وکلا

10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در کرج ⚖️【آپدیت 1403】

شهر کرج، به دلیل جمعیت زیادی که دارد که دچار مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف نیز می شود و در این شرایط نیاز به کمک بهترین وکیل کرج می باشد که با مشورت و راهنمایی های او، بتوان مشاوره های تخصصی را از او دریافت کرد و سپس به نتایج درستی رسید. موضوع وصول مطالبات هم یکی از دیگر موضوعاتی است که اتفاق افتاده و برای حل این مشکل هم باید از بهترین وکیل وصول مطالبات در کرج راهنمایی خواست. انتخاب درست یک وکیل می تواند پرونده وکالتی را به خوبی پیش برده و نتایج مثبت را به وجود آورد.

پیدا کردن یک وکیل خبره در کلان شهر ها معمولا سختی های خود را به همراه دارد و باید از طریق های مختلف که مورد تایید و اعتماد است، وکیل مورد نظر را با توجه به تخصصی که در رایطه با همان موضوع دارد انتخاب کرد. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بهترین وکیل وصول مطالبات در کرج را بشناسید و براساس سوابق و مهارتی که دارند آن ها را انتخاب نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل وصول مطالبات چه کسی می باشد؟

کسی به عنوان بهترین وکیل در یک شهر انتخاب می شود که به امور حقوقی و وکالتی تسلط داشته باشد و دانش کافی را در این زمینه داشته باشد. همچنین به روز بودن اطلاعات حقوقی یک وکیل سبب می شود تا از مابقی رقبایش جا نمانده و بهترین مشاوره ها را با توجه به مشکلات موجود در پرونده در اختیار آنان قرار دهد.

دفاعیات خوب و قوی وکلا، می تواند پرونده را با موفقیت همراه سازد و همه چیز را به نفع موکل به پایان برساند. درواقع وکیلی که قدرت بیان و تسلط کلامی بالایی داشته باشد، بهترین مشاوره ها و دفاعیات را ارائه می دهد به طوری که حتی اگر متهم در شرایط بدی باشد، اما نحوه کار وکیل می تواند به شرایط فعلی او کمک کند.

بهترین وکیل وصول مطالبات

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه 2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهار آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلای استان البرز قرار بگیرد. نامبرده به‌صورت پروازی وکالت پرونده‌های مهم در استان‌های دیگر را عهده‌دار می‌گردد. تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

شماره تماس وکیل: 09128363507

آدرس: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی تجاری البرز


شهرام رویا

شهرام رویا

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و به تمامی قوانین حقوقی تسلط دارد. ایشان راه و روش های بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد و مشکلات حقوقی آن ها را حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127141672

آدرس: کرج، مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، جنب بانک تجارت، پلاک 24


حمیدرضا موحد رضایی

حمیدرضا موحد رضایی

وکیل پایه یک دادگستری کرج است که مشاوره های حقوقی را در زمینه های مختلف وکالت برگزار می کند. ایشان وکیلی صبور و اخلاق مدار است که ارتباط خوبی با موکلین و مراجعین خود برقرار می کند.  آقای حمیدرضا موحد رضایی به عنوان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در کرج مشغول به فعالیت است.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سوابق کاری وکالت
 •  کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری سمنان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122076913

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان ابن سینا


محسن رادپور

محسن رادپور

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و وکیلی موفق در زمینه کاری خود می باشد و تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی می کند.

تخصص و مهارت:

 •  کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123688093

آدرس: کرج، مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، جنب پل سوم خرداد، دفتر وکالت محسن رادپور


ندا خوانین زاده

ندا خوانین زاده

وکیل پایه یک دادگستری است و در کرج مشغول به فعالیت های وکالتی به صورت تخصصی نیز می باشد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالایی است و نمونه پرونده های موفق زیادی را دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کاری
 •  کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه علامه طباطبایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123627495

آدرس: کرج، جهانشهر، مولانا، روبروی نوردیدگان، سروش، 504


زهرا سعید پور کیلوائی

زهرا سعید پور کیلوائی

وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشد و در کلیه امور حقوقی تسلط بالایی دارد. ایشان در زمینه دعاوی ملکی، وصول مطالبات، کیفری، ثبتی، تجاری و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۶۸۹۰۷۴

آدرس: کرج، مهرشهر، کیان مهر، بلوار امیرکبیر، روبروی شهرک بهاران، ساختمان سپهر۲، طبقه ۴، واحد ۹


سارا جزائی

سارا جزائی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در کرج شناخته می شود. ایشان وکیلی با مسئولیت و با اخلاق است و مشاوره های حقوقی را به مردم این شهر ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09100737309

آدرس: کرج، 45 متری گلشهر، بلوارگلزار غربی، شهرک مترو، طبقه 2 غربی


امیر موسوی طیب

امیر موسوی طیب

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج است و وکیلی متعهد در امور وکالتی است و نمونه پرونده های موفق زیادی را در کارنامه وکالتی خود دارد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالا است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کاری و تخصص وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120046192

آدرس: کرج، رجایی شهر


امین جلیلوند

امین جلیلوند

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرج می باشد و تسلط کامل به قوانین حقوقی دارد. ایشان وکیلی منبحر و متخصص در رفع مشکلات حقوقی مردم است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09035988259

آدرس: کرج، نرسیده به هفت تیر، ساختمان تارا، طبقه 7، واحد 14


مهران اهتمام

مهران اهتمام

وکیل پایه یک دادگستری کرج می باشد و یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در کرج می باشد و مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد. ایشان وکیلی با اخلاق و متعهد در امور کاری خویش می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0264182703

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، آزادگان، خیابان بخشداری، بن بست بنفشه، ساختمان مهدی، طبقه 6


توحید اکبری

توحید اکبری

وکیل پایه یک دادگستری در کرج است و دارای تخصص و مهارت حقوقی است و بهترین راهکارها را در مشاوره های حقوقی ارائه می دهد و به عنوان یکی از بهترین وکیل اصول مطالبات در کرج شناخته شده است و مشغول به انجام کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری کرج
 •  کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02645367970

آدرس: کرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجمتع اداری و تجاری، طبقه پنجم

هزینه حق الوکاله وکیل در کرج

وکلا، هزینه ثابتی را برای حق الوکاله ی خود در نظر نمی گیرند زیرا همه چیز بستگی به مواردی دارد که توسط وکیل بررسی شده و سپس هزینه به او اعلام خواهد شد. سختی های موجود در پرونده، زمانبر بودن آن، موضوع و عوامل اینچنینی تاثیرات مستقیم بر روی میزان حق الوکاله ی وکلا خواهد داشت که هر وکیل با بررسی پرونده وکالتی و مشکلات موجود در آن، میزان هزینه را به موکلش یا مراجعه کننده اش اعلام می دارد.

هزینه حق الوکاله وکیل در کرج

کلام آخر

پرونده های وصول مطالبات، نیاز به دانش و قوانین خاصی دارد و تنها کسی می تواند به این امور رسیدگی نماید که دانش آموخته در این زمینه باشد و از طرق قانون، بتواند مشکلات را حل کند. بهترین وکیل وصول مطالبات این تبحر را دارد تا شرایط را بهبود بخشد و مشکلات را حل و فصل نماید. باید دانست که انتخاب یک وکیل حقوقی در موضوعات مختلف از حقوق، بسیار مهم می باشد و می تواند موجب پیشرفت و رشد پرونده شود.

تخقیقات و بررسی های لازمه از وکیل، جزو الزامات کاری هر موکل می باشد و زمان لازمه باید برای آن در نظر گرفته شود و از عجولانه تصمیم گرفتن پرهیز شود. در این مقاله به معرفی ده تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در کرج پرداخته ایم و تخصص و مهارت آن ها را شرح داده ایم تا انتخاب درستی را در این خصوص داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا