وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل مهریه در لاهیجان ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل مهریه در لاهیجان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا به موکل خود کمک می‌کند تا در مسیر طلاق با مشکلاتی مواجه نشود و مهریه خود را به صورت نقدی یا غیرنقدی دریافت نماید. با ما همراه باشید که در مورد ویژگی ها و حق الوکاله بهترین وکیل لاهیجان اشاره خواهیم کرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مزیت های اخذ بهترین وکیل مهریه در لاهیجان

مزیت های اخذ بهترین وکیل مهریه در لاهیجان

در این مقاله به 10 تا از بهترین وکیل مهریه در لاهیجان اشاره خواهیم کرد. درخواست کمک از وکیل در پرونده‌های طلاقی، باعث جلوگیری از وقوع خسارات احتمالی می‌شود و پرونده را به بهترین شکل و در چارچوب قانون پیش می‌برد. پرونده‌هایی که شامل طلاق و اخذ مهریه هستند، نیازمند وکیل مهریه هستند تا با مشاوره‌های حقوقی و تبصره‌های قانونی، پرونده را به بهترین شکل رسانده و از وقوع هزینه‌های اضافی جلوگیری کنند. اخذ وکیل مهریه لاهیجان، نه تنها منجر به جلوگیری از زیان و ضرر می‌شود، بلکه مزایای فراوانی نیز به همراه دارد.

سحر بابایی فر

سحر بابایی فر

سرکار خانم سحر بابایی فر وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی درخشان در شهر لاهیجان هستند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلای مهریه در لاهیجان شناخته شده اند و در زمینه های دیگر حقوقی نیز تبحر دارند.

از جمله افتخارات و تجربیات ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سابقه ی طولانی در امر وکالت
  • تخصص در دعاوی مهریه
  • تسلط بر سایر دعاوی حقوقی
  • ارائه ی بهترین مشاوره های حقوقی

شماره تماس: 09112445692

آدرس: لاهیجان اول خ فیاض نرسیده به فیاض۳ ساختمان ۳۰۲ ط۲


سمیرا قربانی

سمیرا قربانی

سرکار خانم سمیرا قربانی وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی درخشان بیش از 10 سال در شهر لاهیجان هستند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی، به خصوص دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی مالی تبحر و تجربه ی فراوانی دارند.

از جمله تخصص ها و مهارت های ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عضویت رسمی در کانون وکلای دادگستری لاهیجان
  • 10 سال سابقه ی وکالت
  • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
  • مشاوره حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۸۲۹۰۹۳

آدرس: لاهیجان – امام خمینی- کوچه خسروئی- ساختمان خسروی- طبقه ۲


سید حسن جعفرنژاد

سید حسن جعفرنژاد

جناب آقای حسن جعفرنژاد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق با سابقه قضایی در لاهیجان هستند. ایشان با سال ها تجربه و تخصص در زمینه های مختلف حقوقی، آماده ارائه خدمات مشاوره ای و وکالت به شما در پرونده های کیفری، حقوقی، ثبتی، ملکی، امور شرکت ها، ورشکستگی، اسناد تجاری، پولی، بانکی، تغییر کاربری اراضی و … هستند.

شماره تماس: 09124254054

آدرس: لاهیجان اول خ فیاض نرسیده به فیاض۳ ساختمان ۳۰۲ ط۲


محمد طهرانی

محمد طهرانی

محمد طهرانی پایه یک دادگستری با سابقه ی درخشان در امر وکالت و مشاوره حقوقی در شهرستان لاهیجان هستند. ایشان با سال ها تجربه و تخصص در زمینه های مختلف حقوقی، می توانند گزینه ی مناسبی برای کسانی باشند که به دنبال یک وکیل مجرب و کاربلد در لاهیجان هستند.

شماره تماس: 09118289397

آدرس: لاهیجان خیابان شهدا بانک سرمایه ساختمان پاستور طبقه 4 واحد ۱۲


سپاسه کاظمیان

سپاسه کاظمیان

سرکار سپاسه کاظمیان وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ای درخشان در امر وکالت، در شهر لاهیجان مشغول به فعالیت هستند. ایشان با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز، در زمینه های مختلف حقوقی، به ویژه جرایم کیفری و دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور، تبحر و تخصص دارند.

شماره تماس: 09112475017

آدرس: لاهیجان شهرداری سابق مجتمع مهرگان ط ٢

حق‌الوکاله بهترین وکیل مهریه در لاهیجان

در عرف وکلا، 10 درصد مهریه به عنوان حق‌الوکاله وکیل در نظر گرفته می‌شود، اما این مقدار قابل تغییر است و به عوامل متعددی بستگی دارد. عواملی مانند پیچیدگی پرونده، تخصص و تجربه وکیل، مکان زندگی، وضعیت مالی موکل و نوع و تعداد خواسته‌های زوجه می‌توانند بر میزان حق‌الوکاله تأثیر بگذارند. همچنین، توافق طرفین و نحوه پرداخت حق‌الوکاله نیز می‌تواند مقدار آن را تعیین کند.

نکته، در پرونده‌های طلاق، هرچند که به نظر می‌رسد که فرآیند ساده‌ای دارند، اما نیاز به بهترین وکیل مهریه در لاهیجان ضروری است. انتخاب بهترین وکیل طلاق در لاهیجان در این زمینه می‌تواند برای مشتریان بسیار کمک کننده باشد.

حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در لاهیجان

کلام آخر

بهترین وکیل مهریه در لاهیجان، متخصص در زمینه دعاوی خانواده و طلاق، با داشتن آگاهی کامل از قوانین حقوقی مرتبط، نقش مهمی در رسیدگی به پرونده‌های مهریه ایفا می‌کند. پرونده‌های مهریه، به دلیل ارزش مالی قابل توجه، برای موکلین اهمیت ویژه‌ای دارند. انتخاب وکیلی با سوابق درخشان و موفقیت‌های زیاد در این حوزه، می‌تواند به طور موثری در حل مشکلات مهریه و تضمین حقوق موکل مؤثر باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا