وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه ⚖️【آپدیت 1402】

کلمه لغوی طلاق از یک واژه ی عربی بر گرفته است و به معنای رها شدن می باشد. در این مقاله می خواهیم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه بپردازیم که این وکلا با استفاده از توانایی ها و میزان تخصص خود، می توانند به موکلین و مراجعه کنندگان خود کمک کنند تا روال طلاق خود را به درستی طی کنند و حق و حقوقی که ضایع گشته را به او باز گردانند.

به طور کلی، طلاق در فقه یکی از حقوق مردان به شمار می آید، اما بر اساس قوانین، بانوان هم می توانند درخواست طلاق کنند و یا اینکه زن و مرد به صورت کاملا توافقی از یکدیگر جدا شوند. برای اخذ طلاق به هر طریقی، نیاز است تا مراحلی انجام شود تا دادگاه حکم طلاق را صادر نماید. هر یک از انواع طلاق، شرایط خاصی دارد که وکیل به تمامی این شرایط آگاه است و می تواند آن ها را انجام داده و به طور اصولی پیش ببرد.

بنابراین اخذ و انتخاب بهترین وکیل در کرمانشاه برای پرونده طلاق در کرمانشاه، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و می تواند کار و امور طلاق را با سرعت بیشتری به پیش ببرد و از استرس و اضطراب ناشی از مشکلات و مسائل حقوقی موکل کم کند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه کیست؟

پرونده های مربوط به طلاق، همواره در هر جامعه مطرح بوده و متاسفانه رو به افزایش است. وکلا پس از برعهده گرفتن پرونده های طلاق، راهکارهای بسیار خوبی را ارائه کرده و به موکلین خود کمک های زیادی می کنند. باید توجه داشت که پرونده های طلاق را نباید به هر شخصی سپرد، زیرا کوچیک ترین خطا و اشتباه در طی این مسیر، در سرنوشت و زندگی افراد نقش بسزایی خواهد داشت. بنابراین برای انتخاب مشاور و یک وکیل خوب، با رعایت برخی معیار ها، لازم است تا وکیلی متخصص را در حوزه طلاق انتخاب کنیم.

خانم مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه می باشد و تجربه های ارزشمندی  را در حوزه حقوق کسب کرده است. ایشان با بهره گیری از فن بیان خوب و بالایی که دارد، دفاعیات قابل قبولی از موکلینش را در دادگاه انجام می دهد و  به دلیل مهارت ها و تخصص های بسیار خوبی که  دارد موفق شده است تا به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه نزد مردم شناخته شود. خانم مهسا ستایش نیا مشاوره های بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم شهر کرمانشاه قرار می دهد تا مشکلاتشان را رفع کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • 8 سال سابقه کار مستمر و تخصصی در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09368998574

آدرس: کرمانشاه، شریعتی، پایین تر از کوچه ثبت، ساختمان نگین

الهه حقی

الهه حقی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. دارای 6 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه دعاوی خانواده، دعاوی قاچاق، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اقامت، تابعیت، امور بین الملل، ترخیص کالا، ضبط و توقیف کالا، ابطال نظریه هیات حل اختلاف،امور ثبتی، اثبات و ابطال سند تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اسناد رسمی و تجاری، ملکی و غیره می‌باشد که با پشتکار و آگاهی خویش توانسته پرونده را به نتیجه مثبت برساند و بیشتر موکلین با رضایت کامل از وکالت وی از دفتر ایشان خارج می‌شوند. درصد بالای رضایت در این مدت کم از وکالت خانم حقی باعث شده وی در بین بهترین‌های کرمانشاه جای بگیرد. دارای شماره پروانه 35187 می‌باشد که از سوی کانون وکلای قوه قضایی در سال 1395 صادر شده است. قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی،مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی خانم حقی است.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق
 • ملکی

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۸۹۶۵۵۹

آدرس: کرمانشاه، بلوارطاق بستان، سه راه مسکن، بلوارگلها، روبروی کلانتری ۱۹، جنب نمایشگاه ماشین رویال

 سارا اله ویسی

 سارا اله ویسی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است و سوابق بالای وکالتی در حوزه های مختلف را  نیز می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، کیفری، ملکی، خانواده، تجاری، ثبتی و غیره را دارد و با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری شهر کرمانشاه در زمینه وکالت همکاری داشته است. خانم سارا اله ویسی به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه نزد مردم شناخته شده است و با ارائه مشاوره های حقوقی در زمینه های ثبت اظهارنامه، کلیه دعاوی های حقوقی، ثبت درخواست حقوقی و کیفری و غیره سبب شده است تا خدمات بسیار خوب حقوقی را به مردم ارائه دهد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق و تجربه تخصصی وکالتی
 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان کرمانشاه
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • چندین سوابق فعالیتی به عنوان دبیر در کرمانشاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09183571739

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

 امیر بصیری

 امیر بصیری

وکیل پایه یک دادگستری است و وکیلی با سابقه کاری بالایی می باشد و مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر کرمانشاه واقع گردیده است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه معرفی گردیده است و سابقه موفقیت در پرونده های مختلف حقوقی را به عهده داشته است. آقای امیر بصیری یکی از وکلای بسیار خوب و کاربلد در حوزه وکالتی خود می باشد و موجب رضایت مردم و موکلین واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • داوری مرکز کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0918330269

آدرس: کرمانشاه، خیابان موسوی، دفتر وکالت آقای امیر بصیری

 مهدی رضایی

 مهدی رضایی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمانشاه است و تسلط بسیار بالایی به قوانین حقوقی را دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را هم برای موکلین و مردم شهر کرمانشاه برگزار می کند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شناخته شده است و پرونده های بسیار زیادی را به موفقیت رسانده است.  آقای مهدی رضایی وکیلی با صداقت در حرفه وکالتی خود است و ارتباط بسیار خوبی را با موکلین خود برقرار می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • 12 سال فعالیت و سوابق در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188327404

آدرس: کرمانشاه، بلوار شهید مصطفی امامی، جنب بیمه مرکزی آسیا، ساختمان مهستان، طبقه 6، واحد 24

 شکوفه ابراهیمی

 شکوفه ابراهیمی

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه می باشد و به عنوان مشاور حقوقی هم فعالیت هایی دارد. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره تخصص داشته و مشاوره های بسیار خوب و با بازدهی بسیار بالایی را به مردم ارائه می دهد. خانم شکوفه ابراهیمی وکیلی با صداقت، دلسوز و با فن بیانی بالایی است و یک وکیلی با شایسته در انجام کلیه امور حقوقی و وکالتی محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • 8 سال سوابق کاری و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09187397679

آدرس: کرمانشاه، چهارراه بنت الهدی، رو به روی بیمه آرمان

 علی غزاله

 علی غزاله

وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه مشغول به کار در حوزه وکالت می باشد. ایشان یک وکیل باسابقه و بسیار متخصص است و سالهای بسیار زیادی است که در شهر کرمانشاه به کار وکالتی مشغول می باشد. و تجربه های ارزشمندی هم در زمینه حقوق دارد. آقای علی غزاله دارای اطلاعات و علم حقوقی به روز است و جزو وکلای حاذق محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • 14 سال سابقه کاری و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126276620

آدرس : کرمانشاه، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

 حجت اله شهباز بیگی

 حجت اله شهباز بیگی

وکیل پایه یک دادگستری در استان کرمانشاه است و بسیار تخصص و مهارت در مسائل و امور حقوقی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه شناخته شده است و بسیار وکیلی فعال در حوزه وکالت می باشد. آقای حجت اله شهباز بیگی نویسنده کتب های حقوقی می باشد و نویسنده کتاب بررسی دیدگاه نظام حقوقی ایران نسبت به حقوق ذینفع ها در شرکت های سهامی خاص بوده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • رتبه یک ازمون وکلای دادگستری کرمانشاه در سال 97
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09186831030

آدرس: کرمانشاه، میدان مصدق، نبش پاساژ ارگ، ساختمان بارانیان، طبقه 1

دلایل طلاق در ایران چیست؟

طبق نتایج و بررسی های انجام شده، طلاق دارای دلایل مختلفی است که به چهار بخش تقسیم بندی شده است که به آن می پردازیم:

 1. شرایط نامناسب اقتصادی: یکی از مهم ترین دلایل طلاق، وجود مشکلات و مسائل اقتصادی می باشد. در واقع تامین نکردن مخارج خانواده، چشم و هم چشمی، توقعات بالا، عدم وجود امنیت شغلی یا نداشتن شغل از مهم ترین مسائل برای تصمیم طلاق می باشد.
 2. عدم درک یکدیگر: درک نکردن زوجین از یکدیگر، سبب می شود تا اختلافات به وجود آید. از آنجایی که در زندگی زناشویی اختلاف نظر وجود دارد پس باید زوجین همدیگر را درک کنند تا دچار مشکل نشوند.
 3. انتخاب نامناسب همسر: مواردی مانند عدم شناخت کافی از همسر، نداشتن صداقت در زندگی، نرسیدن به بلوغ فکری و غیره می تواند دلایل کافی برای انتخاب نامناسب همسر در زندگی باشد.
 4. خیانت: یکی از دلایل جدایی در زندگی های زناشویی چندین ساله، موضوع خیانت است که معمولا از طرف آقا یا خانوم، به هیچ عنوان قابل بخشش نیست و طرفین معولا حاضر به کوتاه آمدن و بخشش در این موضوع نیستند و به همین دلیل تحت هر شرایطی از یکدیگر جدا می شوند.
 5. عملکرد نامناسب زوجین در زندگی مشترک: اگر زوجین وظایف اصلی خود را در زندگی مشترک انجام ندهند، به مشکل بر می خورند. بی مسئولیتی در زندگی مشترک، اعتیاد، معاشرت با دوستان بیش از حد معمول و مواردی از این قبیل سبب می شود تا بنیان خانواده سست شده و موجب اختلافات شود.
 6. عدم ثبات شخصیتی: زوجینی که دارای ثبات شخصیتی نیستند، طرف مقابل را خسته و دلسرد در زندگی می کنند.
 7. مشکلات جنسی: یکی از دلایل مهم برای اخذ طلاق، مشکلات جنسی است که شاید در اوایل زندگی به ظاهر مهم نباشد. اما در طی زمان، دچار یک مشکل مهم در زندگی خواهد شد و تبدیل به یکی از دلایل برای اخذ طلاق خواهد شد.

کلام آخر

در پرونده های طلاق، حضور یک وکیل خوب و خبره در انجام مراحل کاری و دادگاهی الزامی می باشد. پرونده های طلاق بسیار حساس است و بدون اخذ وکیل می تواند زمانبر شود، بنابراین حضور یک وکیل خبره و متخصص می تواند تاثیر بسیار مثبتی در انجام روال کاری پرونده های طلاق شود و به موکل کمک بسیار زیادی در این امور داشته باشد.

یک وکیل خوب و موفق، تمامی تلاش خود را در جهت بهترین دفاعیات از موکلش در دادگاه دارد و به او آرامش خاطر می دهد که بتواند تمامی وظایف اش را به خوبی انجام دهد و شرایط پرونده را در جهت مثبت به پیش ببرد. در واقع اخذ وکیل برای موکل، مزایا های بسیاری را دارد. یکی از این مزایا این است که موکل می تواند به امور شغلی و شخصی خود بپردازد و تمامی امور طلاق و حضور در دادگاه را به وکیل اش واگذار نماید. حتی یک وکیل می تواند در صورت عدم حضور وکلیش، در دادگاه حاضر شده و تمامی مراحل کاری او را انجام دهد و موکلش را در جریان تمامی کار ها و امور مربوط به مراحل اجرایی قرار دهد.

توصیه می شود وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی شما با موضوع اصلی پرونده حقوقی شما مرتبط باشد زیرا برخی وکلا در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت و تخصص داشته و برخی از آن ها، دارای یک یا دو تخصص حقوقی را داشته و نسبت به آن تسلط کامل دارند. بنابراین بهتر است از وکیلی کمک بخواهید که مثلا اگر پرونده شما در رابطه با طلاق است، تخصص اصلی وکیل هم در مورد طلاق باشد تا وکیل تان بهتر بتواند به شما کمک کند.

با مطالعه این مقاله، می توان بهترین وکیل طلاق در کرمانشاه را شناخته و با آن ها آشنا شده و در مورد میزان تخصص و مهارت آن ها بیشتر بدانید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا