وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه ⚖️【آپدیت 1403】

یکی از موضوعات مربوط به علم حقوق، مربوط به خانواده است که همواره مورد بحث و توجه واقع گردیده است. نقش وکیل خانواده در پرونده های خانواده بسیار مهم است و باید بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه را در هنگام مواجه با مشکلات در این خصوص، انتخاب نمود. یهترین وکیل در کرمانشاه که در حوزه دعاوی خانواده تسلط دارد، باید به مباحث فقهی و شرعی هم آشنایی داشته باشد زیرا برخی از موضوعات مربوط به خانواده، به شرعیات و فقه اسلامی بر می گردد.

واگذاری پرونده های مربوط به دعاوی خانواده  را باید به یک وکیل خوب و متخصصی که سالهاست در این حوزه فعالیت داشته است سپرد. زیرا این نوع از پرونده ها دارای پیچیدگی های خاصی است و با اخذ یک وکیل خوب و موفق و مشاوره گرفتن از او، می توان مشکلا حقوقی مربوط به آن را حل و فصل کرد.

یک پرونده خانواده را نمی توان نمونه پرونده ای معمولی دانست، زیرا دارای حساسیت هایی می باشد و سختی های مربوط به خودش را نیز دارد و یک وکیل برای حل مشکلات این نوع از پرونده ها، نقش بسیار پر رنگی خواهد داشت و مسائل و مشکلات مربوط به خانواده را حل خواهد کرد و به موکلش کمک خواهد کرد تا آرامش خود را حفظ کرده و حق او پایمال نشود.

در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه می پردازیم که این وکلا دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه دعاوی خانواده هستند و بسیار موفق در انجام امور وکالتی می باشند. بنابراین مردم عزیز کرمانشاه با روبرو شدن با مشکلات خانواده، می توانند به این وکلا مراجعه کرده و امور حقوقی خود را به آنان بسپارند و تنش های خود را کاهش دهند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه کیست؟

به طور کلی نهادهای قضایی با هدف به رسیدگی و بررسی به دعاوی خانواده و حل و فصل اختلافات پدید آمده اند و به طور روزانه در دادگاه، هزاران پرونده خانواده که در دادگاه های حقوقی و کیفری مطرح شده و سپس بررسی و اجرا می شوند. با توجه به افزایش پرونده های حقوقی و قوانین و مقررات پیچیده ی مربوط به آیین دادرسی، شیوه رسیدگی خاصی را برای نهادهای قضایی در نظر گرفته اند.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

پرستو رادمنش

پرستو رادمنش

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 12 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

برخی از سوابق کاری خانم پرستو رادمنش :

ایشان از اردیبهشت ماه 1384 بعنوان نیروی خرید خدمت و در چهارچوب قرارداد کار معین به استخدام اداره کل مسکن و شهرسازی وقت در آمده و تا سال 87 در قالب قرار داد فوق به انجام در زمینه امور املاک و اراضی اشتغال به کار داشته اند و در سال 86 و پس از اخذ پروانه وکالت دادگستری بعنوان وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در خصوص دعاوی مربوط به رفع تصرفات_خلع ید، رفع مزاحمت، تنظیم سند، دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 100 شهرداری، ماده 5 و ماده 12 قوانین اراضی شهری و زمین شهری و دعاوی راه و تملکات راه و شهرسازی، پرونده های ثبتی و وصول مطالبات  غیره را در بیش از 1500 پرونده به عهده داشته اند.
از سال 1391 بعنوان وکیل، پیگیری مطالبات مدیریت شعب بانک ملت استان کرمانشاه را به عهده داشته اند.
از سال 1391 لغایت 1393 به عنوان وکیل بانک ملی دعاوی پیگیری مطالبات و اجرای اسناد را به عهده داشته اند.
از تاریخ 1394/7/6 لغایت 1394/12/29 به عنوان وکیل و مشاوره تعاونی مسکن اتباع و امور مهاجرین خارجی کرمانشاه به مشاوره و دفاع دعاوی پرداخته اند. ایشان از فروردین 1401 به عنوان وکیل و مشاور حقوقی شرکت جهاد نصر استان کرمانشاه فعالیت می کنند.
سابقه بازرسی مرکز وکلا و کارشناسان حقوقی قوه قضائیه و عضو هیات مدیره دیوان داوری مرکزی وکلا.

گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان:

 •   دارای گواهینامه داوری درجه 1
 •   گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان
 •  گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری
 •   گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان
 •   گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات
 •   گواهینامه دوره آموزش خانواده

تخصص ایشان در امور:

 • اراضی و املاک
 • شهرداری
 • قراردادها
 • خانواده
 • شهرسازی و معماری
 • دیه و تصادفات

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره وکالت خانم پرستو رادمنش با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09183302676

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، چهارراه سی متری دوم، رو به روی بانک مسکن و بانک مهر ایرانیان، برج کادوس، طبقه 5

پیج اینستاگرام: parastoo_radmanesh_lawyer@

آقای نعیم محمدی

آقای نعیم محمدی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه، مشاور حقوقی، دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، شهرداری، امور ثبتی و … می باشند. ایشان به مدت 2 سال سابقه کار به عنوان نماینده حقوقی در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه را در سوابق خود دارند. نمونه پرونده های موفقیت آمیز بسیاری را در کارنامه وکالتی خود به ثبت رسانیده است. مهارت ایشان موجب شده تا با اطلاعات کافی و به روز به امور پرونده ها رسیدگی مجدانه نماید، همچنین آقای محمدی دارای، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب هستند که این ویژگی ها باعث شده اند ایشان در کار خود موفق تر باشند.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق
 • ملکی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۲۹۸۸۵۹-۰۹۱۸۷۷۹۶۳۲۳

آدرس: کرمانشاه، میدان غدیر

الهه حقی

الهه حقی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. دارای 6 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی خانواده، دعاوی قاچاق، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اقامت، تابعیت، امور بین الملل، ترخیص کالا، ضبط و توقیف کالا، ابطال نظریه هیات حل اختلاف،امور ثبتی، اثبات و ابطال سند تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری، ملکی و غیره می‌باشد که با پشتکار و آگاهی خویش توانسته پرونده را به نتیجه مثبت برساند و بیشتر موکلین با رضایت کامل از وکالت وی از دفتر ایشان خارج می‌شوند. درصد بالای رضایت در این مدت کم از وکالت خانم حقی باعث شده وی در بین بهترین‌های کرمانشاه جای بگیرد. دارای شماره پروانه 35187 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی در سال 1395 صادر شده است. قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی،مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی خانم حقی است.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق
 • ملکی

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۸۹۶۵۵۹

آدرس: کرمانشاه، بلوارطاق بستان، سه راه مسکن، بلوارگلها، روبروی کلانتری ۱۹، جنب نمایشگاه ماشین رویال

شمس الدین الماسی

شمس الدین الماسی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه هستند. ایشان به مدت چند سال سابقه وکالتی در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. وی با آگاهی کامل نسبت به قوانین، امانت داری نسبت به پرونده موکل، برخورد مناسب با مراجعین و داشتن پرونده‌های موفق توانسته خود را بین بهترین وکلای شهر قرار دهد. دارای شماره پروانه 21439 می‌باشد که از سوی کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 1392 صادر شده است. از خدمات وکالتی آقای الماسی می‌توان به قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری اشاره کرد که مشاوره‌های وی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۳۳۲۹۸۴

آدرس: کرمانشاه،۲۲ بهمن میدان مرکزی، کوچه ۱۳۴،درب سوم جنوبی، طبقه زیرین

 علی غزاله

 علی غزاله

وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه توسط مردم معرفی گردیده است و مشغول به کار در حوزه های مختلف وکالت می باشد. ایشان  دارای سوابق کاری درخشان و بسیار خوب است و سالیان زیادی است که در شهر کرمانشاه به فعالیت های حقوقی می پردازد. آقای علی غزاله دارای علم و دانش به روز حقوقی است و تمام تلاشش را می کند تا موجب رضایت موکلینش واقع شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • 14 سال سابقه کار و تخصص در زمینه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس : کرمانشاه، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق

 نگین عسگری

نگین عسگری

وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه و به عنوان مشاور حقوقی برای شرکت های معتبر هم فعالیت هایی دارد. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، طلاق، ثبتی، ملکی، کیفری، مالی و غیره به کار وکالت مشغول می باشد و دارای نمونه پرونده های زیادی است که در آن ها موفق بوده است. خانم نگین عسکری به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه شناخته شده و نتایج مطلوبی را برای پرونده های موکلینش به همراه دارد.

تخصص و مهارت:

 • مدرک دکترا حرفه ای مدیریت گرایش حقوق
 • 8 سال سوابق و تجربه در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183565113

آدرس: کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، خیابان قیطاسیان (بالاتر از نیرو انتظامی، جنب شورای شهر اسلامی)، ساختمان وکلا، طبقه 3، واحد 5

 مهدی رضایی

 مهدی رضایی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه است و دارای تسلط و تمرکز بسیار خوبی در حل و رفع مشکلات حقوقی موکلینش است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری کاربردی را هم به مردم شهر کرمانشاه برای رفع مشکلات حقوقی شان به همراه دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه شناخته شده است و پرونده های حقوقی زیادی را به موفقیت رسانده است. آقای مهدی رضایی دارای اخلاقیات بسیار خوبی در هنگام ارتباط با موکلینش است و به آن ها کمک های بسیار زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • 12 سال فعالیت و تخصص کاری در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188327404

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید مصطفی امامی، جنب بیمه مرکزی آسیا، ساختمان مهستان، طبقه 6، واحد 24

حجت اله شهباز بیگی

 حجت اله شهباز بیگی

وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه است و دارای تخصص و مهارت بالایی در امور حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه شناخته شده است و در حوزه کاری خود تسلط بسیار بالایی دارد و همین موضوع سبب اعتماد مردم نسبت به او شده است. آقای حجت اله شهباز بیگی سابقه نویسندگی کتب های حقوقی را دارد و نویسنده کتاب بررسی دیدگاه نظام حقوقی ایران نسبت به حقوق ذینفع ها در شرکت های سهامی خاص را بوده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • رتبه یک ازمون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 97
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09186831030

آدرس: کرمانشاه، میدان مصدق، نبش پاساژ ارگ، ساختمان بارانیان، طبقه 1

پدرام کریمی

پدرام کریمی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است می باشد و جزو وکلایی است که سابقه درخشان و بالایی دارد و نمونه پرونده های حقوقی زیادی را با موفقیت همراه کرده است.  ایشان  تخصص و مهارت بالایی در خصوص علم حقوق را دارد و بسیار در کارش منظم است و همین موارد سبب شده است تا مردم او را به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه بشناسند و به او اعتماد داشته باشند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی
 • 16 سال تخصص و مهارت در زمینه وکالت
 • 10 سال سابقه در تدریس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126229567

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، نرسیده به چهار راه ارشاد (بسیج)، رو به روی بانک پارسیان، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان اداری حنا، طبقه سوم، واحد 17

 کوروش علی پور

کوروش علی پور

وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه در بین مردم  شناخته شده است و سبب اعتماد و اطمینان مردم گردیده است. ایشان سابقه خیلی خوبی در امور وکالتی و حقوقی در زمینه های مختلف را دارد و مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی را هم به مردم شهر کرمانشاه ارائه می دهد. آقای کوروش علی پور بسیار اخلاق مدار است و راه حل های بسیار کاربردی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۵۵۵۴۹۵

آدرس: کرمانشاه، ابتدای خیابان مدرسی، ضلع شرقی، مجتمع اداری تجاری پردیس۲، طبقه ی دوم، واحد پنجم

چگونه بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه را بشناسم؟

اختلافاتی نظیر مهریه، تمکین، طلاق، نفقه و غیره جزو بیشترین موضوعات مربوط به اختلافات خانواده هستند. در واقع اختلافات زناشویی دلایل مختلفی دارند که به اختلافات عمیق منجر می شود. در این شرایط نیاز به داشتن یک وکیل خوب خانواده الزامی می باشد تا تنش های روحی را کمتر کرده و به موکلینش در این خصوص کمک های زیادی کند.

برای شناخت بهترین وکیل در کرمانشاه که در زمینه خانواده مهارت دارد، به تخصصی که در طی سالهای وکالتی اش داشته دقت نمایید. تخصص یک وکیل بسیار مهم است و باعث اعتماد بیشتر به او خواهد شد. همچنین تحصیلات خوب یک وکیل، سبب می شود تا تسلط خوبی به قوانین و مقررات مربوط به وکالت داشته باشد.

وکیلی که دارای تجریبات و تخصص بالایی باشد، پرونده های مختلف خانواده را بهتر مدیریت کرده و مشکلات آن ها را شناخته و راهکارهای خلاقانه و بسیار خوبی را ارائه می کند. جهت اعتماد و اطمینان بیشتر به یک وکیل و همچنین شناخت بیشتر از او، تحقیقات کافی باید در مورد او انجام شود. این تحقیقات باید از افراد و اشخاص قابل اعتماد و یا منابع معتبر باشد تا انتخابی اشتباه صورت نگیرد.

موسسات حقوقی زیادی در شهر های مختلف وجود دارند، که مشغول به فعالیت در این خصوص هستند و وکلای بسیار حاذقی در این موسسات فعالیت دارند. می توان به این موسسات مراجعه کرده و از آن ها در مورد بهترین وکیل خانواده پرس و جو کرد.

همچنین مطالعه سایت های حقوقی و مجلات حقوقی که به معرفی بهترین وکلا می پردازند، می تواند کمک بسیار بزرگی برای شناخت وکلا داشته باشد و میزان تخصص و مهارت آن ها را به شما معرفی نماید. این سایت ها و یا مجلات حقوقی، وکلای حاذق در شهر های مختلف را به شما معرفی کرده و در مورد شرایط و سوابق کاری آن ها توضیحاتی را بیان می کنند.

کلام آخر

نکته ای که باید به آن دقت شود این است که یک وکیل خانواده، توانایی پذیرفتن دعاوی های حقوقی دیگری را هم دارد، بنابراین هر وکیلی می تواند به راحتی دعاوی خانواده را بپذیرد اما توصیه ای که می شود این است که وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش مربوط به دعاوی خانواده باشد و پرونده های زیادی را در این خصوص انجام داده تا بتواند مشکلات و پیچیدگی هایی که در پرونده های خانواده است را به سرعت شناخته و درک کند و راه حل های بسیار کاربردی را برای آنان در نظر بگیرد. بنابراین انتخاب یک وکیل خوب و موفق در زمینه دعاوی های خانواده که دارای تخصص اصلی مربوط به امور حقوقی خانواده است، می توان با سرعت بالاتری مشکلات حقوقی را در این زمینه حل نماید و به موکلش کمک های بسیار زیادی داشته باشد.

اخذ یک وکیل خوب و مجرب، می تواند پرونده حقوقی مربوط به خانواده را جلو اندازد و پرونده حقوقی را با درصد بالایی با موفقیت روبرو کند. همچنین یک وکیل خانواده علاوه بر حل مشکلات موجود بر پرونده حقوقی و خانواده، می تواند مشاوره های حقوقی بسیار خوبی را به موکل یا اعضای خانواده ارائه دهد و آنان را در این خصوص آگاه نماید.

با معرفی وکلای خانواده در این مقاله، به شما کمک کرده ایم تا در مدت زمان محدودی، بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه را بشناسید و صفر تا صد امور حقوقی خود را در زمینه مشکلات خانواده به آن ها واگذار نمایید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا