وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران ⚖️【آپدیت 1403】

شغل وکالت جز شغل های حساسی است که وجود یک وکیل در حل مشکلات بسیار تاثیرگذار است و نقش پررنگی را در مشکلات حقوقی ایفا می کند. موضوعات مختلفی در وکالت وجود دارد که برخی از آن ها بسیار مهم و حساس هستند و نیاز به یک وکیل حاذق و باتجربه دارند. آمارها نشان می دهد، پرونده هایی که به بهترین وکیل تهران یا وکلای دیگر با توجه به موضوعات حقوقی مراجعه می کنند، با نتایج مطلوب تری مواجه خواهند شد و معمولا نود درصد این پرونده ها با موفقیت همراه خواهد بود. اگر در غرب تهران زندگی می کنید و با مشکلات طلاق یا خانواده مواجه شدید، توصیه می کنیم برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در غرب تهران به این لیست در این صفحه مراجعه کنید و از اطلاعات و دانش وکلای متخصص بهره مند شوید.
سایت وکیل از ما نمونه سایتی از معرفی وکلا است که وکلای حاذق را در هر نقطه ای از تهران که باشید، به شما معرفی می کند و می توانید با توجه به موضوع و مشکل حقوقی که دارید، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در غرب تهران کلیک کنید
✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق کیست؟

کسی به عنوان بهترین از نگاه مردم انتخاب می شود که در ارائه کارش در هر زمینه ای، به خوبی عمل نماید خصوصا در شغل وکالت که ارتباط وکلا مستقیما با مردم است، بنابراین وکلا باید هر مهارت و تجربه ای را که دارند در کار و حرفه خود بکار گیرند تا بتوانند نظر و اعتماد مردم را به خود جلب نمایند. نمونه سابقه درخشان از یک وکیل و تجربه و مهارت او در زمینه وکالت است که وکیل از دیدگاه مردم به عنوان بهترین وکیل تهران یا بهترین وکیل طلاق در غرب تهران شناخته می شود.

یحیی رحمتی

یحیی رحمتی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کلیه دعاوی می باشد. ایشان وکیلی با تخصص و مهارت بالایی است و به تمامی امور حقوقی تسلط بالایی دارد. آقای یحیی رحمتی تاکنون پرونده های زیادی را با موضوعات مختلف را با موفقیت همراه کرده است و دفاعیات بسیار خوبی را انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 25 سال سوابق کاری و تخصصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124755038

آدرس: تهران، پونک، اتوبان همت غرب، ورودی سردار جنگل، نرسیده به تقاطع مخبری، پلاک 23 (مجتمع پویا)، طبقه 2، واحد 19

ندا قومی

ندا قومی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران می باشد و به تمامی امور وکالتی تسلط دارد. ایشان دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، بانکی و غیره را پذیرش می کند و مشاوره های حقوقی در خصوص این را به بهترین نحو انجام می دهد تا رضایت موکلین و مراجعین خود را داشته باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران شناخته شده است.

تخصص و مهارت: 

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02144800364

آدرس: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بلوار، نبش خیابان زارع، پلاک 4،مجتمع استاد شهریار، طبقه ی دوم جنوب

ابوذر حسن زاده

ابوذر حسن زاده

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران می باشد که سالهای زیادی است که به عنوان یک وکیل باتجربه در تهران به فعالیت تخصصی مشغول است. ایشان وکیلی معتمد برای مردم نیز می باشد و به خوبی می تواند به کلیه امور حقوقی رسیدگی نماید. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال تخصص و مهارت وکالتی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • دارای مدرک BLS از دانشگاه صنعتی شریف در زمینه استارت آپ
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121504881

آدرس: تهران ، شهرک غرب ، شهرک غرب، روبروی میلاد نور، برج ستین، طبقه سوم اداری، واحد 309

حسن اسماعیلی

حسن اسماعیلی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران است و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران شناخته شده است. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالا و موفق نیز می باشد و مشاوره های حقوقی تخصصی را ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سوابق کاری و تخصصی در وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس : 09374807447

آدرس: تهران، جنت‌آباد مرکزی، پلاک 78، طبقه دوم،  واحد 2

شرایط انتخاب بهترین وکیل طلاق چیست؟

زمانی که زوجی با مشکلات خانوادگی مواجه می شوند و در نهایت تصمیم به جدایی و طلاق می گیرند، در مراحل بعدی نمی دانند که باید چه کنند و چه اقداماتی را باید انجام دهند. درخواست وکیل در هر منطقه ای از تهران که باشید، می تواند بهترین و عاقلانه ترین راهکار در این شرایط باشد زیرا اگر در همان ابتدا از یک وکیل متخصص و متبحر کمک بخواهید با دردسرهای احتمالی مواجه نخواهید شد و وکیل به عنوان یک نماینده حقوقی در کنار شما تا پایان مسیر خواهد بود تا بتواند به هر نحوی که شده، حق و حقوق شما را بگیرد. در ادامه شرایط هایی را برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در غرب تهران شرح می دهیم تا با آگاهی کامل تری بتوانید نسبت به انتخاب وکیل، اقدام نمایید.

 •  پیش از انتخاب وکیل طلاق، تحقیقات لازم و کافی را انجام دهید و از هر شخص و یا سایتی که وکلا را به طور کامل معرفی می کند، غافل نشده و اقدام نمایید.
 •  راه های زیادی برای شناخت وکلا در هر شهری وجود دارد، یکی از معتبرترین و راحت ترین کاری که می توان وکلا را به راحتی شناخت، سایت های حقوقی معتبر است که به معرفی وکلا پرداخته و به طور کامل آن ها را معرفی می کنند. سایت وکیل از ما هم نمونه ای از سایت های معرفی وکلا می باشد که با توجه به نوع پرونده و انتظاراتی که از یک وکیل دارید، می توان وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرد.
 •  از انتخاب عجولانه برای وکیل پرهیز کنید زیرا مهم ترین اقدام در پرونده های وکالتی، انتخاب یک وکیل خوب و حاذق می باشد که تا پایان مسیر همراه با شما و در کنار شما باشد و همه چیز را به نفع شما به پایان برساند.
 •  سوابق و تخصص وکیل، از نمونه ویژگی های مهمی است که هر وکیل باید به آن دقت داشته باشد خصوصا برای پرونده های طلاق و خانواده که نیاز به تجربه کافی در این زمینه است.
 • مجوز فعالیت و مدرک وکیل مورد نظرتان را بررسی کنید و سپس اقدام به اخذ وکیل نمایید.
 •  حتما از جلسات مشاوره استفاده کنید و با وکیل خود در مورد پرونده و میزان موفقیت او صحبت کنید سپس اقدام به انعقاد قرارداد کنید.
 • در مورد حق الوکاله وکیل در همان ابتدا صحبت کنید و با او به نتایجی به صورت توافقی برسید. هر وکیلی که حق الوکاله ای بیشتری را طلب می کند، مبنی بر این نیست که در کارش بسیار حرفه ای است، بنابراین اخذ حق الوکاله بیشتر به نسبت وکلای دیگر، دلیلی بر خوب بودن وکیل نیست.
 •  وکیلی را انتخاب کنید که از قدرت کلامی بالایی برخوردار باشد تا در هنگام جلسه دفاعیه در دادگاه، بتوانید به خوبی از موکلش دفاع نماید. در واقع کلام خوب و نفوذ کلامی بالا یکی از ویژگی های مهم برای هر وکیل محسوب می شود.
 • اگر خانم یا آقا بودن وکیلتان برایتان مهم است از همان ابتدا به این موضوع توجه داشته باشید تا بعدها دچار مشکل نشوید زیرا از آنجایی که در پرونده های طلاق شرح جزییات زندگی و مشکلات به وکیل مهم است، بنابراین وکیلی را باید انتخاب کرد که بتوان به راحتی مسائل و مشکلات خانوادگی را با او درمیان گذاشت و از بیان آن ها خجالت نکشید.
 •  صبوری و تحمل بالا از دیگر ویژگی های یک وکیل است زیرا در برخی مواقع پرونده های طلاق، زمانبر و خسته کننده خواهد بود و نیاز است تا وکیل در صبر و تحمل بالایی داشته باشد و در کنار موکلش باقی بماند.

کلام آخر

استان تهران به دلیل جمعیت زیادی که دارد، متاسفانه آمار طلاق و مشکلات خانوادگی هم در آن زیاد است و در این شرایط خیلی از خانواده ها و یا خانم هایی که به دنبال مهریه و طلاق خود هستند از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران و یا بهترین وکیل خانواده در تهران مشورت و راهنمایی می خواهند. در چنین پرونده هایی که معمولا زمانبر هم می باشد، نیاز است تا از یک وکیل حاذق و متخصص کمک بخواهید. وکیلی که دانش و اشراف کاملی به پرونده های طلاق و خانواده داشته باشد.
هدف از این مقاله کمک به افرادی است که در آستانه طلاق هستند و نمی دانند چه باید کنند و از کجا شروع کنند! تنها یک وکیل متبحر در امور وکالتی همراه با سابقه کاری خوب است که می تواند به موکلش کمک نماید و او را راهنمایی کند. وکلا با استفاده از دانش و تجربه خود، راهکارهای مفیدی را با توجه به مشکلات موجود در پرونده به موکل خود ارائه می دهند تا بتوانند او را سریع تر به هدف برسانند و پرونده را با موفقیت همراه سازند.
افرادی که به وکلا مراجعه می کنند، به دنبال نتایج مطلوب و موفق هستند تا دچار ضرر و زیان در این مسیر نشده و به هدفی که می خواهند دست پیدا کنند. اگر در تهران و یا در غرب تهران سکونت دارید و به جستجوی یک وکیل خوب هستید، در این لیست، وکلای نام آور و باتجربه ای آورده شده که به عنوان بهترین وکیل طلاق در غرب تهران مشغول به فعالیت می باشند که می توانید با جلسات مشاوره، از آن ها کمک بخواهید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا