وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران ⚖️【آپدیت 1402】

شهر تهران یکی از شهر های بزرگی است که متاسفانه آمار طلاق در آن افزایش داشته است و برای انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران، نیاز است تا وکیلی را  انتخاب نمایید تا بهترین خدمات و مشاوره ها را به متقاضیانش ارائه دهد.

متاسفانه در کلان شهر ها مانند شهر تهران، زوجینی زیادی تصمیم به اخذ طلاق می گیرند که یکی از این طلاق ها، طلاق توافقی می باشد که یکی از انواع طلاقی است نسبت به سایر طلاق ها، با سرعت بالاتری انجام می پذیرد زیرا زوجین به یک تصمیم قطعی و نهایی برای مهریه، حضانت، نفقه و غیره رسیده اند و سپس اقدام به اخذ طلاق توافقی کرده اند. در واقع زوجین در مورد تمامی موارد مالی و غیر مالی به توافقاتی رسیده اند و به هدفشان نزدیک تر شده اند بنابراین اخذ یک وکیل طلاق توافقی به روند انجام کار کمک بسیار زیادی دارد و مراحل کاری را در جهت درست به پیش می برد.

قصد داریم تا در این مقاله به معرفی بهترین وکیل طلاق در تهران بپردازیم که در زمینه های طلاق توافقی هم مشغول به کار هستند و مهارت و تجربه ی بسیار بالایی در زمینه های طلاق توافقی دارند.

طلاق توافقی چه نوع طلاقی است؟

طلاق توافقی نوع دیگری از طلاق می باشد که با وجود همه ی مشکلات و ناسازگاری هایی که زوجین با یکدیگر دارند، به یک نتیجه ی کلی می رسند و تنها راه حل نجات خود و زندگی خود را، طلاق می دانند البته طلاقی که از نوع توافقی است و تمامی تصمیم ها و مشکلات با صحبت و مشورت زوجین انجام می پذیرد و سپس به طلاق توافقی راضی می شوند. مواردی مانند نفقه، مهریه، حضانت و غیره همگی قبل از طلاق صحبت می شود و زوجین به صورت توافقی از یکدیگر جدا می شوند. البته اگرچه طلاق توافقی نسبت به سایر طلاق ها راحت تر بوده ولی سختی های خودش را هم دارد و نیاز است تا مراحل کاری اش به درستی انجام پذیرد تا از ضایع شدن حق و حقوق زوجین جلوگیری شود که تمامی این موارد می تواند توسط بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران انجام گردد و به نتایج مطلوب برسد.

در انجام کلیه مراحل توافقی هم نیاز است تا از بهترین وکیل در تهران که در زمینه ی طلاق توافقی فعالیت دارد، کمک بخواهیم که با بررسی از سوابق کاری وکیل، می توان او را برای پرونده طلاق توافقی انتخاب کرد.

هدی فرخی

هدی فرخی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در زمینه های مختلف وکالت مشغول به کار است. ایشان خدمات بسیار خوب و مفیدی را در اختیار مردم شهر تهران می گذارد و دارای قدرت کلامی بسیار بالایی است. خانم هدی فرخی بررسی لازم و پیگیر های مستمری را برای پرونده های حقوقی که اخذ کرده است را در اختیار موکلینش قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02126405691

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

محسن رستگار

محسن رستگار

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر تهران به کار در حوزه وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران انتخاب شده است و سابقه اجرای رای را در دادگاه های خارجی مانند قطر، کویت، عمان، ترکیه، بحرین، امارات متحده عربی و غیره عهده دار بوده است. آقای محسن رستگار در امور کاری خود بسیار موفق است و مردم به او اعتماد زیادی دارند.

تخصص و مهارت:

 • داوری بین المللی حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124680735

آدرس: تهران، فلکه چهارم تهرانپارس، جنب مجتمع قضایی با هنر، پلاک 35

 سپهر میرحسینی

سپهر میر حسینی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به امور حقوقی در زمینه های مختلف تسلط بسیار بالایی دارد. ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره بسیار مسلط است و به امور حقوقی موکلینش به خوبی پیگیری می کند تا نتایج بسیار خوب برای آنان حاصل شود. آقای سپهر میر حسینی به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی نزد مردم انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه علامه طباطبایی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09128481161

آدرس: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار فردوس شرق، بین احمدی و زمانی، جنب شیرینی فروشی روژان، پلاک 43، واحد 7 و 8

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و مشاوره های خوب و تخصصی را به موکلین خود ارائه می دهد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران انتخاب و معرفی شده است و تجارب بسیار بالایی را در زمینه های وکالیت عهده دار است. آقای محمد حاجیلو تمامی امور وکالتی برای موکلینش را در چارچوب قوانین حقوقی انجام داده و تلاش برای موفقیت پرونده های بر عهده گرفته را دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02128425688

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد 2

 اکبر فتح الهی نوشهر

اکبر فتح الهی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و سالهای زیادی است که در این شهر به عنوان وکیل شناخته شده است. ایشان در زمینه های مختلف، طلاق، کیفری، ثبتی، خانواده و غیره به کار وکالت می پردازد و تاکنون مقالات متعدد زیادی را به چاپ رسانیده است. آقای اکبر فتح الهی نوشهر محقق در زمینه فلسفه حقوق می باشد و تجربیات بسیار خوبی هم در امور وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال تخصص کار حرفه ای در وکالت
 • کارشناسی حقوق عمومی
 • محقق حقوقی
 • عضو مشاور اداره معاضدت کانون وکلا مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121463248

آدرس: تهران، بالاتر از میدان ونک، روبه روی پارک ملت، نبش کوچه پروین

 مجید اصفهانی روحانی

مجید اصفهانی روحانی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در این شهر سالهاست که مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد و به آن ها راهکار های بسیار خلاقانه را با توجه به موضوع و مشکل پرونده حقوقی خودشان پیشنهاد می دهد. آقای مجید اصفهانی روحانی به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران به کار می پردازد و مردم از او رضایت کامل را دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02122275858

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، پلاک 17، طبقه 3، واحد 31

 جلیل پور سلیم بناب

جلیل پور سلیم بناب

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران است و سابقه ای بسیار بالا و درخشان به عنوان یک وکیل دارد و در زمینه های مختلف وکالت مشغول به کار می باشد. ایشان به عنوانی یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران به مردم معرفی شده است و نمونه کتاب های زیادی را مانند معاملات املاک و اراضی، مشارکت مدنی، سند صلح اموال غیر منقول و غیره را بر عهده گرفته است. آقای جلیل پور سلیم بناب مشاوره های حقوقی بسیار خوب و کاربردی را برای مردم شهر تهران ارائه می دهد و با آن ها احساس همدردی می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مدرس دانشگاه
 • مولف کتاب های حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121326604

آدرس: تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان شهید گمنام، خیابان جهان مهر، نبش خیابان٢/١، پلاک ١۴، واحد ٧

 عباس تدین

عباس تدین

وکیل پایه یک دادگستری در تهران  است و سالهای بسیار زیادی است که در این شهر به کار و تخصص در حوزه وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران است و به تمامی قانون های حقوقی تسلط بسیار بالایی دارد. آقای عباس تدین تالیف کتب هایی را مانند قانون آیین دادرسی کیفری فرانسه، تحصیل دلیل در آیین دادرسی کیفری، حقوق اجرای مجازات ها و غیره را به عهده داشته است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شهید بهشتی
 • 14 سال تخصص کاری در زمینه وکالت
 • مدرس دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی تهران
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02188582091

آدرس: تهران، بزرگراه همت غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان امام حسین، تقاطع بهار، شماره 19

رضا شریفی اردانی

رضا شریفی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران مشغول به کار می باشد. ایشان وکیل و مشاور حقوقی شرکت های معتبر بسیار زیادی را عهده دارد بوده است مانند شرکت های سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت های پیمانکاری، شرکت های اختلافات قراردادی، نائب رئیس کار گروهی حقوقی اتاق بازرگانی و غیره. آقای رضا شریفی اردانی درزمینه های مختلف وکالتی مانند حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری و غیره مشغول به کار و تخصص می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 •  6 سال سابقه کار در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129724226

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، جنب پلیس دیپلمات، پلاک 26، طبقه چهارم، واحد 11

مسعود محمدی

مسعود محمدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران مشغول به انجام کلیه امور حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران انتخاب گردیده است و بسیار به کارش تسلط داشته و آن را به بهترین شکل انجام می دهد. آقای مسعود محمدی همواره در تلاش برای رضایت موکلینش است و سابقه و تجربه بسیار بالایی در امور مختلف وکالتی را دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه تهران
 • 20 سال سوابق و تخصص کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02188019243

آدرس: تهران، میدان گلها، بلوارگلها، عمارت هشت بهشت

 دریافت مهریه در طلاق تواقفی به چه صورت می باشد؟

یکی از سوالات پرتکرار برای زوجین این است که چگونه می توان دریافت مهریه را بعد از طلاق توافقی داشت. معمولا مسائلی مانند مهریه، نفقه و غیره که در پرونده طلاق توافقی وجود دارد باید از قبل توسط آن ها بررسی شده و به توافقی رسیده و سپس اقدام به اخذ طلاق نمایند.

در واقع تمامی این موارد که در طلاق انجام می پذیرد با طلاق توافقی متفاوت است و در طلاق توافقی باید همه چیز بر طبق توافقات زوجین بوده باشد.

این نوع از طلاق نسبت به سایر طلاق های دیگر، در مدت زمان کمتری انجام می پذیرد و سرعت عمل در انجام کار نسبت به انواع دیگر طلاق ها، راحت تر و ساده تر می باشد. اما برای انجام یا دریافت مهریه در طلاق توافقی، بهتر است تمامی این امور توسط بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران انجام شود. یک وکیل خوب و حاذق می تواند مراحل انجام کار را به سرعت بررسی کرده و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران

انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران برای پرونده حقوقی، نیازمند هزینه هایی است از جمله حق الوکاله ای که باید به وکیل مورد نظر انجام گردد. میزان حق الوکاله با توجه به پرونده طلاق انجام می گردد و زمان و سختی آن توسط وکیل طلاق توافقی بررسی شده و سپس میزان هزینه خود را اعلام می دارد.

می توان این پرونده را توسط چند وکیل مورد بررسی قرار داد تا میزان حق الوکاله برای موکل روشن شود. پس از روشن شدن میزان حق الوکاله ی وکیل، موکل تصمیم نهایی خود را گرفته و در صورت توافق و رضایت قرارداد وکالتی با وکیل و موکل انجام می پذیرد و مبلغ توافقی حق الوکاله ای وکیل در قرارداد وکالتی قید می شود. قرارداد باید به طور شفاف و واضح نوشته شود و وکیل و موکل در مقابل این قرارداد تعهد و مسئولیت بالایی را دارند.

کلام آخر

از آنجایی که طلاق خصوصا در شهر تهران، روز به روز در حال افزایش است بنابراین نیاز به داشتن یک وکیل خبره و موفق هم در انجام کلیه کارهای طلاق حس می شود. در این مرحله بعد از توافقات زوجین با یکدیگر بر سر مسائل های طلاق و حقوقی، انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران، انجام می پذیرد.

در این مرحله، زوجین باید تحقیقات خود از وکیل را به درستی و با حساسیت زیادی انجام دهند تا یک وکیل خوب و کاردان را برای انجام امور وکالتی خود کسب نمایند. یک وکیل طلاق توافقی تمامی کار ها و امور طلاق را در چارچوب کاملا قانونی انجام می دهد و حق و حقوقی موکلش را در دادگاه پس می گیرد.

قبل از اخذ وکیل و انعقاد قرارداد وکالتی، باید به این اطمینان برسید که وکیل انتخابی تان، در کارش تسلط و مهارت بسیار بالایی دارد و تنها به فکر منافع خود نمی باشد. به همین دلیل برای انجام کار و تسریع در آن، لیستی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران را ثبت کرده ایم که از یکی از این وکلا کمک خواسته و امور طلاق خود را به بهترین نحو به پیش ببرید و زمان خود را تلف نکنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا