وکلاوکیل طلاق

5 تا از بهترین وکیل طلاق در اردبیل ⚖️【آپدیت 1403】

حفظ بنیان خانواده، بخش اعظمی در زندگی هر فرد می باشد و حفظ پایداری و دوام در یک زندگی مشترک، باعث رشد و بقا یک خانواده خواهد شد. اما گاهی به دلیل وجود دلایلی، زوجین قادر به ادامه زندگی مشترک با یکدیگر نیستند و تصمیم به جدایی یا طلاق می گیرند و جدایی را راه حل نهایی خود می دانند. در این شرایط کمک از بهترین وکیل در اردبیل احساس می شود و می تواند در جهت کمک رسانی و بر طرف کردن مشکلات در این حیطه، به آنان کمک کند.

از آنجایی که پروسه طلاق، دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد و مراحل طلاق باید به درستی و به طور اصولی انجام پذیرد، بنابراین یک با اخذ یک وکیل طلاق، می توان تمامی این مراحل را به طور اصولی و درست انجام داد و روال کاری و اجرایی پرونده را در جهت صحیح به پیش برد. خصوصا که خیلی ممکن است زوجین به دلیل مشغله کاری خود نتوانند پیگیری مداوم پرونده را داشته باشند و یا در جلسات دادگاه حضور پیدا کنند، از این رو، یک وکیل طلاق خبره در اردبیل می تواند کلیه مراحل کاری و اجرایی طلاق را در جهت مثبت به پیش ببرد.

در ادامه به ویژگی هایی از یک وکیل متخصص در اردبیل پرداختیم و همچنین لیست 5 تایی از بهترین وکیل طلاق در اردبیل را قرار داده ایم تا کاربران عزیزی که به وکیل طلاق نیاز دارند بتوانند در مدت زمان محدودتری، وکیل مورد نظر خود را با توجه به شرایط فعلی خود انتخاب کنند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

دلایل مهم اخذ وکیل طلاق در اردبیل

تصمیم برای طلاق، یکی از مهم ترین تصمیم ها در زندگی هر شخصی می باشد و در این شرایط زوجین دچار استرس و اضطراب ناشی از مشکلات و پروسه طلاق هستند. بنابراین در این شرایط به کمک یک وکیل متخصص و خبره نیاز دارند تا کلیه مراحل طلاق را برای آنان انجام دهد.

در ادامه به مهم ترین دلایل اخذ وکیل طلاق می پردازیم:

 1. راهنمایی و مشورت اصولی از وکیل طلاق
 2. بهره گیری از دانش تخصصی وکیل طلاق
 3. سپردن صفر تا صد امور طلاق به وکیل
 4. بالا بردن سرعت انجام کار
 5. حفظ اطمینان و آرامش خاطر
 6. ارائه ادله های کافی و مناسب توسط وکیل در دادگاه
 7.  بالا بردن درصد موفقیت در پرونده طلاق
 8. انتخاب وکیل به عنوان پشتیبان و نماینده در تمامی امور مربوط به طلاق
 9. عدم حضور موکل در دادگاه و دادسرا و حضور وکیل به جای او
 10. صرفه جویی در کلیه هزینه ها و جلوگیری از خسارات های احتمالی
 11. برگزاری مشاوره های حقوقی و راهنمایی های درست وکیل به موکل
 12. اطلاع رسانی وکیل در جهت در جریان قراردادن مراحل کاری به موکل

هزینه وکیل طلاق اردبیل در سال 1401

حق الوکاله، میزان هزینه زحمات و اموری است که یک وکیل برای موکلش انجام می دهد. میزان حق الوکاله وکلا ثابت نمی باشد و عواملی در افزایش یا کاهش آن تاثیر گذار است. برخی پرونده ها هستند دارای سختی زیادتری هستند و یا زمان انجام آن ها زیاد تر از روال عادی صورت می پذیرد و یا ممکن است پیچیدگی های خاصی را داشته باشند، در این شرایط این عوامل باعث تاثیرات در هزینه وکالتی وکلای طلاق می شود و قطعا هزینه بیشتر خواهد بود.

معمولا وکلا با برگزاری جلسه اولیه مشاوره و بررسی دقیق پرونده موکل، میزان شرایط و سختی کار را در نظر گرفته و سپس هزینه نهایی حق الوکاله را به آنان اعلام می کنند. نکته ای که وجود دارد این است که از آنجایی که هزینه حق الوکاله وکلا متغیر است بنابراین برخی وکلا هزینه هایی زیادتری نسبت به سایر وکلا دارند و این دلیل بر خوب بودن وکیل نیست. در واقع هرچقدر که میزان حق الوکاله یک وکیل طلاق بالاتر باشد دلیل بر این نیست که آن وکیل در کارش خبره است مگر آنکه با تحقیقات به این نتیجه رسید که این میزان از افزایش حق الوکاله، به دلیل رزومه خوب و سوابق کاری تخصصی که یک وکیل طلاق دارد انجام شده است.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل خانواده در اردبیل کلیک کنید

رباب آقازاده قوزلو

رباب آقازاده قوزلو

وکیل پایه یک دادگستری اردبیل می باشد و در این شهر به فعالیت های حقوقی مختلفی می پردازد و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اردبیل شناخته شده است. ایشان خدمات حقوقی بسیار خوب و مفیدی را به موکلینش ارائه می دهد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری کاربردی را هم برای مردم اردبیل برگزار می کند تا به آن ها در کلیه مشکلات حقوقی شان کمک کند خانم رباب آقازاده قوزلو در زمینه های مختلف حقوقی مانند طلاق، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و غیره فعالیت و تخصص بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • وکالت در کلیه دعاوی الخصوص دعاوی ملکی و حقوقی
 • ۱۲ سال سابقه

شماره تماس: 09141973876

آدرس: اردبیل، چهاراه امام، بن بست رسالت، ساختمان ایرانیان، طبقه 4

علی محمدیان

علی محمدیان

وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی مانند طلاق، ملکی، مالی، خانواده، کیفری، ثبتی و غیره در حال فعالیت در شهر اردبیل می باشد و بیشترین تخصصی که ایشان دارد در زمینه خانواده و ملک می باشد. آقای علی محمدیان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اردبیل معرفی گردیده است و قدرت بیان و نفوذ کلامی بسیار بالایی دارد و همین موضوع سبب شده است تا مردم اعتماد کاملی به او داشته باشند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه در دانشگاه اردبیل
 • مولف مقاله های ملی و بین المللی
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس : 09144546184

آدرس : اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

 صمد صفرنژاد

صمد صفرنژاد

وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل می باشد و سالهای بسیار زیادی است که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی مشغول فعالیت در کلیه دعاوی های حقوقی است. ایشان با ارائه مشاوره های کاربردی در زمینه های مختلف حقوقی، راهکارهای بسیار مناسبی را به مردم شهر اردبیل ارائه می دهد و تمام تلاشش را در جهت رفع مشکلات حقوقی شان به آن ها دارد. آقای صمد صفر نژاد به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اردبیل مشغول به تخصص در حوزه حقوق است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۵۱۰۹۰۴.

آدرس : اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت چشمه روبه روی بانک انصار طبقه، دوم، واحد 3

 ندا آذر تاج

ندا آذر تاج

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان اردبیل فعالیت های حقوقی و وکالتی را بر عهده دارد و در این خصوص تخصص و مهارت بسیار بالایی هم دارد. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، تجاری، مالی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت است و روش های بسیار خوبی را در جهت حل و فصل مشکلات به موکلینش را دارد. خانم ندا آذر تاج به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اردبیل شناخته شده است و تمامی تلاشش را در جهت جلب اعتماد و رضایت مردم دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۵۴۷۷۰۴

آدرس : اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

نسیم صبور

نسیم صبور

وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل است و دارای بیان خوب و نفوذ کلامی بالایی می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره در شهر اردبیل مشغول به فعالیت است و بسیار اخلاق مدار در زمینه کاری خود می باشد. خانم نسیم صبور به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اردبیل شناخته شده است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد تا در جهت رفع مشکلات حقوقی به آن ها کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09143537540

آدرس : اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبه روی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

انواع طلاق در قانون کدامند

طلاق هم انواع مختلفی دارد و تقسیم بندی های متفاوتی برای آن در نظر گرفته شده است که به مهم ترین آن اشاره می کنیم:

 • طلاق بائن 

طلاقی است که مرد نمی تواند به زن رجوع کند و و بدون عقد، دوباره او را همسر خود قرار دهد.

 • طلاق رجعی 

طلاقی است که مرد در زمان عده، به زنی که طلاق داده است، رجوع می کند. یعنی بدون آنکه صیغه عقد خوانده شود اجازه این را دارد تا دوباره او را همسر خود کند. البته رجوع در این نوع از طلاق، احکام مربوط به خود را دارد و طلاق به درخواست مرد، از انواع طلاق های رجعی است که ثبت رجوع آن الزامی می باشد.

دلایل اصلی طلاق در ایران

طبق تحقیقات و پژوهش های صورت گرفته در رابطه با دلایل و موضوعات طلاق، دسته بندی هایی صورت گرفته است که عبارتند از:

 • انتخاب نامناسب همسر: عواملی مانند ازدواج بدون شناخت از طرفین، عدم صداقت در زندگی، تفاوت های فرهنگی و خانوادگی، به بلوغ فکری نرسیدن مرد و زن، همگی جزو عواملی می باشد که ریشه اصلی علت طلاق در زندگی هاست.
 • شرایط بد اقتصادی: شاید این موضوع در ابتدای زندگی، چندان مهم به نظر نرسد ولی شرایط نامناسب در زندگی، بیکاری آقایان، مشکلات در تامین مخارج خانواده، عدم امنیت شغلی آقایان و غیره از دلایل مهم طلاق در ایران می باشد.
 • عدم تفاهم زوجین: درک نامتقابل زوجین از یکدیگر، سبب می شود تا مشکلات و اختلافات به مرور زمان در زندگی بیشتر شود و باعث وجود تنش هایی در زندگی باشد. مانند فاصله طبقاتی زوجین از یکدیگر، فاصله فرهنگی، فاصله فکری و غیره همگی از عوامل مهم درک نامتقابل یکدیگر نیز می باشند.
 • عدم تعهد و مسئولیت در زندگی: بی مسئولتی بیش از حد یکی از زوجین، معاشرت با افراد و دوستان ناباب، اعتیاد به الکل و مواد مخدر و مواردی از این قبیل که نشان دهنده ی ضعف وظیفه اصلی در زندگی زوجین است، سبب می شود تا زندگی به سستی پیش رود و اختلافات و مشکلات در آن بیشتر شود.
 • خیانت: یکی از راه هایی که باعث نابودی یک زندگی چندین ساله می شود خیانت است که می تواند از جانب زن یا مرد اتفاق بیفتد. معمولا در پی به وجود آمدن خیانت توسط یکی از زوجین، طرف مقابل حاضر به بخشش نیست و معمولا یک زندگی چند ساله پایان می پذیرد.
 • مسائل جنسی: متاسفانه خیلی از افراد فکر می کنند که این موضوع چندان مهم در زندگی نمی باشد و نمی تواند منجر به جدایی و اختلاف میان زوجین شود. ولی به جرات می توان گفت که برخی از جدایی ها علت اصلی آن مسائل جنسی است که باعث اختلاف و سردی میان زوجین می شود و در نهایت به طلاق منجر خواهد شد.

کلام آخر

موضوع طلاق، موضوع پیچیده ای می باشد و ممکن است پروسه طلاق هم زمانبر باشد و به طول انجامد بنابراین انتخاب یک وکیل خوب و متخصص جهت انجام کلیه کارها و امور وکالتی، بسیار مهم می باشد و سبب می شود تا پرونده طلاق با موفقیت همراه شود. معمولا شایع ترین دلایل طلاق در ایران شامل: عدم شناخت و توقعات طرفین، اختلالات روانی و شخصیتی، عدم کنترل هیجانات، اورهای غلط زوجین، اعتیاد، فقر فرهنگی، عدم شناخت یکدیگر از هم و غیره می باشد که به طور کلی و مفصل در مورد ان در مقاله صحبت شده است که این مشکلات باعث اختلافاتی در زوجین می شود و در زندگی شخصی فرزندان هم تاثیرات منفی به همراه دارد.

در واقع گاهی طلاق، باعث نجات در زندگی زوجین می شود و سبب می شود تا ادامه یک زندگی که ممکن است به دلیل اختلافات و مشکلات باعث بروز مشکلات جدی شود، با طلاق پایان پذیرد. از این رو اخذ یک وکیل خبره و متخصص در امور طلاق، سبب می شود تا مدت زمان پروسه طلاق کاهش پیدا کرده و از ضرر و زیان های احتمالی زوجین هم جلوگیری به عمل آید زیرا زوجین با در نظر گرفتن تجربیات و مهارت های کاری خود، می توانند مشکلات و چالش های پرونده را شناسایی کرده و به زوجین کمک بسیار زیادی کنند و حق و حقوقی که ضایع شده است را باز پس گیرند.

بنابراین در هنگام اخذ یک وکیل طلاق، باید بسیار دقت و توجه نمود و وکیلی را انتخاب کرد که در کارش تسلط کافی را داشته باشد و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلش در دادگاه انجام دهد. این دفاعیات می تواند تاثیرات بسیار خوبی را برای رای دادگاه به همراه داشته باشد و سبب موفقیت در پرونده موکل خواهد شد.

در این مقاله به بررسی بهترین وکیل طلاق در اردبیل پرداخته ایم و به کاربران عزیز وکلایی را معرفی کرده ایم که دارای سوابق و تجربیات بسیار خوبی در حوزه هایمختلف حقوقی هستند و نمونه پرونده های موفقی را در کارنامه کاری خود به همراه دارند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا