وکلاوکیل خانواده

5 تا از بهترین وکیل خانواده در اردبیل ⚖️【آپدیت 1403】

پرونده های زیادی در حوزه های وکالتی وجود دارد که دارای موضوعات مختلفی هستند. بخش عظیمی از این پرونده ها مربوط می شود به دعاوی خانواده که به عنوان یکی از دعاوی های حقوقی در دادگاه ها، افزایش داشته است. بنابراین هر روزه تعداده زیادی از افراد به جستجوی بهترین وکیل خانواده در اردبیل هستند.

مردم به جستجوی وکیلی هستند که بتوان به او به راحتی اعتماد کرده تا بتوانند صفر تا صد امور حقوقی مربوط به خانواده را به او بسپارند زیرا در اکثریت موضوعات خانواده، باید مسائل شخصی را به وکیل بازگو کرده و با او احساس راحتی داشت، حتی گاهی نیاز است تا جزییات یک مسئله یا مشکل را بیان کرد تا بتوان به پیشرفت روال اجرایی پرونده کمک شود.

جستجوی بهترین وکیل در اردبیل کار چندان راحتی نیست و باید مواردی را در نظر گرفت تا بتوان بهترین وکیل و با تجربه ترین را از بین وکلای بی تجربه تشخیص داد. بنابراین در این مقاله به بررسی شرایط و ویژگی های بهترین وکیل در اردبیل پرداخته ایم که با در نظر گرفتن آن ها، می توانید به راحتی وکیل خود را انتخاب کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وظایف وکیل خانواده در اردبیل

به دلیل تخصصی بودن دعاوی خانواده، نیاز است تا یک وکیل خوب خانواده انتخاب شود. وکیلی که بتوان به راحتی تمامی مسائل مربوط به مشکلات خانواده را با او در میان گذاشت و ارتباط راحتی با او برقرار کرد. یک وکیل خانواده وظیفه دارد تا حس آرامش و امنیت را در موکلش ایجاد کند، خصوصا در دعاوی خانواده که اکثریت افرادی که دارای مشکلات خانوادگی هستند، دارای استرس و اضطراب بیشتری می باشند و نیاز به کسی را دارند تا بتواند آن ها را درک کرده و احساس همدلی کند.

وکیل خانواده باید پرونده و شرایط آن را به طور دقیق بررسی کرده و سپس با ارائه روش های مناسب در جهت حل مشکلات پرونده، موکلش را راهنمایی کند تا در روند کاری تسریع ببخشد. صبوری در انجام مراحل کاری پرونده های خانواده، از دیگر وظایف یک وکیل خانواده می باشد، به دلیل اینکه گاهی ممکن است پرونده های خانواده با مشکلات زمانی مواجه شود و تاخیر زیادی در انجام روال و نتایج پرونده ایجاد شود، بنابراین در این شرایط وکیل موظف است تا صبر خود را بالا برده و تحمل داشته باشد، تا بتواند تا انتها در کنار موکلش باشد و سپس پرونده را با موفقیت همراه کند.

وکیل خانواده با ارائه اسناد و مدارکی به جهت دفاع از موکلش، تلاش می کند تا آن ها را در دادگاه ارائه دهد و با تنظیم لایحه دفاعیات قوی از موکلش به او کمک های زیادی کند تا بتواند همه چیز را به نفع موکلش به پایان برساند.

یک وکیل خانواده موظف است تا کلیه مراحل کاری و حضور در جلسات دادگاه و دادسرا را داشته باشد و حتی در صورت عدم حضور وکیل، به جای او در دادگاه حضور پیدا کرده و از او دفاعیات به عمل آورد. در واقع یک وکیل، حکم پشتیبان و حامی یک موکل را دارد و باید بتواند رای دادگاه را به نفع موکلش تغییر دهد.

دلایل مراجعه به وکیل خانواده در اردبیل

در اکثریت پرونده های خانواده، افرادی که به وکلا مراجعه می کنند دارای آسیب های روحی بسیاری هستند و بسیار مضطرب هم می باشند و یکی از دغدغه هایی هم که در این شرایط دارند این است که چه وکیلی را باید انتخاب کنند و یا اینکه وکیلی را که انتخاب می کنند آیا می تواند به آن ها کمک کند و پرونده حقوقی آن ها را با موفقیت همراه کند.

بنابراین انتخاب بهترین وکیل خانواده در اردبیل، می تواند دلیل کاهش این استرس و اضطراب در موکل باشد و به او کمک کند که صفر تا صد امور حقوقی اش را به وکیل مورد نظرش بسپارد. اخذ بهترین وکیل خانواده در اردبیل، سبب می شود تا مدت زمان طولانی پرونده کاهش پیدا کند، به دلیل اینکه وکیل خانواده دارای مهارت و تخصص بالایی است و بهتر می تواند مشکلات پرونده را حل و فصل کرد.

انتخاب وکیل خانواده برای مشکلات حقوقی خانواده، سبب بالا رفتن درصد موفقیت پرونده شده و همچنین میزان خسارات و ضرر و زیان هایی که ممکن است در این شرایط به وجود آید با استفاده از وکیل، کاهش پیدا می کند.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل کلیک کنید

نسیم صبور

نسیم صبور

وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل است و همچنان در این شهر مشغول به کلیه فعالیت های حقوقی در زمینه های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، طلاق و غیره است و در این زمینه ها تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان به عنوان وکیلی با صداقت و اخلاق مدار در شهر اردبیل مشغول به کار است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اردبیل شناخته شده است. خانم نسیم صبور از وکلای خوب در حوزه وکالت است که مشاوره های حضوری و غیر حضوری را ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09143537540

آدرس : اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبه روی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

 رباب آقازاده قوزلو

رباب آقازاده قوزلو

وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل است و سالیان زیادی در این شهر به فعالیت وکالتی مشغول می باشد. ایشان تمام تلاشش را در جهت جلب رضایت موکلینش انجام می دهد و در زمینه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، طلاق، ثبتی و غیره تخصص و فعالیت داشته است و تمام هدفش موفقیت در این پرونده ها می باشد. خانم رباب آقازاده قوزلو به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اردبیل مشغول به کار است و دارای خلق و خو و قدرت کلامی بسیار خوبی هم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09141973876

آدرس: اردبیل، چهاراه امام، بن بست رسالت، ساختمان ایرانیان، طبقه 4

 ندا آذر تاج

ندا آذر تاج

وکیل پایه یک دادگستری شهر اردبیل می باشد و سالهای زیادی است که در این شهر مشغول به فعالیت حقوقی می باشد. ایشان در دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، تجاری، مالی، طلاق و غیره تخصص داشته و با ارائه راهکارهای خوب و مفید به موکلین و مراجعه کنندگانش، تلاش می کند تا مشکلات آن ها را رفع کند و پرونده آن ها را با موفقیت همراه کند. خانم ندا آذر تاج به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اردبیل معرفی گردیده است و سوابق بسیار خوبی هم دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۵۴۷۷۰۴

آدرس : اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

عبدالحسین آقائی شلوه علیا

وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل می باشد و به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در این شهر فعالیت های زیادی را عهده دار بوده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اردبیل مشغول به فعالیت می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، کیفری، خانواده، طلاق، ملکی، ثبتی و غیره تخصص داشته و مشغول به کار  است و دارای بیانی خوب و نفوذ کلامی بالایی در هنگام دفاع از موکلش می باشد. آقای عبدالحسین آقایی شلوه علیا به عنوان وکیلی قابل اعتماد در حال خدمت رسانی به مردم است و موجب رضایت مردم و موکلینش قرار گرفته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس : 09143510029

آدرس: اردبیل، خیابان بعثت، ساختمان سینوهه،  طبقه ۲، واحد ۵

 صمد صفرنژاد

صمد صفرنژاد

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اردبیل است و دارای تخصص و مهارت بسیار خوبی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد و تمامی تلاشش بر این است که پرونده های حقوقی که بر عهده دارد را با موفقیت به پایان برساند. ایشان راهکار های بسیار مناسب و اصولی را به موکلینش ارائه می دهد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری کاربردی را برای آنان دارد. آقای صمد صفر نژاد به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در اردبیل مشغول به فعالیت در کلیه دعاوی ها می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۵۱۰۹۰۴.

آدرس : اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت چشمه روبه روی بانک انصار طبقه، دوم، واحد 3

شناخت بهترین وکیل خانواده در اردبیل

اختلافات و مشکلات خانواده می تواند دلایلی مانند مهریه، نفقه، طلاق، تمکین و غیره را داشته باشد. هر یک از زوج ها ممکن است در طول زندگی خود دچار مشکلات خانواده به دلایل مختلف شوند که این دلایل و اختلافات ممکن است عمیق شده و قادر به ادامه زندگی با یکدیگر نباشند. در این شرایط اخذ بهترین وکیل خانواده در اردبیل سبب می شود که باعث حل کلیه مسائل و مشکلات خانواده شود و اگر حق یا حقوقی از موکل ضایع شده است توسط وکیل خانواده به او بازگردانده شود.

برای شناخت بهترین وکیل خانواده در اردبیل، باید تحقیقات و بررسی های لازمه را در این خصوص انجام دهید. یکی از راه های معتبر برای شناخت وکلای خانواده، استفاده از سایت های حقوقی یا مجلات حقوقی می باشد که در این زمینه مشغول به کار هستند. البته باید دقت داشت که این سایت ها و مجلات حقوقی باید معتبر بوده باشد و اطلاعاتی که در اختیار مردم گذاشته می شود صرفا جهت تبلیغات دروغین نباشد.

مشورت و مشاوره از افراد قابل اعتمادی که از وکلای اردبیل شناخت دارند، می تواند یکی دیگر از راه های آسان برای اخذ بهترین وکیل در اردبیل باشد. برخی افراد از دوستان یا آشنایان ممکن است که قبلا وکیلی را اخذ کرده باشند و یا به دلیلی از وکلا شناخت کافی داشته باشند و بتوانند به خوبی شما را در این خصوص راهنمایی کنند.

مراجعه به موسسات حقوقی معتبر در شهر اردبیل هم، می تواند راه مناسب دیگری جهت اخذ وکیل باشد. موسسات حقوقی، وکلای زیادی را دارند که در زمینه دعاوی های مختلف مشغول به فعالیت می باشند. بنابراین می توان با سطح توقع و انتظاری که از وکیل خود دارید و همچنین میزان بودجه ای که برای اخذ وکیل  در نظر گرفته اید، وکیل خانواده خود را برگزینید.

دلایل مشاوره با وکیل در اردبیل

بهتر است وکیلی انتخاب شود تا بتواند خود را به جای موکلش گذاشته و با او احساس همدلی کند، بنابراین توصیه می شود تابه هنگام انتخاب وکیل خانواده و قبل از بستن قرارداد، یک جلسه مشاوره با او داشته باشید تا او را بهتر و بیشتر شناخته تا بتوانید در این خصوص به او اعتماد کنید.

در جلسه مشاوره حتما به این نکته توجه داشته باشید که آیا می توان به راحتی با وکیل مورد نظر، ارتباط برقرار کرد و با او احساس راحتی کرد زیرا قرار است که ساعت های زیادی را با وکیل تعامل داشته و با او در مورد شرایط و روال کاری پرونده صحبت کنید. بنابراین نیاز است تا در همان مراحل اولیه، وکیلی را انتخاب کنید که به او اعتماد کرده و ارتباط راحت تری بتوان با او برقرار کرد.

پرونده های مربوط به خانواده

نمونه پرونده های زیادی در دادگاه خانواده در شهر اردبیل وجود دارد که وکیل خانواده باید به تمامی این پرونده ها تسلط داشته و مشکلات آنان را رفع کند. براساس ماده 4 که یک ماده قانون حمایت خانواده است به دسته بندی نمونه پرونده های خانواده می پردازیم:

 1. نامزدی و خسارات ناشی از آن
 2. طلاق، فسخ و انفساخ نکاح، رجوع، بذل مدت و انقضای آن
 3. جهیزیه
 4. نفقه زن
 5. حضانت و ملاقات با فرزند
 6. تمکین
 7. شروط های مربوط به عقد نکاح
 8. نکاح موقت، دائم و اذن آن
 9. شروط های مهربه
 10. سرپرستی کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست
 11. نفقه اقارب
 12. ازدواج مجدد
 13. اهدای جنین
 14. تغییر جنسیت

کلام آخر

دعاوی خانواده جزو یکی از مباحث در علوم حقوق می باشد و وکیل خانواده نقش بسیار مهمی در امور خانواده دارد و می تواند مشکلات را کاهش و حل و فصل کند. یک وکیل خانواده باید به تمامی مباحث مربوط به خانواده و مباحث فقهی و شرعی، تسلط داشته تا بتواند پرونده های خانواده را به پیش ببرد.

یک پرونده خانواده، نمونه یک پرونده معمولی و عادی نمی باشد و نیاز به یک فردی با تجربه، برای حل آن را دارد تا بتواند پیچیدگی ها و چالش های ناشی از آن را حل کند.

در شرایطی که موکل کلیه امور مربوط به خانواده را در اختیار وکیل اش قرار می دهد به یک اطمینان خاطری می رسد و یقین دارد که این امور، به کسی سپرده شده است که می تواند کمک زیادی به او در این خصوص داشته باشد و از کلیه قوانین حقوقی هم آگاه است.

بنابراین در این مقاله می توان لیستی از بهترین وکیل خانواده در اردبیل را مشاهده کرد که دارای مهارت و تخصص بسیار خوب وکالتی در زمینه دعاوی خانواده می باشند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا