وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ایلام ⚖️【آپدیت 1403】

بهترین وکیل طلاق در ایلام به کسی گفته می شود که اطلاعات حقوقی خود را در زمینه طلاق و خانواده افزایش داده و دائما آن را بروز رسانی کند و از قوانین جدید در خصوص دعاوی خانواده آگاه باشد. پرونده های طلاق در دادگاه ها رو به افزایش است و ممکن است موضوع طلاق در زندگی زناشویی برای هرکسی پیش آید که در چنین مواقعی نیاز به یک وکیل طلاق احساس می شود.

وکیل طلاق باید کسی باشد که موکلش با او احساس راحتی داشته باشد تا بتواند اسرار زندگی خود را به او بازگو کرده و به او اعتماد کند. معمولا وکیل طلاقی که انتخاب می کنید با موکلش، مشاوره اولیه را برگزار کرده و در مورد شرایط پرونده اش با او صحبت می کند.

طلاق در ایران دارای انواع مختلفی بوده و بر اساس نوع طلاق، قوانین و مراحل کاری دادگاه های خانواده و همچنین رسیدگی به پرونده طلاق، متفاوت خواهد بود. یک وکیل طلاق خوب و مجرب، باید تحصیلات و تجربه کافی در زمینه طلاق را داشته باشد تا موکلینش اعتماد و اطمینان راحت تری به او داشته باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چگونه بهترین وکیل طلاق در ایلام را پیدا کنیم

بهترین وکیل طلاق در ایلام به کسی گفته می شود که دارای نمونه پرونده های بسیار زیادی در حوزه وکالت بوده باشد و سابقه موفقیت در آن ها را داشته باشد و همچنین اکثریت از او راضی بوده باشند. انتخاب یک وکیل در همان وهله اول بسیار مهم می باشد و حتی می تواند به طور کلی روال کاری و نتایج پرونده را تغییر دهد و انتخاب یک وکیل اشتباه، می تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

برای جستجوی بهترین وکیل طلاق در ایلام، نیاز است تا جستجو های لازمه و تحقیق هایی را در خصوص وکلا انجام داده و سپس انعقاد قرارداد با وکیل صورت گیرد. کمک گرفتن از موسسات حقوقی معتبر در ایلام هم می تواند در جهت معرفی کردن وکیل طلاق، مراجعه کنندگان را یاری کند.

مجلات حقوقی معتبر و سایت های حقوقی بسیار زیادی هم وجود دارد که در این خصوص فعالیت های بسیار خوبی دارند. سایت وکیل از ما بهترین وکیل در ایلام را معرفی کرده است که این وکلا در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارند و سالهاست که در شهر ایلام مشغول به کار وکالتی بوده اند.

راه دیگری وجود دارد که شاید آسان ترین راه به نظر برسد و آن هم پرس و جو از دوستان و آشنایانی است که قبلا وکیلی را انتخاب کرده و راضی بوده اند و یا در این خصوص تجربه و آگاهی دارند.

تمامی این راه و روش ها می تواند به شما کمک کرده تا انتخاب درستی در مورد وکیل طلاق خود در ایلام داشته باشید.

بهترین وکیل طلاق در ایلام کیست

طلاق در سالهای اخیر، همواره یکی از اصلی ترین مشکلات خانوادگی بوده است و در حال افزایش هم می باشد. عدم داشتن آگاهی از قوانین و مقررات طلاق، سبب می شود تا زوجین در ادامه مسیر برای تصمیم طلاق خود، دچار مشکلاتی شوند و از آنجایی که حقوق خانواده جزو اساسی ترین و حساس ترین مسائل قانونی در هر کشوری است، بنابراین توصیه می شود تا بدون در اختیار داشتن اطلاعاتی از قوانین حقوقی خانواده، به تنهایی پرونده شان را به پیش نبرند و از یک وکیل طلاق خبره در این خصوص استفاده نمایند.

در واقع عدم داشتن تسلط کافی یک وکیل طلاق، سبب می شود تا حق زوجین پایمال گردد و زمان آن ها هم تلف شود، اما یک وکیل طلاق خوب و خبره، می تواند با حضور در جلسات دادگاهی و تنظیم لایحه دفاعیات موثر از موکلش، حق او را گرفته و از ضایع شدن حق موکلش جلوگیری به عمل آورد. وکیل طلاق لازم است تا اطلاعات قانونی لازمه را به موکلینش انتقال دهد تا آن ها پیش زمینه ای در خصوص قوانین طلاق داشته باشند تا بهتر بتوانند مراحل کاری پرونده وکالتی خود را درک کنند. همچنین بهترین وکیل طلاق در ایلام باید تجربه کافی در زمینه طلاق و قوانین خانواده را داشته باشد تا بتوان بهتر به او اعتماد کرد. وکیلی که تجربه و سوابق بالایی در حوزه قوانین خانواده داشته باشد، بهتر می تواند راه و روش هایی را در جهت حل مسائل طلاق به کار ببرد.

معمولا در پرونده های طلاق، پروسه زمانی برای موکل بسیار مهم است و اگر وکیلی بتواند با سرعت بیشتری به دادرسی و حل مشکلات پرونده طلاق بپردازد، هزینه های مرتبط در رابطه با دادرسی برای موکل هم کاهش پیدا می کند و از لحاظ زمان و هزینه هم به نفع موکل خواهد بود. بنابراین تسریع در مراحل کاری پرونده توسط وکیل، برای موکل بسیار مهم می باشد.

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل خانواده در ایلام

مهدی مهری

مهدی مهری

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان ایلام سالهاست که مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل طلاق در ایلام توسط مردم شناخته شده است و بسیار در کار و حرفه اش صادق می باشد که همین موضوع سبب شده است تا مردم به او اعتماد بسیار زیادی داشته باشند. آقای مهدی مهری تمام هدفش جلب رضایت موکلینی می باشد که پرونده حقوقی آن ها را برعهده گرفته و تلاش می کند تا نتایج مطلوبی را برای آنان به همراه داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در ایلام
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188414228

آدرس: ایلام، میدان کشوری خیابان آیت اله حیدری، خیابان ابوذر غفاری، نبش کوچه شهید صالحی

محمود کرمی

محمود احمدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در شهر ایلام مشغول به فعالیت در زمینه های طلاق، کیفری، مالی، ملکی، خانوادگی و غیره است و در تلاش است تا بهترین دفاعیات را در دادگاه از موکلینش انجام دهد تا پرونده های آنان را به موفقیت برساند. همچنین ایشان دارای سوابق درخشان وکالتی است و سالیان زیادی است که در کلیه حوزه های حقوقی به موفقیت دست یافته است. آقای محمود کرمی به عنوان بهترین وکیل طلاق در ایلام شناخته شده  است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی
 • 15 سال سوابق کار و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188424047

آدرس: ایلام،چهارراه مادر، به سمت دادگاه تجدیدنظر، نبش کوچه شهید بیگ محمدی

هماهنگی با وقت قبلی

 محسن مشهدی

محسن مشهدی

وکیل پایه یک دادگستری در استان ایلام است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به موکلینش ارائه می دهد و با ارائه راه حل های اصولی، سبب تسریع در پرونده حقوقی موکلش می شود. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، خانواده، ثبتی، کیفری و غیره تخصص بسیار خوبی دارد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در ایلام مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان ایلام
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120278223

آدرس: ایلام، خیابان فردوسی، جنب بانک سپه، مجتمع خلیج فارس، طبقه ۳ واحد ۱۲

زینب سبزعلی زاده

زینب سبزعلی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ایلام می باشد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در ایلام توسط مردم شناخته شده است. ایشان همواره تلاش می کند تا ارتباط موثری را با موکلین خود داشته باشد و با ارائه راه حل های مناسب در جهت مشکلات طلاق، به آن ها کمک بسیار زیادی می کند. خانم زینب سبز علی زاده در زمینه های حقوقی طلاق، ملکی، کیفری، مالی، تجاری و خانواده تخصص داشته و سوابق بسیار خوبی هم در این خصوص دارد.

شماره تماس: 09187419693

آدرس: ایلام، میدان شهدا، خیابان عدالت، پایین تر از دادگستری

زیدان پنجستونی

زیدان پنجستونی

وکیل پایه یک دادگستری است که در استان ایلام فعالیت دارد و در دعاوی های طلاق، ملکی، خانواده، ثبتی، تجاری، کیفری و غیره مهارت خوبی دارد. ایشان صداقت در حوزه ی کاری اش داشته و مورد اعتماد مردم می باشد. آقای زیدان پنجستونی به عنوان بهترین وکیل طلاق در ایلام مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

شماره تماس: 09188415646

آدرس: ایلام، خیابان فردوسی، نبش بانک سپه، کوچه بن بست زاگرس، مجتمع خلیج فارس، طبقه ۳

دلایل نیاز به یک وکیل طلاق در ایلام

فردی به عنوان وکیل مشغول به فعالیت است که دارای صلاحیت بوده باشد و دارای پروانه وکالت هم باشد. یک وکیل پایه یک دادگستری در حوزه های مختلف حقوقی اعم از طلاق، تجاری، خانواده، ثبتی، ملکی، مالی و غیره فعالیت می کند و معمولا در یک یا دو حوزه حقوقی، تخصص و مهارت کافی را دارد.

اخذ یک وکیل، امری کاملا اختیاری است و نمی توان با اجبار کسی را وادار به اخذ وکیل برای پرونده حقوقی اش کرد. ولی معمولا افرادی که درگیر مشکلات حقوقی خصوصا امر طلاق می شوند، ترجیح می دهند وکیل طلاقی را در ایلام انتخاب کنند که بسیار کار بلد بوده باشد و در کارش هم خبره باشد. یک وکیل طلاق باید بتواند به کلیه مراحل اداری مسلط باشد و به دادگاه ها و دادسرا ها آشنایی داشته باشد تا بتواند با سرعت بیشتری پرونده طلاق را به اتمام برساند.

البته نکته ای که وجود دارد این است که وکالت زوجه یا خانم به دلیل شرایط خاصی که طبق قانون برای آن وجود دارد، به کندی و با زمان بیشتری پیش می رود، زیرا زوجه باید در دادگاه اثبات کند شروط ضمن عقد (در عقد نامه ذکر شده است) را رعایت کرده است که یک وکیل طلاق در این خصوص می تواند او را راهنمایی کرده و به او کمک کند.

اصلی ترین وظایف وکیل طلاق در ایلام

هر وکیل در قبال کلیه پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است موظف است تا آن ها را به بهترین نحو انجام داده و سپس به کلیه وظایف وکالتی خود عمل کند زیرا هر وکیلی وظایفی دارد که در صورت عمل کردن به آن، موجب اعتماد و اطمینان موکلین و مراجعه کنندگانش خواهد شد. بنابراین به مهم ترین و اصلی ترین وظایف وکیل طلاق در ایلام می پردازیم:

 • تمام وظایفی که در وکالت نامه قید شده به آن عمل کرده و خارج از وکالت نامه عمل نکند
 • در کلیه جلسات دادگاه ها و دادرسی ها، حضور به موقع داشته باشد
 • انصاف و عدالت را در حوزه کاری خود رعایت کند
 • تلاش خود را برای صلح میان زوجین به کار ببرد
 • پیگیری و رسیدگی مداوم و مستمر را در مراحل کاری پرونده داشته باشد
 • تمام تلاش خود را برای گرفتن حق و حقوق موکلش به کار ببرد
 • با ارائه راه حل های کاربردی، روند اجرایی پرونده را تسریع ببخشد
 • سعی در جمع آوری مستندات، مدارک و اسناد قوی برای دفاع از موکلش به کار ببرد
 • اطلاعات خود را بروز کرده و مطالعه مستمر از کتاب های حقوقی را داشته باشد
 • موکل را از تمامی مراحل کاری انجام شده مطلع کرده و یا گزارش کاری پرونده اش را به او تحویل دهد
 • دفاعیات لازمه را برای موکلش در دادگاه انجام دهد
 • تسلط و نفوذ کلامی خوبی داشته باشد
 • جلسات مشاوره ای حضوری یا غیر حضوری را با موکلش برگزار کرده و او راهنمایی کند
 • پایبند به اصول کاری خود باشد و تعهد و مسئولیتی را که در قبال موکلش دارد را به خوبی انجام دهد
 • صداقت داشته باشد و از خیانت کردن به موکل و دروغگویی به او، پرهیز کند
 • به فکر منافع خود نباشد

کلام آخر

یکی از معضلات اجتماعی، طلاق است که در تمامی شهر های ایران هم رایج می باشد و شهر ایلام هم از این قاعده مستثنی نیست. دلایل طلاق، علت های مختلفی دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد. اصلی ترین دلایل طلاق شامل : مشکلات اقتصادی، عدم درک متقابل از یکدیگر، عدم تفاهم، اختلاف سنی زیاد، اعتیاد، تفاوت های فرهنگی، خیانت و غیره می باشد که در این شرایط باید از یک وکیل خبره طلاق در ایلام کمک گرفت و امور و مراحل کاری طلاق را به او واگذار کرد.

اخذ طلاق، دارای قوانین و مقررات خود می باشد و فقط یک وکیل طلاق می تواند از آن برآید، به دلیل اینکه تحصیلاتش را در این خصوص گذرانده است و میزان تجربه کاری او نشان می دهد که چه موقع باید از تبصره های قانونی استفاده کند تا به نفع موکلش باشد.

وکیل طلاق تمام تلاشش را کرده تا با مدارکی که به کمک موکلش به دست آورده، به نفع او در دادگاه دفاعیات لازمه را به عمل آورده تا بتواند پیروزی پرونده را در دادگاه داشته باشد. از آنجایی که وکیل حکم نماینده و حامی موکل را دارد بنابراین می تواند حتی در صورت عدم حضور موکل، به جای او در دادگاه حاضر شده و از او دفاع کند. در این شرایط نکته ای که بسیار مهم است این است که موکل در پروسه اخذ طلاق خود، احساس آرامش داشته و اطمینان دارد که کلیه امور حقوقی طلاق خود را به کسی واگذار کرده است که در کارش تخصص بسیار خوبی دارد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا