وکلاوکیل خانواده

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل خانواده در سنندج ⚖️【آپدیت 1403】

روزهای سختی را در زندگی خانوادگی خود سپری می‌کنید؟ طلاق، حضانت فرزند، مهریه، نفقه و… کوهی از مشکلات بر سر راهتان است؟ نگران نباشید، شما تنها نیستید. بهترین وکیل خانواده در سنندج در کنار شماست تا با تخصص و تجربه خود، راه عبور از این بحران را به شما نشان دهد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مشاوره حقوقی بهترین وکیل خانواده در سنندج

مشاوره حقوقی بهترین وکیل خانواده در سنندج

مشاوره حقوقی با به بهترین وکیل خانواده در سنندج شما اطمینان می‌دهد که در تمام مراحل امور حقوقی خود از راهنمایی حرفه‌ای و دقیق یک حقوقدان بهره مند شوید و به بهترین نتیجه برای شما دست یابید.

احسان محمدی کانی سواران

احسان محمدی کانی سواران

جناب آقای احسان محمدی کانی سواران، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز، یکی از وکلای برجسته خانواده در سنندج هست. ایشان با سابقه درخشان و تخصص ایشان در پرونده‌های خانواده، به بسیاری از موکلان خود در احقاق حقوقشان یاری رسانده و رضایت خاطر آنها را از نتیجه پرونده‌ها جلب نموده‌اند.

شماره تماس: 09183784147

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع مروارید، طبقه دوم، واحد ۱۵


گلاله فتحی

گلاله فتحی

سرکار خانم گلاله فتحی، حقوقدان و یکی از وکلای باتجربه در سنندج، با بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانواده، آماده ارائه خدمات حقوقی به شما عزیزان می‌باشند. ایشان علاوه بر تخصص در دعاوی خانواده، در زمینه‌های زیر نیز خدمات ارائه می‌کنند:

  • تنظیم اوراق قضایی
  • تنظیم سند
  • تنظیم لایحه
  • مشاوره‌های حضوری و غیرحضوری

شماره تماس: 08733664541

آدرس: سنندج، شهرک کشاورز، روبروی پارک کودک، کوچه هارمونی


زینب شهسواری

زینب شهسواری

سرکار خانم زینب شهسواری، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه‌ی وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانوادگی، آماده ارائه خدمات حقوقی به شما عزیزان می‌باشند. ایشان علاوه بر وکالت، در زمینه مشاوره حقوقی نیز تخصص دارند.

شماره تماس: 08733563056

آدرس: سنندج، خیابان آبیدر، خیابان مبارک اباد، کوچه بهشت۶ ، پلاک ۳۴


مازیار پرویزنیا

مازیار پرویزنیا

جناب آقای پرویزنیا علاوه بر تخصص در دعاوی خانواده و کیفری، در زمینه‌های حقوقی و ملکی نیز وکالت می‌کنند و با ظرافت و وسواس فراوان، امور حقوقی موکلان خود را پیگیری می‌کنند. ایشان در طول دوران وکالت خود، موفق به اخذ نتایج مثبت در بیش از ده‌ها پرونده خانواده و کیفری شده‌اند و موکلان زیادی را در احقاق حقوقشان یاری رسانده‌اند.

شماره تماس: 08733289499

آدرس: سنندج، ابتدای خیابان شهید تعریف، ساختمان فردوس، طبقه۲، واحد۶

هزینه حق طلاق با وکیل سنندج چقدر است؟

هزینه حقوقی برای طلاق با بهترین وکیل در سنندج می‌تواند در حدود چند میلیون تومان تا چند ده میلیون تومان و حتی بیشتر نیز متغیر باشد. بهتر است با وکیلی که متخصص در زمینه حقوق خانواده است مشورت کنید تا هزینه‌های دقیق و مربوط به پرونده خود را بدانید.

نکته، با توجه به اینکه مسائل حقوقی متنوعی ممکن است در زندگی شخصی پیش آید، مناسب است در هر زمینه به وکیل حقوقی واجد تخصص مراجعه کنید. به عنوان مثال، در صورت مواجهه با مسائل طلاق، بهترین وکیل طلاق در سنندج می‌تواند راهنما و مشاور شما باشد.

هزینه حق طلاق با وکیل خانواده سنندج

کلام آخر

اگر به دنبال بهترین وکیل خانواده در سنندج یا در هر شهر دیگری هستید، توصیه می‌شود که به وکیلی با تجربه و معتبر در سایت وکیل از ما مراجعه کنید تا از نتایج مطلوب و حل مسائل به بهترین نحو برخوردار شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا