وکلا

10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

برای اخذ بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد در زمینه های مختلف حقوقی، نیاز است تا از او شناخت کافی داشته باشید و باید وکیلی را انتخاب نمایید که به تمامی قوانین حقوقی تسلط داشته باشد و به وظایف خویش آگاه باشد تا بتواند مشکلات مربوط به امور مختلف حقوقی را حل کند. وقتی به یک وکیل پرونده حقوقی واگذار می شود، وکیل موظف است تا تمامی دانش و اطلاعات خود را به کار گیرد تا بتواند به بهترین شکل پرونده را به سرانجام برساند.

به دلیل اینکه در سال های اخیر مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف زیاد شده است، بنابراین تعداد وکلا هم در دعاوی مختلف افزایش داشته است که هر کدام از آن ها تخصص اصلی در یک یا چند حوزه حقوقی  را برعهده دارند و بهتر است وکیلی انتخاب شود که تخصص اصلی او با مشکل و موضوع پرونده تان یکی باشد تا بهتر بتواند به حل و بررسی مشکل بپردازد. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا در مورد وصول مطالبات اطلاعات بیشتری پیدا کرده و بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد را بشناسید و کلیه امور حقوقی را به آن ها واگذار نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد چه کسی است؟

بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد به کسی گفته می شود که به امور حقوقی و تمامی دعاوی تسلط داشته باشد و مدیریت زمانی خوبی را داشته باشد به طوری که بتواند در مدت زمان کوتاهی به پرونده را با موفقیت به اتمام برساند. یک وکیل خوب و حرفه ای دانش بالای حقوقی داشته و اطلاعات حقوقی اش را بروز رسانی کرده تا از رقبایش عقب نمانده و بهتر بتواند به موکلین خود کمک کند. همچنین یک وکیل خوب و خبره، علاوه بر اینکه در حوزه کاری خود تخصص داشته باشد، بلکه باید ارتباط خوبی با موکلین خود داشته باشد و اخلاق مدار باشد به طوریکه مراجعه کنندگان به راحتی بتوانند با او احساس همدردی و همدلی داشته باشند. بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد، تمام تلاش خود را برای حفظ اسرار موکلین خود دارد و ویژگی رازداری را در خود پرورش می دهد تا موجب اعتماد و اطمینان مردم قرار گیرد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در کرج کلیک کنید

سید مجید شایسته خو

مجید شایسته خو

آقای سید مجید شایسته خو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد می باشند. ایشان عضو کانون وکلا مرکز از سال ۱۳۷۹ و کانون خراسان از سال ۱۳۸۲، با بیش از ۲۰ سال سابقه وکالت و فارغ التحصیل دانشگاه فردوسی مشهد، با تیمی مجرب از وکلاء و وکیل چند هتل و هولدینگ کلان اقتصادی بوده و دارای حسن سابقه در زمینه پرونده های ملکی بزرگ می باشند. همچنین ایشان، دعاوی مربوط به مهریه و بازداشت املاک را بدرستی پیگیری نموده و دارای فعالیت تخصصی در دعاوی دادگاه انقلاب و پرونده های مواد مخدر نیز هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت سید مجید شایسته خو از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید: 

شماره تماس: 09151135825

آدرس: مشهد، پنجراه سناباد، ساختمان وکلا


اعظم حشمتی

اعظم حشمتی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و در شهر مشهد به کلیه فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان وکیلی متخصص و با مهارت بالا است که مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد و بهترین خدمات حقوقی را در اختیار آنان قرار می دهد. خانم اعظم حشمتی یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151226077

آدرس: مشهد، وکیا باد، صدف 2، پلاک 1


محمود مولائی قاسم آبادی

محمود مولائی

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یک وکیل خوب و حاذق مشغول به کار وکالت می باشد. ایشان وکیلی با تخصص و مهارت بالای حقوقی است و مشاوره های بسیار خوب و مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۰۵۰۶۵۶

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، ابوذر غفاری ۹، پلاک ۸۹/۳


مجید شادمان

مجید شادمان

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و سالها تجربه کاری بالای ایشان سبب شده است تا به عنوان وکیلی خوب و حاذق شناخته شود. آقای مجید شادمان در زمینه های مختلف حقوق مانند ملکی، وصول مطالبات، چک، تجاری، کیفری و غیره فعالیت دارد و تخصص بالای ایشان سبب شده است تا پرونده های زیادی به او واگذار شود.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال تخصص در وکالت
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09155681810

آدرسمشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5


محمد افشاری

محمد افشاری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و سالهای زیادی است که در این شهر مشغول به کار می باشد. ایشان تخصص بسیار بالایی در زمینه وکالت دارد و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته است.

تخصص و مهارت:

 • 25 سال سابقه کاری و تخصصی
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی
 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151110503

آدرس: مشهد، خیابان سناباد غربی، بین سناباد 58 و 4، پلاک 770، طبقه 4


علی قاسمی

علی قاسمی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مشهد می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد شناخته شده است. ایشان عضو فعال سازمان بسیج حقوق دانان و عضو هیات مدیره موسسه حقوقی و داوری نیز می باشد. آقای علی قاسمی در چارچوب و قوانین کاری و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات مردم می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کاری در وکالت
 • کارشناس اسبق دفتر حمایت حقوقی از ایثارگران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151026897

آدرس: مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد، شاهد 33، برج ایلما، ورودی اداری طبقه 4، واحد 401


 محسن نیازی گرو

محسن نیازی گرو

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد می باشد و در زمینه های وصول مطالبات، ملکی، کیفری، تجاری، مالی، خانواده و غیره فعالیت تخصصی دارد و مشاوره های کاربردی را به مردم ارائه می دهد و راه حل های کاربردی را با توجه به مشکلاتشان ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کسب رتبه برتر کنکور سراسری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09154041865

آدرس: مشهد، مدرس 8، ساختمان 121، طبقه 2


منصوره داوری

منصوره داوری

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد است و به عنوان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد فعالیت می کند. ایشان تسلط بالایی به تمامی قوانین حقوقی دارد و تمام تلاشش را برای موفقیت در پرونده های وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سوابق در زمینه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۵۲۶۰۴۰۸۴‎

آدرس: مشهد، بلوارمعلم، نبش معلم، ۳۶


علی خالقی پوستچی

علی خالقی پوستچی

وکیل پایه یک دادگستری مشهد است و تسلط بالایی به کلیه قوانین حقوقی دارد و تخصصی ترین مشاوره ها را به مردم ارائه می دهد. ایشان وکیلی با اخلاق است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری در شهر مشهد برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151154446

آدرس: مشهد، بلوار جانبازان 2 و4، ساختمان هواپیمائی قطر، طبقه 4


ملیحه اختراعی صناعی

ملیحه اختراعی صناعی

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد است و مشاوره های حقوقی را  به صورت تخصصی به مردم ارائه می دهد. ایشان وکیلی متخصص و با مهارت کاری بالا است و به عنوان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09128250016

آدرس: مشهد، خیابان مجد جنوبی، پلاک 40، شرکت تیراژ


مشاوره با وکیل در مشهد

پیش از انتخاب یک وکیل برای پرونده حقوقی خود در هر موضوعی، نیاز است تا برای شناخت بیشتر از وکیل، مشاوره داشته باشید. با برگزاری مشاوره با وکیل می تواند ویژگی های او را شناخته و به این نتیجه برسید که آیا می توان با او ارتباط برقرار کرد و او را به عنوان یک وکیل انتخاب کرد یا خیر. در واقع در جلسات مشاوره است که شما می توانید از وکیل خود شناختد پیدا کنید. در این جلسات شما می توانید میزان دانش و تخصص وکیل را بسنجید و تسلط کلامی او را در نظر بگیرید. همچنین نحوه ارتباط یک وکیل با دیگران بسیار مهم می باشد زیرا وکیل با نوع کلام اش است که می تواند دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه داشته باشد، بنابراین شیوایی کلام و رسا بودن بیان برای یک وکیل بسیار مهم است و جزیی از ویژگی های خوب او محسوب می شود.

در جلسات مشاوره اگر به این نتیجه رسیدید که این وکیل، همان وکیل انتخابی شما خواهد بود، پس می توانید او را برای پرونده حقوقی خود انتخاب کرده و سپس به او اعتماد کنید. فراموش نکنید که برخی وکلا بایت جلسات مشاوره خود، هزینه هایی را دریافت می کنند که معمولا به ازای هر ساعت، مبلغی را در نظر گرفته و از مراجعین و موکلین دریافت می کنند البته برخی دیگر از وکلا هستند که به صورت رایگان مشاوره ارائه می دهند، بنابراین پیش از برگزاری جلات مشاوره، بهتر است در ابتدا از قیمت حق الوکاله وکیل مورد نظر اطلاع پیدا کرده و سپس اقدام به مشاوره کنید.

لزوم مراجعه به بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد

مراجعه به بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد در زمان مشکلاتی در زمینه چک الزامی می باشد زیرا وکیل با توجه به تخصص و مهارتی که در قوانین حقوقی دارد می تواند به بهترین شکل کلیه قوانین حقوقی را انجام دهد و بهترین راهکارهای کاربردی را در نظر گیرد. وجود و حضور یک وکیل حاذق و خبره می تواند پروسه پرونده های وکالتی را در کوتاه ترین زمان ممکنه انجام دهد و پرونده پیشرفت و رشد خوبی را به همراه داشته باشد. از طرفی با اخذ یک وکیل، استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی موکل کمتر شده و این را به خوبی می داند که وکیل می تواند با تخصصی که دارد، تمامی مراحل کاری را به بهترین شکل انجام دهد و پرونده را با موفقیت به سرانجام برساند.

در واقع یک فرد عادی هیچگاه نمی تواند به تنهایی تمامی این امور را انجام دهد زیرا مراحل کاری وکالتی به خودی خود پیچیده و سخت می باشد و تنها نیاز به کسی دارد که به تمامی قوانین حقوقی تسلط داشته و بتواند به خوبی مراحل کاری آن را انجام دهد البته وکلایی که تخصص و مهارت بالایی دارند و دارای سوابق کاری خوبی هستند می توانند پرونده را با موفقیت همراه سازند، وکلای کارنابلد و بی تجربه نه تنها نمی توانند کمکی کنند بلکه موجب شکست پرونده و خسارت نیز می شوند.

کلام آخر

امور حقوقی در موضوعات مختلف، پیچیدگی ها و سختی های خاص خود را دارد و نیاز به یک وکیل خوب و حرفه ای است تا کلیه امور به او واگذار شده  و پرونده را به او واگذار کرد. انتخاب یک وکیل شایسته کمی سخت به نظر می رسد زیرا وکیلی به عنوان بهترین وکیل از دیدگاه مردم انتخاب می شود که به وظایف خود عمل کرده و ویژگی های یک وکیل خوب را داشته باشد.

انتخاب یک وکیل حاذق در روند مثبت پرونده تاثیر بسزایی داشته و مشکل ترین پرونده ها را به خوبی و در مدت زمان کمتری حل می کند. وکیل با بهره گیری از دانش و تجربیاتی که دارد، راهکارهای بسیار خوبی را ارائه می دهد و دفاعیات بسیار خوبی هم در دادگاه انجام می دهد به طوریکه همه چیز را به نفع موکلش به پایان می رساند.  به طور کلی انتخاب و اخذ یک وکیل برای پرونده حقوقی، مزیت های بسیار زیادی دارد و به موکل و مراجعه کننده کمک بسیار زیادی خواهد کرد. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا با لیست 10 تایی از بهترین وکیل وصول مطالبات در مشهد آشنا شوید و وکلای خوب و حاذق را بشناسید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا