وکلاوکیل طلاق

5 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری ⚖️【آپدیت 1402】

به جدایی که به صورت شرعی و قانونی صورت می پذیرد، طلاق گفته می شود. اما برخی جدایی ها هستند که به صورت توافقی انجام می پذیرد و زوجین به صورت کاملا توافقی از یکدیگر جدا می شوند. در طلاق توافقی برای زوجینی که در شهر ساری زندگی می کنند، می توانند از بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری کمک بخواهند. بنابراین برای تسریع در انجام کارهای طلاق و رسیدگی به سایر امور حقوقی و طلاق، وکیل طلاق بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می دهد و تمامی امور مربوط به طلاق را بر عهده می گیرد.

برای انتخاب وکیل، باید تمامی ویژگی های یک وکیل را در نظر گرفت و از در مورد وکیل تحقیقات لازمه را انجام داد تا بهترین نتایج را حاصل شد بنابراین بهتر است از بهترین وکیل در ساری کمک بخواهید. وکیل پایه یک دادگستری به تمامی دعاوی ها تسلط داشته و به تمامی چالش ها و مشکلات مربوط به امور طلاق آگاهی دارد. در ادامه مطالب به بررسی 5 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری می پردازیم که دارای مهارت و تخصص بسیار خوبی می باشند.

مهریه در طلاق توافقی چگونه است؟

در طلاق توافقی، همه چیز به صورت کاملا توافقی بین زن و مرد انجام می شود و به کمک بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری، دادگاه رای نهایی را صادر می کند که از نوع خلع می باشد، منظور از خلع بدین صورت است که زن در ازای بخشیدن مهریه، نفقه و غیره مرد را راضی به انجام طلاق کرده و سپس حکم طلاق جاری می شود.

بخشش در مهریه توسط زن به چند طریق قابل انجام است:

 • مهریه ای که در عقد نامه ذکر شده به زن پرداخت می شود ولی مهریه می تواند به صورت اقساطی و توافقی به زن داده شود.
 • در شرایطی، زن تمامی مهریه خود را بخشیده و مرد راضی به انجام طلاق خواهد شد
 • زن اجازه دارد تا بابت کل مهریه اش، مقداری از آن را بابت طلاق ببخشد و سپس مرد این موضوع را قبول نماید.
مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری کلیک کنید
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %90 موفقیت پرونده ها

پریا متولیان شاه رضایی

پریا متولیان شاه رضایی

وکیل پایه یک دادگستری در ساری می باشد و دارای سوابق بسیار خوبی در حوزه وکالتی است. ایشان در زمینه های طلاق، ملکی، خانواده، کیفری و غیره تبحر و تسلط بالایی دارد و تلاش زیادی برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی دارد. خانم پریا متولیان شاه رضایی مشاوره های بسیار کاربردی و اصولی را به مردم شهر ساری ارائه می دهد و خدمات مفیدی برای آن ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو رسمی کانون وکلای مازندران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09118025673

آدرس: ساری، خیابان مازیار، مازیار 16، مجتمع مازیار، طبقه ی پنجم، واحد 16

ثمینه بابائی

ثمینه بابائی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ساری است و تجربیات بسیار خوبی در زمینه های مختلف وکالتی دارد. ایشان در زمینه های طلاق، ملکی، کیفری، مالی، ملکی و غیره فعالیت های تخصصی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112584732

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان برج سفید طبقه 4 واحد ۸

محمد کلانتری

محمد کلانتری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به تمامی دعاوی ها تخصص داشته و مورد اعتماد مردم شهر ساری واقع شده است. ایشان تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در مازندران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09111510717

آدرس: ساری، خیابان مازیار، ساختمان ونوس، طبقه ی پنجم،

کمیل رمضانی

کمیل رمضانی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر ساری به فعالیت مشغول می باشد. ایشان تبحر و تخصص بالایی در امور وکالتی دارد و در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت است. آقای کمیل رمضانی به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های معتبری مانند عرفان طبرستان، ساروج و شن و ماسه 109 فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112513112

آدرس: ساری، ۱۵ خرداد، کوچه خالقی، ساختمان هلیا، طبقه ۵

مطالب مشابه: جهت مشابه 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ساری کلیک کنید

طلاق توافقی چه طلاقی است؟

طلاق توافقی نمونه ی دیگری از طلاق است که زوجین با در نظر گرفتن تمامی مشکلات و ناسازگاری هایی که با هم دارند به یک نتیجه ی کلی رسیده و تصمیم به طلاق به صورت کاملا توافقی می گیرند. در طلاق توافقی تمامی تصمیم ها و مشکلات از پیش بین زوجین صحبت شده و سپس رضایت در مورد طلاق توافقی اعلام می گردد. مواردی مانند نفقه، مهریه و غیره همگی جزو موضوعاتی هستند که زوجین از قبل با یکدیگر به تفاهم در مورد آن رسیده اند. طلاق توافقی نسبت به سایر طلاق ها راحت تر بوده و با سرعت بیشتری قابل انجام است و اگر به بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری سپرده شود، بهترین نتایج حاصل خواهد شد.

وکیل طلاق توافقی باید به تمامی امور و قوانین مربوط به دعاوی خانواده آگاه بوده باشد تا بتواند به اصولی ترین شکل ممکن، پرونده طلاق را به سرانجام برساند. همچنین با ارائه مشاوره هایی که وکیل طلاق به زوجین می دهد، سبب شدهتا آن ها بهترین تصمیم را برای زندگی خود داشته باشند.

مزیت های داشتن اخذ وکیل طلاق

پرونده های طلاق هم سختی های خاص خود را دارد و نیاز به انجام مراحلی توسط زوجین می باشد. در واقع زوجین نیاز است تا در برخی مواقع به دادگاه مراجعه کرده و پیگیر پرونده خود باشند اما برخی از زوجین به دلیل مشغله های کاری و شغلی که دارند نمی توانند به خوبی پیگیر پرونده خود باشند و کارهای مربوط به امور طلاق خود را انجام دهند بنابراین می توانند از بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری کمک بخواهند و او را به عنوان وکیل حقوقی خود انتخاب نمایند و تمامی امور را به او بسپارند. در چنین شرایطی، زوجین می توانند به امور شخصی و زندگی خود رسیدگی کرده و مشکل زمان نداشته باشند از طرفی میزان استرس و اضطراب در زوجین کاهش پیدا می کند زیرا اطمینان دارند که کسی را انتخاب کرده اند که به تمامی مشکلاتشان رسیدگی کرده و به تمامی امور مربوط به طلاق هم آگاهی دارد.

همچنین با اخذ بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری، پروسه انجام مراحل طلاق کاهش پیدا کرده و به طور قانونی توسط وکیل انجام خواهد شد. در واقع اخذ یک وکیل در تمامی مشکلات کیفری دارای مزیت است و به موکلین کمک های بسیار زیادی در این راستا می شود.

سپردن امور وکالتی به کسی که کاربلد است می تواند نتایج مطلوبی را به همراه داشته باشد و شرایط به خوبی انجام شود.

یک وکیل خوب و حرفه ای، با بهره گیری از تجربیاتی که در اکثر پرونده های حقوقی دارد بهترین تصمیم را گرفته و راه و روش های بسیار خوبی را در اختیار زوجین قرار می دهد. معمولا وکلایی که تخصص اصلی آن ها در زمینه دعاوی خانواده و طلاق است، کمک شایانی را برای موکلین و زوجین به همراه خواهد داشت.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری

یکی از دغدغه های زوجین برای اخذ وکیل طلاق توافقی، میزان هزینه یا حق الوکاله ی وکیلی است که برای انجام خدمات وکالتی اش در نظر گرفته شده است. در واقع هزینه و حق الوکاله ی وکیل، بر اساس شرایط پرونده تعیین می گردد. هرچقدر که پرونده سخت تر و پیچیده تر باشد قطعا میزان انجام کار و زمان برای آن هم بیشتر می شود بنابراین بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری، با مطالعه و بررسی پرونده حقوقی، قیمت حق الوکاله ی خود را به موکل خود اعلام می دارد و موکل می تواند براساس شرایط مالی خود تصمیم بگیرد که وکیل اخذ کند.

در واقع مراجعه کننده مس تواند پرونده را به چندین وکیل داده تا مورد بررسی قرار گیرد تا میزان حق الوکاله ی وکلا مشخص شود. در نهایت با توافقی که بین وکیل و موکل انجام می شود، قرارداد وکالتی صورت می گیرد و قرارداد به طور شفاف نوشته شده و میزان حق الوکاله هم به طور واضح در قرارداد نوشته خواهد شد.

می توان این پرونده را توسط چند وکیل مورد بررسی قرار داد تا میزان حق الوکاله برای موکل روشن شود. پس از روشن شدن میزان حق الوکاله ی وکیل، موکل تصمیم نهایی خود را گرفته و در صورت توافق و رضایت قرارداد وکالتی با وکیل و موکل انجام می پذیرد و مبلغ توافقی حق الوکاله ای وکیل در قرارداد وکالتی قید می شود. قرارداد باید به طور شفاف و واضح نوشته شود و وکیل و موکل در مقابل این قرارداد تعهد و مسئولیت بالایی را دارند.

کلام آخر

با توجه به بالا رفتن آمار طلاق، میزان درخواست برای وکلا هم با هر تخصصی زیاد می شود. طلاق نمونه های مختلفی دارد که یکی از این نمونه ها طلاق توافقی است که به صورت توافقی میان زن و مرد انجام شده  از قبل صحبت ها در این خصوص انجام شده است و زوجین به مرحله ای می رسند که به این نتیجه رسیده که دیگر نمی توانند در کنار هم زندگی کنند و باید از هم جدا شوند. بنابراین برای انجام امور طلاق خود از بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری کمک می خواهند.

زوجین می توانند با خیالی آسوده تمامی مشکلات و مراحل کاری پرونده را به وکیل خود بسپارند و از او کمک بخواهند. وکیل هم با استفاده از تجربیاتی که دارد تمامی مراحل کاری را انجام داده تا پروسه طلاق را جاری کند.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا به بررسی موضوعات طلاق بپردازیم و در مورد طلاق توافقی هم بیشتر صحبت کنیم همچنین وکلایی را معرفی کرده ایم که تخصص بالایی در امور خانواده و طلاق دارند که می توانند مشکلات خانوادگی خصوصا طلاق را حل کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا