وکلاوکیل خانواده

5 تا از بهترین وکیل خانواده در ایلام ⚖️【آپدیت 1403】

دعاوی خانواده جزو آن دسته از دعاوی می باشد که ممکن است در طول سال برای هر کسی پبش آید که در این شرایط باید از بهترین وکیل خانواده در ایلام کمک گرفت زیرا برای حل مشکلات خانوادگی که پیچیدگی های خاصی دارند نیاز به یک شخص متخصص می باشد تا به قوانین خانواده تسلط داشته  و افراد را از سردرگمی خارج کند.

وکیل خانواده مانع از ضایع شدن حق موکلش شده و با ارائه مشاوره و راهکارهای اصولی به او، بهترین و ساده ترین راه را انتخاب می کند زیرا یک وکیل خانواده، تخصص بسیار بالایی در دعاوی خانواده دارد و می تواند موکل را به سرعت، به حق قانونی اش برساند. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در ایلام می پردازیم که در زمینه خانواده تخصص داشته و مشکلات حقوقی را در این زمینه حل و فصل نماید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در ایلام چه کسی است

متاسفانه مشکلات خانواده روز به روز در حال افزایش است و افراد خیلی زیادی، برخلاف میل باطنی شان، به دادگاه مراجعه می کنند. خیلی از افراد بعد از روبرو شدن با مشکلات خانواده، نمی دانند باید در مرحله بعدی چه کنند و دچار سردرگمی می شوند و این سردرگمی باعث شکست در پرونده حقوقی آن ها می شود. به همین جهت در این شرایط، نیاز است تا از یک وکیل با تجربه در زمینه دعاوی خانواده کمک بگیرند تا صفر تا صد امور حقوقی مربوط به خانواده را انجام دهد.

نکته ای که بسیار مهم می باشد این است که هر وکیلی نمی تواند انتخاب مناسبی برای پرونده وکالتی شما باشد و باید به دنبال گزینه ای خوب و ایده آل برای وکیل بود. بهترین وکیل خانواده در ایلام را می توان با اندکی تحقیق و جستجو در سایت های حقوقی معتبر پیدا کرد و یا با مراجعه به مجلات حقوقی معتبر، می توان بهترین وکلای ایلام را شناخت و در مورد آن ها تحقیق و جستجو انجام داد.

معمولا بهترین وکلا، نام آور هستند و سعی می کنند تا رضایت موکلین و مراجعه کنندگانشان را جلب کنند تا به عنوان بهترین وکیل شناخته شوند.

چه زمانی به وکیل خانواده نیاز داریم

اکثریت افراد تصور می کنند که برای اخذ وکیل خانواده باید زمانی اقدام کنند که میزان احتمال موفقیت یک پرونده کمتر باشد. در صورتی که باید در تمامی پرونده هایی که مرتبط با دعاوی خانواده هستند، از وکیل خانواده کمک گرفت. موکل می تواند فرآیند طرح دعاوی را با کمک وکیلش انجام داده و مشاوره هایی را در این خصوص با او داشته باشد. حضور و وجود یک وکیل خوب خانواده سبب می شود تا شانس موفقیت در یک پرونده خانواده افزایش پیدا کند.

یک وکیل مجرب خانواده می تواند راهکارهای بسیار خوبی را به شما ارائه دهد و این راهکار ها می تواند در جهت پیشرفت پرونده تاثیر خیلی خوبی را داشته باشد. به دلیل اینکه وکیل خانواده تسلط بر تمامی قوانین حقوقی و ماده های قانونی را دارد بنابراین راه و روش های بسیار خوب و مناسبی را برای رفع مشکلات به موکلش ارائه می دهد.

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل طلاق در ایلام

سعید احمدی

سعید احمدی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر ایلام می باشد و دارای سوابق بسیار بالا در کلیه امور وکالتی است. ایشان دارای سابقه درخشان کاری و حقوقی در زمینه های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، طلاق و غیره می باشد و تلاش می کند تا بتواند پرونده های موکلینش را با موفقیت به پایان برساند. آقای سعید احمدی به عنوان بهترین وکیل خانواده در ایلام شناخته شده است و مردم ایلام او را به عنوان وکیل قابلی قبول دارند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سوابق و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس : 09183427497

آدرس: ایلام، بلوار سیدالشهداء، کوچه کاج، جنب بیمارستان قائم، مجتمع پزشکی سینا، طبقه سوم

حبیب اله تورنگ

حبیب اله تورنگ

وکیل پایه یک دادگستری در استان ایلام است و سالیان زیادی است که به عنوان بهترین وکیل خانواده در ایلام شناخته شده است. ایشان دارای کلامی بسیار خوب و قدرت بیانی بالا است و در تلاش است تا بهترین مشاوره ها را به مردم و مراجعینش ارائه دهد و مورد اعتماد آنان قرار گیرد. آقای حبیب اله تورنگ در زمینه دعاوی های مختلف در ایلام مشغول به کار است که این دعاوی ها عبارتند از: ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، ثبتی و غیره می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188430489

آدرس : ایلام، ملکشاهی، ارکواز، خیابان آیت، پاساژ مرکزی

محمود کرمی

محمود احمدی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر ایلام مشغول به فعالیت های مختلف حقوقی اعم از خانواده، کیفری، مالی، ثبتی، ملکی و غیره می باشد. ایشان به کلیه قوانین و تبصره های حقوقی تسلط و تمرکز بالایی دارد و تمام هدفش جلب رضایت موکلینش می باشد. آقای محمود کرمی به عنوان بهترین وکیل خانواده در ایلام شناخته شده است و مشاوره های حرفه ای و تخصصی را به صورت حضوری و غیر حضوری را برای مردم و موکلینش برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی
 • 15 سال سوابق کار و تخصص امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09188424047

آدرس: ایلام،چهارراه مادر، به سمت دادگاه تجدیدنظر، نبش کوچه شهید بیگ محمدی

زینب سبز علی زاده

زینب سبزعلی

وکیل پایه یک دادگستری در استان ایلام می باشد و مشاوره ای بسیار حرفه ای و اصولی را به مردم در جهت مشکلات حقوقی شان ارائه می دهد و راهکار های بسیار خوبی را به آنان داده و در مدت زمان محدودی مشکلات آنان را حل و فصل می کند. خانم زینب سبز علی زاده به عنوان بهترین وکیل خانواده در ایلام توسط مردم شناخته شده است و در حوزه های حقوقی از جمله خانواده، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، طلاق و غیره تخصص و مهارت بسیار خوبی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09187419693

آدرس: ایلام، میدان شهدا، خیابان عدالت، پایین تر از دادگستر

حبیب اله رحمتی

حبیب اله رحمتی

وکیل پایه یک دادگستری است و در ایلام مشغول به فعالیت های حرفه ای حقوقی می باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل خانواده در ایلام مشغول به کار است و سوابق بالایی در کلیه حوزه های حقوقی را بر عهده دارد. آقای حبیب اله رحمتی در زمینه های حقوقی مانند خانواده، ثبتی، املاک، ملکی، کیفری، مالی، تجاری و غیره مشغول به فعالیت در شهر ایلام است و مشاوره های حرفه ای به صورت حضوری و غیر حضوری را برای مردم و موکلینش برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09189413576

آدرس: ایلام، آبدانان، خیابان ولیعصر، رو به روی بانک کشاورزی مجتمع آفتاب، طبقه دوم

وکیل خانواده خبره در ایلام چه ویژگی هایی دارد

بیشتر مردم برای حل مشکلات خود در جستجوی یک وکیل خانواده خوب می باشند و با توجه به میزان حساسیتی که در این زمینه وجود دارد، مردم تمایل دارند که کلیه امور حقوقی خود را خصوصا در زمینه خانواده، به دست کسی بسپارند که بسیار متخصص و با تجربه باشد. در واقع مراجعه کنندگان در جستجوی وکیلی هستند که احتمال موفقیت پرونده شان بیشتر باشد.

اما جستجوی یک وکیل خانواده خوب در ایلام، ممکن است قدری کار سختی به نظر برسد و افراد را دچار سردرگمی کند بنابراین با بیان ویژگی هایی از بهترین وکلای خانواده، می توان وکیل خانواده مورد نظر را در شهر ایلام شناخت و امور حقوقی خانواده خود را به او سپرد.

مهم ترین ویژگی های یک وکیل خانواده در ایلام به شرح ذیل می باشد:

 • دانش و تخصص بالا: میزان تخصص بالای یک وکیل، از اصلی ترین فاکتور های یک وکیل خانواده خوب می باشد. یک وکیل متخصص خانواده باید از همه لحاظ از جمله علمی و تئوری تخصص کافی را داشته باشد و همچنین با تمامی قوانین و مفاد مرتبط با دعاوی خانواده آشنایی داشته باشد. داشتن تجربه بالا، پیگیری دعاوی و به حضور در دادگاه ها هم آشنا باشد تا شانس موفقیت در پرونده های خانواده افزایش پیدا کند.
 • کارنامه کاری حقوقی موفق: یک وکیل موفق باید دارای کارنامه کاری درخشانی باشد. به همین دلیل قبل از اخذ وکیل خانواده خود، در مورد نتایج پرونده های کاری قبلی او تحقیق کرده تا میزان موفقیت او را بسنجید.
 • قابل اعتماد بودن: در پرونده های خانواده، موکل نیاز است تا به افشای برخی از مسائل خصوصی خود به وکیلش بپردازد. بنابراین بهتر است تا از وکیلی کمک بخواهید که رازدار و قابل اعتماد بوده باشد.
 •  انصاف کاری: برخی وکلا معمولا توجهی به شرایط مالی مراجعه کنندگان خود نداشته و رقم های حق الوکاله خود را بسیار بالا می گیرند که بسیاری از آن ها خارج از عرف هزینه های وکالتی می باشد. به همین جهت یک وکیل باید انصاف را در حق موکلش داشته باشد.

وظایف مهم وکیل خانواده

یک وکیل خوب خانواده، وظایفی را بر عهده دارد که نیاز است تا برای موفق شدن در پرونده هایی که بر عهده گرفته است، آن ها را تقویت کند. معمولا بسیاری از مراجعین، با این وظایف آشنایی ندارند و در هنگام عقد قرارداد با وکیل خود، نمی دانند که چه خواسته هایی را باید مطرح کنند. بنابراین به مهم ترین وظایف وکیل خانواده می پردازیم:

 1. ارائه مشاوره : وکیل خانواده موظف است تا تمام ماده های قانونی پیرامون پرونده خانواده را برای موکل خود شرح دهد و او را با موضوعات مرتبط با این دعاوی آشنا کند تا موکل حداقل پیش زمینه ای از قوانین حقوقی مربوط به امور خانواده را داشته باشد و همچنین باید مشاوره های حقوقی برای زوجین برگزار کرده و تلاشش را در زمینه صلح و آشتی آنان انجام دهد.
 2. ثبت دعاوی در مراکز دادرسی: وکیل خانواده این اجازه را دارد تا به جای موکل خود، دعاوی خانواده را مطرح و ثبت نماید. در واقع وکلا به دلیل آشنایی و آگاهی بیشتری که در مورد پروسه های دادرسی دارند، می توانند کلیه دعاوی موکلین در موضوعات مختلف را طرح و سپس ثبت نمایند. بنابراین بهتر است تا از وکیل خود درخواست نمایید تا در ابتدایی ترین مراحل کاری، همراه شما باشد.
 3. حضور در دادگاه: در بسیاری از مواقع پیش می آید که طرفین پرونده اصلا تمایلی به دیدن یکدیگر ندارند. در چنین شرایطی، وکیل به جای موکلش در دادگاه حضور پیدا کرده و مراحل کاری جلسات را به پیش برده و دفاعیات لازمه را انجام می دهد. در واقع وکیل می تواند بخش بزرگ و مهمی از پرونده موکلش را به تنهایی به پیش ببرد و این یک مزیت مهم برای افرادی است که به دلیل مشغله کاری زیاد و زمان اندک، نمی توانند پیگیر پرونده خانوادگی خود باشند.
 4. تحقیقات و بررسی های لازم: یک موکل با بدست آوردن اطلاعاتی از موکلش، در این باره تحقیقاتی را انجام داده تا بتواند تمام ابعاد موضوع پرونده را به خوبی درک نماید.
 5. پیگیری و بررسی پیوسته پرونده: یک وکیل متخصص خانواده، موظف است تا به صورت مداوم و پیوسته مراحل کاری پرونده موکلش را در دادگاه دنبال نماید. به همین دلیل باید تمامی مراحل را دنبال کرده و در صدد رفع مشکلات احتمالی پرونده برآید و سپس اقدامات لازمه را انجام دهد.
 6. اطلاع رسانی صحیح: وکیل باید در مورد مراحل اجرایی کار و تمامی مراحل دادرسی که انجام گرفته است، موکلش را در جریان قرار دهد و سپس توضیحات لازمه را به طور کلی برای او شرح داده تا ابهامی برای او باقی نماند.

کلام آخر

انتخاب درست وکیل خانواده در هنگام مشکلات، از جمله مسائل مهمی است که باید به درستی و با تحقیق انجام پذیرد. وکیل خانواده اگر دارای تجربه و تخصص باشد می تواند در مدت زمان بسیار کمتری، حق موکلش را پس گرفته و پرونده را با موفقیت همراه کند.

برخی پرونده های خانواده نیاز به زمان بیشتری برای اجرا دارند و زمانبر می شوند، در این شرایط باید وکیلی را انتخاب کنید که صبر و تحمل بالایی داشته باشد و با خلق و خوی خوب، بتواند با آرامش تمامی مسائل را حل کرده و راه حل های مناسبی را ارائه دهد.

در این مقاله می توانید در مورد ویژگی ها و وظایف بهترین وکیل در ایلام بیشتر بدانید تا در هنگام اخذ وکیل در ایلام، انتخاب درستی را داشته باشید. این وکلا، همگی دارای تخصص و دانش بالای حقوقی می باشند و تجربیات بسیار خوبی در زمینه های مختلف حقوقی را دارند. توصیه می شود قبل از انتخاب هریک از آن ها، تحقیقات لازمه را از منابع و مراکز معتبر انجام داده و سپس آن ها را برای پرونده حقوقی خود اخذ کنید تا با مشکلی مواجه نشوید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا