وکلاوکیل طلاق

5 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری ⚖️【آپدیت 1403】

به جدایی که به صورت شرعی و قانونی صورت می پذیرد، طلاق گفته می شود. اما برخی جدایی ها هستند که به صورت توافقی انجام می پذیرد و زوجین به صورت کاملا توافقی از یکدیگر جدا می شوند. در طلاق توافقی برای زوجینی که در شهر ساری زندگی می کنند، می توانند از بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری کمک بخواهند. بنابراین برای تسریع در انجام کارهای طلاق و رسیدگی به سایر امور حقوقی و طلاق، وکیل طلاق بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می دهد و تمامی امور مربوط به طلاق را بر عهده می گیرد.

برای انتخاب وکیل، باید تمامی ویژگی های یک وکیل را در نظر گرفت و از در مورد وکیل تحقیقات لازمه را انجام داد تا بهترین نتایج را حاصل شد بنابراین بهتر است از بهترین وکیل در ساری کمک بخواهید. وکیل پایه یک دادگستری به تمامی دعاوی ها تسلط داشته و به تمامی چالش ها و مشکلات مربوط به امور طلاق آگاهی دارد. در ادامه مطالب به بررسی 5 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری می پردازیم که دارای مهارت و تخصص بسیار خوبی می باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مهریه در طلاق توافقی چگونه است؟

در طلاق توافقی، همه چیز به صورت کاملا توافقی بین زن و مرد انجام می شود و به کمک بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری، دادگاه رای نهایی را صادر می کند که از نوع خلع می باشد، منظور از خلع بدین صورت است که زن در ازای بخشیدن مهریه، نفقه و غیره مرد را راضی به انجام طلاق کرده و سپس حکم طلاق جاری می شود.

بخشش در مهریه توسط زن به چند طریق قابل انجام است:

  • مهریه ای که در عقد نامه ذکر شده به زن پرداخت می شود ولی مهریه می تواند به صورت اقساطی و توافقی به زن داده شود.
  • در شرایطی، زن تمامی مهریه خود را بخشیده و مرد راضی به انجام طلاق خواهد شد
  • زن اجازه دارد تا بابت کل مهریه اش، مقداری از آن را بابت طلاق ببخشد و سپس مرد این موضوع را قبول نماید.

مهریه در طلاق توافقی

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری کلیک کنید

ثمینه بابائی

ثمینه بابائی

خانم بابایی بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری است و تجربیات بسیار خوبی در زمینه های مختلف وکالتی دارد. ایشان در زمینه های طلاق، ملکی، کیفری، مالی، ملکی و غیره فعالیت های تخصصی دارد.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09112584732

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان برج سفید طبقه 4 واحد ۸

محمد کلانتری

محمد کلانتری

آقای کلانتری بهترین وکیل طلاق توافقی در ساری می باشد و به تمامی دعاوی ها تخصص داشته و مورد %A

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا