وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه ⚖️【آپدیت 1402】

یکی از موضوعات مربوط به علم حقوق، مربوط به خانواده است که همواره مورد بحث و توجه واقع گردیده است. نقش وکیل خانواده در پرونده های خانواده بسیار مهم است و باید بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه را در هنگام مواجه با مشکلات در این خصوص، انتخاب نمود. یهترین وکیل در کرمانشاه که در حوزه دعاوی خانواده تسلط دارد، باید به مباحث فقهی و شرعی هم آشنایی داشته باشد زیرا برخی از موضوعات مربوط به خانواده، به شرعیات و فقه اسلامی بر می گردد.

واگذاری پرونده های مربوط به دعاوی خانواده  را باید به یک وکیل خوب و متخصصی که سالهاست در این حوزه فعالیت داشته است سپرد. زیرا این نوع از پرونده ها دارای پیچیدگی های خاصی است و با اخذ یک وکیل خوب و موفق و مشاوره گرفتن از او، می توان مشکلا حقوقی مربوط به آن را حل و فصل کرد.

یک پرونده خانواده را نمی توان نمونه پرونده ای معمولی دانست، زیرا دارای حساسیت هایی می باشد و سختی های مربوط به خودش را نیز دارد و یک وکیل برای حل مشکلات این نوع از پرونده ها، نقش بسیار پر رنگی خواهد داشت و مسائل و مشکلات مربوط به خانواده را حل خواهد کرد و به موکلش کمک خواهد کرد تا آرامش خود را حفظ کرده و حق او پایمال نشود.

در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه می پردازیم که این وکلا دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه دعاوی خانواده هستند و بسیار موفق در انجام امور وکالتی می باشند. بنابراین مردم عزیز کرمانشاه با روبرو شدن با مشکلات خانواده، می توانند به این وکلا مراجعه کرده و امور حقوقی خود را به آنان بسپارند و تنش های خود را کاهش دهند.

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه کیست؟

به طور کلی نهادهای قضایی با هدف به رسیدگی و بررسی به دعاوی خانواده و حل و فصل اختلافات پدید آمده اند و به طور روزانه در دادگاه، هزاران پرونده خانواده که در دادگاه های حقوقی و کیفری مطرح شده و سپس بررسی و اجرا می شوند. با توجه به افزایش پرونده های حقوقی و قوانین و مقررات پیچیده ی مربوط به آیین دادرسی، شیوه رسیدگی خاصی را برای نهادهای قضایی در نظر گرفته اند.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه

 شکوفه ابراهیمی

 شکوفه ابراهیمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه می باشد و به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های مختلف فعالیت دارد. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی و غیره مهارت داشته و مشاوره هایی را در حوزه های مختلف حقوقی به مردم ارائه می دهد. خانم شکوفه ابراهیمی وکیلی با نفوذ کلامی بالا، دلسوز و با تخصص بالای وکالتی است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه به مردم معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • 8 سال سوابق کار در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09187397679

آدرس: کرمانشاه، چهارراه بنت الهدی، رو به روی بیمه آرمان

مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است و سوابق بالایی در حوزه وکالت دارد.  ایشان با بهره گیری از دانش حقوقی خود، دفاعیات بسیار خوبی را  از موکلینش می کند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه از نگاه مردم شناخته شده است. خانم مهسا ستایش نیا مشاوره های بسیار خوب با بازدهی بالا را در اختیار مردم کرمانشاه قرار می دهد و تمام تلاشش را می کند تا به آن ها کمک های شایانی را داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • 8 سال سوابق کار و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09368998574

آدرس: کرمانشاه، دبیر اعظم، کوی صنایع دستی، طبقه 2

سارا اله ویسی

 سارا اله ویسی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه است و سوابق بسیار بالایی را در امور حقوقی در زمینه های مختلف را دارد. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، اسناد، تجاری، ثبتی و غیره را دارد و به عنوان وکیل با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری در شهر کرمانشاه هم، فعالیت هایی داشته است.  خانم سارا اله ویسی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه شناخته شده و مشاوره های حقوقی در زمینه های ثبت اظهارنامه، کلیه دعاوی های حقوقی، ثبت درخواست حقوقی و کیفری و غیره را به مردم کرمانشاه ارائه می دهد. مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق و تجربه مستمر وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان کرمانشاه
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • چندین سوابق فعالیتی به عنوان دبیر در کرمانشاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183571739

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

پریسا الفتی

پریسا الفتی

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهای زیادی است که در شهر کرمانشاه مشغول به انجام کار وکالتی می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، طلاق، ملکی، مالی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره تخصص داشته است و با تجزیه و تحلیل بسیار خوب در مشکلات مربوط به پرونده های حقوقی، به رفع این مشکلات کمک می کند. خانم پریسا الفتی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه شناخته شده است و خدمات بسیار خوب حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 10 سال سوابق کاری مستمر و مداوم در حوزه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188324889

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، سی متری دوم، به طرف سنگر، ساختمان زاگرس، طبقه 2، واحد 7

 علی غزاله

 علی غزاله

وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه توسط مردم معرفی گردیده است و مشغول به کار در حوزه های مختلف وکالت می باشد. ایشان  دارای سوابق کاری درخشان و بسیار خوب است و سالیان زیادی است که در شهر کرمانشاه به فعالیت های حقوقی می پردازد. آقای علی غزاله دارای علم و دانش به روز حقوقی است و تمام تلاشش را می کند تا موجب رضایت موکلینش واقع شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • 14 سال سابقه کار و تخصص در زمینه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126276620

آدرس : کرمانشاه، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

 نگین عسگری

نگین عسگری

وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه و به عنوان مشاور حقوقی برای شرکت های معتبر هم فعالیت هایی دارد. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، طلاق، ثبتی، ملکی، کیفری، مالی و غیره به کار وکالت مشغول می باشد و دارای نمونه پرونده های زیادی است که در آن ها موفق بوده است. خانم نگین عسکری به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه شناخته شده و نتایج مطلوبی را برای پرونده های موکلینش به همراه دارد.

تخصص و مهارت:

 • مدرک دکترا حرفه ای مدیریت گرایش حقوق
 • 8 سال سوابق و تجربه در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183565113

آدرس: کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، خیابان قیطاسیان (بالاتر از نیرو انتظامی، جنب شورای شهر اسلامی)، ساختمان وکلا، طبقه 3، واحد 5

 مهدی رضایی

 مهدی رضایی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه است و دارای تسلط و تمرکز بسیار خوبی در حل و رفع مشکلات حقوقی موکلینش است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری کاربردی را هم به مردم شهر کرمانشاه برای رفع مشکلات حقوقی شان به همراه دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه شناخته شده است و پرونده های حقوقی زیادی را به موفقیت رسانده است. آقای مهدی رضایی دارای اخلاقیات بسیار خوبی در هنگام ارتباط با موکلینش است و به آن ها کمک های بسیار زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • 12 سال فعالیت و تخصص کاری در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188327404

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید مصطفی امامی، جنب بیمه مرکزی آسیا، ساختمان مهستان، طبقه 6، واحد 24

حجت اله شهباز بیگی

 حجت اله شهباز بیگی

وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه است و دارای تخصص و مهارت بالایی در امور حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه شناخته شده است و در حوزه کاری خود تسلط بسیار بالایی دارد و همین موضوع سبب اعتماد مردم نسبت به او شده است. آقای حجت اله شهباز بیگی سابقه نویسندگی کتب های حقوقی را دارد و نویسنده کتاب بررسی دیدگاه نظام حقوقی ایران نسبت به حقوق ذینفع ها در شرکت های سهامی خاص را بوده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • رتبه یک ازمون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 97
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09186831030

آدرس: کرمانشاه، میدان مصدق، نبش پاساژ ارگ، ساختمان بارانیان، طبقه 1

پدرام کریمی

پدرام کریمی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است می باشد و جزو وکلایی است که سابقه درخشان و بالایی دارد و نمونه پرونده های حقوقی زیادی را با موفقیت همراه کرده است.  ایشان  تخصص و مهارت بالایی در خصوص علم حقوق را دارد و بسیار در کارش منظم است و همین موارد سبب شده است تا مردم او را به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه بشناسند و به او اعتماد داشته باشند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی
 • 16 سال تخصص و مهارت در زمینه وکالت
 • 10 سال سابقه در تدریس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126229567

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، نرسیده به چهار راه ارشاد (بسیج)، رو به روی بانک پارسیان، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان اداری حنا، طبقه سوم، واحد 17

 کوروش علی پور

کوروش علی پور

وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه در بین مردم  شناخته شده است و سبب اعتماد و اطمینان مردم گردیده است. ایشان سابقه خیلی خوبی در امور وکالتی و حقوقی در زمینه های مختلف را دارد و مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی را هم به مردم شهر کرمانشاه ارائه می دهد. آقای کوروش علی پور بسیار اخلاق مدار است و راه حل های بسیار کاربردی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۵۵۵۴۹۵

آدرس: کرمانشاه، ابتدای خیابان مدرسی، ضلع شرقی، مجتمع اداری تجاری پردیس۲، طبقه ی دوم، واحد پنجم

چگونه بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه را بشناسم؟

اختلافاتی نظیر مهریه، تمکین، طلاق، نفقه و غیره جزو بیشترین موضوعات مربوط به اختلافات خانواده هستند. در واقع اختلافات زناشویی دلایل مختلفی دارند که به اختلافات عمیق منجر می شود. در این شرایط نیاز به داشتن یک وکیل خوب خانواده الزامی می باشد تا تنش های روحی را کمتر کرده و به موکلینش در این خصوص کمک های زیادی کند.

برای شناخت بهترین وکیل در کرمانشاه که در زمینه خانواده مهارت دارد، به تخصصی که در طی سالهای وکالتی اش داشته دقت نمایید. تخصص یک وکیل بسیار مهم است و باعث اعتماد بیشتر به او خواهد شد. همچنین تحصیلات خوب یک وکیل، سبب می شود تا تسلط خوبی به قوانین و مقررات مربوط به وکالت داشته باشد.

وکیلی که دارای تجریبات و تخصص بالایی باشد، پرونده های مختلف خانواده را بهتر مدیریت کرده و مشکلات آن ها را شناخته و راهکارهای خلاقانه و بسیار خوبی را ارائه می کند. جهت اعتماد و اطمینان بیشتر به یک وکیل و همچنین شناخت بیشتر از او، تحقیقات کافی باید در مورد او انجام شود. این تحقیقات باید از افراد و اشخاص قابل اعتماد و یا منابع معتبر باشد تا انتخابی اشتباه صورت نگیرد.

موسسات حقوقی زیادی در شهر های مختلف وجود دارند، که مشغول به فعالیت در این خصوص هستند و وکلای بسیار حاذقی در این موسسات فعالیت دارند. می توان به این موسسات مراجعه کرده و از آن ها در مورد بهترین وکیل خانواده پرس و جو کرد.

همچنین مطالعه سایت های حقوقی و مجلات حقوقی که به معرفی بهترین وکلا می پردازند، می تواند کمک بسیار بزرگی برای شناخت وکلا داشته باشد و میزان تخصص و مهارت آن ها را به شما معرفی نماید. این سایت ها و یا مجلات حقوقی، وکلای حاذق در شهر های مختلف را به شما معرفی کرده و در مورد شرایط و سوابق کاری آن ها توضیحاتی را بیان می کنند.

کلام آخر

نکته ای که باید به آن دقت شود این است که یک وکیل خانواده، توانایی پذیرفتن دعاوی های حقوقی دیگری را هم دارد، بنابراین هر وکیلی می تواند به راحتی دعاوی خانواده را بپذیرد اما توصیه ای که می شود این است که وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش مربوط به دعاوی خانواده باشد و پرونده های زیادی را در این خصوص انجام داده تا بتواند مشکلات و پیچیدگی هایی که در پرونده های خانواده است را به سرعت شناخته و درک کند و راه حل های بسیار کاربردی را برای آنان در نظر بگیرد. بنابراین انتخاب یک وکیل خوب و موفق در زمینه دعاوی های خانواده که دارای تخصص اصلی مربوط به امور حقوقی خانواده است، می توان با سرعت بالاتری مشکلات حقوقی را در این زمینه حل نماید و به موکلش کمک های بسیار زیادی داشته باشد.

اخذ یک وکیل خوب و مجرب، می تواند پرونده حقوقی مربوط به خانواده را جلو اندازد و پرونده حقوقی را با درصد بالایی با موفقیت روبرو کند. همچنین یک وکیل خانواده علاوه بر حل مشکلات موجود بر پرونده حقوقی و خانواده، می تواند مشاوره های حقوقی بسیار خوبی را به موکل یا اعضای خانواده ارائه دهد و آنان را در این خصوص آگاه نماید.

با معرفی وکلای خانواده در این مقاله، به شما کمک کرده ایم تا در مدت زمان محدودی، بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه را بشناسید و صفر تا صد امور حقوقی خود را در زمینه مشکلات خانواده به آن ها واگذار نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا