وکلاوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان ⚖️【آپدیت 1403】

قسمت بیشتری از پرونده های حقوقی به پرونده های خانواده ارتباط دارد و یکی از مواردی است که در دادگاه ها در حال افزایش است و متاسفانه مشکلات خانواده هم روز به روز در حال افزایش می باشد. دلایل این مشکلات، متفاوت است که باید بررسی شود. اما در هنگام بروز مشکلات خانواده که در بیشتر مواقع عمیق شده و ادامه ی زندگی ممکن نیست، نیاز به بهترین وکیل خانواده در کرمان الزامی می شود تا با راهنمایی های یک وکیل کاربلد بتوان نیم بیشتری از مشکلات را حل کرد.

کسانی که در شهر کرمان زندگی می کنند و به جستجوی بهترین وکیل در کرمان هستند، توصیه می شود که تا انتهای مقاله را مطالعه کرده و با وکلای خوب و برتر در زمینه حقوق خصوصا خانواده در این مقاله آشنا شوند. همچنین در این مقاله می توانید با ویژگی هایی که در مورد شناخت بهترین وکلا در کرمان گفته شده، این وکلا را بهتر شناخته و سپس آن ها را برای پرونده حقوقی خود انتخاب نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در کرمان کیست؟

یکی از مهم ترین اقدامات هر شخص پس از مواجه شدن با مشکلات حقوقی، انتخاب وکیلی متخصص و خبره می باشد. بهترین وکیل در کرمان کسی است که دارای تجربیات بسیار خوب وکالتی باشد و به امور مربوط به دعاوی خانواده، تسلط بالایی داشته باشد تا بتواند بهتر به موکلینش کمک کند. همچنین وکلای که دارای سوابق درخشانی هستند، بیشتر مورد اعتماد مردم قرار می گیرند.

بهترین وکیل خانواده در کرمان، تسلط کامل به مسائل خانواده دارد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود می کند. درواقع وکیل با تسلط کلامی بالا می تواند بهترین دفاعیات را از موکل خود داشته باشد و شرایط خوبی را برای او ایجاد نماید تا رضایت موکلش را جلب کند.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمان

 سمیرا مویدی

 

سمیرا مویدی

سرکار خانم سمیرا مویدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان، با 10 سال سابقه درخشان آماده است تا در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری خدمت رسان پرونده های شما باشد. ایشان با اتکا به دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سال های متمادی به دست آورده اند، می توانند تمامی نیازهای حقوقی شما را برطرف کرده و رسیدن به موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین نمایند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تخصص بالایی دارند و از این رو، می توانید با خیالی آسوده از پیشبرد اهداف حقوقی تان کسب اطمینان کنید.
صداقت یک وکیل می تواند معیار مهمی در انتخاب او باشد. سرکار خانم سمیرا مویدی در تلاش است تا در جلسات مشاوره حقوقی نظر خود را در خصوص پرونده به طور صریح و شفاف اعلام دارد و میزان شانس شما برای کسب موفقیت را مشخص نماید. از این رو، ایشان از بیان قول های خلاف واقع، در خصوص دعاوی مطرح شده جدا اجتناب می کنند و این یک ویژگی مثبت به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کاری و تخصصی در وکالت
 • تنظیم قراردادهای حرفه ای
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09170401750


 سودابه نبی پور گیسی

سودابه نبی پور

وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر کرمان به سایر فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان دارای سوابق درخشان کاری و وکالتی است و سالهاست که به امور حقوقی در زمینه های خانواده، کیفری، طلاق، ملکی، ثبتی و غیره می پردازد و نمونه پرونده های موفقیت آمیز زیادی را به ثبت رسانیده است. خانم سودابه نبی پور گیسی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان توسط مردم شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار خوبی را برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کار در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری در کرمان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09134417479

آدرس: کرمان، ارزوئیه شاهماران، خیابان سید االشهدا


ساره سالاری گوغری

ساره سالاری گوغری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر کرمان است و به فعالیت های مختلف حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان انتخاب گردیده است و مردم به او اعتماد و اطمینان کاملی دارند. خانم ساره سالاری گوغری در زمینه های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، طلاق و غیره مهارت و تخصص بالایی دارد و داشته و راه و روش های بسیار کاربردی را به مردم ارائه می دهد تا در جهت رفع مشکلاتشان برآید.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سوابق کاری در امور  وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09139466094

آدرس : کرمان، خیابان امام، پایین تر از مصلی


سمیه امیر تیموری

سمیه امیر تیموری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر کرمان مشغول به امور وکالتی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان توسط مردم معرفی گردیده است و وکیلی کاربلد و موفق می باشد. خانم سمیه امیر تیموری مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مردم و موکلینش برگزار می کند و خدمات بسیار خوبی را به آنان ارائه می دهد و به تسریع کار آن ها کمک های بسیاری می کند.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133990275

آدرس: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول، واحد 4


سمانه مرزبان

سمانه مرزبان

وکیل پایه یک دادگستری است و در حال حاضر در شهر کرمان مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف وکالتی است. ایشان در زمینه های حقوقی مانند خانواده، کیفری، ملکی، طلاق، ثبتی، تجاری و غیره تخصص بالایی داشته و یکی از مهم ترین اهدافش به موفقیت رساندن پرونده هایی است که وکالت آن ها را بر عهده گرفته است. خانم سمانه مرزبان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان مشغول به کار و تخصص در امور وکالت است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در کرمان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177830024

آدرس: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام خمینی، نبش کوچه یک، ساختمان آفتاب


 سعید سالاری

سعید سالاری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان است و به سایر فعالیت های حقوقی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان به مردم معرفی شده است و در حرفه کاری خود بسیار اخلاق مدار است و سعی می کند بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد. آقای سعید سالاری توانایی نگارش برای انواع اوراق قضایی را بر عهده دارد و در دعاوی های خانواده، کیفری،طلاق، پزشکی، قاچاق، ملکی و غیره فعالیت تخصصی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133877646

آدرس : کرمان، خیابان هزار و یک شب، کنار کوچه 8، ساختمان هزار و یک شب، طبقه دوم، واحد سوم


 فرحناز فرحبخش

فرحناز فرحبخش

وکیل پایه یک دادگستری در کرمان است و تاکنون موفق به نمونه پرونده های موفق زیادی بوده است. ایشان دفاعیات بسیار خوب و موثری را در دادگاه به نفع موکلش انجام می دهد و تمام تلاشش بر این است تا با سرعت بیشتری روال کار اجرایی مربوط به پرونده هایی که بر عهده گرفته است را انجام دهد. خانم فرحناز فرحبخش به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان توسط مردم شناخته شده و مردم به او اعتماد و اطمینان دارند.

تخصص و مهارت:

 • اعضای هیات علمی دانشگاه در استان کرمان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133976676

آدرس: کرمان، خیابان سپیهبد قرنی، قرنی 15، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد 5


مسعود مقدسی

مسعود مقدسی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان است و به سایر فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده درکرمان به تخصص در وکالت می پردازد و بهترین خدمات حقوقی را ارائه می دهد. آقای مسعود مقدسی با ارائه راه حل های درست و مناسب، سایر مشکلات حقوقی مردم را حل و فصل می کند و در تلاش است تا موجب رضایت مردم شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09135805727

آدرس: کرمان، خیابان 24 آذر، نبش کوچه 18، طبقه پایین لوازم قنادی


 علیرضا مرادی عسکری

 علیرضا مرادی عسکری

وکیل پایه یک دادگستری کرمان می باشد و به طور تخصصی در زمینه های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی و غیره مشغول است و تمام تلاشش را در جهت رضایت موکلین و مراجعینش دارد تا آن ها را به نتایج دلخواه برساند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در کرمان نزد مردم انتخاب گردیده است و مشاوره های بسیار کاربردی را به مردم ارائه می دهد. این مشاوره ها در شهر کرمان به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. آقای علیرضا مرادی عسکری در حرفه خود بسیار حرفه ای می باشد و بسیار اخلاق مدار است.

تخصص و مهارت:

 •  دکترای جزا و جرم شناسی
 •  استادیار دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133416651

آدرس: کرمان، خیابان شریعتی، چهارراه باغملی، نبش کوچه بیمارستان ارجمند

چگونگی آگاهی از تخصص یک وکیل خانواده

انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمان، یکی از مهم ترین مواردی است که بعد از روبرو شدن با مشکلات حقوقی خانواده با آن مواجه می شوید. وکیلی که تخصص اصلی اش در رابطه با دعاوی خانواده باشد و نمونه پرونده های مختلفی را در حوزه کاری خود داشته باشد و در آن موفق بوده است، بهتر می تواند به موکلش کمک کند و مشکلات موجود در پرونده را شناسایی نماید.

اعتماد کردن به یک وکیل مانند اعتماد به یک پزشک در مواقع بیماری است و به همان اندازه دارای اهمیت است. بنابراین برای اخذ وکیل، بهتر است تا در مورد او تحقیقات لازمه را انجام دهید و از افراد و منابع معتبر کمک بخواهید تا بتوانید به یک نتیجه ی کلی دست پیدا کنید.

هرچقدر که تخصص یک وکیل بیشتر و بالاتر باشد احتمال موفقیت در آن پرونده بیشتر خواهد بود و بیشتر می تواند به شما کمک کند. تخصص بالای یک وکیل یعنی تسلط داشتن به کلیه امور حقوقی که یک وکیل را به عنوان بهترین وکیل در هر منطقه یا شهری که باشد معرفی می نماید.

برای اطلاع از تخصص یک وکیل، نیاز است تا از سوابق و پرونده های پیشین یک وکیل اطلاع پیدا کنیم. اگر تعداد پرونده هایی که یک وکیل در گذشته داشته است دارای آمار خوبی بوده است پس قطعا دارای تخصص و مهارت بالایی در وکالت است و می توان به او اعتماد کرد. همچنین وکلایی را برای پرونده خود انتخاب نمایید که جزو وکلای پایه یک دادگستری باشند و تمامی دوره های وکالتی را با موفقیت طی کرده باشند و همچنین دارای تحصیلات بالای حقوقی باشند. در ضمن عضویت داشتن در کانون وکلای دادگستری هم جزو یکی از مزیت های خوب برای وکیل محسوب شده و اعتماد به وکیل برای واگذاری پرونده حقوقی را بیشتر خواهد کرد.

توصیه می شود که قبل از منعقد کردن قرارداد وکالتی، جلسات مشاوره با وکیل را برگزار نمایید و در آن جلسه اخلاقیات و مهارت کاری او را بررسی نمایید که آیا این وکیل می تواند قابل اعتماد باشد یا خیر. در جلسات مشاوره می توان نوع کلام و قدرت کلامی وکیل را مورد بررسی قرار داد و یا میزان صبر و حوصله ی او را در جهت انجام کار سنجید. همچنین سعی کنید وکلایی را انتخاب کنید که هزینه حق الوکاله شان با بودجه ای که در نظر گرفته اید یکی باشد زیرا از آنجایی که هزینه حق الوکاله ثابت نمی باشد بنابراین توصیه می شود با هر وکیلی که قرار ملاقات دارید از میزان حق الوکاله او مطلع شوید و بعد پرونده حقوقی خود را به او واگذار نمایید.

برخی وکلا با توجه به تجربه کاری خود و رزومه خوبی که دارند میزان حق الوکاله خود را نسبت به بقیه وکلا افزایش می دهند. بنابراین اگر هزینه یک وکیل برایتان مهم است، پس بهتر است تمامی این موارد را در نظر بگیرید که جزو مهم ترین موارد برای اخذ یک وکیل می باشد.

کلام آخر

این روزها با توجه به افزایش مشکلات در خانواده ها، مشکلات خانواده هم بیشتر شده و درخواست برای یک وکیل خوب خانواده وجود دارد. وکلای زیادی هم در شهر کرمان هستند که مشغول به کار وکالتی هستند و در این زمینه تخصص بالایی دارند و می توانند در رفع مشکلات حقوقی و خانوادگی برآیند. اما باید به این نکته توجه کرد که نمی توان به هر وکیلی اعتماد کرد و برخی وکلا هستند که فقط منافع کاری خود برای شان مهم می باشد و فقط به فکر مادیات هستند. بنابراین برای جستجوی بهترین وکیل خانواده در کرمان، باید از منابع معتبر کمک بخواهید و یا از افراد قابل اعتماد مشورت بگیرید.

توصیه می شود برای انتخاب وکیل برای پرونده حقوقی خود، عجولانه تصمیم نگیرید و وکیلی را انتخاب نمایید که دارای تخصص بالای حقوقی باشد و تحصیلات بالایی را در این زمینه گذرانده باشد.

تسلط داشتن یک وکیل به تمامی مباحث حقوقی و فقهی و شرعی می تواند به روند انجام کار و پیشرفت کاری کمک بسیار زیادی داشته باشد و به شما کمک شایانی داشته باشد.

سایت وکیل از ما به تمامی وکلا در شهر های مختلف پرداخته است و تخصص و سوابق کاری این وکلا را به طور کامل شرح داده است. شما می توانید این وکلا را با توجه به منطقه و شهری که در آن زندگی می کنید بشناسید و یکی از آن ها را برای انجام کار خود انتخاب نمایید تا به موفقیت و گرفتن حق و حقوق خود برسید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا