وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران ⚖️【آپدیت 1403】

یکی از مهم ترین مشکلات در جامعه، مشکلات خانوادگی می باشد که هر لحظه هم در حال افزایش می باشد و باعث می شود تا اساس و پایه خانواده دچار سستی شود و اگر در همان خانواده، فرزند یا فرزندانی وجود داشته باشند در روحیه آن ها تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. هدف ما از این مقاله معرفی بهترین وکیل خانواده در شمال تهران است، بنابراین اگر در شمال تهران زندگی می کنید و در جستجوی بهترین وکیل خانواده در شمال تهران هستید، پیشنهاد می شود که تا پایان این مقاله همراه ما باشید زیرا به ویژگی های یک وکیل خوب اشاره خواهیم داشت. پ

بهترین وکیل خانواده در تهران کیست

از آنجایی که مشکلات خانواده باعث آسیب به فرزندان و زندگی زوجین می شود، بنابراین اینچنین پرونده هایی جزو پرونده های مهم و حساس هستند که نیاز به وکیلی است که دارای روحیه حساسی نبوده باشد و تسلط کامل و نسبی به موضوعات خانواده، طلاق، مهریه و غیره داشته باشد. بهترین وکیل خانواده در شمال تهران علاوه بر مباحث حقوقی باید به مسائل فقهی و شرعی هم آگاه باشد زیرا برخی از مسائل حقوق خانواده بر پایه شرع و فقه اسلامی نیز می باشد. بهترین وکیل خانواده در شمال تهران باید دارای روحیه جسورانه باشد و به مسائل حقوقی آگاهی و اشراف کاملی داشته باشد تا بتواند به موکلین خود کمک کرده و دفاعیات بسیار خوبی را انجام دهد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 ا از بهترین وکیل در شمال تهران کلیک کنید

دکتر علی اصغر احمدی

علی اصغر احمدی

آقای دکتر علی اصغر احمدی از وکلای متخصص در تهران هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق و بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پاسخگویی مناسب، مستمر و صادقانه در مدیریت قراردادهای وکالت و مشاوره از ویژگی های کاری آقای دکتر علی اصغر احمدی است.

برخی از تخصص آقای دکتر احمدی:

  • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
  • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)
  • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

شماره تماس: 09111773575


بهاره فیض

وکیل بهاره فیض

بهاره فیض، وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل خانواده در شمال تهران است. ایشان دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی است. سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار می رود.

شماره تماس:

آدرس دفتر وکالت: تهران، میرداماد، مصدق شمالی، کوچه دامغانی(یازدهم)،پلاک 38، واحد 2


هدی فرخی

هدی فرخی

هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل خانواده در شمال تهران می باشد. ایشان عضو کانون وکلای مرکز (تهران) و افتخار دارد با ارائه خدمات حقوقی، جزایی و تجاری به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در موارد ذیل اقدام نماید:

  • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید.
  • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر

شماره تماس: 

آدرس: تهران، شریعتی، خیابان دولت (کلاهدوز)، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک۴۶، واحد۹


مهدی مهدوی نژاد

مهدی مهدوی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری خانواده در شمال تهران می باشد و وکیلی موفق در امور وکالتی است و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های وکلا کرده و موجب رضایت موکلین و مراجعین خود می شود.

شماره تماس:

آدرس: زعفرانیه، خیابان شادیانه، کوچه میر شریفی، پلاک ٩، واحد 54


حسین حاجی زاده

حسین حاجی زاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران شناخته شده است. آقای حسین حاجی زاده مشاوره های تخصصی را به صورت حضوری و غیر حضوری به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت: 

  • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
  • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: تهران، شریعتی، خیابان خواجه عبداله انصاری، نبش خیابان دهم، پلاک ۸۴، طبقه دوم

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران کلیک کنید

الزام مشاوره با بهترین وکیل خانواده در تهران

پیش از اینکه وکیل خانواده خود را انتخاب کنید، پیشنهاد می شود تا چندین جلسه قرار ملاقات با وکیل موردنظر خود داشته باشید. این جلسات به منفعت وکیل و موکل خواهد بود. در جلسات مشاوره، وکیل بررسی های لازمه را برای پرونده انجام داده و سپس براساس سختی ها و زمانی که گذاشته می شود، میزان حق الوکالتی خود را تعیین می کند. موکل هم در این جلسات مشاوره، تمامی بررسی های لازمه از لحاظ بودجه، ویژگی های وکیل و نحوه ارتباط با او را درنظر گرفته و سپس اقدام به اخذ وکیل می کند.

به طور کلی تمامی موضوعاتی که بین موکل و وکیل می گذرد، می تواند به صورت توافقی انجام پذیرد، مواردی مانند وکالت نامه، هزینه و غیره جزو مواردی است که میان وکیل و موکل به صورت کاملا توافقی انجام می پذیرد. نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که جلسات مشاوره برخی وکلا، دارای هزینه است بنابراین پیش از برگزاری جلسات، باید از میزان هزینه جلسات مشاوره وکلا آگاه شوید زیرا هزینه مشاوره ای هر وکیل به نسبت دیگری متفاوت خواهد بود.

چگونه بهترین وکیل خانواده در شمال تهران را بشناسم؟

اختلافات خانواده نظیر مهریه، طلاق، نفقه و غیره می باشند که برای دفاعیات و گرفتن حق و حقوق نیاز به داشتن بهترین وکیل خانواده در تهران است. وجود یک وکیل خوب و حاذق می تواند بروز اختلافات عمیق را کمتر کند و تنش های روحی را کمتر کند. یکی از دغدغه های افراد برای اخذ وکیل، شناخت و پیدا کردن بهترین وکیل خانواده است و از آنجایی که تهران دارای مناطق مختلفی است پس افراد سعی شان بر این است که در منطقه موردنظر خود وکیل موردنظر خود را بیابند به عنوان مثال اگر در شمال تهران هستید می توانید از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران بهره بگیرید و یا اگر در منطقه جنوب تهران هستید، از بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران استفاده نمایید. در واقع با توجه به منطقه و شهری که سکونت دارید و با تحقیقات گسترده و به دور از هرگونه عجله ای، می توان وکیل موردنظر خود را پیدا کرد.

برای شناخت بهترین وکیل خانواده در شمال تهران، نیاز است تا به تخصص و سوابق وکیل مورد نظر توجه داشته باشید. هرچقدر که سابقه یک وکیل بیشتر باشد، اعتماد به او هم برای واگذاری پرونده حقوقی خصوصا خانواده بیشتر خواهد بود. برای انتخاب وکیل، بهتر است وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش با مشکل اصلی شما یکی بوده باشد زیرا تمرکز وکیل برای حل مشکل موکلش اش بیشتر خواهد بود. همچنین میزان تجربیات و سابقه پرونده های پیشین وکیل، تاثیر بسیار زیادی در انتخاب او خواهد داشت. برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در شمال تهران، می توان به موسسات حقوقی در شمال تهران مراجعه کرد. قطعا موسسات حقوقی زیادی وجود دارد که می توانند با توجه به مشکل شما، راهنمایی و مشاوره تان کنند. یکی دیگر از راه ها برای انتخاب وکیل، سایت ها و مجلات حقوقی معتبر می باشد که خوشبختانه سایت وکیل از ما با معرفی بهترین وکلا در حوزه خانواده، کمک های بسیار زیادی به شما خواهند داشت.

کلام آخر

موضوعات مربوط به خانواده از گرایشات علوم حقوقی است که باید به آن توجه زیادی شود. دعاوی خانواده جزو یکی از دعاوی های مهم است که به دلیل افزایش زیاد آن در جامعه، درخواست برای داشتن وکیل هم زیادتر شده است. وکلای بسیار زیاد و حاذقی در تهران وجود دارد که در مناطق های مختلفی مشغول به فعالیت می باشند. با شناخت بیشتر از وکیل خانواده از طریق راه های گفته شده در مقاله، می توان بهترین وکیل خانواده در شمال تهران را شناخت و کلیه امور حقوقی را به آن ها واگذار کرد.

اخذ یک وکیل خوب و حرفه ای در کلیه موضوعات حقوقی مزایای زیادی را به همراه دارد سبب پیشرفت پرونده های حقوقی خواهد شد و سبب می شود تا پرونده به نتایج قابل قبول تری برسد، بنابراین در این مقاله می توان لیستی از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران را بشناسید و به آن ها اعتماد نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا