو انجام می دهد تا رضایت موکلین و مراجعین خود را داشته باشد.

تخصص و مهارت: 

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02144800364

آدرس: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بلوار، نبش خیابان زارع، پلاک 4،مجتمع استاد شهریار، طبقه ی دوم جنوبی

فرزاد فهیم یگانه

فرزاد فهیم یگانه

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و در منطقه غرب تهران به فعالیت تخصصی در کلیه دعاوی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در غرب تهران به فعالیت مشغول می باشد و به تمامی امور حقوقی رسیدگی می کند. آقای فرزاد فهیم یگانه مسلط به تمامی امور حقوقی نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه در حوزه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02144746828

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش گلستان 14، برج نگین رضا، طبقه 5، واحد 508

یحیی رحمتی

یحیی رحمتی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کلیه دعاوی می باشد. ایشان وکیلی با تخصص و مهارت بالایی است و به تمامی امور حقوقی تسلط بالایی دارد. آقای یحیی رحمتی تاکنون پرونده های زیادی را با موضوعات مختلف را با موفقیت همراه کرده است و دفاعیات بسیار خوبی را انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 25 سال سوابق کاری و تخصصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124755038

آدرس: تهران، پونک، اتوبان همت غرب، ورودی سردار جنگل، نرسیده به تقاطع مخبری، پلاک 23 (مجتمع پویا)، طبقه 2، واحد 19

مرتضی احمد پور

مرتضی احمد پور

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان وکیلی موفق در تهران مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در غرب تهران شناخته شده است و به کار وکالت می پردازد. آقای مرتضی احمد پور وکالت و مشاور حقوقی شرکت های معتبری همچون شرکت مهندسین توزین دقت، شرکت ساختمانی سازه پردازان سمنان، شرکت ساختمانی سازه پردازان سمنان، شرکت هلیکوپتری بالگرد افق کیش، شرکت تجهیزات پزشکی آرسین افرا طب و غیره را برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۳۱۴۶۵

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوسی شرق، مابین خیابان وفا آذر و علی حسینی، پلاک 308، واحد 20 طبقه 4

مهزاد امیری

مهزاد امیری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد. ایشان یکی از بهترین وکیل کیفری در غرب تهران شناخته شده است و کسب رتبه 19 در آزمون وکلای دادگستری را داشته است و دارای سوابق و تخصص کاری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه کار در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121541043

آدرس: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب فرهنگسرا، پلاک ۱۹۲، طبقه ۲، واحد ۳

الزام سوابق وکیل کیفری 

یکی از فاکتورهایی که در جهت انتخاب بهترین وکیل کیفری در غرب تهران باید به آن توجه شود، سوابق کاری وکیل است در واقع سوابق کاری وکیل تعیین کننده ی میزان تجربه و مهارت او در کارش می باشد. وکیلی که دارای سوابق کاری بالایی باشد، قابل اعتماد و اطمینان مردم برای واگذاری پرونده های کیفری شان خواهد بود. وکیلی که دارای سوابق کاری بالایی باشد، بهتر می تواند به پرونده های کیفری در موضوعات مختلف رسیدگی نماید زیرا با انجام هریک از پرونده ها، تجربیات حاصله از انجام آن کار را برای مابقی پرونده ها پیاده کرده و راهکارهای اصولی را به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهد.

ویژگی های یک وکیل کیفری

بهترین وکیل کیفری در غرب تهران، باید دارای تحصیلات وکالتی در زمینه های جزایی و کیفری بوده باشد و علم و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد، همچنین آشنایی با دادسرا و دادگاه و محاکم کیفری را داشته باشد. وکیل کیفری با اشراف بر قوانین کیفری و تبصره های حقوقی، به پیشرفت و رشد پرونده های که برعهده گرفته است، کمک می نماید. در ادامه به مهم ترین ویژگی های یک وکیل کیفری حاذق و باتجربه می پردازیم:

 • نظم کاری و وقت شناسی وکیل خصوصا در حضور در دادگاه و دادسرا
 • عدالت را برقرار کردن
 • داشتن مهارت روانشناسی جهت ارتباط با افراد
 • نفوذ کلامی بالا و تسلط کلامی خوب به خصوص در هنگام دفاعیات
 • اشراف و تسلط کامل بر قوانین کیفری
 • قدرت دفاعیات محکم همراه با ارائه اسناد و مدارک در دادگاه
 • صبوری و آرامش در هنگام مواجه شدن با سختی کار
 • دارا بودن اعتماد به نفس و عزت نفس بالا
 • سوابق کاری خوب و بالا
 • تحصیلات بالای وکالتی و آگاهی بر تمامی دعاوی
 • رازداری و امانتداری وکیل در مقابل موکلش

لزوم مشاوره با وکیل کیفری در تهران

پیش از انتخاب وکیل، توصیه می شود تا با وکیل انتخابی خود جلسه مشاوره داشته باشید. وکیل با بررسی پرونده و توجه به جزییات، می تواند بهترین و مفید ترین راه حل ها را به شما پیشنهاد دهد. در واقع یکی از دلایل اصلی مشاوره با وکیل کیفری، چگونگی برقراری ارتباط با وکیل است که به عنوان مثال آیا می توان با وکیل مورد نظر و انتخابی خود ارتباط برقرار کرد زیرا برخی از پرونده ها، ممکن است زمانبر باشد و نیاز است تا شما در طی روز یا در طی هفته با وکیل خود ارتباط برقرار کرد.

مشاوره ها می تواند به چند صورت انجام گیرد که بستگی به وکیل انتخابی دارد ولی معمولا مشاوره ها به صورت تلفنی، حضوری و یا آنلاین قابل انجام است و هر شخص می تواند با توجه به شرایط و موقعیت زندگی خود، یک روش را برای اخذ مشاوره انتخاب می نماید و با وکیل خود پیش از انعقاد قرارداد مشاوره می گیرد.

کلام آخر

پرونده های وکالتی دارای بخش های مختلفی می باشد که یکی از مهم ترین بخش ها، مربوط به دعاوی کیفری است زیرا با جان، مال و آبروی انسان ها در ارتباط است. به طور کلی پرونده های کیفری دارای جرایمی است شامل: اختلاس، قتل عمد یا غیرعمد، چک بلامحل، سرقت، خیانت در امانت، قاچاق کالا، جرایم رایانه ای و غیره می باشد. برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در غرب تهران، نیاز است تا از حرفه ای بودن وکیل اطمینان حاصل نمایید و با آگاهی کامل تصمیم بگیرید بنابراین اگر در غرب تهران ساکن هستید، پیشنهاد ما به شما این است تا از لیست بهترین وکیل کیفری در غرب تهران در این مقاله کمک بخواهید. پیشنهاد می شود به دلیل سختی در پرونده های کیفری، باید وکیلی را انتخاب کرد که دارای تخصص بالا در کلیه دعاوی کیفری و حقوقی بوده باشد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده ای که به عهده گرفته است، داشته باشد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا