وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمان ⚖️【آپدیت 1403】

موضوع طلاق یکی از موضوعات خانوادگی است که امروزه نقش آن در جامعه و دادگاه ها بسیار پر رنگ شده است و روزانه پرونده های بسیار زیادی در شهر های مختلف وجود دارد که موضوعات همگی آن ها، طلاق می باشد. بهترین وکیل طلاق در کرمان، می تواند به زوجین کمک بسیار زیادی کرده و روند کاری و اجرایی طلاق را به درستی به پیش ببرد.

در واقع زوجینی که تصمیم به اخذ طلاق می گیرند، آنقدر ریشه اختلافات و درگیری ها در زندگی شخصی شان بیشتر شده که تصمیم به اخذ طلاق می گیرند و دیگر قادر به ادامه زندگی نیستند. بنابراین در این شرایط از بهترین وکیل در کرمان کمک می گیرند که تخصص اصلی اش در دعاوی خانواده و طلاق می باشد. وکیلی که در موضوعات طلاق، تجربه و مهارت داشته و پرونده های زیادی را در این زمینه کار کرده، با سرعت بیشتری می تواند پرونده های دیگری را که موضوع اصلی آن ها طلاق است را به پیش ببرد و با موفقیت همراه کند.

شرایط پرونده های طلاق و مشکلات آن ها برای هرکسی متفاوت است و یک وکیل باید مشکلات و چالش های مربوط به هر پرونده را بشناسد و بهتر بتواند آن ها را حل کند. دلایل هی زیادی برای اخذ طلاق وجود دارد که این دلایل می تواند ناشی از خیانت، مشکلات اقتصادی، عدم درک زوجین از یکدیگر، ازدواج در سنین کم و عواملی نظیر این موارد، سبب می شود تا زوجین به آخرین راه ممکنه که جدایی است برسند و سپس تصمیم به طلاق بگیرند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در کرمان کیست؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که افراد پس از گرفتار شدن در امور حقوقی باید انجام دهند، انتخاب وکیلی متخصص و مجرب می باشد. قرار گرفتن و انجام دادن امور حقوقی، کار ساده ای نیست و به سادگی هم نباید از آن گذشت. یک وکیل طلاق، باید تسلط بر کلیه قوانین حقوقی داشته باشد و تصمیمات آگاهانه ای را درمورد رفع مشکلات حقوقی موکلینش بگیرد. متاسفانه اغلب اشخاص، به دلیل ناکافی بودن از قوانین و مققرات حقوقی و آشنا نبودن به مراحل کاری مربوط به پرونده های حقوقی، دچار شکست در پرونده حقوقی خود می شوند.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان

 سمیرا مویدی

 

سمیرا مویدی

سرکار خانم سمیرا مویدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان، با 10 سال سابقه درخشان آماده است تا در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری خدمت رسان پرونده های شما باشد. ایشان با اتکا به دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سال های متمادی به دست آورده اند، می توانند تمامی نیازهای حقوقی شما را برطرف کرده و رسیدن به موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین نمایند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تخصص بالایی دارند و از این رو، می توانید با خیالی آسوده از پیشبرد اهداف حقوقی تان کسب اطمینان کنید.
صداقت یک وکیل می تواند معیار مهمی در انتخاب او باشد. سرکار خانم سمیرا مویدی در تلاش است تا در جلسات مشاوره حقوقی نظر خود را در خصوص پرونده به طور صریح و شفاف اعلام دارد و میزان شانس شما برای کسب موفقیت را مشخص نماید. از این رو، ایشان از بیان قول های خلاف واقع، در خصوص دعاوی مطرح شده جدا اجتناب می کنند و این یک ویژگی مثبت به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کاری و تخصصی در وکالت
 • تنظیم قراردادهای حرفه ای
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09170401750


 محسن اسماعیلیان

 محسن اسماعیلیان

وکیل پایه یک دادگستری است و در حال حاضر در شهر کرمان به فعالیت های تخصصی در زمینه های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی و غیره می پردازد. ایشان بسیار قابل اعتماد مردم است و تمام اهدافش به موفقیت رساندن پرونده هایی است که بر عهده گرفته است. آقای محن اسماعیلیان دارای تعهد و مسئولیت در قبال انجام کاری است که بر عهده گرفته است و سعی دارد بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133410168

آدرس: کرمان، خیابان فلسطین، جنب پست بانک، طبقه 2


هاتف صباحی

هاتف صباحی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان است و مشاوره های حقوقی بسیار خوب و مفیدی را به صورت حضوری و غیر حضوری برای مردم شهر کرمان برگزار می کند. ایشان بسیار اخلاق مدار است و در کار و حرفه خویش بسیار صداقت داشته و بهترین خدمات را به مردم ارائه می نماید.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120249297

آدرس: کرمان، چهارراه ابن سینا، ساختمان ابن سینا، طبقه همکف دفتروکالت صباحی


 سمیه امیر تیموری

سمیه امیر تیموری

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمان معرفی گردیده است و یک وکیلی موفق در انجام کار و حرفه وکالتی خود می باشد و مردم به او اعتماد کاملی را در جهت واگذاری پرونده های وکالتی خود به ایشان را دارند.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی حقوق جزا
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133990275

آدرس: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول، واحد 4


 اشکان نجمایی

اشکان نجمایی

 

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان مشاور حقوقی هم در شرکت های معتبر در شهر کرمان فعالیت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمان فعالیت دارد و تخصص بالایی در انجام کار وکالتی را بر عهده دارد. آقای اشکان نجمایی مشاوره های بسیار خوبی را به مردم کرمان ارائه می دهد و با استراتژی های درست، به رفع مشکلات مردم کمک می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09359489413

آدرس: کرمان، شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه1 واحد2


مسعود نادری

مسعود نادری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و در شهر کرمان مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمان نزد مردم شناخته شده است و در دعاوی های طلاق، خانواده، کیفری، ملکی و غیره به کار وکالتی مشغول می باشد. آقای مسعود نادری مولف کتاب حقوق اساسی جمهوری اسلامی ایران می باشد و بسیار در کار و حرفه وکالتی اش موفق است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال تجربه و تخصص وکالتی
 • عضویت در کمیته مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی
 • رئیس اداره حقوقی منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131921102

آدرس : کرمان، امام جمعه، حدفاصل 16 و 18، ساختمان پیوند


 مجید قاری زاده عباس آبادی

 مجید قاری زاده عباس آبادی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر کرمان به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمان شناخته شده است و در کارش مهارت بسیار بالایی دارد. آقای مجید قاری زاده عباس آبادی دارای خلق و خوی بسیار خوبی در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعینش است و تمام تلاشش را برای دفاعیات بسیار خوب برای موکلینش در دادگاه را بر عهده دارد تا بتواند حق آن ها باز پس گیرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133935645

آدرس: کرمان، رفسنجان، خیابان کارگر شمالی، کارگر 42، داخل کوچه سمت راست، درب دوم


 جواد ریاحی

 جواد ریاحی

وکیل پایه یک دادگستری  در شهر کرمان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در کرمان شناخته شده است. ایشان یک وکیلی کاربلد و موفق در انجام امور حقوقی است و با سابقه کاری بالایی که دارد توانسته است تا اعتماد و اطمینان مردم را جلب کرده و سبب شود مردم پرونده های حقوقی خود را در زمینه های مختلف به او واگذار کنند. آقای جواد ریاحی، وکیلی با صداقت در امور کاری خود می باشد و بسیار تجربیات و تخصص بالایی در دعاوی های مختلف حقوقی را دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کار در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری کرمان
 • دکترای رشته حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129614064

آدرس: کرمان، میدان کوثر، به طرف پل کوثر سمت راست، جنب مهد کودک ریحانه، پلاک 101

مزایای مهم جهت اخذ وکیل طلاق در کرمان

 1. افراد عادی یا زوجینی که تصمیم به اخذ طلاق می گیرند، اطلاعاتی در مورد مراحل مراجع قضایی نداشته و به دانش حقوقی آگاه نیستند و نیاز به مشورت و راهنمایی کسی را دارند که بتوانند به او اعتماد کرده و دلسوزانه امور حقوقی آن ها را برایشان انجام دهند. یک وکیل طلاق در کرمان، تنها کسی است که می تواند در این شرایط به زوجین کمک کند و یک فرد دلسوز و با اعتماد باشد.
 2. بهترین وکیل طلاق در کرمان، با بهره گیری از دانش حقوقی خود و تخصصی که دارد می تواند کلیه امور مربوط به طلاق و مراحل اجرایی و دادگاهی را به خوبی و به طور اصولی انجام دهد.
 3. اخذ یک وکیل طلاق، سبب می شود تا افرادی که دارای مشغله کاری و زندگی شخصی هستند و یا به هر علتی ترجیح می دهند در دادگاه حضور نداشته باشند تا کسی آن ها را نبیند، ترجیح می دهند که وکیلی را اختیار کنند و او را به عنوان نماینده خود برگزینند و کلیه امور طلاق را به او واگذار کنند. در واقع یک وکیل می تواند در صورت عدم حضور موکلش، در دادگاه حضور پیدا کند و به جای او تصمیم گرفته و از او دفاع کند.
 4. برخی از پرونده های طلاق زمانبر شده و ممکن است از لحاظ زمانی طولانی شوند، بنابراین حضور یک وکیل سبب می شود تا این مدت زمان کاهش پیدا کند و وکیل با آشنایی که با شرایط و مراحل طلاق دارد پروسه انجام کار را کاهش دهد.
 5. در پرونده های طلاق، زوجین در پی گرفتن حق و حقوق خود هستند و با اخذ یک وکیل مجرب می توانند به حق و حقوق خود رسیده و از ضایع شدن آن جلوگیری شود.
 6. در پرونده های طلاق، طرفین دچار استرس و اضطراب زیادی ناشی از مشکلات طلاق شان هستند و آسیب های روحی که به آن ها وارد شده، سبب شده است تا نتوانند به درستی تصمیم بگیرند، بنابراین نیاز به یک فرد دانا و کاربلدی دارند که در انجام کار حقوقی و طلاق، به آن ها کمک کند و دلسوزانه این کار را انجام دهد.
 7. اخذ یک وکیل خوب و مجرب در کرمان، سبب می شود تا از خسارات و ضرر و زیان های احتمالی در پرونده طلاق جلوگیری شود و کار با موفقیت به پیش برود.

کلام آخر

آمار ها نشان داده است که وقتی یک وکیل خوب و مجرب را برای طی کردن مراحل طلاق خود، اخذ می کنید احتمال انجام این پروسه با درصد بالایی از موفقیت همراه می شود و حق و حقوق طرفین در طلاق، پایمال نخواهد شد. تمامی این موارد به شرطی اتفاق می افتد که یک وکیل خوب و متخصص در امور طلاق را اخذ کنید نه وکیلی که دانش و تجربه ی بالایی را در مراحل اجرایی طلاق نداشته و سبب می شود تا پرونده طلاق با شکست مواجه شود.

یک وکیل خوب می تواند باعث تغییر رای دادگاه به نفع موکل هم شود حتی اگر همه چیز در دادگاه بر علیه موکل باشد. در واقع وکیل با بهره گیری از راه و روش های خلاقانه و استفاده از قوانین حقوقی، شرایط را مدیریت کرده و می داند که چگونه باید لایجه دفاعیات را تنظیم کند و به نفع موکلش در دادگاه صحبت کند.

طرز بیان و نفوذ کلامی بالای یک وکیل، می تواند شرایط پرونده را به خوبی جلو ببرد و حق موکلش را بگیرد. همچنین حضور یک وکیل خصوصا در پرونده های طلاق، سبب ایجاد آرامش در موکل خواهد شد و به او اطمینان را می دهد، زیرا می داند تمامی امور و قوانین حقوقی اش را به کسی سپرده که به تمامی قوانین آگاه است و بهتر می تواند پروسه اجرایی پرونده را به پیش ببرد.

یک وکیل خوب و حرفه ای، با ارائه راه حل های اصولی، شرایط پرونده های طلاق را طوری به پیش می برد که پرونده با موفقیت همراه می شود و درصد شکست آن پایین می آید. همچنین تخصص یک وکیل، سبب تسریع در امور اجرایی و مراحل دادگاهی پرونده طلاق شده و یک پرونده طلاق به جای کش دار شدن، با اصول درست به پیش خواهد رفت.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا