وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران ⚖️【آپدیت 1402】

یکی از مهم ترین مشکلات در جامعه، مشکلات خانوادگی می باشد که هر لحظه هم در حال افزایش می باشد و باعث می شود تا اساس و پایه خانواده دچار سستی شود و اگر در همان خانواده، فرزند یا فرزندانی وجود داشته باشند در روحیه آن ها تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. هدف ما از این مقاله معرفی بهترین وکیل خانواده در شمال تهران است، بنابراین اگر در شمال تهران زندگی می کنید و در جستجوی بهترین وکیل خانواده در شمال تهران هستید، پیشنهاد می شود که تا پایان این مقاله همراه ما باشید زیرا به ویژگی های یک وکیل خوب اشاره خواهیم داشت. پ

بهترین وکیل خانواده در تهران کیست

از آنجایی که مشکلات خانواده باعث آسیب به فرزندان و زندگی زوجین می شود، بنابراین اینچنین پرونده هایی جزو پرونده های مهم و حساس هستند که نیاز به وکیلی است که دارای روحیه حساسی نبوده باشد و تسلط کامل و نسبی به موضوعات خانواده، طلاق، مهریه و غیره داشته باشد. بهترین وکیل خانواده در شمال تهران علاوه بر مباحث حقوقی باید به مسائل فقهی و شرعی هم آگاه باشد زیرا برخی از مسائل حقوق خانواده بر پایه شرع و فقه اسلامی نیز می باشد. بهترین وکیل خانواده در شمال تهران باید دارای روحیه جسورانه باشد و به مسائل حقوقی آگاهی و اشراف کاملی داشته باشد تا بتواند به موکلین خود کمک کرده و دفاعیات بسیار خوبی را انجام دهد.

🥇سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 ا از بهترین وکیل در شمال تهران کلیک کنید

بهاره فیض

وکیل بهاره فیض

بهاره فیض، وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل خانواده در شمال تهران است. ایشان دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی است. سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار می رود. از تخصص های بهاره فیض می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مطالبه وجه چک
 • مطالبه خسارت تاخیر تادیه چک
 • صدور اجرائیه مستقیم نسبت به چک
 • مطالبه وجه سفته
 • مطالبه خسارت تاخیر تادیه سفته
 • مطالبه وجه چک از صادر کننده
 • مطالبه وجه چک از ضامن
 • مطالبه وجوه قراردادی
 • چک بلامحل

از دیگر حوزه هایی که می توان از تخصص های بهاره فیض نام برد حوزه های زیر است:

 • ملکی شامل تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره و ….
 • دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز،مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی …
 • امور مربوط به شرکت های تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی و …
 • قراردادها اعم از قرارداد بیع، اجاره ، ارائه خدمات،شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و ..
 • امور تجاری
 • چک و وصول مطالبات
 • ورشکستگی
 • انحصار وراثت

بهاره فیض علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی در حوزه های یاد شده، می کوشد تا با پیشبرد هرچه بهتر پرونده ها و تسهیل امور مربوطه، بهترین نتیجه برای موکلین حاصل گردد. به منظور مشاوره سریع و آسان به صورت تلفنی و حضوری تماس بگیرید.

شماره تماس: 09124478815

آدرس دفتر وکالت: تهران، میرداماد، مصدق شمالی، کوچه دامغانی(یازدهم)،پلاک 38، واحد 2


صغری صمد زادگان

صغری صمدزادگان

صغری صمدزادگان از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران می باشد و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی دکترای خصوصی می باشند و در حال حاضر در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، دیوان عالی، تنظیم قراردادها و غیره فعالیت می نمایند.
ایشان نگارش چندین مقاله علمی و ارائه پژوهش های حقوقی در همایش های ملی و کشوری را نیز در رزومه خود دارند.

 دانش حقوقی در سطح قوی، دلسوزی و تعهد بالا و پیگیری مجدانه در پرونده های موکلین باعث شده، اکثر پرونده های ایشان در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون اتلاف زمان مراجعین، با موفقیت و صلح و سازش خاتمه یابد.

(نگران حق الوکاله نباشید ) ایشان به صورت کاملا توافقی و منصفانه و مطابق با توان مالی شما، قادر به تقسیط هزینه و اعطای فرصت به شما جهت پرداخت آن می باشد.

شماره تماس: 02122894819 – 02126702518
آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، رو به روی مترو شریعتی، برج مینا، طبقه 9، واحد 4

هدی فرخی

هدی فرخی

هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل خانواده در شمال تهران می باشد. ایشان عضو کانون وکلای مرکز (تهران) با بیش از ۱۶سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت، افتخار دارد با ارائه خدمات حقوقی، جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید.
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادها
  اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد.

هدی فرخی از موفق ترین وکلای ایرانی با مدرک کارشناس ارشد حقوق است که با در اختیار داشتن مجموعه ایی قوی و متبحر در پروند های زیر ایفای نقش می کند:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری

شماره تماس: 02122607234 – 02122607838 – 09123574655

آدرس: تهران، شریعتی، خیابان دولت (کلاهدوز)، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک۴۶، واحد۹


مهدی مهدوی نژاد

مهدی مهدوی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری خانواده در شمال تهران می باشد و وکیلی موفق در امور وکالتی است و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های وکلا کرده و موجب رضایت موکلین و مراجعین خود می شود.

شماره تماس: ٠٢١۲۶۱۲۶۴۰۴

آدرس: زعفرانیه، خیابان شادیانه، کوچه میر شریفی، پلاک ٩، واحد 54


حسین حاجی زاده

حسین حاجی زاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران شناخته شده است. آقای حسین حاجی زاده مشاوره های تخصصی را به صورت حضوری و غیر حضوری به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت: 

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۳۶۱۷۰

آدرس: تهران، شریعتی، خیابان خواجه عبداله انصاری، نبش خیابان دهم، پلاک ۸۴، طبقه دوم

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران کلیک کنید

الزام مشاوره با بهترین وکیل خانواده در تهران

پیش از اینکه وکیل خانواده خود را انتخاب کنید، پیشنهاد می شود تا چندین جلسه قرار ملاقات با وکیل موردنظر خود داشته باشید. این جلسات به منفعت وکیل و موکل خواهد بود. در جلسات مشاوره، وکیل بررسی های لازمه را برای پرونده انجام داده و سپس براساس سختی ها و زمانی که گذاشته می شود، میزان حق الوکالتی خود را تعیین می کند. موکل هم در این جلسات مشاوره، تمامی بررسی های لازمه از لحاظ بودجه، ویژگی های وکیل و نحوه ارتباط با او را درنظر گرفته و سپس اقدام به اخذ وکیل می کند.

به طور کلی تمامی موضوعاتی که بین موکل و وکیل می گذرد، می تواند به صورت توافقی انجام پذیرد، مواردی مانند وکالت نامه، هزینه و غیره جزو مواردی است که میان وکیل و موکل به صورت کاملا توافقی انجام می پذیرد. نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که جلسات مشاوره برخی وکلا، دارای هزینه است بنابراین پیش از برگزاری جلسات، باید از میزان هزینه جلسات مشاوره وکلا آگاه شوید زیرا هزینه مشاوره ای هر وکیل به نسبت دیگری متفاوت خواهد بود.

چگونه بهترین وکیل خانواده در شمال تهران را بشناسم؟

اختلافات خانواده نظیر مهریه، طلاق، نفقه و غیره می باشند که برای دفاعیات و گرفتن حق و حقوق نیاز به داشتن بهترین وکیل خانواده در تهران است. وجود یک وکیل خوب و حاذق می تواند بروز اختلافات عمیق را کمتر کند و تنش های روحی را کمتر کند. یکی از دغدغه های افراد برای اخذ وکیل، شناخت و پیدا کردن بهترین وکیل خانواده است و از آنجایی که تهران دارای مناطق مختلفی است پس افراد سعی شان بر این است که در منطقه موردنظر خود وکیل موردنظر خود را بیابند به عنوان مثال اگر در شمال تهران هستید می توانید از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران بهره بگیرید و یا اگر در منطقه جنوب تهران هستید، از بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران استفاده نمایید. در واقع با توجه به منطقه و شهری که سکونت دارید و با تحقیقات گسترده و به دور از هرگونه عجله ای، می توان وکیل موردنظر خود را پیدا کرد.

برای شناخت بهترین وکیل خانواده در شمال تهران، نیاز است تا به تخصص و سوابق وکیل مورد نظر توجه داشته باشید. هرچقدر که سابقه یک وکیل بیشتر باشد، اعتماد به او هم برای واگذاری پرونده حقوقی خصوصا خانواده بیشتر خواهد بود. برای انتخاب وکیل، بهتر است وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش با مشکل اصلی شما یکی بوده باشد زیرا تمرکز وکیل برای حل مشکل موکلش اش بیشتر خواهد بود. همچنین میزان تجربیات و سابقه پرونده های پیشین وکیل، تاثیر بسیار زیادی در انتخاب او خواهد داشت. برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در شمال تهران، می توان به موسسات حقوقی در شمال تهران مراجعه کرد. قطعا موسسات حقوقی زیادی وجود دارد که می توانند با توجه به مشکل شما، راهنمایی و مشاوره تان کنند. یکی دیگر از راه ها برای انتخاب وکیل، سایت ها و مجلات حقوقی معتبر می باشد که خوشبختانه سایت وکیل از ما با معرفی بهترین وکلا در حوزه خانواده، کمک های بسیار زیادی به شما خواهند داشت.

کلام آخر

موضوعات مربوط به خانواده از گرایشات علوم حقوقی است که باید به آن توجه زیادی شود. دعاوی خانواده جزو یکی از دعاوی های مهم است که به دلیل افزایش زیاد آن در جامعه، درخواست برای داشتن وکیل هم زیادتر شده است. وکلای بسیار زیاد و حاذقی در تهران وجود دارد که در مناطق های مختلفی مشغول به فعالیت می باشند. با شناخت بیشتر از وکیل خانواده از طریق راه های گفته شده در مقاله، می توان بهترین وکیل خانواده در شمال تهران را شناخت و کلیه امور حقوقی را به آن ها واگذار کرد.

اخذ یک وکیل خوب و حرفه ای در کلیه موضوعات حقوقی مزایای زیادی را به همراه دارد سبب پیشرفت پرونده های حقوقی خواهد شد و سبب می شود تا پرونده به نتایج قابل قبول تری برسد، بنابراین در این مقاله می توان لیستی از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران را بشناسید و به آن ها اعتماد نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا